NESEKMĖS, OBLOMAI, P****CAI

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Ketvirtadienį su mama išvažiavom į Sedą, bet prieš tai reikėjo užsukti į Mažeikius sutvarkyti popierius dėl puskės perėjimo į kitą mokyklą... taigi tik įvažiavus į Mažeikius prieš pirmąją sankryžą staiga sumėtė mašiną ir persimetę į kitą kalėmės į pirmą atvažiuojančią mašiną... sužalotu nebuvo bet mašinų taisyti nebe apsimoka... praėjo kokia valanda kol sutvarkėm visas deklaracijas ir pan, bei kol nutempė mašiną... išsikvietėm taksi nes visų daigtų rankomis nebūtu pavykę.. taksi atvažiavo tik po antro skambučio... sukrovėm daiktus į taksi ir nuvežėm pas tetą į butą. Ten paaiškėjo, kad kai kėliau iš ar į taksi seną kineskopinį monitorių su jo kampu brūkštelėjau per telefono ekraną kuris buvo mano kišenėje, taigi dabar puse ekrano nerodo... Galiausiai vakare atvažiavo pažystamas ir nuvežė mus į Sedą. Tačiau kiek vakare pradėjo blūdyti mano naujasis laptopas kuris buvo mašinoje per avariją... bet galiausiai šiek tiek pavargęs šiaip taip priverčiau jį veikti...

    Naujųjų metų dieną viskas kaip ir be įvykių praėjo, tačiau vakar kai nuėjome į stotį važiuoti namo, atvažiavusio autobuso vairuotojas sako kad nedaveš iki vietos, nes autobusas ėmė gesti. Nusprendėm važiuoti su vakariniu. Atėjus vakarui, nuėjom į stotį ir pralaukę daugiau neio pusvalandį autobuso nesulaukėm. Grįžom atgal... Galiausiai šiandien ryte autobusas pasirodė ir pavyko sėkmingai grįžti namo...

    Comment

    • justdream
      its... okey...

      • 2010 02 20
      • 26

      Vakar su vienu zmogeliu sutarem keistis xbox(ce tokia ziadimu konsole) i ps3 tai ryte nuvazeva i autobusu stoti idejau xbox kad nuvestu i Taurage ( taip buvom sutare) tai va laukiu troleibuso namo vaziuot ir rasau zinute tam o kaip zine vakar lyjo Vilniuje tai aplijo telefona. Gryzau namo ir staigmena telefonas neveikia!
      Ta pace diena kortele isidejau i kita telefona (turiu 2) ir vakare nuvaziavau vel i stoti nes turejo atvesti ps3 is taurages. Atvazevo autobusas ir jame jokio siuntinio! Sambinu ta zmogui ir girdziu sako "siuo metu su abonentu nera galimybes susisiekti" susinervines pralaksciau stoti apie 2 val nieko nieko nepeses nusprendziau namo vaziuot. Susinervines ir piktas ant pasaulio bandydamas prisiskambin einu i stotele. Palijus slidu visur tai eidams pro milziniska bala palydau ir teskiausi i ja kartu su telefonu. Stai as visas slapes ir dar su vienu sagadintu telefonu.
      Likau be xbox 360 ir be 2 telefonu
      Blogiause diena gyvenime niekam tokios nelinkeciau.
      Paskutinis pakeitimas nuo justdream; 2011-02-06, 16:40.

      Comment

      • Lota :D
        Love and Peace~!

        • 2010 02 17
        • 239

        Iš tikrųjų tai ne mano nesekmė, o draugės, bet gal nepyks Buvo šimtadienis. Mes visos atėjome, ramiausiai kabinete persirengėme į sukneles, o draugė atėjo pavėlavusi. Tada kabinete buvo pakankamai daug vaikinų, tad palydėjau ją persirengti į tualetą, bet tas buvo užrakintas, tad teko rengtis koridoriuje. Jame, ačiū Dievui, nieko nebuvo. Rengėsi ji, rengėsi, ir... Vieno kabineto durys atsidarė ir iškrito galybė vaikinų Vaizdas: ji stovi užsidėjusi pėdkelnes iki kelių, suknelę iki bambos ir gražiai šviečia jos apatiniai... Tai buvo... žiauru Ji iš karto nusileido suknelę ir nubėgo už kampo, kol dvyliktokai praėjo. Neprisimenu, kada paskutinį kartą tiek juokiausi Och, įsimintina šventė buvo...

