NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • InuyashaGirl
    Mielas Ruzavas padaras ^^

    • 2008 04 18
    • 152

    #31
    Amm...Tai va~! Buvo paprasta karšta vasaros diena Kauno senamiesty. Buvau užsivilkusi geltona suknelę jos ilgis maždaug ties keliais.. Sėdėjau su nARKOMANE ant suoliuko. Kai pro šalį ėjęs girtokas dėdė sustojo ir pradėjo lankstytis supratau, kad bando po suknele pažiūrėti. O.o...Sėdžiu sau išsižiojus. nARKOMANĖ griebė mane už rankos ir pradėjo tempti bambėdama ko aš dar sėdžiu..Einant dar spėjom išgirsti dėdės žodžius: Mergaites, kur bėgat? Nebijokit! Heh..gal ir netragedija. Bet kažkaip neprisimenu nieko tokio gėdingo...Nebent kaip man siūlėsi vyras..seeenas...Siūlė 100lt už naktį....Jėėtau O.o Vos pabėgau....
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #32
      Siūlėsi ar siūlė?;D 100lt jau normaliai gi xD

      Comment

      • Jin
        Crazy Weirdo

        • 2009 02 06
        • 242

        #33
        Reiskias esi labai patraukli jei visi tik lenda. Galėtum džiaugtis jei lystų neseniai, o kokie ,,Princai''

        Comment

        • Integra
          wooooosh.

          • 2008 12 31
          • 265

          #34
          Man buvo irgi nemalonus dalykas sedejau akropoly delano griauziau bulvytes. Ta diena atrodziau normaliai kaip visada. Bet priejo kazkoks fotografas (uzsenietis) ir pradejo plyskit su fotiku. Kai pabaige pradejo kalbet apie modelius, apie miegojima su ... tai as paimiau bulvytes nusinesiau pr kito stalo ir supykus deptelejau tada atsikniso. slykstus dede. Primene pedo bear.;DDD
          Paskutinis pakeitimas nuo Integra; 2009-09-08, 17:05.
          Dėkoju Fasian už sig'a.

          Comment

          • silveris
            Burma-Shave

            • 2008 04 20
            • 20

            #35
            Mieste grojau su girtu draugu. Jau įsibegėjom į Mamontovo "O, Meile" . Tik mano draugui susimaišė žodis vėjai su žodžiu b*bis, tai maždaug eilutė gavosi tokia: "galvoje mano švilpavo b*bis" . Susigėdęs ir supykęs ant draugo, nuėjau tolėliau parukt. Pasirodo, mano draugas atsekė man iš paskos sumanęs pamyžt, tik truputi tam netinkamą vietą pasirinko - prie laiptinės durų :sick: . Aš rūkau, mano draugas laisto laiptinės duris, ir štai ateina mokyklos Direktorius!
            -Vytautai, rūkai?
            -Ne *dešinę ranką pakiša po nugara*
            -O ką kolega daro?
            Tuo metu, mano draugas atsisuka, užsisega klyną prieš mūsų mokyklos direktorių, ir dar kelis mokytojus, o tik poto juos pamato:
            -O kūūūūūūūū!!! , - goes Gediminas and runs away.
            and when they pulled her from the wreck you know she
            still had on her shades
            they say that dreams are growing wild just this side of
            burma shave

            Comment

            • InuyashaGirl
              Mielas Ruzavas padaras ^^

              • 2008 04 18
              • 152

              #36
              Autorius Aivaras
              Siūlėsi ar siūlė?;D 100lt jau normaliai gi xD
              Siūlė...wow..nu tai jei tu nori tai pagausiu tą dėdę..Manau ir berniuką paims..Jei jau tau 100lt gerai su tokiu dėde..tai prašom..
              Imagine there's no Heaven
              It's easy if you try
              No hell below us
              Above us only sky
              Imagine all the people
              Living for today

              Comment

              • Haruhi
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 26
                • 190

                #37
                Kartą beslankiodama po BIG'ą užsimaniau į tualetą. Kol priėjau jį, tai išvis klaikiai prispaudė reikaliukas. Įėjus į tualetą - kitaip ir būti negali - visos kabinos užimtos. Staiga pamačiau šiek tiek prasivėrusias duris. Įsiveržiu ten kaip uraganas, o ten - - moteris ant tualeto atsisėdus. Jai dar nespėjus susivokt, greitai moviau iš ten, net į tualetą nebenorėjau

                Comment

                • Shary
                  woof.

