Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • winry3
    hahahahaha! niam :DD

    • 2009 02 18
    • 112

    visiškai pritariu cikinkira'i.Žmonėms juk reikia kažkuo tikėti.Šiaip ar taip,jei toks ir buvo,tai mano versija - jis jau senų seniausiai numirė
    Not bad...

    Comment

    • Monstriuke
      Clumsy
      • 2009 02 02
      • 39

      as netikiu, ir nelabai suprantu kaip galima tiketi dabar kai viskas yra logiskai bei m okliskai paaiskinta, zinoma tada kai zmones nezinojo kas yra lietus bei kiti krituliai tada jie turejo teice tiketi todel jog reikia viska kazkaip paaiskinti, bet dabat tai tiesiog apsuriska.

      Comment

      • varnass
        Narys

        • 2009 04 15
        • 59

        nzn nesinori tiketi kad mes isivistem is bezdziones

        “This is your life and it's ending one minute at a time”
        ― Chuck Palahniuk

        Comment

        • Sick2
          Graffiti Writer
          • 2009 07 23
          • 14

          Nezinia, Kox skirtumas tikit ar ne tikit, mirsit suzinosit yra Dievas ar ne, tuo tikiu. Beet Emo vel nuo stogu nesokinekit ok? ;D
          I'm a Virgin ......
          Graffiti Writer, Skateboarder, Clown Walker...

          Comment

          • voiceofdeath
            Rimtas forumo narys

            • 2006 10 23
            • 119

            Autorius niekšas
            ant lauzo jus uz ateizmo propagavima!! melskim dievo tevo kad jums atleistu ir isganytu jusu kritusias sielas. per tokius kaip jus viespats nusluos nuo zemes pavirsiaus mus visus!

            atleisk jiems viespatie bo jie nezino ka daro
            Aha pirmas turetu nušluoti skandinavijos šalis ir Japoniją ,o Lietuva ir visokias panašias Afrikos valstybeles naikins paskutinias nes ten idiotu daugiau

            O štai autodafe grasinti nevertetu nes kiek man teko girdeti "psihuškese" kataliku trukumas dar nuo sovietiniu laikų ,taip kad ramiau

            Autorius varnass
            nzn nesinori tiketi kad mes isivistem is bezdziones
            na ne ateistai išsivystė iš tikinčiuju juk prieš kokius 400 metu visi tikejo ,o dabar iš kai kurie mastyti pradėjo ,o štai tikintieji išsivyste iš labai senai gyvenusio žmogaus ir beždždiones protevio
            Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2009-07-30, 12:31.
            Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
            Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

            Comment

            • H[asas]
              WarGod'az

              • 2009 05 22
              • 125

              Dievas juk atleidzia visas nuodemias

              Comment

              • usakou
                Rimtas forumo narys
                • 2009 04 19
                • 188

                as nebezinau tiket ar nea xDD uzduodu sau klausima: kas butu jeigu nieko nebutu pasaulio ar visatos, kaip kas butu..kaip megini visa tai ysivaiZduot.. nuu nznau neysivaizduoju be gyvybes,kas tada butu ;DD per daug cia sukti galva ett :dizzy:

                Comment

                • br0x
                  Narys
                  • 2008 09 28
                  • 31

                  Dievo nėra. Ir štai šiek tiek protingų minčių apie kirkščionybę:
                  Krikščionybė tai tikėjimas, kad kosminis žydas, kuris yra pats savo tėvas ir gali suteikti žmogui amžinąjį gyvenimą jei tik simboliškai valgysi jo kūną ir gersi kraują bei telepatiškai jam pasakysi, kad jis yra tavo dievas. Tada jis galės išvalyti tavo sielą nuo blogio, kuris yra kiekvieno žmogaus sieloje, nes kaškada moteris padaryta iš šonkaulio buvo suviliota kalbančios gyvatės ir suvalgė magiško medžio vaisių... Makes perfect sense.(čia ne mano mintys, aš tik išverčiau)
                  Visi skirtingi. Visi lygūs.

