Jūsų "pasinešimo" lygis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #16
    Balsavau už "daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas". Mat yra dalykas ant kurio esu pasinešęs daug labiau nei ant anime. Bet anime man tikrai yra kažkas daugiau nei tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas, nes aš tuo labai domiuosi, ir animai man sukelia malonias emocijas.Pažiūrėjęs bent serija per diena jaučiuosi padaręs kažką prasmingo . Be to nuo to laiko kai pradėjau žiūrėt anime, daug mažiau laiko praleidžiu su draugais , jiems laiko tiesiog nebelieka (bet aš dėl to nesiskundžiu ),be to nuolat galvoju apie anime, kai tik atsiranda laisvo laiko,jis visas atitenka animams, ir šeip esu kaip reikiant ant to pasinešęs .

    Comment

    • Youka
      bishoujo

      • 2006 01 30
      • 335

      #17
      kaip sake Nialas - i have a life XD
      dazniausiai tai geras laiko spragu dienoje uzpildymo budas. zinoma, jei istorija kazkuo ypatinga, stengiuosi to laiko surasti jai ir daugiau.
      ir kaip kazkas minejo - gera alternatyva telikui - pritariu. apskritai anime man atstoja (ar papildo) interneto kultura.

      Comment

      • Nialas
        ...Addic
        • 2006 06 25
        • 35

        #18
        Pažiūrėjęs bent serija per diena jaučiuosi padaręs kažką prasmingo
        va va man irgi lygiai taip pat kaip ir niekshui dar vienas nutikimas šiandien mane privertė susimastyti... atsitempiau į univerą laptopą nu ir grupiokai sako dw parodyk ka nors įdomaus! taip pažiūrėjau kad pas mane be anime, amv, mangų, artbookų ir panašaus gėrio daugiau nieko nėra likau 'truputį' nesuprastas paskui dar be reikalo parodžiau kažkoki hentai game'ą...
        Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
        have done...
        Where is your god now as you're dying alone
        Brutal wounds cut deep
        No miracles to heal
        Watch your life now fade
        He's not there to help you die...

        Comment

        • Vicious

          #19
          Autorius Youka
          kaip sake Nialas - i have a life XD
          Panasiau, kad i have 2 lifes: the real one and anime.

          Comment

          • Otakonas

            #20
            Tiesa skaknt, ne dienos nebuwo, kad palikciau anime ramybei . Kolekcionuoju fanart, anime nuotraukas, ziuriu anime beveik kiekviena diena ir man nenusibosta
            Kelis kartus sapnawau, kad klaidzioju po Anime pasauli...
            Ar as nusiritau iki Otaku lygio?

            ANIME FTW!
            Bet tai nereiskia, kad "I don't have a life"
            Aisq, as kaip wisi ciuvai, megstu pasitrinti su draugais, o gryzes namo virstu tikru ANIME FREAK.
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-02-07, 15:35.

            Comment

            • Mao
              a.k.a. Lzq

              • 2006 07 25
              • 223

              #21
              ANIME YRA VISKAS!!! BEVEIK VISKAS!!! Siuo metu tai tikrai viskas, kadangi sergu ir negaliu laukan, niekur. Taigi - man nors anime svarbiausia pasauly (po maisto) , tai as ne pilnas otakas. ar kazkas panasaus
              I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

              Comment

              • Dai-Katana
                Podcast or Death




                • 2004 10 04
                • 686

                #22
                Kažkada laikiau save dideliu Anime gerbėjumi, dabar laikau tiesiog labai mėgstančiu Anime. Natūralu. Šiaip Anime gyvenime užima nemažą dalį, tad ji kaip ir dalinai formavo mano požiūrį į viską, tiek materialine, tiek ir nematerialine prasme.

                Apibendrinus galima reziumuoti, kad "pasinešimo" lygis yra... Vidutiniškai pasinešęs. Nenumirsiu nepažiūrėjęs nė vieno epo kad ir pusę metų.

                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                Comment

                • hanaretsu
                  Beealzebub
                  • 2006 08 19
                  • 135

                  #23
                  susiradau anime nusivylusi per teliką rodomu šlamštu, nes niekad nesiruošiau pasitenkinti vien tuo ką man po nosim pakiša. telikas liko nuošaly, per daug aiškiai matosi kaip galima degraduoti į jį spoksant, pavyzdžių pilna. vieni grįžę namo spaudžia disancinio mygtukus, kiti- kompo. taip jau yra, tiesiog gyvenimo dalis, o gyvenimas yra įmanomas ir tą dalį pašalinus, tik kam ją šalint jei nereikia?

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    #24
                    Man tai kartais taip uzeina gad nuo anime netsiplesiu, paskui kokia savaite vel buna neidomu...... norai keiciasi pagal nuotaika...


                    Comment

                    • Sasumi
                      AquariusKiss

                      • 2006 08 06
                      • 190

                      #25
                      Autorius HORKIS
                      Man tai kartais taip uzeina gad nuo anime netsiplesiu, paskui kokia savaite vel buna neidomu...... norai keiciasi pagal nuotaika...
                      pastoviai sapnuoju anime...ten anime ten anime ir dar ten anime...ahahahahahahah...ANIME!!!

                      Comment

                      • radament666
                        "Umi no Suna" Dark

                        • 2007 02 18
                        • 154

                        #26
                        Daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas
                        Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                        Comment

                        • Pheonixie

                          #27
                          Puikus laisvalaikio praleidimo budas. Turiu laisvalaikio , interneta ir zinau idomaus anime pavadinima? BRING IT ON pasinesus nesu

                          Comment

                          • Ruki
                            [Baka]
                            • 2004 10 30
                            • 21

                            #28
                            Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas
                            jei žiūrisi animius koxaj tj irgi atrenkama atidžiai :>
                            ba, tikraj, jei žiūriu tj megstu gilintis ir susidryt sava nuomonę./.. kjp ir dauguma manau
                            tiesa, neesižiūriu dažnai ar non stop
                            nelb tam yra laiko ir sveikatos

                            Comment

                            • Trajan
                              ---------

                              • 2006 08 15
                              • 18

                              #29
                              Patinka, bet nesu ant to "pasinešęs" nes neziuriu visko is eiles turiu tik kelis anime kurie man patinka

                              Comment

                              • psiox

                                #30
                                "Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime"
                                Nes anime nėra viskas. Man dar patinka muzika. Tad šie du dalykai kariauja tarpusavy nuolat.

                                Comment

                                Working...