                  • 2009 02 26
                  • 173

                  #38
                  >_>" Uh... Vienas prisidirbimas persekioja mane visą gyvenimą

                  Kažkurią vasaros naktį, sode, lovoj plepėjom su drauge. Aš jai pasakoju juokingą (jau nebe -.-") istoriją, o norėdama vaizdingiau parodyti griebiu jai už peties... Ir girdžiu atsakymą: "eee... Sima.. Čia ne mano ranka."

                  yosh, that was boob.

                  T.T" nuo tada, jai aš taikliausias žmogus pasaulyje.

                  Comment

                  • mariux9998
                    Labas.

                    • 2008 06 20
                    • 434

                    #39
                    Man nemaloniausias įvykis in my entire life buvo, kai į Slovakijoj atostogavau. Liek, variau į tualetą, bet ten tik vienerios buvo duris su užrašu "WC". Ok, varom. Nuėjęs į vidų matau labai daug moterų. Nu, tai savaime aišku, jeigu tik vienerios durys buvo, tikriausiai bendras. Atidariau vieną kabiną, o ten moteris neužsirakinusi tvarko gamtinius reikalus. Paskui kitą atsidariau - dar viena moteris. Ir staiga man toptelėjo - čia gi moterų tualetas. Išbėgau iš jo gan greitu žingsniu, žiūriu, ogi už kampo tas vyrų tualetas. Sutvarkiau reikalus, išėjau, žiū, viena iš tų moterų, kuri tvarkė reikalus, stovi koridoriuje su savo vyru. Pamatė mane, pradėjo rodyti savo vyrui ir kažką slovakiškai sakyti, o tas vyras staiga pradėjo mane vytis. Tai dar gerai, kad refleksai greitai suveikė, ir aš greitai užbėgęs laiptais, pasislėpiau kavinėje. Užtat dabar prieš įeidamas į tualetą visą laiką atidžiai ištyrinėju, kur, kas ir kaip

                    Comment

                    • Semashke
                      U can call me Sema



                      • 2009 01 16
                      • 425

                      #40
                      Dar viena prisimine Narya:

                      turime mes klaseje raktininka, kuris visada nesiojasi klases rakta. ir kai jo reikia niekada jo nerasi, neieisi i klase savo, tarkim, striukes pasiimt ir zodziu, viena diena, po visu pamoku, eilini karta laukiame klasioko kol jis prisistatys prie klases su raktu. siaip ne taip atsirado. Buvau ziauriai supykusi, todel kai jau stovejom su Narya prie stoteles as uzbaubiau ' uz*iso jis, nuolat jo laukt reikia'. ir kaip visada suveikia kiaulystes desnis. Narya baksnoja per peti ir rodo pirstu, uz manes stovi musu raktininkas, vos nepameciau apatinio zandikaulio tada
                      Paskutinis pakeitimas nuo Semashke; 2009-09-08, 17:36.
                      semashke.deviantart.com BLACKOUT

                      Comment

                      • InuyashaGirl
                        Mielas Ruzavas padaras ^^

                        • 2008 04 18
                        • 152

                        #41
                        Autorius Semashke
                        Dar viena prisimine Narya:

