Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kyve'
    Naujokas
    • 2009 03 04
    • 11

    esu Vaida is vilniaus. man 16 metu
    pirmas matytas anime buvo DBZ bet tuomet dar nezinojau ka tai reiskia
    rimtai ziuret anime pradejau pries 2 metus kai sese parode pirma naruto serija
    megiamiausi anime naruto, darker than black, D.Gray-man, soul eater, KHR.......
    didziaja dali laiko kuris lieka po momyklos praleidziu prie kompo(isskyrus savaitgali), :dizzy:
    retkarciais papaisau xD

    Comment

    • .zero.
      #22
      • 2009 03 16
      • 18

      Sveiki, as Justas is Ignalinos man 15m. Anime susidomejau pries kokius metus, bet tada juos paziuredavau tik kartais per telika. O rimciau akis varvinti prie anime pradejau tada kai gavau neta. Dar megstu skaityti (baxuram neiprasta) ir zaist krepsini (cia jau bachuriskiau).
      Kas apie maista, tai valgau visoki slamsta.
      Sitinklapi atradau uzejes i games.lt klubu skilti, ten radau kazka su anime, paskui padejo google...
      Never argue with someone stupid, because they'll just pull you down to their level and beat you with experience.

      Comment

      • cobabara
        Super mega ultra rašytojas



        • 2009 03 17
        • 998

        yo, tai gal ir as prisistatysiu.
        vardas Egle, is Kauno, metu 18.
        jeigu neskaitant gilioj vaikystej ziuretu anime, kai dar net nesuvokiau kas tai yra [buvau ziauriai pasinesus ant Candy Candy ir dar DBZ kazkiek ziurejau, bet ne iki galo], tai normalesnis susidomejimas prasidejo... turbut mazdaug pries metus, pavasari. tada Hellsing paziurejau ir Death Note. vasara gavus intika, pradejau ziureti daugiau.
        megstamiausi anime Death Note ir Soul Eater. is filmu Howl's Moving Castle.
        siaip nesu labia didele anime myletoja, greiciau jau azijanofile bendrai paemus [doramos, variety shows, dainininkai, aktoriai ir t.t.]. is pradziu buvau pasinesus ant Korejos [jau beveik 3 metai], sia vasara truputi perejau ant Japonijos, dabar vel griztu prie Korejos.
        turbut tiek.
        ai, apie AZ siaip buvau prisiklausius is draugiu, o dabar siaip uzplauke ir uzsireginau =D
        ~
        Urameshi, Iemon-dono!

        Comment

        • SunFizz
          Kilbukas
          • 2007 11 03
          • 2

          Sweiki, esu Algis , esu storas ir laimingas ,mano pirmas anime buvo storojo dzo nuotykiai , poto seke Dragon ball ,dar vis galvoj islikus is jo fraze pafu pafu ,nu bet jei i tema dar labai patinka man sailamoon nes ten siuzetas kiekvienoj serijoj vis skirtingas.. ir jei apsineses esi taj isijauti ir gan gerai juokas ima is tu monstru ir intriga ten buna iki pat galo. Dar patinka man death note ,nes ten pavaro biciukai ir ta blondine visai nieko pati soka ant yagamio,taciau nesupratau kodel jam knyga svarbiau uz ja ( aj nors cia gi ne hentai kazkoks negaletu rodyt ania ..), nu vnz aktoriai ten keti visvien buva. Dabar siuo metu ziuriu DevilMayCry,ten gali susidaryt nuomone kad visi pasauly velniai yr,nes tne prie ko tas priein nuzuda vis devilu pavirst,nzn ar ilgai dar iziesiu. Nu tai va pradziai tiek issamesne informacija spaudos kioskose. Ps. jei kas siauliuose megstat sailamoon parasykit paziesim kartu

          Comment

          • ForestTiger
            Me cool!

