NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    - Nusinešk maistą pas save!
    Atėjau į salę pasiėmiau kompiuterio maitinimo bloką ir nuėjau atgal į dirbtuves. Iš kur galėjau žinoti kad kalba eina apie bandeles kurias buvau prieš tai pasidėjęs prie kasos.

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      labai nelaiku įsirovė draugės kambariokė. LABAI NELAIKU.

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • Aramis

        Autorius kypshius
        labai nelaiku įsirovė draugės kambariokė. LABAI NELAIKU.
        Xe xe xe, jau įsivaizduoju Visada taip būna. Tikriausiai kibukus sutrukdė dėlioti?


        Na vienu žodžiu tai nutiko seniai, man beeinant gal į penktą klasę.
        Turėjome vykti kelionėn į Vilnių, į čiuožyklą berods.
        Taigi auklėtoja įspėjo dieną prieš, jog išvyksime aštuntą valandą ryto (bent aš taip nugirdau).
        Aišku tėvai šiek tiek nustebo išgirdę, kad taip vėlai išvažiuojame.
        Ryte davė šiek tiek pinigėlių ir išleido vaikiną (t.y. mane) eiti į mokyklą, kur turėjo laukti autobusas.
        Atėjau kaip priklauso, be penkiolikos aštuonios, dairausi ir savo akim netikiu - tuščia aplink.
        Palaukiau pusvalandį ir... (galvojote pasakysiu, kad namo ėjau? nė velnio) pasukau į autobusų stotį, kuri buvo netoli mokyklos.
        Kas man šovė galvon, ko aš ten ėjau taip ir nesupratau lig šiolei.
        Nuėjau ten ir pamačiau NBA lipdukų albumą... Ir ko gi ne? Aš buvau jaunas, kišenėje dvidešimt litų duotų ekskursijai , kodėl gi nenusipirkus?
        Nusipirkau, dar ir lipdukų prisipirkau, ir apie pusę dešimt laimingas įžengiau į namus.
        Kadangi mama tuo laiku nedirbo, tai nustebo pamačiusi sūnų taip anksti grįžusį iš ekskursijos. Kai paaiškinau situaciją, ji supyko (ką tos motinos supranta apie NBA albumų įtaką vaiko vystymuisi ) ir kai kam kliuvo...
        Kai kitą dieną nuėjau į pamokas, sužinojau, kad išvažiavo septintą
        Moralas - visada klausykite ką burba auklėtoja, o tai paskui tai gali labai brangiai atsieiti)
        Ir tiesa, nuo to laiko visada į mokyklos ekskursijas veždavo tėtis. (ta prasme į vietą, iš kuriuos išvykdavome)
        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-10-30, 22:19.

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          Per draugės gimtadienį "daviausi" su merga, nežinau kas man tuo metu užėjo, bet vidurį nakties sugalvojau paklausti jos vardo, tai galima sakyti gavau "antausį" (švelniai tariant)

          Comment

          • Aivaras
            ką tu?

            • 2008 09 10
            • 358

            belekas

            Comment

            • svajone
              Tiesiog žmogus

              • 2008 09 21
              • 176

              Oj va perskaičiau pakartotinai čia tuos bajerius su autais ir prisiminiau, kaip man buvo.

              Veiksmas vyksta kažkur tuo metu, kai turėtų vykt NowJapan. Kitą NowJapan dieną viskas gerai, tik su draugais išeinam kažkaip anksčiau, einam po miestą pasitrint, į kavinę užsukam, papidom maisto atsargas. Žvilgčioju į laiką, suprantu, kad jau biški lekiu lauk iš laiko rėmų - su draugeliu turiu jau autiku namo važiuoti. Ai, dar spėsiu spėsiu. Prašau, kad kas iš vilniečių palydėtų iki stoties. Pasišauna mano geras draugas. Tipo, įsodins mane į truliką ir pati nuvažiuosiu. Nužvelgiu jį, gi seniai pažįstu, tikrai nepaves. Nueinam iki stotelės - jau veluoju. Laukiam laukiam reikiamo truliko - o jis nevažiuoja ir tiek. Nuvažiavo į priešingą pusę reikiamas trulikas... Lieva... laukiam. Pagaliau atvažiavo, įsėdam. Jau aš visa nervuota, veluoju ne tas žodis, bet nieko nieko, dar spėsiu. 10min ir turėčiau būt stoty. Važiuojam jau geras 15min, ir vietos kažkokios neatpažįstamos tapo(kad ir kaip blogai orentuojuosi, bet minimaliai vietoves skiriu). Paklausiu moterytės, ar ilgai iki stoties. Ta man pasako, kad į priešingą pusę važiuojam. Jau grynai man isterija, viskas, baigta, basta... Išlipu aš iš trūliko, bet jau aišku, kad pavelavau į paskutinį autą. O draugelis guodžia, sako: "Aš nežinojau, aš gi vilniaus nepažįstu, aš tik trečia diena čia. Gi tik studentaut atvažiavau ka tik..." Vo taip ir pasitikėk senais draugais, kurie su tavim iš vieno miesto, galima sakyt kartu užaugot, bet Vilniuj nė bum bum.
              O dabar atkreipkit dėmesį į tą sakinį "Laukiam laukiam reikiamo truliko - o jis nevažiuoja ir tiek. Nuvažiavo į priešingą pusę reikiamas trulikas..." parodaksalu - reikiamas trulikas į reikiamą vietą važiavo laiku ir aš būčiau nepavelavus (aišku, jei būčiau į jį įsėdus).

