Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kristina
    Naujokas
    • 2008 11 14
    • 2

    sveiki..mano vardas Kristina
    esu is Skaudvilės,tikriausiai jums nelabai girdetos
    Perskaiciau dar tik 1 manga,bet patiko,si puslapi suradau per google uzklausa,taip netiketai
    ai nu man 17 metu

    Comment

    • mila
      Yuu

      • 2008 12 12
      • 53

      na tik prisijungiau iškart prisistatysiu
      esu Milda iš ignalinos rajono 14 metų amžiaus.
      Anime domiuosi gana seniai [mane ypač traukia manga piešimas] bet net ir seniai jau besidominti apie anime išmanau ne perdaugiausiai. Todėl dar neturiu nei mėgstamiausio anime.
      Šį tinklapį radau per google.lt neseniai tik vakar užtai gerai prisimenu kaip

      Comment

      • TheCoolMaker
        UVERworld

        • 2008 02 10
        • 142

        Nepasirašęs aš čia Taigi Tadas, 19 metų,studijuoju dailė(dizainas) ŠU univiere, šiaip iš Šilutės, dabar gyvenu barake
        Anime kiek pamenu žiūrėjau nuo labai senai, tik tada nežinojau nė kas tai, tai tiesiog man buvo filmukai Tai pradėjau per vokiškus kanalus žiūrėti (kiek as ten žiūrėdavau, net baisu, dabar suprantu ką vokiškai šneka gana neblogai, nors nieko nesimokiau )sailor moon pamenu pats seniausias turbūt, taip suėjo, visgi mažas buvo mažas dar ir taip prasidėjo ten pokemonai, digimonai ir dar daug net pavadinimų nežinau
        Rimtai domiuosi gal, kokie geri metai ir šeip laiko mažai žiūrėt tie mokslai

        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

        Comment

        • SoulChan

          Hey, hey. aš iš Klaipėdos. Man 16metų, Anime susidomėjau, dar būdama maža

          Comment

          • SaimonasSako
            Manga >>> Anime

            • 2008 03 13
            • 164

            Sveiki. As Raimis, gyvenamoji vieta: Vilnius - grigiskes siuo metu atlieku tarnyba "geleziniam vilke", man 20m. Anime susidomejau senokai, bet manga visada labiau patiko. Geriausias matytas anime... Net nz... Daug maciau daug patiko... Gal full metal panic arba code geas. Na o geriausia manga tai berserk, one piece.
            Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
            NEDELSK - CLICK TO READ IT!
            sigpic

            Comment

            • Yuuku
              Naujokas

              • 2008 12 21
              • 18

              kaip matote, as vardu Nadija.. man penkiolika metu esu is Pabrades anime domiuosi neseniai, turiu buti uz tai dekinga savo geriausiai draugei Eglei ^^
              negaliu pasakyti, koks anime man labiausiai patikes... bet labiausiai megstu horror stiliau galbut todel, kad esu truputi freak xD
              labiausiai megstu kurti knygos ir muzika mano gyvenimas xD tiesa, niekuo negroju, nors noreciau tapti bugnininke
              i Anime Zona atklydau visai netycia, kiek pamenu - ieskodama man dar nezinomu sypseneliu xD
              esu gan ziopla ir nerangi -_-" draugai mane vadina Katineliu, nes moku murkti kaip kate ir apskritai dievinu ivairius daikciukus su kaciukais ir panasiai xD
              na, kaip turbut jau pastebejote, as daug kalbu ^^" xD

              Comment

              • dreamygirl
                sweet taboos
                • 2008 10 18
                • 31

                sveiki, dabar prisistatysiu as ^^ mano vardas vaiva, man yra 16 metu, bet neilgai bus, neuzkalnu gimtadienis esu rudaake taipat ir mano plaukai rudi. mokausi 10 klaseje, kaip ir daugelis, mokytis nemegstu. ka ateityje veiksiu dar nezinau, bet anime tikrai neapleisiu. rimtai anime dometis pradejau mazdaug 6 klaseje, ziureti rimtai pradejau nesenai, nes mano teveliai manė, kad kompiuteris pas mus namuose nereikalingas... aciu dievui dalis ju apsigalvojo stai tiek apie mane ^^ :rolleyes:

                Comment

                • wildcat
                  Naujokas
                  • 2008 07 08
                  • 11

                  Sveiki. Mano vardas Aida. Man 15 esu is Alytaus
                  Anime susidomejau gal pries metus, bet taip normaliai, jau rimciau, tai gal koks pusmetis bus
                  Animezona atradau per google.lt ieskodama anime paveiksliuku

                  Comment

                  • Zen-zen
                    Shiro

                    • 2008 12 21
                    • 15

                    Esu Žygis iš Vilniaus. Keturiolikmetis. Anime rimtai domiuosi metus ar du. AZ atradau kaip ir daugelis - "gūglindamas". Laisvalaikiu mėgstu vaikščioti po miestą su draugais, fotografuoti, skaityti geras knygas, atsipalaiduoti prie arbatos ar kavos puodelio, krimsti sušį. Kalbant apie kulinariją - esu didelis japonų bei kinų virtuvių fanas. Moku 6 kalbas: lietuvių, anglų, vokiečių, turkų, truputį rusų ir japonų.
                    Anime. Žaviuosi Makoto Shinkai (5 Centimeters per Second, The Place Promissed in Our Early Days, She and Her Cat, Voices of a Distant Star), Hayao Miyazaki (Porco Rosso, Spirited Away, Howl's Moving Castle), Masaaki Yuasa (Mind Game, Cat Soup), Michael Arias (Tekkonkinkreet) darbais. Tiek apie mane

