Jūsų "pasinešimo" lygis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    Jūsų "pasinešimo" lygis

    Ar didele įtaka gyvenime jums daro anime? Ar smarkiai ant to "pasinešę" esate? Ar anime jums tik šiaip būdas prastumt laiką, ar kažkas be ko negalėtumėt gyvent? O gal čia netgi yra tikrų otakų? Taigi kokia vieta jusų gyvenime užima anime?
    216
    Nieko įpatingo, nežiūriu
    0%
    2
    Patinka, bet nesu ant to "pasinešęs"
    0%
    31
    Puikus laisvalaikio praleidimo būdas
    0%
    67
    Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas
    0%
    50
    Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime
    0%
    48
    ANIME TAI VISKAS. AŠ OTAKAS
    0%
    18
  • yamis
    Narys

    • 2006 09 28
    • 66

    #2
    Anime man "Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas" va kaip

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #3
      Na kagi. Be anime gyventi negaliu, reškiasi anime man labai svarbus. Bet kadangi anime renkuosi labai jau išrankiai, ir vienetus, tai dar manau kad nesu otakas dar.

      Comment

      • Qone
        Rimtas forumo narys

        • 2006 08 28
        • 156

        #4
        Patinka, bet nesu ant to "pasinešęs" Amen.

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          Na man Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime, nes pvz kai bunu vienas nieko kita nedarau tik ziuriu anime....

          Comment

          • Ozis

            #6
            Galiu gyventi ir be anime, be to begant laikui pastebiu, kad ziuriu vis maziau (vis daugiau prisikaupia "to watch"). Anime ziuriu tik tada kai turiu laisvo laiko - kurio irgi atitinkamai vis mazeja. Visgi manau rasciau ka veikt laisvu laiku ir be anime (web comic, books, draugai), tad anime man yra vienas is galimu geru laisvalaikio praleidimo budu.

            Comment

            • Nialas
              ...Addic
              • 2006 06 25
              • 35

              #7
              be anime nežinočiau kaip toliau gyvent. bet otaku savęs dar nepavadinčiau - i have a life!
              Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
              have done...
              Where is your god now as you're dying alone
              Brutal wounds cut deep
              No miracles to heal
              Watch your life now fade
              He's not there to help you die...

              Comment

              • hanaretsu
                Beealzebub
                • 2006 08 19
                • 135

                #8
                Sunku pasaky, galiugyven ir be anime ar mangos, pradėjau teiki pirmenybę miegui kai galiu...vis mažiau ir mažiau žiūriu(dėl laiko stokos, kaip kažkas sakė list'as ilgėja). Laisvalaikio laiką dar vis beveik visą užima, bet juksako kad geriau griebt kol gali nei paskui gailėtis
                na, iki otakų man dar toli

                Comment

                • Surreal
                  Green World

                  • 2006 10 31
                  • 76

                  #9
                  Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas. Tai kažkas gilesnio. Anime man - lobynas. Galima ne vien kaifuoti, bet ir daug vertingo pasiimti. Lygiai kaip ir iš filmų, spektaklių, knygų, koncertų...
                  Gaila, bet žiūriu retai, kartais išvis visą mėnesį nepasižiūriu nei menkiausio epizodo.
                  Just, aplinkui verda gyvenimas, kuris neturi būt nustumtas į šalį dėl anime.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Surreal; 2007-02-03, 09:32.

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Prabalsavau už puikų laisvalaikio praleidimo būdą, bet yra ir kitų...
                    Otaku gal ir esu, bet tik pagal lietuviškas sąlygas. Greičiau anime fanas, ar animei prijaučiantis.

                    Comment

                    • Angelika Hellos
                      Naujokas
                      • 2007 01 03
                      • 10

                      #11
                      Man anime patiko nuo mažumės . Tai buvo kžkas nerealaus bet net nežinau ......
                      O dabar kai turiu priėjima prie kompo tai tie '' multika '' kaip mane pažystantys vadina anime tapo tiesiog gyvenimu tragedija kažkokia daugiau api nieką ir nemastau stengiuos mažiau prie kompo sedėt bet nepadeda . Žinau aš beviltiška . Va ir dabar šia akimirka turėčiau spauzdint toki darbeli o vietoi to kagi veikiu ? Čia sėdziu
                      Gal yra kokių vaistų ar šeip ko net nežinau .....
                      jei kas zinot tai padėkit ...

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        #12
                        Autorius Angelika Hellos
                        Man anime patiko nuo mažumės . Tai buvo kžkas nerealaus bet net nežinau ......
                        O dabar kai turiu priėjima prie kompo tai tie '' multika '' kaip mane pažystantys vadina anime tapo tiesiog gyvenimu tragedija kažkokia daugiau api nieką ir nemastau stengiuos mažiau prie kompo sedėt bet nepadeda . Žinau aš beviltiška . Va ir dabar šia akimirka turėčiau spauzdint toki darbeli o vietoi to kagi veikiu ? Čia sėdziu
                        Gal yra kokių vaistų ar šeip ko net nežinau .....
                        jei kas zinot tai padėkit ...
                        zinau labai gera: kompas, plyta, nebekompas

                        O man anime gyvenimo budas, kaipo ir bet as tuo nesiskundziu
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • Claud
                          animejus
                          • 2006 12 30
                          • 43

                          #13
                          Anime Gerai gydo depresija ir seip pakeicia televizijos beprasmi rorodma slamsta.
                          http://www.ipix.lt/out.php/i9338_mononoke.gif (Privalo būti ne didesnis nei 500x130)

                          Comment

                          • Kurotani
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 01 01
                            • 119

                            #14
                            Anime'i esu išranki ir nerasčiau laiko valandų valandas sėdėti prie pc taigi balsavau, kad anime puikus laisvalaikio praleidimo būdas nors kartais dėl gero ep galiu sumažinti miegui skirta laiką

                            p.s. tikrų otakų ir visiškos priklausomybės nuo anime nesuprantu: "Otaku no jinsei ha yabai na!"

                            Comment

                            • kita
                              spacier than an astronaut

                              • 2005 10 13
                              • 77

                              #15
                              Na, "nieko įpatingo, nežiūriu", manau čia automatiškai atkrenta visiems.
                              man-laiko praleidžiu tiek pat kiek ir prie kitų pomėgių, bet tai nevaidina 'gyvenimo mokyklos' vaidmens.

                              Comment

                              Working...