Ar tikite vaiduokliais?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • karolisvis
    I..Hate..All..off..you.

    • 2008 05 25
    • 229

    Ar tikite vaiduokliais?

    Naršydamas AZ foruma nemaciau jokiu panašių temu į šia todėl pamasčiau sukurti vieną.Ar egzistuoja dvasios , vaiduokliai, poltergeistai? Šio dalyko klausiau savęs gana ilgai.
    Taigi užduodu klausima. Ar tikite vaiduokliais?
    120
    Taip!
    0%
    46
    Ne!
    0%
    40
    Nemačiau nežinau
    0%
    25
    Tikiu po 5 alaus
    0%
    9
    Run, live to fly, fly to live, do or die.
    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

    sigpic
  • Dejviz007
    Rimtas forumo narys

    • 2009 01 03
    • 127

    #2
    O kartais ne i Bin reikejo kurt?

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #3
      Perkels taip aš tikiu, ir vėliau papasakosiu keletą istorijų, bet tai jau reikės spręsti ar tiesa ar ne, ir parekomenduosiu knyga, kurioje aprašytos istorijos, nes dabar šiek tiek laiko neturiu :P
      Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-08-14, 10:08.

      Comment

      • StValentine
        Naujokas
        • 2009 08 05
        • 7

        #4
        Nežinau, kur reikėjo kurti šią temą, bet klausimas įdomus. Jaučiu, tuoj virs diskusija.
        Aš irgi vaiduokliais tikiu ir gan tvirtai. Niekas man neįrodys, kad jų nėra. Istorijų taip pat galėčiau papasakot, bet tokių patyrimų, manau, daug kas turėjęs.

        Comment

        • Augis24
          AZ rėmėjas




          • 2009 03 29
          • 767

          #5
          Tai galime čia papasakoti viską, kas yra įvykę jums, bei jūsų draugams ar artimiesiems. Būtu visai įdomu
          P.S. nereikia nieko googl'inti, o pasakojam savas istorijas ir atsitikimus susijusius su tokiais dalykais.

          Comment

          • karolisvis
            I..Hate..All..off..you.

            • 2008 05 25
            • 229

            #6
            Autorius Augis24
            Tai galime čia papasakoti viską, kas yra įvykę jums, bei jūsų draugams ar artimiesiems. Būtu visai įdomu
            P.S. nereikia nieko googl'inti, o pasakojam savas istorijas ir atsitikimus susijusius su tokiais dalykais.
            Forumo rules neleidžia nes , čia yra forumas , o ne chatas.
            Run, live to fly, fly to live, do or die.
            Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

            sigpic

            Comment

            • Aivaras
              ką tu?

              • 2008 09 10
              • 358

              #7
              Ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMFG NO

              Comment

              • StValentine
                Naujokas
                • 2009 08 05
                • 7

                #8
                Oi, gaila! Būtų buvę išties įdomu sužinoti, kokių susidūrimų su vaiduokliais kas turėjo

                Comment

                • Olasas
                  back forever

                  • 2009 02 27
                  • 273

                  #9
                  draugiški tie vaiduokliai visai tik labai jau mėgsta žmones nuo devinto aukšto mėtyt.
                  O jei rimtai tai ką aš žinau.. kažkada tikriausiai tikėjau, dabar nebelabai. šeip nežinau. daug įrodymų, kad jie yra, ir daug įrodymų, kad jų nėra. Šeip vaiduokliai sukelia man juoką. kai išgirstu kanors apie tuos "permatomus skrajūnus xD" prisimenu iškart vieną tokią stovkę,kur įvyko incidentas kai 01:00 14-metis čiūvas išėj į lauką ir pradėjo kviest dvasias. Stovykloj kilo visuotinė panika . kai kurie žmonės verkdami skambinėjo mamom ir t.t. aš kaip pscyho visą valandą žvengiau iš jų ir raminau,kad tokio dalyko kaip vaiduokliai-nėra. Nemanau,kad reikia to bijoti... Yra jie ar nėra. Koks skirtumas? Pamirškit ir džiaugitės gyvenimu kol dar nevisai seni esat. Dabar toks dalykas kaip vaiduokliai rūpėt nenurėtų-globalinis atšilimas manau didesnė problema

