NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Insanity
    Alter Ego

    • 2010 01 31
    • 122

    Autorius Zx-Shade
    Ai man tai kazkaip kaulai neluzta Pamenu, kai buvau kokiu 10 metu ir staciau "chata" medyje. Saka nuluzo, o as su visu savo "nameliu medyje" kritau nuo kazkur 5 metru. Luzo abidvi rankos, tad po to laiko i medzius nebelaipioju xD
    Beveik žinau ką tai reiškia, kai lankiau draugę ligoninėj mačiau kaip vienas bachuras su dviem rankom lūžusiom bandė maitintis... graudu, bet kartu prisiminus jam turbūt irgi juokinga

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      Autorius Insanity
      Beveik žinau ką tai reiškia, kai lankiau draugę ligoninėj mačiau kaip vienas bachuras su dviem rankom lūžusiom bandė maitintis... graudu, bet kartu prisiminus jam turbūt irgi juokinga
      Na man tai graudu atsiminti... Kai tuolete vienas nesusitvarkydavau...

      Comment

      • Insanity
        Alter Ego

        • 2010 01 31
        • 122

        Autorius Zx-Shade
        Na man tai graudu atsiminti... Kai tuolete vienas nesusitvarkydavau...
        na irgi variantas, teko patirti tai su sulūžuse koja ir vežimėliu vidurį nakties... detales graudoka prisimint :/

        Comment

        • Gvauz
          Naras
          • 2006 11 18
          • 271

          Autorius Zx-Shade
          Dar vienas FAIL'as su mano bmx'u.
          As su savo chebra(kitais "dviratininkais") kaip visada skraidau po miesta ir visiem rodau ka moku . Zodziu vaziuoju per senamiesti, o ten kazkoks Jazo festivalis. Pasivazinejom, apsizvalgem, ziurim, kazkoks medinis, nekaltas suoliukas . Mano draugas isibegejo, kaip ir visada - persoko. As pagalvojau, kodel gi as to paties negaleciau padaryti? Isibegejau, pradejau sokti, ir galinis ratas trenkesi i suola, as nuskridau nuo bmx'o, slydau kokius 3 metrus, ir dar dviratis i mane iskrido. Mano draugai kaip visada zvenge, tik vienas susivoke prieiti ir pasiziureti ar as sveikas. Aciu dievui sulauzytu kaulu nebuvo, tik labai daug ipjovimu ir subraizymu(labiausiai buvo gaila kelniu ;() .
          bent yra iš ko pasijuokt, kai prieš akis drimba visokie bmx'ininkai ir skater'iai

          Comment

          • Lota :D
            Love and Peace~!

            • 2010 02 17
            • 239

            Pas mane čia tokia įdomi pernai vasarą situacija buvo... Nuvažiavom su drauge prie Lampėdžių, buvo virš 30 laipsnių, duso visas Kaunas, tad ten žmonių buvo nemažai. Pasideginom truputį ir nusprendėm paplaukioti. Pasipliuškenom smagiai, paplaukiojom, dar vienas neaiškus vaikas man į veidą Lampuose rastą negyvą žuvį tėškė... žodžiu buvo smagu. Draugė susitiko pažįstamus ir nuėjo kažkur su jais pakalbėti, o aš pagalvoju 'na ką, panardysiu truputį'. Tai vat, dar pastovėjusi taip ir padariau. Tada nuėjau giliau ir... net nežinau kas tiksliai atsitiko... kažkaip aukštai pašokau ir dėjausi galva į dugną. Išnirau ir pirma dėl skausmo nesigaudžiau erdvėje, laike ir belekur kitur, bet kai ruošiausi grįžt į krantą, pastebėjau, kad... nebėra mano viršutinės maudomo dalies!!! Bikinis daro savo. Neįsivaizduoju kaip, bet jis sugebėjo atsirišti. Ir stoviu pusnuogė vandeny. Nėriau, ieškojau maudomo, bet neberadau. Tada 20 min stovėjau ir laukiau grįžtančios draugės, o žmonės į mane spoksojo, ko ten krūtinę užsidengusi stoviu... Kažkokie bachūrai jau artyn eiti norėjo, bet nespėjo (thank you, God). Draugė padavė man rankšluostį, tai iškart persirengiau, o ji nėrė bikinio viršaus ieškot. Nerado. Major FAAAAAAAAAAIIIIIIIIL. Taigi, jei kada Lampėdžiuose rasite bikinio viršų, žinokite - tikriausiai mano.

            Comment

            • Insanity
              Alter Ego

              • 2010 01 31
              • 122

              Autorius Lota :D
              dar vienas neaiškus vaikas man į veidą Lampuose rastą negyvą žuvį tėškė... žodžiu buvo smagu.


