Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Huy-san
    657

    • 2008 01 31
    • 160

    #31
    1. Religija savyje nesa morale. Tikintis visa sirdimi zmogus niekad neis plest ir zudyt nes jis vadovausis elemetaria zmogiskaja morale.
    2. Parodyk man kokioje sventoje knygoje parasyta "niekink kitataucius". laukiu konkrecios quote su nuoroda i puslapi. Patikek - nerasi.
    3. Per visus kryziaus zygius sudejus juos kartu mire maziau zmoniu nei per paskutinius 50 metu nuo karu. Priminsiu, kad zygiai vyko (XI-XVI) - istorinis faktas.
    Patys zygiai buvo viso labo neteisingas krikscionybes traktavimas. Niekur svantajame raste nerasi eilutes liepiancios tau zudyti.
    4. Fantaikai nera tikintieiji, jie yra psichopatai. Koranas toki mesla smerkia ir grieztai draudzia. Jei zodzius "mirti garbingai" zmogus supranta kaip apsikarstyti trotilu ir susiprogdinti pagrindineje miesto aiksteje jis yra ligonis.
    Jie tik dangstosi religija.

    Comment

    • Martynas
      Naujokas
      • 2008 11 09
      • 8

      #32
      Neegzistuoja :] Protingi žmonės sugalvojo bažnyčią ir Dievą tam, kad pasipelnytų iš bukų žmonių. Plain and simple ))
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2009-01-06, 08:20.

      Comment

      • Sloth
        [SrX]

        • 2007 09 14
        • 277

        #33
        Autorius Huy-san
        1. Religija savyje nesa morale. Tikintis visa sirdimi zmogus niekad neis plest ir zudyt nes jis vadovausis elemetaria zmogiskaja morale.
        2. Parodyk man kokioje sventoje knygoje parasyta "niekink kitataucius". laukiu konkrecios quote su nuoroda i puslapi. Patikek - nerasi.
        3. Per visus kryziaus zygius sudejus juos kartu mire maziau zmoniu nei per paskutinius 50 metu nuo karu. Priminsiu, kad zygiai vyko (XI-XVI) - istorinis faktas.
        Patys zygiai buvo viso labo neteisingas krikscionybes traktavimas. Niekur svantajame raste nerasi eilutes liepiancios tau zudyti.
        4. Fantaikai nera tikintieiji, jie yra psichopatai. Koranas toki mesla smerkia ir grieztai draudzia. Jei zodzius "mirti garbingai" zmogus supranta kaip apsikarstyti trotilu ir susiprogdinti pagrindineje miesto aiksteje jis yra ligonis.
        Jie tik dangstosi religija.
        1. Su situo sutinku.
        2. Kaip supratau skirta ne man, bet su mintim irgi sutinku.
        3.Taip, tai buvo neteisingas traktavimas, kodel? Todel, kad vieni zmones laike save aukstesniais uz kitus ( Krikscionybe geris!!! Sunaikinkinkim kitas religijas!!!) Va butent apie koki religijos blogi as sneku. O maziau mire tik todel, kad tiek nebuvo pazengusi ginkluote ir transportas. Beto, jei nebutu tarptautiniu susirinkimu, arba instituciju, kurios gintu zmoniu teises. Galiu garantuoti, panasiu nesamoniu dar isvystume, gal mazesniu mastu, bet juo tikrai butu. Pasaulis sumodernejo, tokie dalykai nevyksta tik todel, kad siuo metu tai iskart pamatytu visas pasaulis, taipogi, krikscionybes priesininkai. Staigiai atsirastu nauju religiju, jos pradetu rekti koks vriedas yra krikscionybe ir zmones persimestu ant naujosios ( geresnes ) , nesakau, kad ji butu blogesne...
        Sventojo rasto as nekritikuoju, as ji interpretuoju savaip. Esme tame, kad baznycia taipogi ji supranta tave. Jis parasytas abstrakcia kalba.

        Galit mane nusaut, bet as vienas is tu zmoniu, kurie tiki, kad is prigimties visi zmones yra geri. O kas is jo uzauga, tai jau aplinkos padarinys, taipogi ta aplinka yra ir religija, nesakau, kad ji duoda mus bloga pavizdy, bet be jos mes tikrai vienas kitiem gerkliu neperkastume...

