Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jogarasu
    Narys

    • 2008 08 14
    • 90

    ohayo..
    malonu susipazinti. mano vardas Olga, man 17.
    tikiu, jog esu cia ne veltui.
    kad megstu anime - ne naujiena. neseniai atradau yaoi, sionen-ai ir panasius dalykus, tad jais kolkas ir domiuosi.
    piesiu, bet manau, jog nesu dailininke, veikiau - megeja.
    seip, manau, bus malonu save parodyt ir pabendraut. taigi... HERE I AM !!!

    Comment

    • Remorseless
      ~Wu pO~

      • 2008 08 13
      • 13

      Sveiki, Aš Akvilė, man 13, daugelis tikriausiai nuo amžiaus nieko neskaitys, nebent norėdami pasišaipyti.
      Anime , nors ir nežinojau, kas tai per velnias susidomėjau ~I klasėje. Tada buvau prisidėjus prie berniukų ir nepraleidus nė vienos iš DB sezonų serijų.. paskiau ėmiau domėtis, pati piešti, kažkaip atradau šitą puslapį.... nu va.
      O dbr skaitau „Satan666“ mangą.;D
      Be susidomėjimo kitų gyvenimais.
      Net jų pačių.
      Kažkas nepriklausomas.
      Tu nesisaugotum net savo mirties,
      Ateities-
      Ar nenorėtum pamatyti jos?

      Comment

      • Exotic Anime Girl
        Ima firin mah lazah!!!
        • 2008 07 04
        • 67

        Mano Eile

        Esu Giedre man 9 metaaai(jau greitai bus 10) DIEVINU ANIME (veliau papasokosiu) as kur gyvenu? oooo uzsiskleidusi mazame miestelije Jonava kur nei vienas zmogus negirdejo per savo visa gyvenima kas yra anime todel as pas save esu vienintele ta zinanti mano megsatama anime? nu geriau neklauskite nes as turiu visa sarasa megstu romance,fantasy,magical girl,bishojo anime dar action/adventure (papildau material arts ir violence) koks mano charakteris? optimiste dar kartais pesimiste IR DAR SIS TAS: esu dailininke anime/manga pieseja (nesigiriu) moku dar japonu <nu ir viskelis jeigu nori paklausti klausima drasiai klausk>
        Paskutinis pakeitimas nuo Exotic Anime Girl; 2009-04-07, 12:40.

        Comment

        • (sic)enemy
          Sakikao

          • 2008 08 12
          • 162

          Agne
          22
          Kaunas
          Studijuoju Ekonomika, bet mieliau studijuociau daile.
          Skaniausias maistas Teriyaki
          Pirma as susidomejau tik japonu kultura, o po to drauge uzkrete Miyavizmu, bet as pasveikau ir pradejau klausyt japoniskos muzikos, veliau ziuret filimus apie samurajus ir tada jau ir anime pradejau ziuret ir skaityt mangas.
          Is JRock mylimiausi MUCC, Due le quartz, miyavi, Maximum of the hormone... dar paklausau Dir en grey, Psicho le cemu.
          Mylimiausias anime, tai butu Samurai Chemploo (nes nearelus piesimas).
          Megztamiausia manga Taro kortu kavine.
          Jauciu silpnybe japoniukams (turiu jau savo japoniuko idiala ), japonu maistui ir visokiems japonu daigciukams , o ypac katanoms.

          OWARI

          !!! Ninirvuok !!!

          Comment

          • Kaname
            Naujokas
            • 2008 01 27
            • 11

            Na ką, ir man reikia šiek tiek apie save papasakot. (: .
            Taigi, mano keistas vardas Jonė, iš Vilniaus. Kaip susidomėjau anime? Em… tiesą sakant nežinau ir neprisimenu, o Animezoną atradau, jei neklystu, google, kaip ir daugelis.
            Šiuo metu su manga visai apsileidau, o anime stengiuosi pažiūrėt, atradus laisvo laiko. (:
            Bandau šiek tiek paišalioti, ta proga, kad išsvajotą planšetę įsigyjau, vėliau šį tą galbūt ir čia įmesiu. :]
            Ir pamiršau paminėti, kad mėgstamiausias anime būtų Darker Thank Black ir Air Gear.
            O paskutinė manga Vampire Knight.
            Tai tiek iš mano pusės.