        Mano asmeninis šimtadienio fail'as: nulūžo kablas. Šokau šokau ir... prisišokau. Kažkaip koją ne taip pakreipiau, ar ką, bet pajaučiau, kad viena koja yra aukščiau, o kita - žemiau. Pažiūrėjaui žemyn ir pamačiau besimėtantį kabluką... Na, bateliai nebuvo labai nauji, bet... nu tokio dalyko tikrai nesitikėjau. Likusį laiką teko šokti basom...

        Comment

        • Kanda
          Rašytojas

          • 2010 09 25
          • 236

          Tai va XD ir man toksai nuotykis per mano durna galva pasitaike... Su kambarioke nusprendem traukiniu nuvaryti i Kauna vienos drauges aplankyti. Kai sisitikom varem i Akropoli ant ledo... As gyvenime nebuvau ciuozus ir kadangi buvo like laiko patariau padaryti 1 bokalo apsilima Bravarijoj XD Jargau... ant ledo turbut visa laika praleidau griuvinedama, ant keturiu ropodama arba sliauzdama link tureklu ir kovodama uz savo gyvybe, kai kaunieciu treninginiai berniokai demonstravo agresyvius savo sugebejimus ;/// uh tokiems pagali i paciuzas ikisti reik ;/ velaiu kazkoks labai linksmas dede man atityse pingvina nuo savo vaiko likusi ( neissivaizduoju, kaip penkiameciai taip puikiai sugeba ciuozti XD ) ( koookia geda - pingvinas XDDD ) aisku as ten jau nebuvau nuo alchoholio apkvaitus - greit isgaravo, bet pirmas kartas ant ledo buvo kaip kosmaras XD o drauges po galais prasimuse ... ;/ XDDDD
          DA , tumblr :P

          Comment

          • Ausra
            ♥ Lantislt mergina! ♥

            • 2010 02 10
            • 272

            Man irgi geras dalykas buvo nutikęs prieš kelias dienas Pamokos baigėsi anksčiau, tai nuėjau su drauge į parduotuve, po to broliui paskambinau, kad mane namo parvežtų. Susitarėm, kad jis prie parduotuves aikštelėje manęs palauks. Aš palaukiau kiek laiko ir ėjau į aikštele pažiūrėti ar dar neatvažiavo, draugė sms man parašė, tada aš pamačiau tokios pat spalvos automobilį kaip mano brolio, ėjau link jo ir draugei atrašiau ir sėdau į automobilį, tik įsėdusi pastebėjau, kad prie vairo sėdi ne mano brolis o kažkoks vaikinas staiga pradėjau atsirašinėti ir greit dingau. Tas vaikinas nustebęs pasakė nieko tokio. Vos nemiriau iš gėdos dar iki šiol nesuprantu kaip sugebėjau automobilius sumaišyti
            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

            Comment

            • RyuMaster
              Narys

              • 2010 05 25
              • 48

              Busiu trumpas: per dvi valandas padariau trys avarijas, kol davaziavau iki sodo. Pradzioje neliko prieko, paskui desinio sparno, na ir gale buvo FATALITY, bes spejau issukt vaira ir neikrist i ezera. Ir cia buvo grinos nelaimes, o ne mano klaidos =((

              Comment

              • Aivaras
                ką tu?

                • 2008 09 10
                • 358

                atvariau į degalinę dyzelio įsipilt (pirmą kartą po teisių išsilaikymo) atsidariau baką t.t. išėmiau taip vadinamą probkę ir kažkaip susišvietė, kad kortele tik atsiskaitymas, atsisėdau ir išvariau, sankryžoj sustojau iš už nugaros išlipo žmogus, nuo galo paėmė probkę ir atnešė prie lango : d su atidarytu baku variau, buvo gėda gan : d

                Comment

                • SaMe-chan
                  always online

                  • 2010 07 16
                  • 81

                  Pats kvailiausias dalykas, kurio tikriausiai niekada gyvenime nepamiršiu tai buvo prieš kelias savaites, kai su kambariokėm sėdėjom ir juokėmės iš visokių nesąmonių, o tada aš bandžiau vieną bajerį padaryti ir staigiai šokau iš lovos, bet mano koja nespėjo su kūnų ir dar kaldros kraštas užsivyniojo ant kojos ir visu ūgiu, svoriu ir kas dar ten pas mane yra tėškiausi į žemę, aišku tai gal būtų buvę nieko, ir kambariokės žvengė iki ašarų, bet iš tikro tai kai dribau sumasčiau, kad reikia kritimą sušvelnint ir pristabdyt kūną savo rankom, tik kad gavosi jog viena ranka prieš akis išėjo, o kita pasiliko kažkur ten neaišku kur nu ir dešine ranka rėmiausi į grindis, aišku persiverčiau kūliais ir kai jau už kelių sekundžių nuo skausmo nustojo tirpti veidas, pamačiau, kad ranka ištinus kaip kaladė, nu ka itrūko raiščiai skilo delnikaulis, turbūt pati kvailiausia mano nelaime EVER ;DDDD