                  Comment

                  • Blizzard
                    GFX maker


                    • 2009 03 25
                    • 224

                    čia buvo mintys paimtos iš motivational poster, ir šios mintys yra sugalvotos skaitant biblija tiesiogiai, šiose mintyse tiek daug tiesos, kad net nėra su kuo palyginti... (joking)

                    Comment

                    • br0x
                      Narys
                      • 2008 09 28
                      • 31

                      Autorius Blizzard
                      čia buvo mintys paimtos iš motivational poster, ir šios mintys yra sugalvotos skaitant biblija tiesiogiai, šiose mintyse tiek daug tiesos, kad net nėra su kuo palyginti... (joking)
                      Pas mane jos atsidūrė ne iš motivation poster, o jei neturi ką parašyt į temą be bandymų prisikabint tai ir nerašyk. Gal ir yra tas posteris kur nors, bet aš jo nemačiau ir šitą juokingą informaciją turiu gerus 7 metus. .i.
                      Visi skirtingi. Visi lygūs.

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        pasakyk man kur aš čia parašiau ne i tema? tai tipo jeigu būčiau tau pritares tada jau butu i temą?
                        norėjau pasakyt kad tokius žodžius biblijoje įžvelgia 12 metų vaikai kurie viską supranta tiesiogiai, ir jeigu tu supranti kristaus kūną, kaip jo mėsą, tai net neverta tau pačiam čia rašyti..

                        p.s. šita tema skirta diskutuoti, o ne troolinti ir floodinti...

                        Comment

                        • br0x
                          Narys
                          • 2008 09 28
                          • 31

                          Parašei į temą, nes tu kaškur matei kaškokį posterį ir tai ką aš parašiau sutampa su juo, o tema skamba taip : Ar dievas egzistuoja?

                          Ir kaip reikėtų suprast bibliją? Aš jos neskaitęs, bet nemanau, kad ten yra labai daug užslėptų prasmių, kurios pateikiamos netiesiogiai, o dėl kristaus kūno, tai ir parašiau SIMBOLIŠKAI... Tu blogai perskaitai, padarai kaškokias neaiškias išvadas ir rašai, kad AŠ taip manau?
                          Visi skirtingi. Visi lygūs.

                          Comment

                          • Blizzard
                            GFX maker


                            • 2009 03 25
                            • 224

                            Autorius br0x
                            Pas mane jos atsidūrė ne iš motivation poster, o jei neturi ką parašyt į temą be bandymų prisikabint tai ir nerašyk.
                            na turbut šita aš blogai supratau^

                            kaškaip nesupratau kur tu ten užsiminiai apie kristaus kuna kaip simbolį? gal galėtum parašyt su kokiu simboliu jis tau asocijuojasi? nes ten labai tiesiogiai parašyta
                            "jei tik simboliškai valgysi jo kūną ir gersi kraują bei telepatiškai jam pasakysi, kad jis yra tavo dievas"
                            žmogus tai rašydamas net nenutuokia ką reikia daryti, per tas mišių dalis per kurias vyksta simboliškas kristaus kūno valgymas, tai yra švenčiausio valgymas ir kristaus kraujo tai yra vyno gėrimas, taipogi net nežino su kuo tai asocijuojasi...

                            didžioji biblijos dalis paremta simboliais ir užslėptom mintim, žinoma tik ne apaštalų žodžiai, nes jie rašė viską taip kaip patys matė ir suprato...

                            jeigu tu prašai kažką reiškiasi tu taip ir manai? argi nelogiška? negi tu rašai tai ko nemanai?
                            tiesiog norėjau pasakyt, kad nedėtum tokių nesąmoningų parašymų, nes kaip po to bandai gint savo poziciją tai gaunasi belenkiek floodo dėl nieko. Jeigu jau diskutuojam tai gal tada normaliai tai darom..

                            jeigu dar nesupratai tada paklausiu kitaip: įrodyk ar bent jau parašyk savo nuomonę, kodėl tavo manymu tos mintys yra protingos? jeigu sakai kad jos protingos

                            Comment

                            • Oushiza
                              Naujokas
                              • 2009 07 22
                              • 8

                              Neapsimoka leistis i gilias diskusijas nes tik gincai iskyla As tikiu tik tuo ka matau ....

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                na aš tai tikiu tuo ką žinau, netikiu kad pvz "diarchi" sienom laipiojo arba perskrido tarp dviejų pastatų levitacijos būdu
                                p.s. tikiu kad žemė apvali nors nesu to matęs iš atviro kosmoso..

                                Comment

                                Working...