        Comment

        • bithuthe
          Last Frame Studio



          • 2003 11 14
          • 399

          #34
          Spoileris:
          Sloth
          Nesuprantu, iskur zmones traukia, kad Dievas - barstotas senis...Cia daugiau filmu ir pop kulturos ismislas. Anyway, kuo netikiu - tai bažnyčia ir jos tiesom. Labai kreivai ziuriu i ta visa didele valdzios institucija. As toks laisvas zmogus, man vienodai piesia, zmogus ispazysta islama, budizma, induizma ar krikscionybe. Mano galva visi jie tiki i tapati Dieva, tik skirtingais pavidalais ji isivaizduoja ( visgi kulturiniai skirtumai). Todel as tikiu i savo Dieva ir jokios religijos, ar kitu zmoniu man nereik, nes mano Dievas yra manyje, o ne ten, kur kazkada kazkas pasake...

          Edit : Tiems, kas sako, kad mokslas paneige Dievo egzistavima. Nieko jis nepaneige, mokslas dar neisaiskino, nuo ko absoliuciai viskas prasidejo, o vat ta prasidejima - pradzia as ir isivaizduoju, kaip Dieva.Nereik Dievo isivaizduot, kaip kazkokio materialaus kuno.


          Bedieviai jūs! kur ritasi pasaulis. todėl ir daugėja nusikaltimų ir žmogžudyščių.
          Šiaip išsirinkau iš visų jūsų, kurį galima pacituotuot ir kuriam daugiau/mažiau paritariu.
          Kaip kažkada sakė vienas dailės mokytojas: visų religijų dievai yra vienas ir tas pats dievas.
          Galima gi būti tikinčiu žmogumi ir nevaikštant į bažnyčią. Bažnyčia yra tik Dievo namai, o su juo galima bendraut ir mintimis.
          Nežinau kaip čia kitiems atrodo, bet bendravimas su Dievu, daugeliui duoda stiprybės. Pati žinau ir suprantu jog Dievas stebuklų nedaro, ir reikia gyvenimą pačiai tvarkytis.
          Na gal jūs čia dar per jauni ir ko gero sugadinti šito pasaulio, mane tai kitaip auklėjo. Ko gero prie Kūčių stalo sėsdami irgi niekad nesimeldžiat

          Tiesa: dar toks kvailas pastebėjimas. kodėl visi stebisi, kai pasakau jog tikiu į Dievą. Lyg būčiau kokia nesveika

          Comment

          • Fruits Punch Samurai
            Proxizmas

            • 2008 06 18
            • 43

            #35
            Biblija = Haris Poteris. Kaip norit taip supraskit.

            EDIT: palyginimas biblijos su hario poterio knygom, jos abi ko gero pacios populiariausios ir durniausios knygos pasauli.
            Paskutinis pakeitimas nuo Fruits Punch Samurai; 2009-01-05, 23:07.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #36
              Autorius Huy-san
              2. Parodyk man kokioje sventoje knygoje parasyta "niekink kitataucius". laukiu konkrecios quote su nuoroda i puslapi. Patikek - nerasi.
              Tai sakoma ir islamas yra labai taiki religija. Bėda tame, kad knygas rašo patys žmonės ir rašo kaip jiems tuo metu reikia. Esu įsitikinęs, kad kryžiaus karų laikais buvo parašyta kur reikia ir kas reikia.
              3. Per visus kryziaus zygius sudejus juos kartu mire maziau zmoniu nei per paskutinius 50 metu nuo karu. Priminsiu, kad zygiai vyko (XI-XVI) - istorinis faktas.
              Aišku mažiau. Žmonių irgi buvo mažiau ir ginklai primityvūs.
              Patys zygiai buvo viso labo neteisingas krikscionybes traktavimas. Niekur svantajame raste nerasi eilutes liepiancios tau zudyti.
              Aha, bet rasi visokius kvailus įsakymus, gąsdinimus pragarais ir žmogaus menkinimą. Apskritai, krikščionybę reikėtų perrašyti. Beviltiškai atsilikusi nuo gyvenimo.
              4. Fantaikai nera tikintieiji, jie yra psichopatai. Koranas toki mesla smerkia ir grieztai draudzia. Jei zodzius "mirti garbingai" zmogus supranta kaip apsikarstyti trotilu ir susiprogdinti pagrindineje miesto aiksteje jis yra ligonis.
              Jie tik dangstosi religija.
              Va va, visos tos religijos tokios - per daug neaiškios. Suprask kaip nori. O jei išvis nesuprati, tai gali guostis, kad dievas tikrai supranta teisingai. Turbūt vienintelis.