              Nežinau ar čia man vienam pasirodė juokinga, bet ties tą vieta sustojau ir kažkodėl juokiausi gal minutę laiko

              Comment

              • witkus
                Take it easy


                • 2009 11 21
                • 261

                Šiandien pabudęs lovoj radau staigmeną. Pasirodo šyrit turėjau sugulovę, tačiau buvau giliai įmigęs ir to nepastebėjau.
                Taigi, buvo pusė pirmos (taip, aš savaitgaliais miegu gana ilgai ir būčiau toliau miegojęs...) pabudau nuo nemalonaus jausmo alkūnėje, tarsi bučiau ją braukęs i švitrinį popierių. Pramerkęs akis ir truputuką atsipeikėjas po LABAI saldaus miego pamačiau, kad pagalvojęs apie švitrinį popierių buvau ganėtinai taiklus.
                Ant lovos krašto buvo daugiau nei pusė saujos žvyro su smėliu (wtf), iš pradžių nesupratau kas čia per velnias "gal trupiniai...", bet pamatęs kelis lapo gabalėlius supratau, kad čia žemės.
                Įtariamūjų ratas siaurėja, tiesą sakant įtariamasis jau surastas.
                Pasirodo, mama ryte buvo išvedusi pasivaikščiot Tobę (mūsų šunį).
                Gryžus namo Tobė truputį pasimalus virtuvėj sumąstė kaip ir kiekvieną rytą prigulti šalia manes ir pasnaust. Tik šykart po pasivaikščiojimo lauke ji išsitepė kailį žvyru (pas mus pirma daugiabučio aukštą remontuoja, tai prie įėjimo visur pilna privežto žvyro betonui) ir visą šį gėrį po pagulėjimo pas mane paliko lovoj.
                Žodžiu, nelabai maloni staigmena, juolab, kad būčiau dar kokią valandėlę pamiegojęs!!! bet neeee reikia keltis nes visa lova pilna žvyro!!!
                Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-10-09, 23:36.

                Comment

                • Varnas
                  Ne varnas XD

                  • 2008 11 10
                  • 109

                  Vakar man taip keistai nutiko, nurėjau muzikos pasiklausyti... per kokį metrą asisėdo "mano" katė ir pradėjo murkti, aš sirgau buvau dirglus ir pan. netekau dėmesio ir iš rankų išlydo MP4... Taip krito iš antro aukšto tiesiai ekranu į žemę... Taip, pagalvojau gal nieko neatsitiko iki tol kol pakėliau jį, ekranas buvo sutrūkęs, bet pusiau aiškų vaizdą ėjo matyti... tada susitikau tėtį ir jam pasigyriau lyg to būtų maža, padaviau jam vaizdu pasigrožėti, o jis sako reikia pabandyti taisyti kaip ir sugedo... Taip sviedė į žemę, o šis išvis su kitu pasauliui šnekėti pradėjo... tiesiog genealu. Subrendusio žmogaus protas....

                  Comment

                  • witkus
                    Take it easy


                    • 2009 11 21
                    • 261

                    Autorius Varnas
                    Vakar man taip keistai nutiko, nurėjau muzikos pasiklausyti... per kokį metrą asisėdo "mano" katė ir pradėjo murkti, aš sirgau buvau dirglus ir pan. netekau dėmesio ir iš rankų išlydo MP4... Taip krito iš antro aukšto tiesiai ekranu į žemę... Taip, pagalvojau gal nieko neatsitiko iki tol kol pakėliau jį, ekranas buvo sutrūkęs, bet pusiau aiškų vaizdą ėjo matyti... tada susitikau tėtį ir jam pasigyriau lyg to būtų maža, padaviau jam vaizdu pasigrožėti, o jis sako reikia pabandyti taisyti kaip ir sugedo... Taip sviedė į žemę, o šis išvis su kitu pasauliui šnekėti pradėjo... tiesiog genealu. Subrendusio žmogaus protas....
                    Jėga! gera tėva turi

                    Comment

                    • Yumenator
                      Motherbleeping Killjoy



                      • 2009 07 27
                      • 552

                      Kadangi jau beveik antrą savaitę sergu , tai "šviežių" fail'ų neturiu..na bet....

                      Kažkur rugsėjo pabaigoje šių metų mokykloje su klasioke nuėjome į tualetą. Na , ir kadangi mokykloje viskas suremontuota išskyrus tualetus , darant "gamtos reikalus" reikia laikyti duris, nes kitaip jas masiškai atidarinės (Nesupranta žmonės žodžio "užimta") .
                      Nu įeiname mes į tualetą, žiūrim vienos durys akivaizdžiai uždarytos , kabinėlė užimta, o kitos- šiek tiek atdaros. Draugė atsidaro, ir iškarto ušsidaro, su šoku veide. Nu, galvoju gal vėl kažkuo apmėtyta kabina, ar kažkas panašaus. Aš tokia:
                      - Ką tu ten pamatei? - ir tuo pačiu momentu atidarau duris. O ten mokytoja sėdi ir rėkia ,ko čia atidarinėju.
                      Mes su klasioke išbėgom iš toleto ir nuėjom į kitą aukštą.

