NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jin
    Crazy Weirdo

    • 2009 02 06
    • 242

    Pats naujausias failas:

    Pradėjau užsiiminėt spray art'u, nusipiešiau kelis piešinukus galvoju reikia parsinešt namo, kad išdžiūtų (lauke piešiau). Įėjau į kambarį ir užkliuvau uz kambaryje besimėtančių batų (savo batų) abiejuose rankose laikyti piešiniai krito slapia puse žemyn sugadindami kilimą ir parketą. Pusvalandį su white spiritų grandęs parketą šiaip netaip nutryniau, bet kilimo nepavyko išgelbėt o visai nesenai pirktas.

    Comment

    • aKi
      Ruduo.

      • 2007 10 24
      • 289

      Autorius Eisas Kuperis
      Vieno mygtuko paspaudimu netyčia ir nesugrąžinamai sunaikinti trijų įmonių ilgametę buhalterija. Manęs tai jau niekas nepranoksit.
      Pačios kaltos kad backupų nedaro. ^^

      Autorius Eisas Kuperis
      Sekantį kartą į rankas pakliuvo pilki milteliai. Atrodo naudojami suvirinimui. Degdami jie baisiai smirdėjo, o blogiausia, niekaip negalėjau užgesinti. Nepamenu kaip ten buvo, tačiau šalia turėtas kibiras vandens nedavė jokio rezultato.
      Welding powder angliškai. Aliuminio milteliai + geležies oksidas. Degdami įkaista iki >1000 laispnių ir gali išlydyti geležį. O blogiausia kad niekuo neužgesinsi, kadangi jiems degti nereikia oro..

      Comment

      • winry3
        hahahahaha! niam :DD

        • 2009 02 18
        • 112

        Fail'as su kompu. Ištryniau mamos dokumentus...Savaitę dirbo... suverčiau kaltę antivirusinei...O pati antivirusinė tai kaip koks antibiotikas - trina viską,kas infekuota. VISKĄ! Neatsiklausus btw. Tai po tokio vieno gero pratrinimo, kompe dingo system32 failai. Na manau visi suvokiat,kad kompo įjungt neįmanoma. 2 savaites laukiau pusbriko, kad jis atvežtų windowsų diską. Kai jau viską sutvarkiau, po pusės mėnesio be pc jaučiuosi visai atsilikus nuo gyvenimo... Ir tiesiog kaip tyčia, vos tik pataisius pc, lendu į vieną svetainę ir ką aš ten matau? O gi fotkes iš vieno vakarėlio (į kurį aš net NEPAMENU,kad ėjau), kuriose aš labai gražiai kažkokioje baloje su DIDŽIAUSIU keistuoliu mokykloje voliojuosi, jo rankos rankos kažkaip vis stebuklingai ant mano krūtinės, o aš su terminatoriaus veido išraiška laužau jam dantis.Supratau, kodėl mano batai supjaustyti ir kodėl draugė vis siūlė į tas nuotraukas nežiūrėti. Dabar man trauma, depresija ir šiaip psichozė. Moralas: gyvenimas be kompo gražesnis
        Not bad...

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          Na mano failas nėra žiaurus: Na va reikėjo internetu nusipirkti bilietus iš vilaniaus į kauno oro uosta na ten tai speceliai skrydžiams pritaikytas busiukas varo, na bet tai nesvarbu nuperku biletus sumoku su paypal na ir nusiunčia man bilietą į emailą aišku bilietas nuėjo i spam, kaip nekeista...svarbiausia aš pažiūėjau patikrinau, bet neatspausdinau,ir kas būtu nekeista, per savo durną galvą,tą pačią dieną ištryniau visa spam papkę pamiršes, kad ten yra bilietas...o vėliau jau būvo nejuokinga
          Paskutinis pakeitimas nuo denix2; 2010-05-25, 21:21.
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • xipzo
            I hate IDIOTS

            • 2009 04 16
            • 224

            Jaučiu, čia bus mano didžiausias failas, per viso givenima, bet manau reikia juo pasidalint

