Gyvenimas - kaip anime.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gvauz
    Naras
    • 2006 11 18
    • 271

    #16
    Autorius Insanity
    Jei tu kalbi apie mano pasakojimą, tai draugavom su ją beveik puse metų (galvok ką tik nori ), ir kaip sakiau nieko ten įpatingo nebuvo tą nakt tarp mūsų
    ne apie tavo, apie tavo jau sakiau

    Comment

    • Aivaras
      ką tu?

      • 2008 09 10
      • 358

      #17
      Su pirmąją rimta simpatija taip nutiko, ji buvo iš mano mokyklos. Panašiai kaip Byousoku 5cm. Bendravom, lyg ir patikom vienas kitam. Gan daug laiko, daug žinojom vienas apie kitą. Bet dėl nepamenamų priežasčių lyg ir išsiskyrėm, man atrodo kaip ir dėl mano iniciatyvos kažkokios. Po kiek laiko sužinojau, kad kai baigėm, po kažkiek mėnesių ji jau susirado kitą. (jei kas matėt 5cm tai ten panašiai ir buvo, male char pasinėrė kaip ir į darbą, ana susirado kitą bx).
      o šiaip dar galima būtų prigalvot, o gal ir atrast, bet tiek anime nematęs ;d

      Comment

      • Insanity
        Alter Ego

        • 2010 01 31
        • 122

        #18
        Autorius Aivaras
        Su pirmąją rimta simpatija taip nutiko, ji buvo iš mano mokyklos. Panašiai kaip Byousoku 5cm. Bendravom, lyg ir patikom vienas kitam. Gan daug laiko, daug žinojom vienas apie kitą. Bet dėl nepamenamų priežasčių lyg ir išsiskyrėm, man atrodo kaip ir dėl mano iniciatyvos kažkokios. Po kiek laiko sužinojau, kad kai baigėm, po kažkiek mėnesių ji jau susirado kitą. (jei kas matėt 5cm tai ten panašiai ir buvo, male char pasinėrė kaip ir į darbą, ana susirado kitą bx).
        o šiaip dar galima būtų prigalvot, o gal ir atrast, bet tiek anime nematęs ;d
        Aš laikausi tokios nuomonės, kol jaunas, nereikia pergyvent dėl tokių dalykų, vieną dieną išsiskyrei, kitą dieną su kitą lakstyk, jei esi jaunas, išbandyk viską (nors ir daug kas apibūdintų tai kaip "reckless"), daryk klaidas jei nesimokai iš kitų, kol jos turi minimalias pasekmes, ir nereikia dėl nieko per daug nusivilti, nes tik prarasi laiką ir apsunkinsi pats sau gyvenimą.
        (čia mano asmeninė pozicija)

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #19
          Buvau kazkokiam vos ne flashmobe nusifotkink su Sable besikeldamas dyyydeliu ir letu keltu is Sumatros i Java sala. Oh how long those 2 hours were lasting Felt like some anime superstar lol ^^'

          ahaha, and then I was just reading this at internet cafe too... xD
          http://www.1000manga.com/Ai_Kora/119/13/
          http://www.1000manga.com/Ai_Kora/119/16/
          tiesiai i obuoliuka kaip sakant ^^'
          Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2010-06-08, 15:07.

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #20
            Chm. Na be anime stiliaus siužeto, atskiros scenos, man kažkodėl neskamba "Gyvenimas - kaip anime". Nors kita vertus, nesu žanro "gyvenimiškas" gerbėjas.

            Comment

            • zalia
              i see you! :3
              • 2009 01 22
              • 7

              #21
              Man buvo net kelios situacijos panašios į anime, dabar visų nepamenu, bet žinau, kad jų buvo.
              Pernai vasarą važinėjau su vyresniuoju pusbroliu dviračiais, abu nuvažiavom nuo stataus kalno, pagavo adrenalinas ir buvo visai smagu, todėl važiavom dar kelis kartus. Maždaug iš ketvirto karto jis nuvažiavo, o aš verčiausi per vairą ir trenkiausi veidu į asfaltą. Aišku buvo šiek tiek kraujo ir ašarų, bet tada mano pusbrolis išsitraukė savo languotą medžiaginę nosinę iš kišenės, davė man ir mes ėjom namo - aš su jo nosine prie veido, o jis veždamas du dviračius abiem rankom. Ta scena, būtent, kai mes grįžinėjom, man buvo panaši į kažkokį anime ar azijiečių dramą. Tik vienas skirtumas: anime ar dramoj panaši situacija būtų su mylimuoju, na o šiuo atveju tai buvo pusbrolis. Bet aš jį myliu bent kaip brolį, taigi vistiek kažkuo susieta.
              http://www.youtube.com/watch?v=NiGn2OEn8-Q

              Comment

              Working...