            • 2009 01 06
            • 101

            Na, kadangi vistiek neturiu ką veikti, nes keičiu 1 anime formatą...
            Tad manau laikas ir man prisistatyti . Mano vardas Vytautas, man 17 metu, gyvenu Vydmantų miestelyje (tarp Kretingos ir Palangos, jei žinote tokius), esu manau nežemas ir gan stambus (šita stengiuosi panaikinti).
            Pirma karta anime pamačiau dar gilioje vaikystėje ir kiek pamenu tai buvo "speed racer" (aišku tada dar nežinojau nei kas tas anime, nei su kuo jis valgomas, bet man patiko ) dar su draugu ta serialą vadindavome "penkiuke". Veliau aišku buvo tokie anime kaip DB, DBZ, DBGT (tai turbūt buvo visuotinė manija ). Man labiausiai istrigęs ir iki šiol turbūt mėgiamiausias anime yra "Rurouni Kenshin" (arba kaip daugeliui geriau žinomas "Samurajai X").
            Na tikiuosi nebuvo nuobodu skaityt ta, ką čia primaliau
            Žiūrim į avatarą!

            Comment

            • Winry
              Narys
              • 2009 03 17
              • 78

              Sveiki As Karolina. Man 20 metu, esu is Kauno. Anime ziuriu jau keleta metu, bet mano hobiu tai tapo pries kokius metus Pirmoj vietoj man yra ir visada liks Dragonball Z Dar patinka fma, death note, wolf's rain, vampire knight (ir guilty), elfen lied dar visai nieko. Is muzikos labiausiai megstu roka-tokias grupes kaip Evanescence (mano megstamiausia), Within Temptation, The Rasmus, 30 seconds to Mars ir pan.
              Apie animezona suzinojau is savo drauges, kuri yra pamisusi del anime

              Comment

              • Chaoslity
                Profesionali panikuotoja
                • 2009 03 03
                • 24

                Hey! Aš tai vadinuosi Gabija, man greit bus 12 o(^_^)9. Anime domiuosi nuo kokių 8-9 metų, žiūrejau nuo mažens to net nesuprasdama. Atradau Anime Zoną jau seniai, draugė(irgi anime fanė) pastūmėjo prisijungti. Mėgstamiausių anime nelabai bandžiau rinkti, o dar be to nelabai ką kol kas temačiau. Pomėgiai... Na, žinoma, anime , skaityt, rašyt, žiūrėt, piešt, kurt, klausyt, gyventi, ... kaip ir viskas... Nekenčiu... Hm... Namų darbų, to laiko, kurį praleidžiu kažką aiškindama žmonėms, kurie nežino ko nors, kas man atrodo seubingai paprasta, bet LIABAI sunku paaiškinti. (Vajė, kaip sunku paaiškinti!).
                Žmogus esu įvairus, šį išsireiškimą galima irgi įvairiai suprasto :dizzy: .
                Ką čia daaaar... Ach teip, esu iš Kauno.

                Jei kas norėtų kada susisiekt, paplepėt, ką nors atsiūst ir pan., tai rašykit man į superdragonas@gmail.com
                Jei būtų galima paprašyti, tai tada prašau : jei kas nors ką nors netyčiom sužinotų apie su anime, cosplay ar su panašiais dalykais susijusius renginius Lietuvoje ar gretimose šalyse, tai liabai prašau man duoti žinią, kad kažkas vyks, nes noriu kuo daugiu visur dalyvauti :rolleyes: . Liabai. Prašau. Būčiau liabai dėkinga, jei parašytumėt.

                Comment

                • Akina
                  Narys

                  • 2009 03 09
                  • 82

                  Amzius: beveik 26
                  Vieta: Vilnius
                  Ugis: 168cm
                  Apie mane: *makes a Vash face* -> Love and Peace!