            Remontavausi dvirati, buvo priekinė padanga sprogus, na suklijavau kamera, idėjau, galvoju reikia išbandyt, palėkiojau koki pusvalandi ir parlekiu namo nuo kalno... Kažkaip šovė į galva "soiką pakelt" tai pakėliau, tik žiūriu mano priekinis rątas su tuo pakėlimu kartu kažkur į krūmus nuskrido, o ta mano stoka taip į žemę laistis pradėjo... Žvirkeliu į pakalne riedėjau, kai tik nusileido "stoika" tai tiesiai į duobę... o aš taip tiesut tiesutėliai su nosim į žemę ir gal kokisu 10m nusiritau snukiu ri kulversčiais ir dar velniai žino kaip... Atsikeliu, žiūriu visi drabužiai suplyšę, kelnių sagos ištrūkusios, nebelaiko... Tai namo parėjau po gerų 10min PERGALIŠKAI peržygiavęs miesto aikštę ant peties nešdamasis dviratį, visas kruvinas ir dar su viena ranka besilaikydamas kelnes... Aišku, nebūtu nieko beisaus, jei ne vasaros šventė miesto centre... ~.~
            My Anime List <---
            Waiting for Peacefull summer...

            Comment

            • witkus
              Take it easy


              • 2009 11 21
              • 261

              jega! cia tai pavarej xipzo , bet manau zmones turejo suprast kas nutiko, jog neseisi suluzusi dvirati. kai man kasnors nutinka gedingo visada stengiuos, kad praeiviai savaime suprastu kas nutiko, o ne galvotu, kad kazkoks jaunas pijokas katik is po krumo islindo... pvz.: kai si pavasari buvo ledonesis as begau nuo kalno prie upes pafotkint (as gyvenu ant kalno, o apacioj teka neris) zinoma kuo ilgiau begi nuo kalno tuo zingsniai daros platesni ir ziurek vos ne skrist pradedi. zinoma nebuciau as jei nesusifeilinciau ant pacio galo, taigi likus vos keliems kalno papedes metrams sugebejau paslyst ant molio, slapios zemes ir viso kito, kas panasu i š**a ir kokius penkis metrus slydau ant desiniojo sono. kai atsikeliau tai visa desine puse nuo galvos iki koju molina ir zemeta, radau kazkiek neistirpusio sniego, truputi apsivaliau ir nuejau iki upes, o ten pasirodo keliasdesimt zmoniu sustoje stebi ledonesi... na taip jie pamate mane, is pradziu kaire puse (normalus tvarkingas vaikinukas ), o po to desiniaja (katik is pakeles isbrides bomzas), bet visa laime, kad visi suprato kodel as toks "svarus" nes patys vis slysteledavo eidami per slapia zeme...

              Comment

              • Semashke
                U can call me Sema



                • 2009 01 16
                • 425

                Kai rudenį buvau Vilniaus Katedros aikštėje laukiau draugės, neturėjau ką veikt, tai pamačius tą plytelę "STEBUKLAS" ėmiau ir ant bajerio atsistojau ant jos, pasisukiojau, nulipau. And what do you know, pradėjo pilti lietus, o aš neturėjau skėčio (Danguje buvo debesų, bet tikrai nesitikėjau, kad lis), nuo to laiko nebetikiu stebuklais XDDDD
                semashke.deviantart.com BLACKOUT

                Comment

                • winry3
                  hahahahaha! niam :DD

                  • 2009 02 18
                  • 112

                  Autorius xipzo
                  Jaučiu, čia bus mano didžiausias failas, per viso givenima, bet manau reikia juo pasidalint