                      ``

                      Dar atsimenu iš vaikystės. Man tada kažkur 7-8 buvo, tai dažnai į lauką išbėgdavau.
                      Dažniausiai bėgiodavau su kaimynu , ir jo sese. (Jin maždaug ,kaip prižiūrėtoja mūsų buvo.)
                      Šalia mūsų buvo stadionas, tai nuėjome ten į mūsų vietelę po medžiu.
                      Medis pakankamai mažas buvo maždaug 2 metrų. Kadangi vaikystėje visi mes drąsus. Su draugu užlipom į jį.
                      Aš tokia lipu lipu ...Užstringu. Išsigandau ir pradėjau rėkti. Maždaug rėkiau "GAISRININKAI GAISRININKAI". Atbėgo kažkoks čiuvas, iškėlė mane iš medžio. Visi ilgai žvengė. Kaimynas visdar pasakoja visiems mano draugėm jei sutinka ir žvengia. Ot jau 15-likti metai eina , o žmogus vis dar tą patį priekaištauja.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2010-10-31, 02:48.
                      http://yumihoriku.deviantart.com/

                      BLACKOUT
                      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                      be sure to visit our page~

                      Comment

                      • kirvis
                        Naujokas

                        • 2010 01 14
                        • 20

                        pasigirsiu ir aš,
                        kadangi motina dirba namie, tai ten priiminėja pacientus ir liepia jiems laukti atsisėdus koridoriuje.
                        vidurdienis. savaitgalis. aš ką tik atsikėlęs girdžiu kaip katė bando atidaryti svetainės duris. jas ir mano kambarį skiria TASAI koridorius. dėl kažkokių neaiškių priežasčių pasiėmiau savo prie kūbo prijungtą bosinę gitarą ir einu link svetainės. aišku, koridoriuje laukia kažkur mano amžiaus pana - aš pasakau "laba diena" dar nesusigaudydamas, ką darau, tada einu toliau link svetainės durų vien su triūsikais (ir gitara, obviously). aišku laidas per trumpas, užkliūna, aš vos nepardrimbu. teko grįžt, padėt gitarą, apsirengt ir mėgint išlaisvint katę antrą kart. ta pana daugiau pas mus nebesilankė.

                        Comment

                        • cobabara
                          Super mega ultra rašytojas



                          • 2009 03 17
                          • 998

                          aisku, cia mazytis, bet vis tiek man nuotaika sugadino:
                          vakar nesamone kazkokia buvo: parsisiunciau filma del vieno konkretaus aktoriaus, ten ale siaubiakas. filmas pusantros valandos, o praejus pusvalandziui ji nuzude. kaip jaustis? =/
                          Urameshi, Iemon-dono!

                          Comment

                          • RayYuka
                            Paraamnestical

                            • 2009 11 02
                            • 206

                            Et, tokį daužtą blomą prisiminiau, daužtų laikų xD
                            Man tada buvo 12. Žiema. Su drauge nuobodžiaudamos pėdinam iš šilo. Aš pasiemu sniego gniukšte ir sakau:
                            - Žiūrėk pataikysiu - ir metu į medį stūksojųsį inkilą. Tada draugė paima gniūžtę irgi ten pat meta. Ir prasidėjo žaidimas, kuri kur į ką ten pataikys. Stovim vidurį šaligatvio su sniegu rankose spoksom kažkur į tuščią, kažką galvodamos. Žaidimas jau juodai įgrysęs... Žiū mašina atvažiuoja iš šilo pusės. Draugė cyp:
                            - Metam į tą mašiną!
                            Aš evil smile:
                            - Davai.
                            Na ir metėm: ji -į priekinį ,aš -į vairuotojo langą. Mašina nuūžia. Mes džiūgaujam savo taiklumu. Žiū - automobilis atgal visu greičiu parvaro.
                            - Bėgam! - sušaukia draugė.
                            - Mus užmuš !, mes lavonai.! Ar prisimeni "Tėve mūsų"?! Aš nenoriu patekti į pragarą! - aš priduriu.
                            Žodžiu skuodžiam kiek kojos neša, bet išdavikas šaligatvis baigiasi ir mums kelią pastoja ta mašina. Iš jos išlipa moteris ir,kad užloja ant mūsų! Nespėjau gerai įsiklausyt ką ten ji riaumoja, nes jau pūsčiausi padus. Nubėgam į kažkokį skersgatvį, dūsaujam į pusnį atsisėdusios. Aš žvengiu.
                            - Durne, matei kas ten buvo?
                            - Mauše, tu visa tai sugalvojai! - plūstuos ant jos.
                            - Kauše, ten Baronienė, mūsų matematikos mokytoja!
                            Dievaži, apšalau. Juk kitą dieną turėjau sėdėt jos pamokoj. Per pamoką vis slėpdavausi už vadovėlio ir meldžiausi ,kad neatpažintų, bet kertu atpažino. D :
                            Paskutinis pakeitimas nuo RayYuka; 2011-03-04, 12:58.
                            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                            Comment