                  Spoileris:

                  Comment

                  • StValentine
                    Naujokas
                    • 2009 08 05
                    • 7

                    #10
                    Na, nepasakyčiau, kad visi vaiduokliai draugiški... Ką ten žinau, visų jų nesutikau. Bet va tokiais dalykais, kaip dvasių kvietimai, tikrai niekada gyvenime nerizikuočiau. Nežinia dar, ką gali prisikviesti. Gal nieko, o gal... kas ten žino, iš tiesų.

                    Comment

                    • enjutsu
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 08 19
                      • 131

                      #11
                      ne
                      as esu mazdaug toks: nepatikesiu kol nepamatysiu, nepamatysiu kol nepatikesiu
                      sigpic

                      Comment

                      • chibi_nemiga
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 01
                        • 117

                        #12
                        Oh no, dar viena bereikalinga gija. .__. Nematau prasmės apie tai diskutuoti šitame forume, juolab kad tos diskusijos į niekur neveda.

                        O jeigu rašyt į temą... Negaliu sakyt, kad tikrai tikiu vaiduokliais. Nebuvo dar tokio įvykio, kuris mane įtikintų, kad jie egzistuoja. Taip pat nesakau, kad jų nėra ar jais netikiu. Šiaip man patinka pasakojimai apie vaiduoklius, apleisti namai, etc. O kitų žmonių pasakojimai visgi verčia pagalvoti, kad kažkas tokio yra. Galbūt ne vaiduokliai... Nors tikint vaiduokliais būtų įdomiau gyventi iš tikro.:}

                        Comment

                        • StValentine
                          Naujokas
                          • 2009 08 05
                          • 7

                          #13
                          Autorius enjutsu
                          ne
                          as esu mazdaug toks: nepatikesiu kol nepamatysiu, nepamatysiu kol nepatikesiu
                          Kažkokia uždaro rato logika, ar tik man taip atrodo?

                          Comment

                          • Olasas
                            back forever

                            • 2009 02 27
                            • 273

                            #14
                            Autorius StValentine
                            Na, nepasakyčiau, kad visi vaiduokliai draugiški... Ką ten žinau, visų jų nesutikau. Bet va tokiais dalykais, kaip dvasių kvietimai, tikrai niekada gyvenime nerizikuočiau. Nežinia dar, ką gali prisikviesti. Gal nieko, o gal... kas ten žino, iš tiesų.
                            o tu ką matai juos? nes šeip, ten kaip ir bajeris buvo mano pirmi du sakiniai...

                            Spoileris:

                            Comment

                            • karolisvis
                              I..Hate..All..off..you.

                              • 2008 05 25
                              • 229

                              #15
                              Autorius chibi_nemiga
                              Oh no, dar viena bereikalinga gija. .__. Nematau prasmės apie tai diskutuoti šitame forume, juolab kad tos diskusijos į niekur neveda.

                              O jeigu rašyt į temą... Negaliu sakyt, kad tikrai tikiu vaiduokliais. Nebuvo dar tokio įvykio, kuris mane įtikintų, kad jie egzistuoja. Taip pat nesakau, kad jų nėra ar jais netikiu. Šiaip man patinka pasakojimai apie vaiduoklius, apleisti namai, etc. O kitų žmonių pasakojimai visgi verčia pagalvoti, kad kažkas tokio yra. Galbūt ne vaiduokliai... Nors tikint vaiduokliais būtų įdomiau gyventi iš tikro.:}
                              Reikalinga nereikalinga , bet foruma pagyvino...
                              Run, live to fly, fly to live, do or die.
                              Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                              sigpic

                              Comment

                              Working...