                  + + =

                  Comment

                  • Jessica_chan
                    Naujokas
                    • 2010 11 16
                    • 12

                    Tai vat~ Buvo nutikęs ir man FAIL'as~ Su drauge buvome Forum Cinemas kine. Po filmo užsinorėjome į tuoaletą. Užėjome ten buvo pilną žmoniu. Atlikusios savo reikalus nusiplovėm rankas. Draugė išėjo pirma, o aš jai iš paskos. BET išeidama nuo įpročio pasakiau "Viso gero!" Žmonės į mane kreivai pažiūrėjo , kai kas nusijuokė , o drauge juokėsi iki žemės graibymo. Man buvo LABAI I mean žiauriai gėda . Buvau išraudusi kaip pomidoras. Net ir dabar kai su drauge išeiname iš tuoaleto, ji man primena šį įvyki. Ir dėl visko kalti tie atsisveikinimai ir pasisveikinimai mokykloje.
                    Išvada: Neatsisveikinti su mokytojais ir nepažystamais

                    Comment

                    • Lota :D
                      Love and Peace~!

                      • 2010 02 17
                      • 239

                      Vaje, Jessica_chan, priminei kai ką Aną savaitę su drauge į Akropolį nuėjom, labai į tualetą norėjom, bet ilgos eilės buvo, ta ir sako, trečiam (ar antram?) aukšte yra toks vienas užslėptas tualetas, jo beveik niekas nežino, tai eilių nebus. Nuėjom, draugė padavė rankinę ir įėjo. Praėjo dvi sekundės ir ji išbėgo persigansusi, o aš nesupratau kas įvyko. Paklausiau kas buvo. Pasirodo ji įėjo į vyrų tualetą Iš juoko vos vietoj į kelnes nepridėjau Įeinu, sako, o ten tualetai kitokie ir vyrai stovi... O ir rimtai, pažiūrėjau, paveikslėlyje ant durų trikampis į apačią siaurėja... Linksma dienelė buvo Kitą kartą į nežinomus tualetus gal neeisim.

                      Comment

                      • Gecas
                        Rock And Roll Child

                        • 2010 03 09
                        • 137

                        O aš šiandien fail apturėjau. Prieš pora savaičių nusipirkau bilietą į Nazareth koncertą Klaipėdoje Kovo 4 diena ( pats gyvenu Vilniuje), labai džiaugiausi , kad pamatysiu viena iš mėgstamiausių grupių. 9:48 išvažiuoju traukiniu į Klaipėdą, pusiaukelėje paskambina mama ir sako, kad Lietuvos ryte parašyta kad koncertas atšauktas, o du draugai (vienas iš Kauno kitas iš Biržų) jau Klaipėdoje, tai gavosi taip, kad vietoj koncerto pora valandų pasivaikščiojau po Klaipėdą ir grįžau į Vilnių. Ir už poros valandų pasivaikščiojimą po Klaipėdą išleidau 60lt. Na bent jau 54lt už bilietą į koncertą atgausiu.
                        Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                        Comment

                        • Yumenator
                          Motherbleeping Killjoy



                          • 2009 07 27
                          • 552

                          Na ką. Visą žiemą Yume stovėjo stovėjo, o čia op, pavasaris ir prasidėjo slidinėjimai-griuvinėjimai~
                          Ėjau šiandien į mokyklą, pamaniau, kad šilta, tai ir išbėgau su demesezoniniais aulinukais ant masiškų kulnų. Nutariau prisiminti vaikystę ir pašokinėti ant užšalusių balų. Šokinėju sau šokinėju ir staigiai kaip pajutau, kad kulnas bato vos vos ir tuoj atsisveikins su pusiausvyra, pabandžiau ją atgauti, bet vėl neišsilaikiau ir griuvau į priekį . Nieko nesusižalojau, bet užtat praeinančius mažius prajuokinau

