Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Elintth
    Elint
    • 2007 03 27
    • 6

    Na ka, esu Domas 17 m. givenu Mazeikuose, anime pradejau siusti is interneto tik paziurejes pirmaja "Full metal alchemist". Jis labai uzkabino ir taip pradejau dometis anime ;]. Anime zona atradau turbut ieskodamas aprasymo apie anime, tikslei nepamenu :P.

    Seip esu moksleivis niekur dar nedirbu ;]. Megstu liaudiskai tariant "tusintis" ;], sedeti namouse ir ziureti anime or other kind films yra ne mano megstamiausias uzsiemimas, su anime puikiai prabega laiaks, bet nesu del ju visiskai isprotejes. Valgiui as tikrai esu neisrankus valgau kas papuola ;], megstu koldunus, spageti su mesa, makaronai su mesa and lots of ...

    Anime numeris numeris vienas palikime ta pati full metal alchemist, is mangos butu gantz, o is games tikrai esu perejes begales, turbut jus kiekvienas esate zaide daug, bet as geriau zaidziu (seip joukauju, nebutina imti uz piniga) . Gristant prie zaidimo tai turbut mano vaikystes zaidimas pavadinimu "Oni" labai senas, bet mano numeris #1.
    Tai tiek rodos i visus klausimus atsakiau, jai kas skaitysit mano sita "cv" tiesiog malonu...

    Comment

    • Huy-san
      657

      • 2008 01 31
      • 160

      neprisistaciau, gomen nasai. 18.Vilnius.pirmas buvo Spirited away. megstamiausias ko gero "5 centimetres per second" radau jusu nuosatabuji portala per linkomanija. klausau jungla ir megstu ryti visoki slamsta nes nieko nemoku gaminti o mamytei irgi nesigauna somebody feed me please! end of the story
      Paskutinis pakeitimas nuo Huy-san; 2008-02-14, 18:10.

      Comment

      • Dioma
        The angry one
        • 2007 06 27
        • 10

        Jurgita, 19, Panevėžys (bet tikiuosi iš čia ištrūkti baigus mokyklą ir įstoti Kaune).
        Anime pradėjau domėtis kai man buvo ... 4 ar 5 metukai. Kada ten Saber Rider per LNK pradėjo rodyti? Pati nežinau Po to žiūrėjau viską kas man buvo siūloma: Transformers, Ledi Lina, Sailor Moon ir t.t. Rimtai anime mane patraukė gal prieš 6 ar 5 metus.
        Animezoną suradau ieškodama anime fanų Lietuvoje. Sunku gyventi kai nėra su kuo pakalbėti mėgstama tema.
        Šiaip mane visi klasiokai apibūdina kaip keistuolę, nes mano pomėgius laiko nesuderinamais. O mėgstu aš anime, Harry Potter, mecha, arklius, Linkin Park ir šiaip įvairų rock'ą.
        Dirbau National-anime, po to perėjau į Animepaper ir gana linksmai ten 'gyvenu'

        P.s. mane lengvai užvaldo manijos. Esu silpnas žmogus, nemoku rašyti lietuviškai be klaidų ir turiu LABAI blogą atmintį ;_;
        Paskutinis pakeitimas nuo Dioma; 2008-02-17, 21:24.

        Comment

        • Allkadz
          Naujokas
          • 2007 07 18
          • 26

          Reikia ir man apie save parasyt gal
          Vardas-Sebastijonas(zinau lievas)
          man 16 metu greitai 17 bus
          top anime full metal alchemist
          animezona radau per google ieskodamas info apie anime
          megstamiausi grajai devil may cry 3 bei resident evil 4 (dar prince of persia trilogija)
          megstamiausias valgis net nzn siaip visoki junk food megstu
          muzika labai ivaire klausau nuo senu gabalu iki naujos nuo nuotaikos priklauso pastaruoju metu jp muzikos winampe sukas nemazai
          dar megstu filmus : komedijas,fantastinius,siaubo

          Comment

          • Minach
            weariness
            • 2008 03 04
            • 12

            Hi, esu Rasa jau 17 metu ;D Anime susidomejau(jei skaitom nuo DB xD) tai nuo jo atsiradimo lietuvoje, paskui Helsingis, Metalinis Alchemikas ir siaip belekokie balemutrai xD neseniai buvau susidomejus Claymore(ispudis islikes iki dabar ;]) Dabar susidomejus Burst Angel, tikiuosi nenusivilsiu. Geimu jau seniai nebezaidziu. reik turet kantrybes, o jos nelabai ir tutu ;D em, na siaip zaizdavau NFS, NFSU and so on... masinelem...taip...;] patinka greitis, bet va, deja teko liautis zaisti, nes kompa daznai lagino, tj sh zaidimas gaudavos. na reikes kada vel isnaujo pazaist...xD tj va....man atrod, kad jau vsio? ai, jo, megstu keksus ^.^ niam =^.^=...
            Old Habits Die Hard

