Ar tikite vaiduokliais?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    #16
    į bin'ą xD
    Kartoškė

    Comment

    • StValentine
      Naujokas
      • 2009 08 05
      • 7

      #17
      Autorius Olasas
      o tu ką matai juos? nes šeip, ten kaip ir bajeris buvo mano pirmi du sakiniai...
      Bajeris, ne bajeris, o aš rimtai atsakiau, dėl viso pikto. Ir ne, vaiduoklių visąlaik nematau, dėl ko esu itin dėkinga. Nenorėčiau, tikrai nenorėčiau, nes jausmas nekoks. Tiesiog mąstant apskritai, vaiduokliai, kaip žmonių užsilikusios sielos ar jų dalys, ar jų emocijų liekanos, gali būti ir geri, ir blogi. Vėlgi, kaip pažiūrėsi ir kaip tu pats suvoki tą gerą ar blogą vaiduoklį.

      Comment

      • Dejviz007
        Rimtas forumo narys

        • 2009 01 03
        • 127

        #18
        As ndgaliu sakyti, kad tikiu, bet ir negaliu sakyti - ne.

        Juokingiausia buvo, kai antroi ar trecioi klasei po pamoku, bande EMINEM'o dvasia iskviest...
        (zinau, kad jis gyvas, tame ir "bajeris") xD

        Comment

        • Eisas Kuperis
          Simintis Sun


          • 2006 01 25
          • 355

          #19
          "Nepatikėsiu kol nepamatysiu savo akimis", sako jie.
          Kaži kas šiais laikais patikėtu ir pamatęs. Sustingtu tik, širdis pradėtu plati smarkiau, bet tuoj pat galvoje kiltu koks tuzinas mokslinių versijų, nusijuoktu ir nueitu toliau.
          Tik ne visos, ir moksliškai paaiškinamos istorijos linksmai baigiasi...

          Dar keistesnis prašymas papasakoti savo savo istorija... Ne kiekvienas žmogus per visą savo gyvenimą ką nors panašaus pamato, o čia, jaunimas mat turės ką pasakoti.

          Ir sako nebuvo tokių temų... Buvo ir apie NSO, yra ir apie Dievą, tai čia manot visai kas kita?

          Autorius karolisvis
          Reikalinga nereikalinga , bet foruma pagyvino...
          Taip, togio gyvumo tam labai trūko:
          Autorius Aivaras
          Ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMFG NO
          Autorius Dark-Tarou
          Netikiu.
          Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2009-08-14, 15:16.

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #20
            Kai kurie turi ką pasakoti Taigi kalbėk už save, o ne už daugelį žmonių, ir abejoju ar tau visiškai nieko nebuvo nutikę. Yra tų gijų apie anime, manga ir visokius kitokius dalykus daug, tai nepakenks ir tokia, be to nemažai žmonių, įdomu tokie dalykai ir tikrai jie turi ką pasipasakoti arba bent jau nori pasiskaityti. Nebuk skeptikas...

            Comment

            • Helicon2
              yra ir geresnių nei aš

              • 2009 04 14
              • 55

              #21
              Ne netikiu. tai sukeliama žmogaus pasamonės, jei apie tai daug galvosi , ir bijosi , laisvai gali pamatyt baiboką, ir po to nuprotėt. nerviniai impulsai, vaiduoklių įstorijos ir t.t. gali tave išgasdinti ar galų gale sukelti tokį nuprotėjimą, kad viskas gali baigtis iškrypėliškomis aplinkybėm. bijoti "baibokų" normalu, bet aš labiau bijočiau gyvų žmonių .

              Comment

              • Jin
                Crazy Weirdo

                • 2009 02 06
                • 242

                #22
                Aš taipogi nepatikėsiu kol nepamatysiu savo akim ir neišgirsiu savo ausim. Mane tie visokie vidoe nejaudina. Tokius ir patys galit pakurt šiek tiek mokėdami elgtis su tinkamu softu.

                Comment

                • StValentine
                  Naujokas
                  • 2009 08 05
                  • 7

                  #23
                  Tas "nepatikėsiu, kol nepamatysiu" man labai keista skamba. Yra gausybė dalykų, kuriais tikima nemačius ir negirdėjus, bet tai visiems atrodo taip elementaru ir įprasta, kad niekas tokiu dalykų jau net nekvestionuoja.

                  Comment

                  • Helicon2
                    yra ir geresnių nei aš

                    • 2009 04 14
                    • 55

                    #24
                    Autorius StValentine
                    Tas "nepatikėsiu, kol nepamatysiu" man labai keista skamba. Yra gausybė dalykų, kuriais tikima nemačius ir negirdėjus, bet tai visiems atrodo taip elementaru ir įprasta, kad niekas tokiu dalykų jau net nekvestionuoja.
                    ką turi omeny

                    Comment

                    • Mao
                      a.k.a. Lzq

                      • 2006 07 25
                      • 223

                      #25
                      i think ghosts is pretty cool guy. eh haunts houses and doesn't afraid of anything.

                      O jei rimtai tai... sort of. Ta prasme, nesu įsitikinęs, bet kažkodėl vengių visokių haunted places dėl to, kad atrodo, kad vis dėl to tuoj iššoks koks permatomas madafakeris ir infarktą įvarys.^^
                      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                      Comment

                      • daumis1992
                        Nothing...
                        • 2009 07 07
                        • 20

                        #26
                        Paciam dar neteko susidurti su vaiduokliais, bet tikiu jog zmogus turi nemirtinga siela(nors kartais suabejoju) ir jei ta siela turi neuzbaigtu darbu ji stengiasi juos uzbaigti visais imanomais budais.

                        Comment

                        • usakou
                          Rimtas forumo narys
                          • 2009 04 19
                          • 188

                          #27
                          niekada netikejau ir netikesiu ;D

                          Comment

                          • dattebayo
                            random fangirl syndrome

                            • 2007 11 18
                            • 207

                            #28
                            Netikiu. O jei ir tikėčiau, pasakyčiau štai ką: vaiduoklis - kažkas neapčiuopiamo, kažkas ko tikrai nepamatysi (ir tuo labiau nenufotografuosi), ar neišgirsi. Vaiduoklių vaikymasis, bandymas įrodyti (dažnai ir photoshopo pagalba) jų egzistavimą yra kvailas. Jei nuotraukoje yra dėmė, panaši į veidą, tai dar ne įrodymas, jei draugės pusbrolio mergina tvirtina vos neprisi*ikusi iš baimės kai pamatė vaiduoklį, tai tuo labiau ne įrodymas. Tikiu tuo ką matau, ir jokie vaiduokliai, šmėklos ir elfai į šį sąrašą nepatenka.

                            Comment

                            • Nismo
                              Narys
                              • 2008 10 24
                              • 90

                              #29
                              Visiskai as ju nebijau

                              Comment

                              • despair
                                bud sweat and beers...

                                • 2007 06 01
                                • 168

                                #30
                                Tikiu tik i Kamanduli. Tai baubas, kuris mane maza gasdindavo

                                Comment

                                Working...