Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Akina
    Narys

    • 2009 03 09
    • 82

    netikiu ir niekad netikėjau

    http://astnav.deviantart.com/

    Comment

    • dyrikaas
      Narys
      • 2007 05 14
      • 53

      Jei Dievas Egzistuoja, Tegul rytoj ryte sis puslapis nuluzta keliom valandom!

      ryt ateisiu patikrint.

      Comment

      • Dejviz007
        Rimtas forumo narys

        • 2009 01 03
        • 127

        Autorius dyrikaas
        Jei Dievas Egzistuoja, Tegul rytoj ryte sis puslapis nuluzta keliom valandom!

        ryt ateisiu patikrint.
        Aš pasistengsiu, kad dievas egzistuotų keliom valandom.
        Juokauju jei ką.

        Comment

        • Ayami
          Menas buti savimi.

          • 2009 05 10
          • 123

          "Ar Dievas egzistuoja?" Koks dievas, krikscioniu? Ar cia klausiama apie kokia pagoniu dievybe? Seip as tikiu tuo ka matau, deja Dievas man nemojuoja is dangaus..Nezinau kaip jums.

          Aaaaaaa!

          Comment

          • Spalpas
            Naujokas
            • 2009 08 16
            • 9

            Įrodyt, kad egzistuoja dievas neįmanoma, lygiai taip pat neįmanoma įrodyt, kad jis neegzistuoja, kaip sakant įrodyt, kad kažkas neegzistuoja - neįmanoma. O dievas tai išvis jis yra visur, tiksliau jį įkišti galima betkur, visuose pasaulio kraštuose, visoj visatoj ir už jos, kiekvienoj bažnyčioj ar kitam maldininkų pastatate. Taigi nėra prasmės įrodinėt, kad kažkas tokio kaip dievas egzistuoja, taip pat kaip nėra prasmės įrodinėt, kad jis neegzistuoja, nes tai neįmanoma. Dievas įdomus kaip toks ore skrajoantis dūmas tikintiems palengvinantis gyvenimą, o netikintieji netikėdami nieko nepraranda, tikintieji pasijunta komfortabiliai bažnyčioj melsdamiesi, netikintieji kaip aš randu tą konfortabilumą žiūrėdamas anime ar filmą :] Man dievas yra kaip tas tas dūmas, jokių impulsų nesukelia. Dievas neegzistuoja, tai mano nuomonė ir kiekvienas savyje nešiojas savają nuomonę

            Comment

            • Gu.
              /b/tard

              • 2008 08 30
              • 37

              Sita diskusija niekur neveda. Ir neprives. Moderatoriai,uzrakinkit tema plz.
              When they cut my signature..
              At first i was like
              But then, i lol'd.

              Comment

              Working...