              Comment

              • axborn
                I can see muzic~

                • 2007 01 02
                • 121

                #37
                Populiariosiose religijose, pripazinsiu, kad nerasi tokios eilutes, kuri tiesmukiskai teigtu, kad reikia kitatikius engti. Nebent Senajame Testamente, nes nemazai karu aprasyta jame. Beje ar nepastebejot kaip krikscioniu Dievas keiciasi? ST - rustus ir visagalis, NT - geras ir atleidziantis (kaip zmogiska). Siaip Biblijoje praktiskai nieko nereikia imti iskart i galva, viskas parasyta perkeltine prasme ir kiekvienas zmogus interpretuoja pagal save. Ir kai koks valdingos asmenybes oratorius biski ne i geraja puse supranta ir prasideda visokios blogybes. Cia tiktu istorija apie vaisius, kai ukininkas paseja vynuoges ir kur sugedusius vaisius ismeta. Suprask kaip nori: pasaulio pabaigai atejus vieni eis i dangu kiti i pragara (just curious: ka veikia sielos laukdamos pasaulio pabaigos?) arba kitatikiai yra velnio seklos ir juos reikia naikinti. Kazkur esu girdejes ideja, kad Biblija nera skirta skaityti kaip Dievo rastas, ja parase, kad zmones galetu pasimokyti kaip teisingai gyventi, bet mano nuomone perdaug senstelejus knyga, etika gali geriau pamokyti.

                Isvis viduramziais krikscionybe taip pasisiko... Gaude eretikus (dazniausiai mokslininkus, kurie teige tokius "kvailus" dalykus kaip, kad zeme yra apvali ar, kad zeme nera visatos centras), del tikejimo, kad egzistuoja raganos labai daug zmoniu (ypac moteru) buvo uzmusta del spuogo ant zando ar net padriku gandu, taip pat ir gyvenuliai, kaip juodos kates. O valdzia baznycia turejo milziniska, mokejo zmones desimtine (1/10 uzbarbio), pardavinejo indulgencijas, nemokejo mokesciu ir turejo milziniskus plotus zemes, kuriuos dirbo baudziauninkai. Viena dalyka pripazinsiu gera, kad baznycia pradejo skleist svieitima.

                Siandien Dievas labai pasikeite, buvo pastebeta, kad vis maziau tikinciuju lieka, tai pradeta labai daug demesio skirti jaunimui. As nieko nesakau, jei jiem gerai ir man gerai, kol nebus man kisama religija per visus galus...
                Paskutinis pakeitimas nuo axborn; 2009-01-05, 23:55.
                http://axborn.myanimelist.net

                Comment

                • krapija
                  Cadavariffic

                  • 2008 03 08
                  • 260

                  #38
                  Budizme dievo nėra, labas rytas. Todėl turbūt ir kiečiausia religija iš visų Šiaip aš prieš visas religijas nusistatęs ganėtinai smarkiai, vien dėl jų perdėtų skleidimų ir praeities istorijos. Budizmas vienintelė kuri priimama, o dėl dievų tai galiu pasakyt - nei tikiu, nei netikiu. Mitologiniai (graikų, japonų, kinų t.t) dievai man patinka, domėtis ta mitologija smagu, bet jei krikščionių Dievas yra, tai aš jo nekenčiu, jei nėra, tai galėtų būt, bet ne toks koks yra. Taip, aš eretikas, sudegint mane.
                  Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                  http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                  http://www.last.fm/user/bombska

                  Comment

                  • zio
                    Administratorius


                    • 2000 02 22
                    • 264

                    #39
                    Pas jus kažkaip religija visiškai nesiskiria nuo jos garbintojų. Paklausti ar tikite Dievu, kalbate apie žmones tikinčiuos į jį *shrugs*

                    Comment

                    • Taira
                      Bassist-Flautist

                      • 2007 03 18
                      • 42

                      #40
                      Man patinka pseudo-intelektualiniai nusišnekėjimai apie Dievą.