                  Remontavausi dvirati, buvo priekinė padanga sprogus, na suklijavau kamera, idėjau, galvoju reikia išbandyt, palėkiojau koki pusvalandi ir parlekiu namo nuo kalno... Kažkaip šovė į galva "soiką pakelt" tai pakėliau, tik žiūriu mano priekinis rątas su tuo pakėlimu kartu kažkur į krūmus nuskrido, o ta mano stoka taip į žemę laistis pradėjo... Žvirkeliu į pakalne riedėjau, kai tik nusileido "stoika" tai tiesiai į duobę... o aš taip tiesut tiesutėliai su nosim į žemę ir gal kokisu 10m nusiritau snukiu ri kulversčiais ir dar velniai žino kaip... Atsikeliu, žiūriu visi drabužiai suplyšę, kelnių sagos ištrūkusios, nebelaiko... Tai namo parėjau po gerų 10min PERGALIŠKAI peržygiavęs miesto aikštę ant peties nešdamasis dviratį, visas kruvinas ir dar su viena ranka besilaikydamas kelnes... Aišku, nebūtu nieko beisaus, jei ne vasaros šventė miesto centre... ~.~
                  Priminei man mano vaikystės vieną įvykį. Važinėdavau tada su tokiu senutėliu tarybiniu dviračiu, dar tokie kur per pusę persilenkia. Tai va, važiuoju kartą nuo kalno ir jaučiu kaip dviratis atsiskiria per tą dalį kur persilenkia. Pirma mintis buvo : " Tai su kuria dalim dabar likti?". Gerai,kad kažkaip sugebėjau įvažiuoti į krūmus, nusileidau labai minkštai, atsipirkau tik įbrėžimais Parėjau namo su abiem dviračio dalim rankose, močiutė rado atliekamą varžtą,kuris sulūžo ir dėl to dviratis atsiskyrė ir dar tą pačią dieną laiminga važinėjausi vėl
                  Not bad...

                  Comment

                  • witkus
                    Take it easy


                    • 2009 11 21
                    • 261

                    naujausias fail: nezaiskit su astriais daiktais kaip kad as katik dariau, taigi isgalandau savo numykletaji peili ir sumasciau vesdamas suni i lauka ismegint ji ant medzio sakos, uzsimojau, kirtau, saka nukirtau truputi lengviau negu tikejaus ir peilis uzleke ant kitos rankos ir graziai ispjove gabala mesos is kaires plastakos... pajutau kad kazko truksta nors buvo tamsu bet aiskiai maciau savo kremzle, pirma mintis: o *(*&&^&*^^%&%$%^# prisizaidziau "tobe ( mano suo) begam namo..." parbegau namo priburiau mamai kad nukritau ant stiklu susibintavau ranka ir db sedziu su nusalusiu smiliumi... pamatytumet kaip dabar juokingai rasau sita zinute... bet visa laime (netgi truputi keista) kad nejauciu jokio skausmo... bent tai gerai... kas svarbiausia gal pries valanda ziurejau Tsubasa chronicle ir ten buvo tokia fraze: "kai kardo seimininkas nepatyres kardas taip pat nepatyres ir tada kyla gresme suzeisti ta ko nenorejai suzeist pvz.: save pati arba ta kuri bandai apgint..." taigi kita karta giliau isiklausysiu i pan. fraziu prasme...

                    Comment

                    • Red_Elf
                      pandų karai :D


                      • 2009 05 07
                      • 1112

                      Ak tas studentiškas taupumas...
                      Ką gi, kadangi jau pagaliau lauktasis birželis ir už poros dienų suksiu namų link, kaip ir 90 % studentų aišku nebesipildžiau mėnesinio bilieto, o kam... žinoma į mano ateities planus neįėjo mielas pasisėdėjimas Kaune dar papildomas porą dienų ir neplanuoti pasivažinėjimų maratonai trūlais

                      Šiandien skubiai reikėjo mauti į vieną parduotuvę dovanų, bet kaip man įprasta visad nepasižiūriu į savaitgalio tvarkaraščius (draugai sako, jog čia XX chromosomos įtaka), tai aišku iki jos tiesioginio nėra 6dienį ir moku dvigubą kainą nes su persėdimais važiuoju. Vėliau tenka išsisukinėti nuo bomžų, kurie klausinėja kelio ir vis bando tikrai ne tik už rankos palaikyti... negana to po laaaabai ilgo laiko sulaukus savo transporto priemonės tenka visą kelią kęsti bjaurų kažkokio vyro seilėjimąsi, jei jau blemba žiūrit į papus, tai darykit tai delikačiai – ŽVILGČIOKIT, o ne SPOKSOKIT liežuvius išvertę, juk ir merginom karšta, neisi su megztiniais...