                  Hajimemashite ^^

                  http://astnav.deviantart.com/

                  Comment

                  • [ChildishGirl]
                    Naujokas
                    • 2009 03 24
                    • 15

                    Labas!
                    Vardas: Barbora
                    Amžius: 18 metų
                    Gyvenvietė: Vilnius
                    Muzika: kaip užeina ,priklauso nuo nuotaikos.Top grupės/atlikėjai tai: Paramore, Linkin Park, Guano Apes,Christina Aguilera,Lady Gaga ir tt.
                    OTAKU tapau nuo 15 metų.
                    Hobiai: tapyba akvarėle,skaitynas,anime ir manag (savaime aišku)
                    Top anime: Code Gease,Death Note,FMA,FMP(visi sezonai),Ga-rei-zero,Kurozuka.
                    Top manga: Vampire Knight,Mars,FMA,Beck,Skip beat!, Hana Yori Dango ir tt.
                    Šiuo metu esu pamišus dėl j-dramų
                    sigpic

                    Comment

                    • didiana
                      Hmm...
                      • 2009 01 06
                      • 43

                      Ai... nors ir baisiai nemegstu.... prisistatysiu
                      Diana. Vilnius. 30+
                      ... dievinu anime ... , nors dabar labiau pasinesiau ant mangu
                      Paskutinis pakeitimas nuo didiana; 2009-06-23, 21:58.
                      Spoileris:
                      Hmm jei neturi ką pasakyti... tai geriau patylėk?

                      Comment

                      • Major
                        NIN
                        • 2009 03 25
                        • 5

                        Paulius.
                        19+ Pakruojis.
                        Mokausi 12toj klasej.
                        Po biski domiuos anime,patinka. ^.^

                        Comment

                        • H3llo
                          Naujokas
                          • 2009 03 15
                          • 20

                          ..
                          Paskutinis pakeitimas nuo H3llo; 2018-05-16, 07:20.

                          Comment

                          • Meduteja
                            Narys

                            • 2009 03 29
                            • 35

                            Mano vardas Simona ^^ .Esu is tokio miesto kaip Rokiskis [metu neminesiu xD ] .Anime susidomejau mazdaug pries metus, kai pamaciau googlei paveiksleliu ir norejau tokius piesti . Labai megstu muzika ir labai nemegstu knygu .Zaidziu zaidimus [esu zaidimu manijakeXD] kaip Counter Strike [lanu^^] ,Lineage2 ,Battlefield2 ,The elder schroll 4: Oblivion , Wonderland online,GTA San Andreas,World of Warcraft ... ir kitu tokiu zaidimeliu.Einu i muzikalke.Nemegstamiausia pamoka- gamta,[nes mokytoja blogesne uz velnia ir visiem raso 2] .Kitais metais zadu eiti i dailes mokykla ir ten mokytis piesti .
                            Anime susidomejau nuo tada kai pamaciau filmuka Dragon Ball Z [nej vienos serijos nepraleisdavau ^^] .Siaip irgi piesiu anime bet nelabai gerai gaunas .Amzinai sedziu prie Skype ir susirasineju XD
                            Tj wa!

                            Comment

                            • Hanikka
                              Narys

                              • 2009 03 19
                              • 44

                              Mano vardas Živilė. Esu is Vilniaus. Man 11 apie si foruma suzinojau googlei kai irasiau anime [noredama surasti kokiu nors anime forumu]. Pats pirmas anime buvo shaman king arba dragon ball z [ziuredavau per lnk kai buvau maza]. Man labai patinka kopijuoti anime veikejus i savo ,,anime,, XD knygute.

                              Comment

                              • CvC
                                [_]D CareCup, It's Empty.
                                • 2009 01 15
                                • 75

                                Vardas:Laurynas
                                Amzius:16
                                Miestas:Mazoji Cikaga (Bent seniau taip buvo vadinama,db Panevezys )

                                Anime domiuosi jau virs metu.Rimtas susidomejiams prasidejo,kai pusbrolis uzrode Naruto,bet ir tai iskart neuzkibau

                                Comment

                                Working...