            Comment

            • KaroleLary
              Naujokas

              • 2008 03 05
              • 11

              tj vat... visi cia prisistate tj ir as...
              Esu Karolina, bet trumpiau karole...taip mane draugai vadina, bent jau....siaip esu 16 metu db, bet vis gi po keliu men. teks ne savo noru pasenti, ir buti 17 metu...DD Esu is Klaipedos...
              anime/manga pradejau dometis gan seniai, nes mane trauke Japonu kultura, bet tik, kad nepaisiau anksciau ....tik semiausia ivairia informacija, ir tiek... labiausiai patinka filmukas NARUTO, nes kai jis kartojosi, galejau ziureti su tokiu pat idomumu, kaip ir pirma karta.... muzika siaip pgl nuotaika kl, bet kada norysi pasokti tj geriausia judeti hip-hopo ritmu...bet taip daznai kl J-rock, tiesiog Rock, glam-rock, poprock....;D jei kyla kokiu klausimu, rasytite i privata...;]]

              Comment

              • Kajitoku
                ♥ YaoI WondeRLanD♥
                • 2008 03 06
                • 23


                Sveiki! ^.^
                Vardas-Agnė, 20 metukų, Vilnius-Londonas čia jau kaip pažiūrėsi..XD
                Senai žinojau apie animezona, tai iš neturėjimo ką veikt prisireginau, tikiuosi nepyksit XDDD
                Domėtis pradėjau nuo 2007 m. kai patraukė mane pirmasis į PC atsisiųstas anime-Death Note ^.^
                Domiuosi viskuo, kas susiję su Japan, ypač muzika.
                Love & Peace Dudes!!!! **jumps around**

                Comment

                • Yami-chan

                  na, gal ir man reiketu prisistatyti...
                  as vardu Monika, man 14 metuku :] dabar gyvenu kaune, bet ne uz ilgo tureciau keltis i vilniu... nepalieku namu be ausinuko ir bent 2-u litu. megstu buti gryname ore, keliauti, narplioti mysles ir pastebeti mazas detales, kuriu kiti nemato. :]
                  =
                  pirma anime maciau kai man buvo mazudaug 6m... x] dabar jau tiksliai nepamenu, bet man rodos tai buvo Kamikaze Kaitou Jeanne :] veliau dar maciau Sailor Moon ir Shaman king.... po to kazkaip nustojau ziuret, bet veliau vel pradejau XD
                  siuo metu megstamiausia anime Death Note... buvau pradejus ziuret Naruto Shippuuden, bet atsibodo...per daug fillers kazkaip...
                  ==
                  is muzikos patinka alternatyvi, siek tiek techno bei hardcore! neseniai atradau japoniska grupe "Maximum The Hormone" , tikrai verta paklausyt, jei patinka sunkesne muzika :]
                  ==
                  is maisto patinka japonu virtuve... taip pat negaliu atsispirt saldumynams... :rolleyes:
                  tai tiek apie mane.....

                  Comment

                  • Doku`
                    nušokęs nuo stogo
                    • 2008 03 08
                    • 2

                    Domi (-nyka)
                    Liepą 15m.
                    Esu dar gan maža, todėl visas Anime domėjimasis prieš akis, bet pradėjau gal nuo 12 rimtai į juos žiūrėti. Vaikystės pats pačiausias Rouroni Kenshin. Tada man buvo tobulas. Dabar kiek atsibodęs... Ir iš vis Japonija, Anime yra man kažkas tokio. Nuo vaikystės tai tapo vos ne dalis gyvenimo. Vaizdai, garsai, istorijos... Kas dar svarbesnio? Esu nepataisoma vaikiška svajoklė. Vataipvatirką?
                    Raketų Vasara`