              Comment

              • winry3
                hahahahaha! niam :DD

                • 2009 02 18
                • 112

                Oj man su autais irgi nelabai sekas.Kartą pavėlavau į paskutinį autą.Buvau su drauge,žodžiu šoko būsenoj stovim,nežinom ką daryt.Kišenėse vėjai švilpauja,abiejų šeimynėlės mašinų neturi,o draugų prašyt parvežt kažkaip nejauku buvo.Gerai,kad buvo vasara,gan šviesu,tai pėstute parėjom.Per 3 valandas...14 kilometrų...Ir dar lijo...
                Not bad...

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  Emm, kažkuri iš pradinių klasių. Kvailos muštynės su keletu kitų vaikų prie statybvietės. Norėjo užgangint ir atspardyt, tai pakėliau tuo metu sunkią atrodančią plytą norėdamas sviest į kažkurį iš jų, bet kažkaip nesuvaldžiau tą svorį ir mečiau vertikaliai į viršų lol, nukrito ant galvos xD gerai kad lygiuoju šonu, o ne kampu. Anyway, baigės visai gerai, apsiramino visi, stovėjo sau lediniais veidais

                  Comment

                  • Vilius
                    teisinga nuomonė ----->

                    • 2009 07 19
                    • 173

                    karta mokykloje mane kelias pamokas pykino, o per matieka isivemiau i kriaukle esancia klaseje ir palengvejo

                    Comment

                    • djmindziulis
                      Memento mori
                      • 2009 05 17
                      • 76

                      na siaip netraukiu as visokiu nelaimiu, nesamoniu, bet ir man pasitaiko. tai va. Kaune vyko muge, sedim su draugu ant suoliuko, nusipirke naturalios giros, pyrago - uzkandziaujam. Ir kazkokios panos svencia mergvakari, pasibuciavo su mano draugu, paskui prie manes zanda kisa, o as tuo metu dar kasnio buvau nespejes nuryti. vapu kad palauktu kol nurysiu, o ji vis lenda, o as atgal traukiuosi, paskui jau nebebuvo kur trauktis, pabuciavau, ir sako nu ka, vaikinukai dar per mazai alaus isgere dar vienas toks nutikimas kad vos tik su draugu rukyti pradedam is karto jo tevai grizta. gerai kad jie beveik niko nesako ai va, dar prisiminiau kaip 2 kartus per tą pačią dieną prahoj pasiklydau tai va, atvažiavom į prahą, ir dave visą dieną laisvo laiko, tai kas grupelėm , kas kaip išsivaikščiojo, na o aš vienas nusprendžiau. bevaikščiodamas paklydau, šiaip ne taip radau autobusą. kadangi dar kronų irl aiko buvo iki kol išvykti reiks, tai su bendrakeleive nusprendėm aplankyti paarduotuves, tačiau nelaimei vėl pasiklydom, ir autobusas visą valandą mūsų laukė. tik įlipus į autobusą visi kreivais žvilgsniais nulydėjo, o baxurai kandžių pastabėlių palaidė
                      Paskutinis pakeitimas nuo djmindziulis; 2009-12-06, 20:08.