            Comment

            • Mangamanas

              na ok ir mano eile atejo Reikia padoriai :0
              Esu beveik netgi 16 metu Arturas is Zarasu (ezeru ir misku ir kalnu krasto) Mokausi prastokai Tikiuosi siemet bus geriau Tj ka pirmieji mano anime tj yra : Db,Dbz,Dbgt ,o jau is kitokio styliuko tj Hellsing na dar esu krepsininkas sioks toks zaidziu PG pozicijoje MKL lygoje, ugis 175 Cm svoris 65 reikia dar 10 kg ir busiu normal tj ka dar megstu PC games NBA 08 Na o ko dar noretumete paklausti i PM Na pamirsau pasakyti esu IGARSINTOJAS

              Comment

              • Yowita
                Jigoku Shoujo
                • 2008 08 28
                • 7

                Sveiki, aš Jovita, man beveik keturiolika metų:} Šį tinklapį man parodė draugė
                (chibi_nemiga), ji mane ir užkretė anime žiūrėjimu : DD Mano pirmas žiūrėtas anime buvo "Soul Eater".
                Mėgstu piešti, klausytis muzikos ir šiaip užsiiminėti tuo, kas įdomu..:}
                Vat tiek apie mane *~*

                Comment

                • InuyashaGirl
                  Mielas Ruzavas padaras ^^

                  • 2008 04 18
                  • 152

                  Vytaute is Kauno Esu dwiweide geraja prasme Mane zmones apibudina kaip keistu zmogumi . . hyper aktivia. . . ir seip wisai mielu zmogun. . . Sutinku su tuo, kad esi keista! He he. . . Anime pradejau ziuret pries kelis metus! Dabar mokaus japonu kalbos Klausau roka. . .skaitau fantazija ir Sekspyra . . .
                  Imagine there's no Heaven
                  It's easy if you try
                  No hell below us
                  Above us only sky
                  Imagine all the people
                  Living for today

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    Halllo
                    Vardas manau jau aiskus, spalio 1 sueis 16 metų, oj baliukas bus Gyvenu Kaune, Zaliakalnio rajone Visai ne baisus kaip kai kurie manot ;D Einu i Kauno "Versmes" vidurine mokykla 10c klase Kas cia dar, hmm, apie Pc pakalbekim, zaidziau/gal dar zaisiu RuneScape jau gal koki 3 metus su puse Zn kai kuriem atrodo degradu grajus ir pan. bet ten gali kaip ir save isbandyt, pasiekt uzsibrezto tikslo, taip pasiekiau max lvl in game ir nebeidomu db lost tik del klano Counter Strike 1.6 panasiai laiko zinau kaip ir Rs, tik normaliai losiu gal metus, steamed ir kitka. Nu per daug cia isijauciau, apie anime suzinojau ieskodamas Melbourne Shuffle videos ApexDc kai ismete Shuffle! Memories episodes ;D Tada per google susiradau fan saitut taip ir i anime zona uzsukau Ai dar klausau Hardstyle muzikos ir esu Melbourne Shuffle fanas (galit youtube i search parase susirast ;D )Megstu baliavot kaip ir visi.Einu i kaip pavadint kacialka ;D Jau gal metus su puse Tai tiek.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-09-11, 14:34.

                    Comment

                    • playgirl
                      dilly dally-shilly shally
                      • 2008 08 26
                      • 20

                      Sveiki sveiki, as Ilona,22metai, gyvenu Kaune, cia dirbu ir mokaus, mano spec - teise, priklausau KOKSA(ne nerkotikas,tiesiog musu SA pavadinimas), manes daznaiusiai visur pilna (kur reikai ir tuo labiau kur ne)... Pomegiai - klubai,filmai, knygos ir zinoma anime. Zinoma ziurejau "candy candy" ir buvau mazyte ir nezinojau kd tai amine, cia karstine uzsikreciau gan neseniai, galbut metai kokie, cia jau ta prasme tp rimciau. I amine zona atejau po Kauno cosplay. Malonu susipazinti