                      Jei jūs kalbate ar Dievas iš tikro egzistuoja, ta prasme, jis vaikšto ir kvėpuoja, tai daug filosofų sakytų ne.
                      Jei jūs kalbate apie Dievą kaip apie intelektinę kategoriją - prašom. Dievas, Absoliutas, Apeironas egzistuoja, nes tai yra daugiau nei sugebėsime kada nors pamastyti. Toks Dievas yra, are ne?

                      Keletas žodžių apie Islamą: Visi radikalistai dažniausiai yra jauni, nemylimi ir beturčiai žmonės. Jiems pasakoma: "Jūs pasiaukojat, ir jūsų šeima gyvena turtingai". Aišku, galima sakyti,kad skirtingai nei Krykščionybė, Islamas kilo iš kruvinų žudynių, bet hey, kiek Musulmonų gyvena visam pasaulyje, o susisprogdina tik dešimtys..

                      Neigti Dievą tikriausiai labai populiaru, ar ne?

                      Na, yra ateistų, bet kai kurie sako "Netikiu į krykščionišką Dievą ar nepriklausau religijai". Čia yra tiesiog kitoks Dievo abstraktumo laipsnis. Jei tokios temos domina, tai patariu pasiskaityti bent Filosofijos įvadą. Būsit apsiginklavę argumentais..

                      Kai kurie jūsų labai redukuojat Dievą iki krykščioniškojo iškreipto Dievo vaizdo - "Barzdotas senis". Gi protingi tikintys žmonės jo taip neįsivaizduoja..
                      Dievas gali būti vidinė energija, gali būti atsakymas į klausimus "Kas yra gyvybė?" "Koks yra gyvenimo tikslas?" ir derininamas su kokia prasme jūs Dievą jaučiat..


                      P.S. Meh. kapstom šiukšledėžę..
                      Paskutinis pakeitimas nuo Taira; 2009-01-06, 09:20.
                      Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                      Comment

                      • oyo
                        Toks žmogus
                        • 2006 05 07
                        • 611

                        #41
                        "Dievas negali sukurti akmens, kurio nepakeltų. Reiškia, jis ne visagalis. O jei jis ne visagalis, reiškia, jis ne dieviškas. Taigi Dievo nėra."
                        Būtų labai paprasta viską paneigti vien loginių išvedžiojimų pagalba... Bet deja.
                        www.kendo-lka.lt
                        www.kendo.visiems.lt
                        www.armleg.com/nebulagleam/

                        Comment

                        • Taira
                          Bassist-Flautist

                          • 2007 03 18
                          • 42

                          #42
                          Logine dialektika galima įrodyti bet ką.. Vienas tokių įrodymų buvo,kai žmogus įrodė,kad jis yra popiežius.
                          Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                          Comment

                          • Botaro
                            Akuma


                            • 2005 11 17
                            • 196

                            #43
                            Kokia yra gywenimo prasme?
                            I have the Holy Lance

                            Comment

                            • SataNa
                              Mind Zone



                              • 2008 02 15
                              • 600

                              #44
                              susikurti sau gyvenimo prasmę, dėl kurios tu gyventum

                              Ir religija visai linksmas dalykas, kaip kokia pasaka prisiskaitai voskių dalykų ten ir tau buna -awsome!
                              Kartoškė

                              Comment

                              • Snabas
                                Rimtas forumo narys
                                • 2008 11 12
                                • 140

                                #45
                                As netikiu i Dieva kaip i kokia magiska butybe skrajojancia padebesiais... nezinau, man Dievas yra neapibudinamas dalykas, del to negaleciau pasakyt, ka as laikau Dievu

                                Comment

                                Working...