                          But that's not all.
                          Per šeštą pamoką mus nuvedė į salę, kur kažkokią mokyklą reklamavo. Klausiau su drauge, nieko negirdėjom tiklsiai, tai buvom beveik užmigusios. Tada ar tai kažkas juokingo įvyko ar kas, be priežasties pradėjau juoktis kaip pamišelė. Draugė nesuprato kas man, o aš sėdžiu sau, juokiuosi, kad net verkiu. Kokias penkias minutes juokiausi, kol nenusiraminau. Šalia sėdinčios klasiokės pakraupo, po to kažkaip netgi gėda buvo. D
                          :
                          http://yumihoriku.deviantart.com/

                          BLACKOUT
                          http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                          be sure to visit our page~

                          Comment

                          • sakuraxx1
                            Anime fan

                            • 2010 07 17
                            • 48

                            Šiaip aš labai dažnai apsifailinu. Dažniausiai pasijuokiu su draugėm iš savo fail'ų ir apie juos užmirštu, na bet vienas mano fail'as man įsiminė visam gyvenimui

                            Vieną dieną atsikėliau ir pažiūrėjus į laikrodį nukritau nuo lovos. Vėluoju į mokyklą! Labai skubėjau ir kai rengiausi užmiršau užsidėt liemenėlę... Vėliau man buvo kūno kultūros pamoka. Aš jau norėjau užsidėt sportinę maikutę, kai į mergaičių persirenginėjimo kambarį staiga įėjo mūsų klasiokai Prisidengusi sportine maikute kartu su keliom merginom pradėjau rėkti. Mūsų riksmus išgirdo kūno kultūros mokytoja. Ji atbego pas mus, ir išvarė vaikinus. Po to įvykio aš ir mano draugės jautėmės labai nejaukiai O vaikinams teko rašyt pasiaiškinimus...


                            NO ANIME NO LIFE

                            Comment

                            • Alpha
                              Keep On Rollin' Baby

                              • 2009 07 20
                              • 18

                              Man ir neseniai nesėkmė atsitiko. :/
                              Gavau išsvajotąjį talonėlį pas savo odontologą. Atvažiuoju aš kovo 15-ą dieną , punktualiai 16:00h (talonėlis 16:10h) , pasidedu paltą ir einu pasiimt kortelės. Kai paprašo talonėlio, aš jį demonstratyviai paduodu (nes 2mėn teko laukti eilėje) ir staiga , moteriškė dirbanti su tom sveikatos kortelėm į mane kaip į kvailį pažiūri ir sako: pažiūrėk dar kartą, pažiūriu ir nieko nesuprantu, o pasirodo talonėlis buvo kovo 14 dienai 16:10. :/ visas pasitikėjimas ištirpo, gerai , kad suprantinga buvo ir leido ateiti paskutiniam 18:00h valanda. Tad lieku aš jai dėkingas, tai tokia man istorija su happy end'u.

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                Buvo man čia vakar stojamieji į licėjų, ruošiausi visą mėnesį, viskas lengvai ėjosi, tačiau vos tik atėjo matematika iškarto užėjo durnumas ir sugebėjau išspręsti tik vieną užduotį ir tai blogai. (Iš kur pas mane devynetas trimestre?) Anyways viskas būtų gerai, bet matematika viską sumaišė. ._. Po to įlipau ne į tą autobusą ir nuvažiavau kelias stoteles kažkur ne ten. Teko pėsčiom eiti iki reikalingos stotelės, ne taip pastačiau koją ir su bato kulniuku gerokai suplėšiau pėdkelnes, o man dar reikėjo į miestą. So yeah. The day was quite bad yesterday.

                                EDIT: Neseniai dar viena nesekmė nutiko. Dear peeps, jei jums kur nors reikia, dieną prieš tai gulkites miegoti anksti, o ne taip kaip teta Yume paišo ir game'inasi iki paryčių. Anyways. Turėjau pas geriausią draugę važiuoti, kostiumo pasimatuoti, o prieš tai iki paryčių piešiau piešinį. Ir pasėkmės buvo tikrai nekokios. Kai įlipau į troleibusą, net nepastebėjau kaip užmigau. Nuvažiavau kelis kilometrus nuo susitikimo vietos (draugė Žvėryne gyvena) ir kadangi nenorėjau leisti pinigų, o nuolatinis buvo tik autobusams, teko eiti pėščiom. Vis dar kojos skauda ir miego norisi. :/
                                Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2011-06-19, 22:26.
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...