                      Išeina, kad vien šiandien pravažinėjau trečdalį to prakeikto mėnesinio bilieto kainos, kentėjau nepageidaujama dėmesį ir praradau daugybę laiko bei gerą nuotaiką... jau geriau bučiau nepagailėjus tų babklių, nes vis tiek vien nuostoliai iš to taupumo, o dar iki namų toli

                      Comment

                      • Insanity
                        Alter Ego

                        • 2010 01 31
                        • 122

                        Kaunas toks jau miestas, tai gerai, kad koki bomžai (nors kažkiek padorumo turintys), o ne prigėres jaunimas, kurie kabinėjasi prie merginų stotelėse ar troleibusuose, ne karta mačiau situacija kaip kokia pana įlipusi y troleibusa patiria gėdą, o šalia pagyvene žmonės tik apkalbinėja bet nieko nedaro. Buvo tokia situacija kai važiavau su draugu troleibusu, buvo kažkokia paauglių šaika gale, berods 4 13-15 metų vaikyščiai, nepadaugine alokoholio, bet apšile pakankamai, priešais juos sėdėjo pareigūnė, šalia stovėjau aš ir viena panelė.
                        Situacija baigėsi kaip anime... mergina sugalvojo išlipti, išpaskos pašoko vaikyščiai, pareigūnė atsistojo taip pat belipanti o aš su draugu išpaskos, visi vienoje stotelėje (aš panorėjau išlipti tik dėl panelės nes su ja susimirkčiojom, na žinot kaip būna... ) vos išlipom vaikigaliai tikrai gan vulgariai pradėjo kabinėtis prie merginos, aš dar šiek tiek laukiau, nežinau ko, praeidamas kažkoks senas žmogus su mažu vaiku priėjo prie vieno vaikigalio ir perspėjo jog nemandagu keiktis, bei rėkauti, ypač tokioje vietoje, jis susilaukė dar daugiau keiksmažodžių atgal, prasidėjo konfliktas tikrai šlykštus, kol galiausiai vienas iš drasiausių pakėlė ranka prieš sena žmogų...
                        Jau prieštai nieštėjo man kumščius, nors ir neesu kažkoks chuliganas, bet įsikišau ir nieko nesakes išguldžiau du kaip mat (praktikuoju "kudo" kartu su draugu), kai pribėgo mano draugas į pagalbą, likusieji (matyt mažiau drąsūs ar mažiau išgėre) pasileido bėgti...
                        (kadangi man šiek tiek irgi adrenalino pateko į kraujo nepastebėjau kas dedasi aplinkui kelis akimirksnius) apsidaires pamačiau tą pačia merginą kalbančia kažką su vaiku, kuris buvo kartu su tuo garbingo amžiaus žmogumi, na o pareigūnė stovėjo stotelėje ir net nebuvo pajudėjusi iš vietos...
                        Iš viso to supratau, galbūt įsitikinau dar kartą, kelis akivaizdžius dalykus...

                        Vis dar yra garbingų ir teisingų žmonių pas mus Lietuvėlėje kurie visgi nori gero kitiems.
                        Teisėsauga žiūri tik savus interesus, galbūt ne visa, bet didžioji dauguma
                        Kuo toliau tuo labiau jaunimas darosi vulgaresnis ir neprognozuojamas
                        Nepasitikėk draugais ar pažystamais lengvai, jie žiūrės pirma savo kailį, o tik įsitikine saugumu ateis tau į pagalbą...

                        Visgi galiausiai gaila man to mažo vaiko, kuriam teko visa tai pamatyti, ir tuolabiau regėti, kaip žmogus vertas pagarbos (matyt jo senelis), kuris turėtų būti autoritetas yra taip lengvai pažeminamas viešai, dėl to, kad yra bejėgis sulaukias garbaus amžiaus.

                        P.S Galbūt ta pareigūnė tikrai būtų buvusi bejėgė prieš neblaivius vaikigalius, bet visgi moralė daro savo, ir galiausiai nors pasiteiravimas, "ar viskas gerai?", nebūtų parodęs visiško abejingumo aplinkiniams.

