Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    #46
    NE. Jį sukūrė tam, kam monipuliuot žmonėmis, o biblija tikrų tikriausia pasakėčių knyga , paremta kai kuriais istoriniais faktais. No offence jeigu ką mano post'as kaip nors įžeidė...
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      #47
      Mano nuomonė yra panaši in Snabo parašytą.
      Jei kalbame apie Dievą, kaip apie mielą senuliuką
      ilga balta barzda sėdintį padebesiuose ir besiklausantį
      angelų choro ar dar ko nors - tai zettai netikiu.
      Bet jei Dievą apibūdinsime kaip Aukšiausią Dvasią, Jėgą,
      Materiją, kažką tokio, kas yra aukščiau materialaus pasaulio,
      kažką kas vienaip ar kitaip suteikia įtakos žemiškam pasauliui
      ir gyvenimui - tadu hai - tikiu~

      (Offtopic - Čia kažkas panašaus, kaip tikėjimais in ateivius~
      Juk tai tikrai ne žali žmogeliokai ar didžiagalviai padarai
      dideliomis akimis~~~~ That's my opinion~)

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • May.
        Himawari.
        • 2008 12 07
        • 39

        #48
        Čia, aišku, bus gal kiek ne į temą, bet vis dėl to :
        (aš, aišku, tokiais dalykais netikiu, tiesiog sutapimas)

        Kažkas pastebėjo, kad
        Popiežius mirė 02.04.2005 jei viska sudetumem (2+4+2+5=13), į jį šauta
        buvo 13-tą dieną, jis mirė 21:37 (2+1+3+7=13), mirė kai turejo galim
        skaityti jau 85 metus (8+5=13), kai tapo popiežium jam buvo 58
        metai (5+8=13), Jis buvo lenkas,taigi.. Jan Pawel Drugi = 13
        raidžių...mirė 13 metų savaitę...pontifikato dienų skaičius 9301
        (9+3+1=13)... + paskutinis testamento įrašas 17.03.2000 (1+7+3+2=13)

        ;D
        Isha :]*~

        Comment

        • axborn
          I can see muzic~

          • 2007 01 02
          • 121

          #49
          Skaiciu manipuliacija? baka...

          Gera filma neseniai perziurejau - Religulous. Ir linksma ziureti, ir rimtai sneka.
          "Plain fact: religion must die for mankind to survive"
          http://axborn.myanimelist.net

          Comment

          • Verdict
            Draugiškas dėdė

            • 2007 11 05
            • 95

            #50
            Tikiu astralu bei alternatyviomis dimensijomis. Dievu - ne. O ir noro kapstytis po knygas ir "ieškoti argumentų" noro nėra. Mieliau skiriu laisvalaikį savo malonumui o ne dvasinių tiesų ieškojimiui.

            P.S.:Tikintiems:
            Spoileris:

            Šaltinis - "Welcome to the NHK!"
            Paskutinis pakeitimas nuo Verdict; 2009-01-06, 16:35.

            Comment

            • Raziel
              Mr. Reasonable


              • 2004 06 09
              • 194

              #51
              Sunku atsakyti į klausimą, kada niekas nežino kas klausiama, arba tas klausimas yra toks neaiškus, kad bet kas jį gali interpretuoti bet kaip...

              Va, prašom, kaip čia
              Autorius Taira
              Jei jūs kalbate apie Dievą kaip apie intelektinę kategoriją - prašom. Dievas, Absoliutas, Apeironas egzistuoja, nes tai yra daugiau nei sugebėsime kada nors pamastyti. Toks Dievas yra, are ne?
              Užtenka tiesiog parinkti kokį abstraktesnį žodį, parašyti jį iš didžiosios raidės ir galėsi prilygint tai Dievui: pavyzdžiui galima emocijas - Meilė, Užuojauta ir pan.; galima metafizines sąvokas - Tiesa, Dvasia, Apeironas, Absoliutas; galima žmogaus veiklos sferas - Pasiaukojimas, Žinios, Gyvenimo Kelias ir t.t. Nors man labiausia patinka buitiniai tokie iš maisto - pavyzdžiui Bulvinis Blynas, Cepelinas... tik problema - jie per mažai abstraktūs.