                            • uNgis
                              Naujokas
                              • 2010 10 14
                              • 6

                              Nu tai ir aš prisidėsiu, tai va čia gal prieš metus ar du arba tris (jau net nebeprisimenu...), čia per ventos upę tekant yra tokia akmenų užtvanka pastatyta, tai va, mes ten su draugais dažnai nueidavom (iš neturėjimo ką veikt), pasedėdavom, saulėgažas paspjaudydavom, ir t.t. Tai va vieną kartą aš su draugu nusprendėm nusigaut y kitą užtvankos pusę (šiaiptai ne aš o jis čia sugalvojo ), nu tai kaip nusprenėm taip ir padarėm. Nu tai pradėjom eit, ten puse užtvankos vanduo nebėgo, bet toliau nebloga srovė buvo, nu tai ropojam, ropojam, ir staiga pagavo mano koją srovė... Na bet draugas pagavo už rankos, ir laikė kiek išgalėjo, bet nieko gero iš to nebuvo, nes ta srovė į veidą taškė.. Tada atrodė kad ten mane pralaikė gal pusvalandį... Na bet pagaliau nebeišlaikė ir pats ykrito... nu tai nunešė mus ta srovė per akmenis, jaučiau kaip daužosi mano kūnas y tuos akmenis ;//... Na bet iš to adrenalino ir išgasčio nieko nejutau. Na tai kai nunešė, tai galvoju "py**e, kur draugas?!!! Išsigandau, bet jis išnėrė iš vandens, tai palengvėjo. Na tai nuplaukėm y tą krantą, mes (ačiu dievui baseiną lankiau nes dabar jau grabe gulėčiau ;dd). Na bet dar kartą durnai padarėm.. Galėjom plaukt y kitą krantą... Na o dar kartą plaukt nesinorėjo, nes srovė ir taip mus prigirdė.. Nu tai ėjom ieškot tilto (nors galėjom apeit aplinkui...), ten per žoles visokias ėjom, kojas susipjaustėm, ir dar telefonus su raktais turėjom, tai einant dar draugas bateriją pametė. Nu tai ką, paėjom gal kokią valandą (tiksliai nežinau laiko, nes laikas lėtai ėjo jau labai), ir vis dar nerandam to tilto.. Nu tai jau srovės nebebuvo tai nusprendėm perplaukt. nu kaip tarėm taip ir padarėm. Plaukiam, aš perplaukiau lengvai, bet išlipęs ant kranto girdžiu "gelbėk!" o jo koja dumbliose ysipainiojo, nu tai jis maikę, kelnes su telefonu ir raktais išmetė lauk, kad nenuskęstų (P.S. gelbėt negalėjau, nors bandžiau, bet ten dilgėlynų laukai buvo...). Tai jis šiaip ne taip parplaukė, po apatiniais : DD. Nu tada vėl ėjom atgal, jis ten griuvinėjo, zyzė, kad galvą skauda ir t.t. Nu bet gerai kad gerai baigėsi.
                              o šiaip tai čia nelaime nepavadinčiau, buvom mes "Durneliai garantuoti", tai taip ir gavosi. Nu tai dabar tas draugas šiek tiek vandens bijo, a man tai normaliai viskas. P.S. Tas telefonas kur kiaurai permirko dar veikia .

                              Sorry jei priverčiau ilgai skaityt : DD, įsijaučiau rašydamas xd.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • Cere
                                !אני כאן כדי הסלע הזה-


                                • 2009 01 12
                                • 547

                                Autorius Airiz
                                Išvis pamiršai kad paaugliai elgiasi kitaip nei vyresni žmonės
                                O šiaip tipo "netyčia" pagraibyti ...jeez..apgailėtina
                                Va tokių "netyčia" taip dažnai atsitinka man.. God.. Po vieno tokio 'netyčiuko' man papą skaudėjo visą savaitę.. : D : D
                                -.connection error


                                Comment

                                Working...