                    Comment

                    • May.
                      Himawari.
                      • 2008 12 07
                      • 39

                      Esu Izabelė iš Vilniaus. Apskritai domiuosi Japonijos kultūra, mokausi japonų kalbos, karate. Anime - manga susidomėjau gal prieš 2 metus. AZ atradau per google.lt.
                      Laisvalaikiu groju smuiku, gitara bei pianinu, labai mėgstu fotografuoti, bet su piešimu nekaip ;D
                      Tai lyg ir tiek...
                      Isha :]*~

                      Comment

                      • Dwesk
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 12 27
                        • 162

                        Sveiki Gyvi ;D neseniai prisijungiau prie šio anime portalo kuris yra dieviškas
                        Mano vardas yra Normantas uz ~3 dienu bus gimtadienis ir sueis 15 metu.
                        Apie anime suzinojau kai pirma karta pamaciau DBZ ir Samurajus X (Rurouni Kenshin),poto sekė Hellsing,Princess Mononoke ir t.t nuo ~2005metų pradėjau per net'ą žiūrėt įvairius anime, Anime yra geris
                        Ai dar pamiršau paminėt aš iš Anykščių ;D

                        Comment

                        • Camarila
                          Naujokas
                          • 2008 12 28
                          • 3

                          Amzius: 20
                          Gyvenamoji vieta: Vilnius
                          Anime demesys atsirado, po to, kai pussesesre pradejo dometis, tai ir as nusprendziau paskui.
                          Anime zona atradau, galima sakyti, netycia, beieskodama informacijos apie anime
                          Siaip studijuoju informacijos sistemas, pirmas kursas ^^
                          Anime top #1: Hellsing, Wolf's Rain, Death Note, Ergo Proxy, DMC, Vampire Knight, Interlude, Black Blood Brothers.

                          Comment

                          • Dedmytas
                            KYOKUGEN NI!!!

                            • 2008 10 21
                            • 20

                            Sveiki,
                            Ash Jonas aka Dedmytas mane galint vadinti Jonce ^.^
                            Tai va, man 15 metu

                            NORMALUS anime demesys atsirado, kai kaimyne papasakojo apie cosplay ir pakviete cosplay'inti chara pagalvojau, visai faina butu su zhmonem pabendraut ir pasimaivyt ir t.t., o shiaip ankschiau zhiuredavau DBZ, Samurai-X ir t.t., ka per LNK rodydavo

                            Anime Zona atradau ieshkodamas yuri googleje, bet neradau normalaus, tik kazhkokio romance ish lililicious website'o (padekit, a?)

                            Galva palauzhta kontuperio (t.y. kompiuterio, lol...), bet galvoju apie muzikos sriti greitai pradesiu mokytis grot gitara :>

                            Save laikau nenormaliu neturiu nieko favorite, tai man sunku atlikt tokius dalykus kaip quiz

                            Man anime kaip 3 gyvenimas, nors nesu uzhkietejes fanatikas :3 2 gyvenimas yra WoW (tipo World of Warcraft). i shiuos 2 gyvenimus ilendu, kai noriu nuo visu pasislepti ir pasimegauti akimirkomis
                            Nesu daug anime mates, todel save laikau atsilikusiu >.>
                            Myliu System of a Down, vienintele grupe, paveikusi mane psichologishkai (i blogaja, kartu ir geraja puse, todel laikau save "speshul" ^^)

                            Manau uzhteks, jei ka tai PM
                            Paskutinis pakeitimas nuo Dedmytas; 2009-03-04, 19:11.

                            Comment

                            • SaTisTika
                              Naujokas
                              • 2008 12 25
                              • 9

                              Tai as irgi nuo likimo nepabegsiu?
                              taigi swx visi as is Vlniaus man 15m
                              vardas mykolas
                              megstu muzika ir daryt blogus dalykus
                              nemekstu emo ir tektoniku
                              megstu ziasti ps2 , kompu ir visa diena klausytis nu-metal muzikos
                              daznai einu su draugais i lauka.
                              is filmu megstu Gladyatorius, skorpyonu karalius,daug komediju, veiksmo, siaubo ir fantastyniu filmu.
                              susidomejau anime dar budamas mazas bet dar kai toks buvau dar net nezinojau kas tai yra
                              o pamates ka nors is anime labai apsidziaugdavau ir negaledavau atsitrauk nuo to ir pradynes anime buvo DBZ , samurai X , ir saman king.
                              sita foruma radau jieskodamas anime foto.
                              All I Want To Do... is kill Somebody Someone

                              Comment

                              • Narya
                                Citizen Erased

                                • 2009 01 22
                                • 205

                                hello people!
                                buciau naujai prisijungus Narya. o jei zmoniu kalba tai Migle. nice to meet' cha
                                esu is vilniaus, 15 metu. sakyciau visai normalus zmogus iskyrus kad mane visi apibudina kaip evil naa tikiuosi jie cia geraja prasme xD
                                anime susidomejau pries hmmm.. gerus metus? gal pusantru. jei neskaiciuosim DBZ su kuriuo uzaugau xD
                                ka cia dar idomaus pasakius. na mokausi japonu kalba. svajoju nuvaziuot i naujaja zelandija. dievinu gyvates ir driezus. megstu scuba-dive'int ir angliskus issireiskimus. katrtais pagaunu save galvojant angliskai. oh well :]
                                anime zona atradau pati sniukstinedama nete, o uzsiregistravau kai semashke parekomendavo
                                is manga labiausiai megstu FMA ir saiyuki. anime ziuriu labiau kaip papildyma mangai.
                                and that's about it :]
                                deviantArt
                                BLACKOUT

                                Comment

                                Working...