              Jei žodis, sąvoka apima tokį platų reikšmių spektrą ir gali reikšti belenką, tai ta sąvoka yra beprasmė tautologija. Reiktų apibrėžti apie ką šnekama, kai sakomas žodis Dievas...
              "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
              Alexander Kojève, 1959

              FF sucks! Please, don't kill me

              Comment

              • Ancestor
                Naujokas
                • 2008 11 27
                • 20

                #52
                Nemanau kad religija yra blogai,tiesiog zmoniu bukumas ta religija pavershe fanatizmu ir tada jau gaunas bezabrazija kai aklai tiki ir i nieka aplink nekreipe demesio isikale tik 1 tiesa i galva.

                visi noretu tiketi kad po mirties ju kaskas lauke,kaskoks 2 gyvenimas o ne paprasciausia tamsa.

                btw,tikrai gali buti, kad dauguma netikinshiu ar tiesiog dideliu realistu, yra zimiai "geresni" zmones nei tikintis.
                10 dievo isakimu rulz btw,

                Tas zmogelis,su barzdele apie kuri snekejot, tai omfg, paprasciausias dievo sunus jezus pagal tikejima dievas neturi formos gi jokios atrodo.

                Comment

                • Indrė
                  Naujokas
                  • 2008 04 26
                  • 4

                  #53
                  Žinoma tikiu Dievu! Tačiau suvokiu Jį kaip visumą. Kaip akmenį, mešką, mintį, servetėles, autobusą, net kaip pyktį ir liūdesį.^^ Kaip blogį ir gėrį!xD
                  Nesuprantu tų, kurie nuolat kartoja "Dievo nėra, aš juo netikiu". Idiotai, kito žodžio apibūdint nerasčiau.xD
                  -Viskas mano nuomonė.xD

                  Comment

                  • axborn
                    I can see muzic~

                    • 2007 01 02
                    • 121

                    #54
                    um... i believe in facts

                    Dievas formu turi kiek tik nori, nuo tikejimo gi priklauso. Also, Jezus gi nebuvo senukas, mire ~40 kazkur, o krikscioniskas Dievas turi tris formas: Sv. Dvasia, Dievas Sunus ir Dievas Tevas (geras palyginimas su vandens busenom), neskaitant to, kad jis yra visur ir viskame...
                    Senuko ivaizdis is paveikslu turbut labiausiai paplito, gal kas ir su kaledu seniu lygina stereotipai, Dieva sukureme pagal savo paveiksla...
                    http://axborn.myanimelist.net

                    Comment

                    • PaperAngel
                      (V)(;,,,;)(V)

                      • 2008 12 01
                      • 249

                      #55
                      Aš galiu isivaizduot dieva tik kaip kazkoki šviesos isikunijima.... Kitaip man galva neisnesa... Bet man jau senokai tos klausimas yra iskiles ir va kazkas ji dar buvo paminejes. Man labai idomu ar mes viso pasaulio tikintieji tikime i tapati dieva tik skirtinguose pavidaluose ar kiekvien a religija turi savaji staba-kureja?

                      P.S.Mano nuomeone yra kazkas daugiau nei mes žinome, juk žmones labai neilgai šičia gyvena...
                      Spoileris:

                      Comment

                      • Taira
                        Bassist-Flautist

                        • 2007 03 18
                        • 42

                        #56
                        Turi ką pasakyti, bet analogija su Bulviniais blynais nelabai vykusi ir dar supranti kodėl, Raziel..
                        Tiesa, kad gali prilyginti Dievui tas abstrakčias sąvokas. Dievas kaip intelektualinė sąvoka už kurią nieko negali pamąstyti - kriterijus.. Kodėl ne? Tai apibrėžia visus "geresnius nei geriausi ir gražesnis nei gražiausi" kriterijus. Sakytau tai sutaupo teksto.
                        Kalboje yra žodžių, kurie turi ne vieną reikšmę ir viena su kita nesusijusia, bet jie ne be reikšmės, kaip sakai, Tautologijos.
                        Be to, jei tai bereikšmė, nereikalinga sąvoka, tai tikriausiai tie visi, didžiais laikomi, filosofai kalbėję apie Dievą nusišnekėjo ir buvo/yra tikri idiotai, o čia pas mus susirinko tiesiog genijų grupė.. Na gal.
                        Aišku niekas netrukdo laikytis Pozityvistinio požiūrio ir sakyti,kad metafizika, tai išmislas ir tik pereinamoji fazė.


                        Juoba, Dievas yra labai patogus ir gan naudingas dalykas.. Ką kaltintum visa ko neteisingume? Ką sakytum iš nustebimo? Apie ką diskutuotum forumų šiušliadežėj? Apie ką galvotum mirdamas?

                        Pasaulis pilnas ne tvirtų žmonių, o atvirkščiai. Jiems reikia prieš ką atsakyti, kuom tikėti. Taip lengviau. Daug lengviau. Kodėl nori sutrukdyti jiems gyventi lengvesnį, paprastesnį , tam tikrais aspektais, gyvenimą? Pavydas? Įgumtas blogis?

