Ar Dievas egzistuoja?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    o koks jum skirtumas jis yra ar nera? cia jus norit pasiteisinimo kad nereiktu eit sekmadieni i baznycia? ar jus cia bijot jo?
    man visiskai nesvarbu jis yra ar jo nera, jeigu mano sazine svari, tai ne as jam idomus, ne jis man idomus...
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-02, 22:39. Priežastis: Santa-Blizzard of AZ ...

    Comment

    • zeroevil
      Hentaiščikas
      • 2008 02 18
      • 64

      Šiaip aš tikintis žmogus, bet kaip ir daugelis tai prisimenu tik per šventes ar kai tai būna reikalinga. Paskaičius šią giją atrodo, kad tikėti Dievą jau atgyvenęs dalykas, gal ir taip, juk dabar jau 21amžius ir žmogui nebetaip kaip ankščiau reikia Dievo, bet ištikus bėdai vistiek reikia kažko į ką būtu galima atsiremti ir kažko kas viską stebi. Manau, kad su kiekviena ateinančia karta tikėjimas vis blės ir visai išnyks, jai bažnyčia neprisitaikys neprisitaikys prie kintančių laikų.

      Comment

      • Blizzard
        GFX maker


        • 2009 03 25
        • 224

        visada taip buvo tikejimas keite tikejima tik klausimas ar zmogus nuo to pasikeite ar ne... man atrodo kad tikejimas skirtas tik ismelzti arba valdyti zmogu... negi visi pagonys kurie gyveno lietuvoje dabar yra pragare o jau tie kurie tiki i dieva papuls i dangu...

        Comment

        • Laarf
          mastermind.

          • 2009 06 23
          • 79

          Dievas tai vienas didelis melas, prasidejas seniai seniai. Zmones tuo tiki, nes jiem reik kazko tiket, uzpildyt kazkokia tustuma gyvenime ir kai sunku turet i ka atsiremti.
          Baznycia nuo senoves draude moksla, "stume" ant mokslininku, kad velnio nesti, ir kodel? Todel, kad neissiaiskintu jog dievas neegzistuoja tais laikais.
          Kai kopernikas pateike ideja, kad Zeme nera plokscia ir ji sukasi aplink saule , o ne atvirksciai. Jis apie tai isleido knyga. Vatikanas jo knyga itrauke y draudziamuju sarasa. O mokslininkus imta persekioti.
          o Baznycia tuo metu stengesi pratureti, reikalaudavo auku. Jeigu neklystu, tai kunigai buvo vieni turtingiausiu senoveje.
          Filosofiskai galetume teigti, kad dievas yra materija , nes tai yra objektyvi realybe ,kuri egzistuoja nepriklausomai nuo musu ir veikianti zmoniu pojucius. Taciau moksliskai tai paneigtume, jeigu pridetume, kad materija pasireiskia medziagineje arba lauku formoje.
          Galiu tiek pasakyt, kad tikrai abejoju jog kazkas tupi virs debesu ir spokso i mus.
          Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-02, 22:41.
            ▲
          ▲ ▲
          Spoileris:

          Comment

          • Blizzard
            GFX maker


            • 2009 03 25
            • 224

            na as manau kad mes vadiname dievu energija kuri palaiko visata tuo tarpu ir mus, nemanau kad dievas tai yra butybe, i kuria mes turim kreiptis kaip mums kasnors blogai.
            dievas viskam kas gyva visai visatai yra kaskas tokio kaip elektra mums..

            p.s. cia tik mano nuomone

            Comment

            • 9inch
              ELO

              • 2007 11 13
              • 159

              Del Dievo tai nezinau, bet Jezu gatveje esu mates apie 20 kartu. Visada jau kitaip atrodantis bet tuo paciu taip pat Jesus ROCKS!!!

              Comment

              • Smart
                Rimtas forumo narys

                • 2007 12 05
                • 118

                http://www.youtube.com/watch?v=hk41Gbjljfo Ateistine daina,kai mtv dar leido muzika...
                Lyricos yra apsoliuti tiesa...
                "Did you make disease, and the diamond blue?
                Did you make mankind after we made you?
                And the devil too!

                Dear god,
                Dont know if you noticed,
                But your name is on a lot of quotes in this book.
                Us crazy humans wrote it, you should take a look,
                And all the people that you made in your image,
                Still believing that junk is true."
                Paskutinis pakeitimas nuo Smart; 2009-07-12, 13:41.

                Comment

                • Catas
                  (...)^.^(...)
                  • 2009 07 02
                  • 25

                  Jai aš ji pamatyčiau patikėčiau

                  Comment

                  • Sagara
                    Ferrum Aeternum.

                    • 2009 07 20
                    • 78

                    Netikiu. Visa ta biblija.. Man rodos, jinai sudėta iš paprasčiausiai atrinktų, gražiausių giesmių, pasakojimų ir pan..
                    O dėl seno barzdoto senio danguje.. Įdomu kas išvis sumastė, kad Dievas būtinai turėtu būti žmogaus pavidalo..

                    Comment

                    • PaperAngel
                      (V)(;,,,;)(V)

                      • 2008 12 01
                      • 249

                      Tas jusu dievo nėra ir kalbejimas apie prgara, tik parodo, kad jus esat dievobaimingi ir bandot tai nuslept rasydami, kad dievu netikit, o juo tiki tik senos maciutes.
                      Spoileris:

                      Comment

                      • H[asas]
                        WarGod'az

                        • 2009 05 22
                        • 125

                        Autorius Catas
                        Jai aš ji pamatyčiau patikėčiau
                        Pritariu. Tikiu dalykais kuriuos galiu pamatyti, paliesti...

                        Comment

                        • karolisvis
                          I..Hate..All..off..you.

                          • 2008 05 25
                          • 229


                          Jesus can walk on water , but Chuk Norris can walk on Jesus!
                          Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-07-22, 10:03.
                          Run, live to fly, fly to live, do or die.
                          Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                          sigpic

                          Comment

                          • Sagara
                            Ferrum Aeternum.

                            • 2009 07 20
                            • 78

                            Autorius karolisvis

                            Jesus can walk on water , but Chuk Norris can walk on Jesus!
                            Man labiau patiko : " Jesus can walk on water, but Chuck Norris can swim on land "

                            Comment

                            • T1tanas
                              {BgA*}
                              • 2009 06 08
                              • 4

                              jei Dievas būtų tai tikrai neleistu kad pasaulyje dėtus tokie dalykai kaip karai ar nekaltų žmonių žudymas

                              Comment

                              • cikinkira
                                Naujokas
                                • 2009 06 08
                                • 27

                                netikiu... tas dievas pasaka tam kad jaustumėmės geriau arba galėtume save pateisinti...

                                Comment

                                Working...