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        Ahem.
                        Esu Laura, nors virtualiai vadinuosi Stella, arba Stella Poison, pasiskolinau savo nicką iš savo kuriamo komikso pagrindinės herojės
                        Šiuo metu man 16 metų, gyvenu Vilniuje. Kadangi čia puslapis Anime ir Manga gerbėjams, tai pasakysiu, kad Manga man patinka labiau už Anime, o mėgstamiausias Anime - Melancholy Of Haruhi Suyumiya. Nor tai gali keistis, iš tiesų aš dar nemačiau tokio Anime, kuris mane labai jau beprotiškai sužavėtų, esu per daug išranki :rolleyes:
                        Šeip esu didelė Gorillaz fanė. Visur, kur tik įmanoma, tai pabrėžiu, vildamasi, kad surasiu Lietuvoj žmogų, kuris irgi toks pat didelis fanas.
                        Nekaip sekasi. Oo
                        Šeip mėgstu visiems įkyrėti. Nepykit, jei taip nutiks, aš iš tiesų geras žmogus
                        SIaubas, kaip man patinka šitie katinai!
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • nARKOMANe
                          kid

                          • 2008 09 15
                          • 40

                          Sveiki visi~
                          ash esu Ugne, man 13 metu*ahh madafaka, beveik 14 jau*. gyvenu kaune, anime zhiuriu jau seniai, bet nelabai laiko atrandu, nes esu totali lazy-ass~, pieshiu ir lankau Martinaichio dailes shule. Shiaip megstu bananus ir vandeni XDDD ugis 173,svoris 56. shiaip esu truputy bendraujanti, uzhaugusi norechiau but xirurge, nes ant medicinos esu pasineshus nuo vaikystes*mazhos vaikystes*.megstu bangeles: ~~~~~. megstu susipazhint su naujais zhmonems, tai rashykit kas neturi ka veikt ir trechiadieniais arba ketvirtadieniais mielai darychiau meetus;D turiu savo zuikuchiu mafija XDDDD
                          megstu love/romance zhanro manga *lots of love*
                          Bye~! ;DDDD

                          Comment

                          • shy
                            lil'monster
                            • 2008 09 26
                            • 7

                            Labas visiems Man 23 metukai (jauciuos gal kokiu 13 ) esu is Siauliu vadinti mane galima tiesiog Shy pirmiausias anime kuri pamaciau tai jauciu buvo Speed Racer bet rimats 'addiction' prasigejo nuo Sailor Moon Muzika klausau praktiskai visokia nuo folk iki metalo ir pan.
                            studijuoju SU anglu filologija (nesamone siaubas ^_^) megsti piesti, skaityti manga ir seip domina viskas kas neiprasta ir laabai myliu kates
                            sigpic

                            Comment

                            • MagicGirl
                              Naujokas
                              • 2008 09 27
                              • 1

                              Sveiki as Mija man 12 metu Apie si foruma suzinojau kai pasake drauge Megstu fejas ir tikiu kad jos yra Laisvalaikiu piesiu. Auginu katina vardu Naisas Siuo metu esu 6 klaseja mokytis nemegstu ir nekenciu namu darbu!!! Koks durnius galejo sugalvoti ta mokykla?

                              Comment

                              • Yoyo
                                ^^v
                                • 2008 09 29
                                • 1

                                Taigi... Esu Jolita (nors dažniausiai pasivadinu tiesiog Yoyo...). Man 14 ir esu iš Vilniaus. :33

                                Tikriausiai anime pradėjau domėtis vos prieš daugiau nei pusę metų, nors ir anksčiau mielai žiūrėdavau šiuos filmukus per TV... Mėgstamiausias iki šiol matytas anime - "The Melancholy of Haruhi Suzumiya", nors taip pat paliko didelį įspūdį ir "Cat Soup". Mangos mėgstu, tačiau tik tada, kai skaitau ją laikydama rankose...:rolleyes: Mane labai traukia cosplay. Nežinau, tiesiog patinka gamintas tokį kostiumą, kurį mačiau per tą, ar aną anime.

                                O Animezona... Žinojau šį tinklapį ir seniau, tačiau tik dabar nusprendžiau užsiregistruoti.

                                Na... Tikriausiai viskas. Šiek tiek pristačiau save.

                                Comment

                                Working...