                        BTW: Nepalaikau religijos ar pan, bet kaip minėjau, man patinka betiksliai pseudo-intelektualiniai nusišnekėjimai.
                        Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                        Comment

                        • ooondatra
                          Naujokas
                          • 2008 11 16
                          • 5

                          #57
                          aš tikiu,kad turėtų būti toks dalykas,kaip dievas,nes jei nėra JOKIOS aukštesnės jėgos,sukūrusios visa kas gyva(nors šiaip aš manau,kad ši aukštesnė jėga,absoliutas,dievas ar kas ten bebūtų tik davė pradinį impulsą gyvybei atsirasti,o toliau ji pati tvarkėsi kaip norėjo),tuomet prasmės išvis nėra.absoliučiai.nors man šitai netrukdo-esu žmogus,kurį ir taip dažnai kankina negatyvios egzistencinio turinio mintys.pažįstu žmonių,tvirtai tikinčių į dievą(ne tik krikščionių)ir matau,kaip šis tikėjimas palengvina jiems gyvenimą,ko aš jiems pavydžiu,nes aiškesnis gyvenimo supratimas,turimas gyvenimo tikslas ir tikėjimo suteiktas atsakomybės jausmas už savo poelgius yra siektinos vertybės.žinau,kad pati tvirtai tikėti negalėčiau,nes esu pernelyg abejojantis žmogus.kažkur girdėjau,jog ateizmas NĖRA religingumo priešybė,tiesiog "tikėjimas netikėjimu"-taip pat savotiška religija.tikrasis NEtikėjimas yra abejonė.jei aš tikiu dievu,tai mano dievas yra likimas arba luke rhinehart atsitiktinumas/šansas-kas skaitė the dice man supras
                          sigpic
                          -kodėl dramblys turi straublį?
                          -nes idiotiškai atrodytų su pirštinių stalčiumi.

                          Comment

                          • Lax..
                            reLaxed




                            • 2005 12 24
                            • 516

                            #58
                            ******** you guys. Nesišvaistysiu aukštomis materijomis, o rėšiu viską aiškia lietuvių kalba (kitaip niekas neišmokė). Dievas žmonėms reikalingas. Kaip kad kątik įrodėt diskutuodami apie jo abejotiną egzistavimą (kam abejotinas, kam ne). Įsivaizduokime, kad Dievo egzistencija paneigta. Kaip materijos, jėgos, energijos, ar kitos abstrakčios sąvokos pavidalu. Kas tada atsitinka? Ogi nieko! Ji arba toliau laikosi ant iškreiptos šypsenos tikinčiųjų, kurie meldžiasi ir šitaip stiprina savo moralę, įsitikinimus, kurie jų manymų yra geri - tobulina save. Arba bažnyčia sugriūtų, atsirastų kita. All in all - juk tikslas visų religijų yra daugiau mažiau tas pats. Tikėti dievą, kaip suabsoliutintą objektą, kurio valdžia yra vienintėlė ir nepaneigiama ir taip įskiepyti žmonijai kažkokias tiesas. Pvz. nežudyk. That's kinda obvious.
                            Šiaip dievas neegzistuoja ir egzituoja yra tas pats. Jeigu dievo nėra - jo valdžia vistiek yra. Aš netikiu dievą, aš galiu eiti prieš jo dogmas, bet tikinčiųjų atžvilgiu aš elgsiuosi blogai. "Dievas mane nubaus" - jie sakys. Kaip? Žaibu nutrenks? Ne. Paprasčiausiai tie tikintieji mane ir nuskins. Vienaip ar kitaip palauš. Pradedant fiziškai, kas ganėtinai viduramžiška, baigiant psichologiniu spaudimu, kuris iš niekur neatsiranda. Ai anyway. Šitoj temoj gali pasireikšti tie, kurie nori įrodyt savo bukumą.

                            Comment

                            • axborn
                              I can see muzic~

                              • 2007 01 02
                              • 121

                              #59
                              Lax.. katik pats pasireiskiai ir pasireiskusiuosius bukais isvadinais lulz, galejai bent pradzioj ta parasyt, tai dar teoriskai nesiskaitytu tavo postas
                              anywho, jei neliktu religijos gali but, kad ir i prota ateitu zmones - nebekeltu nauju karu, didieji protai neziuretu i viena taska maldos namuose, o eitu dirbt zmonijos labui, bet dreams stay dreams... ^^
                              http://axborn.myanimelist.net

                              Comment

                              • piccosan
                                Daft Punk

                                • 2005 11 28
                                • 250

                                #60
                                cia kas sneka apie ta nepakeliama akmeni
                                http://proin.ktu.lt/~tomablaz/azina/...=20&KL_KODAS=3

                                Staripsnio komentarai taip pat gan issamus. (ne visi zinoma(i maniski nekreipkit dmesio XD))
                                Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2009-01-06, 20:35.

                                Comment

                                Working...