                      Comment

                      • Arizona
                        Narys

                        • 2008 12 30
                        • 92

                        Pora mano nutikimų ,kuriuos dbr menu :
                        Kai buvau maža metų labai mėgau karstytis po medžius.Kartą pas mus buvo atvažiavę svečių ir aš aišku norejau pašūstravoti ir parodyt kaip karstauti,kadangi į mane niekas dėmesio nekreipė ,man nusibodo ir šokau iš medžio,tik staiga mano šortai užsikabino už šakos ir suplyušo iki pat siūlės ,o aš likau kabot uakštyn galva,visi mire iš juoko.
                        Dar buvo įvikis kaip mama liepė nuskint slyvas,o tas medis buvo prie pat kaimynų tvoros,įsiropščiau į tą medį,lūžo šaka ir įkritau pas juos su ja,patrikus kad mane jie pamatė griebiau už šakos ir
                        pabėgau.
                        Šią vasarą ,kai buvau praktikoj,naktį užsimaniau parūkt,buvo grupiokės draugas su mašina atvažiavęs tad paprašiau,kad mane nuveštų,kadangi naktis ,o tingėjau persirenginėt važiavau su pižama.Privažiavus degalinę kaip ir visur galvojau ,kad reik eit prie langelio,nuėjau prie jo ir nžn kiek laiko prastovėjau dar piktindamasi kodel nieks neateina,o žiūriu viduj žmonės lyg pasižiūri,lyg pasijuokia,tai va pasirodo degalinė dirbo ir nereikėjo jokio langelio,tiesiog reikėjo nueit į vidų...
                        Dar visai nesenai netyčia buvau ranka su moment klijais prie veido prisiklijavus,taip pat nosį ir lūpas,galvojau taip ir liks ..

                        Comment

                        • br0x
                          Narys
                          • 2008 09 28
                          • 31

                          Per balandžio pirmą, buvom su draugu pas mane. Po kiek laiko susiruošėm eit į lauką ir kartu išvest mano šunį, draugas laukė kolidoriuj su šuniu, o aš kambary ieškojau kuo apsirengt. Anas rėkia iš koridoriaus, - šuo myža! Aš - jo imsiu ir patikėsiu... Už minutės ateinu apsirengęs, žiūrau bala baisinė koridoriuj Tai teko valyt.

                          Dar buvo kaškada žiemą toks nutikimas. Gyvenu netoli "prūdo" ir kai žiema jis apsitraukdavo ledu visi ten eidavo čiuožinėt ar šeip pavaikčiot. Taigi vieną rytą ir aš ten nuėjau ir sumasčiau, kad reikia padaryt spąstus. O kokie dar spąstai ant ledo? Žinoma ekete. Na, ledas labai storas nebuvo, kaškaip pramušiau tą eketę, užmečiau ant jos kartono ir štai spąstai gatavi, o po tokio darbo reikėjo eit namo valgyt pietų. Po pietų ir vėl ant ledo, bet va bėda, kad pamiršau savo spąstus ir bevaikčiodamas pats įkritau
                          Visi skirtingi. Visi lygūs.

                          Comment

                          • HellKid
                            ^.^

                            • 2009 03 31
                            • 67

                            Labai daznai mokytoja mama arba mociute pavadinu... kartais dar ir " ciu ciu " saukiu... Labai daug svajoju pamokose

                            Comment

                            • krapija
                              Cadavariffic

                              • 2008 03 08
                              • 260

                              Teko savaitgalį pabūt krikštatėvio 50tam gimtadienyje, tai pasirodo (ryte pasakojo pusbrolis), kad visas girtas nusprendžiau jam tostą pasakyt (ko labai nuoširdžiai mama nenorėjo, kad padaryčiau), tai gavos taip, kad palinkėjau savo mylimiausiam krikštatėviui gerai atšvęst gimtadienį, nes jis jau turbūt jam paskutinis. Poto nuėjau kabint barmenės ir nusmigau kažkur, tai visa giminė dabar nori, kad jiem gimtadienius vesčiau. Nesuprantu iki šiol kodėl, bet taip išeina, kad smagu visiems buvo.
                              Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                              http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                              http://www.last.fm/user/bombska

                              Comment

                              • Zx-Shade
                                digital existence



                                • 2009 03 14
                                • 725

                                Karta pas mus sulioj tvarkė vianą klase, mes su draugeliais radom tenai kažkokį tinkuota purviną skudura, aš paemiau jį nuejau į klasę ir laukiau kol klasiokai ateis, norejau juos su tuo skuduru ižgasdint trengdamas per galva... Atsidaro durys aš pasėmiau iš visų jėgų kai trenkiau, ir tada pamačiau kad ten buvo geografijos mokytoja...O tada jau buvo ablomas...

                                Comment

                                Working...