                        Comment

                        • mariux9998
                          Labas.

                          • 2008 06 20
                          • 434

                          Šiandien paskutinė diena man mokykloje, prieš išvykstant į kelionę.
                          Klasiokas nešiojo kėdę, nežinau, ar persikėlinėjo ją, ar šiaip malonumą jautė ją nešiodamas, bet kažkaip tuo metu sugebėjau praeiti pro šoną ir gavau iš kėdės kojos į nosį. Gal ir nieko nebūtų buvę, bet tikriausiai akiniai padarė savo, ir prakirto nosį man. Ech, taip ir galvojau, kad be tokių "nuotykių" neišvažiuosiu

                          Comment

                          • Zx-Shade
                            digital existence



                            • 2009 03 14
                            • 725

                            Dar vienas FAIL'as su mano bmx'u.
                            As su savo chebra(kitais "dviratininkais") kaip visada skraidau po miesta ir visiem rodau ka moku . Zodziu vaziuoju per senamiesti, o ten kazkoks Jazo festivalis. Pasivazinejom, apsizvalgem, ziurim, kazkoks medinis, nekaltas suoliukas . Mano draugas isibegejo, kaip ir visada - persoko. As pagalvojau, kodel gi as to paties negaleciau padaryti? Isibegejau, pradejau sokti, ir galinis ratas trenkesi i suola, as nuskridau nuo bmx'o, slydau kokius 3 metrus, ir dar dviratis i mane iskrido. Mano draugai kaip visada zvenge, tik vienas susivoke prieiti ir pasiziureti ar as sveikas. Aciu dievui sulauzytu kaulu nebuvo, tik labai daug ipjovimu ir subraizymu(labiausiai buvo gaila kelniu ;() .
                            Paskutinis pakeitimas nuo Zx-Shade; 2010-06-07, 15:26.

                            Comment

                            • Insanity
                              Alter Ego

                              • 2010 01 31
                              • 122

                              Autorius Zx-Shade
                              Dar vienas FAIL'as su mano bmx'u.
                              As su savo chebra(kitais "dviratininkais") kaip visada skraidau po miesta ir visiem rodau ka moku . Zodziu vaziuoju per senamiesti, o ten kazkoks Jazo festivalis. Pasivazinejom, apsizvalgem, ziurim, kazkoks medinis, nekaltas suoliukas . Mano draugas isibegejo, kaip ir visada - persoko. As pagalvojau, kodel gi as to paties negaleciau padaryti? Isibegejau, pradejau sokti, ir galinis ratas trenkesi i suola, as nuskridau nuo bmx'o, slydau kokius 3 metrus, ir dar dviratis i mane iskrido. Mano draugai kaip visada zvenge, tik vienas susivoke prieiti ir pasiziureti ar as sveikas. Aciu dievui sulauzytu kaulu nebuvo, tik labai daug ipjovimu ir subraizymu(labiausiai buvo gaila kelniu ;() .
                              Kaip tu dar gyvas tiek kartų krisdamas nuo dviračio?
                              Primeni mano klasioką, kuris per metus mokykloje susilaužo kaulus ne kartą, šiais metais nuskrido nuo laiptų (parkour'ininkas), nukrito ant nugaros, važėm į ligoninę kaip kokį invalidą, už poros dienų vėl sveikas, o atrodė kai nukrito kad nebevaikščios...

                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                Autorius Insanity
                                Kaip tu dar gyvas tiek kartų krisdamas nuo dviračio?
                                Primeni mano klasioką, kuris per metus mokykloje susilaužo kaulus ne kartą, šiais metais nuskrido nuo laiptų (parkour'ininkas), nukrito ant nugaros, važėm į ligoninę kaip kokį invalidą, už poros dienų vėl sveikas, o atrodė kai nukrito kad nebevaikščios...
                                Ai man tai kazkaip kaulai neluzta Pamenu, kai buvau kokiu 10 metu ir staciau "chata" medyje. Saka nuluzo, o as su visu savo "nameliu medyje" kritau nuo kazkur 5 metru. Luzo abidvi rankos, tad po to laiko i medzius nebelaipioju xD

                                Comment

                                Working...