                        turime mes klaseje raktininka, kuris visada nesiojasi klases rakta. ir kai jo reikia niekada jo nerasi, neieisi i klase savo, tarkim, striukes pasiimt ir zodziu, viena diena, po visu pamoku, eilini karta laukiame klasioko kol jis prisistatys prie klases su raktu. siaip ne taip atsirado. Buvau ziauriai supykusi, todel kai jau stovejom su Narya prie stoteles as uzbaubiau ' uz*iso jis, nuolat jo laukt reikia'. ir kaip visada suveikia kiaulystes desnis. Narya baksnoja per peti ir rodo pirstu, uz manes stovi musu raktininkas, vos nepameciau apatinio zandikaulio tada
                        Ohh..čia dar nieko....Kai su klasiokėm apkalbinėjau savo klasiokus du[ kurie įtartinai elgiasi...abu susiglaudę visad būdavo...viena skito pažastis uostydavo...Na šiaip daužti...ačiū dievui, ka vieno šiais metais jau nėra..] Na apkalbinėjom...ir kitą dieną pasirodo, kad tam pilnut pilnutėliame trūlike buvo mano tuometinė auklėtoja..ir vieno iš jų mama...Reikėjo prieš visą klasę atsiprašynėt oi ko tik ten nebuvo.
                        Imagine there's no Heaven
                        It's easy if you try
                        No hell below us
                        Above us only sky
                        Imagine all the people
                        Living for today

                        Comment

                        • amaeru
                          big fcuking surprise

                          • 2008 11 15
                          • 111

                          #42
                          visi kauniečiai bei dažnesni kauno sveičiai žino mielus žalius smirdančius santakos tualetus. turėjau garbę įmerkti į vieną iš jų koją daugiau kaip iki kelio. visa laimė, kad šalia nemunas ir kad buvau alaus išgėrus. taipogi sėkmė, kad bato ten nepamečiau. taigi, įsibridau į nemuną, daugiau ar mažiau nusiploviau visus š nuo kelnių ir pasiraitojusi kelnes "ala šortai čia pas mane" ėjau toliau olaus taškyt. gerai, kad draugams labai nerūpėjo ir gerai, kad dar buvo alaus. kažkaip nesisieloju dėl šio įvykio. na ką, pabuvau šūdų karaliene vieną vakarą, bet ką jau padarysi. gyvenimiška patirtis. užtat dabar net nebekyla mintis užeit į tuos tualetus. ir taip, tai šūdiniausia, kas man kada nors buvo nutikę.
                          Paskutinis pakeitimas nuo amaeru; 2009-09-08, 18:47.

                          Comment

                          • karolisvis
                            I..Hate..All..off..you.

                            • 2008 05 25
                            • 229

                            #43
                            Autorius varnass
                            kaskada neticia mokytoja pavadinau mama
                            Aš rusu mokytoja močiute pavadinau x2 ir buvo tikrai gėda...
                            Run, live to fly, fly to live, do or die.
                            Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                            sigpic

                            Comment

                            • Laarf
                              mastermind.

                              • 2009 06 23
                              • 79

                              #44
                              Na tikriausiai nemaloniausias ivykis buvo [kiek atsimenu] kai stovim su drauge stoteleje. Mum buvo tada gal kokie 11-12 metu ir kazkokie marozai mus kiausiniais apmete ir vaziuojancios masinos.

                              Pries pora metu buvo, kad atsikeliu ryte, kaip iprastai atsisedu prie pc ir galvoju i one.lt nueisiu. Nuejau ir pc issijunge. Pasirodo perdege

                              one.lt kenkia ne vien zmoniem bet ir kompiuteriam.
                                ▲
                              ▲ ▲
                              Spoileris:

                              Comment

                              • Shary
                                woof.

                                • 2009 02 26
                                • 173

                                #45
                                Autorius Laarf
                                Na tikriausiai nemaloniausias ivykis buvo [kiek atsimenu] kai stovim su drauge stoteleje. Mum buvo tada gal kokie 11-12 metu ir kazkokie marozai mus kiausiniais apmete ir vaziuojancios masinos.

                                o... Primena Kauną. Mes stovim stotelėj (Kaune), grįžinėjam iš Anime_Nights. Pro šalį važiuojanti mašina pristabdo, atsidaro langą ir vyriškiai išsitraukia vandeninius šautuvus (gerai, kad dar ne tikrus -.-") ... So fun fun in Kaunas.

                                Comment

                                Working...