                    Comment

                    • -Etna-

                      Sveiki. Esu Renata, draugai etna vadina. man 17m. Gyvenu Vilniuje, mokausi 11kl. mmm...
                      ka cia dar pasakius dazniausiai esu vadinama satana.. ta prasme esu gote. ir nebijau to pasakyt ir parodyti.anime ziuriu jau senai, aisku pirmenybe anime su daug kraujo ir mistikos. nzn kodel mylimiausias anime man ElfenLied. Esu skaiciusi keleta manga knygu, visai patiko, tik kad lb mazai kur ju yra nusipirkti.
                      Apie mane jei kam idomu... groju bosine ir akustine gitara. dainuoju nuo 4 metu. nedraugauju su piestukais ir daile, visai nemoku piest.laisvalaikiu studijuojiu suomiu kalba. mane daznai galima sutikti vilniaus senamiesti, netoli barbako ar susi restorano( dievinu japonu virtuve)
                      tad tiek

                      Comment

                      • krapija
                        Cadavariffic

                        • 2008 03 08
                        • 260

                        Justas, 19m., Kaunas. Studijuoju Kaune, VUKHF kultūros vadybą (kurių niekas nemėgsta ) anime domiuos kokius 5 metus, pirmas matytas lyg roots search buvo.. dar rusiškai, kai man buvo kokie 7 metai groju elektrine girtara, žiūriu anime, geiminu ir t.t <3 seną roką.
                        Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                        http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                        http://www.last.fm/user/bombska

                        Comment

                        • RP_41
                          Ekstravertas

                          • 2007 07 23
                          • 78

                          Aiwaras, 17 metu, mokinuosi Siauliuose, o gywenu ~15KM nuo ju i Siawre..
                          Patinka: Anime (uzkabino kazkada seniai, kai per kabeline netycia uztaikiaw ant DB, bet rimtai domiuosi tik ~ 1 metus) , Taip pat wisos, kokios tik egzistuoja roko atmainos Skanus maistas, kaip ir jo gaminimas.. Piesimas (Anime ) Miegas, Muzikawimas (Groju DRUM'ais ), Miegas (Labai dawg miegu ).. Na, ir whiskas, jei kas: i PM..
                          Coffee-man~

                          Comment

                          • Zirael
                            Narys
                            • 2007 10 06
                            • 45

                            As ir prisistatysiu.
                            nors pagal reginimosi data as cia jau puse metu , bet is tikro tai nieko panasaus tada , kad ir kaip savanaudishka, man uzsiregint reikejo tik tam, gad galeciau kazka ten paskaityt tik nariams.. nepamenu ka zoodziu
                            Watashi no namae wa Vika desu , gyvenu Vilniuje , Justuose. Anime susidomejau nes drauge 'priverte' paziureti Hagane no renkinjutsushi jis man zupaadupaa patiko , tai nusprendziau kad anime yra gerai. paskui buvo hellsingas, jis man irgi sehr sehr imponavo , paskui buvo desu noto , kuris nepatikti negali nu ir t.t. , dabar ziuriu animus laisvalaikiu anime zona atradau ivedus anime formas i google elementaru
                            mokinuos muzikos sulej, specas fleita , septinti metai , pagaliau pabaigsiu , muahahah dar teorishkai groju pianinu lankau japonu kalba pas Sato musu mokykloje nemokamai , ten jega ir linksma. dar kaip ir dailes sule, bet kad nelankau jos, nes neturiu laiko tiek. tai pasiemiau akademiniu atostogu , kitais metais gal pradesiu normaliai vaiksciot. dar liasvalaikiu megstu skaityti knygas (dabar skaitau Joyso Ulisa ir Baricco Silka ) ir manga (gavau anglishka deathnote, tai recoverinu memori apie siuzeta) , bet kas to nemegsta?
                            man labai nerealiai praeina, megstamiausi animai ... eee.... na, siaip tai watanabes Cowboy Bebop ir Samurai Champloo , paskui dar Trigun , BECK , tas pat Monster, kuri dabar ziuriu .. mn megstamiausias animais tampa tie, kuriuos neseniai paziurejau ir kurie man nors siektiek patiko
                            megstu valgyt zuvi.
                            beje man e... 16 metu , rugpjucio 2tra bus 17.
                            kaip ir viskas , gal net perdaug issipleciau
                            kaip ten . ..
                            Hajimemashite
                            "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
                            On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
                            And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
                            And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
                            And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
                            Shall be lifted - nevermore!"
                            E.A.Poe

                            Comment

                            • Euthanasia
                              Narys
                              • 2008 03 17
                              • 51

                              Duh. Prisistatinėt nemėgstu ir nenoriu, so, nežinau kodėl aš čia rašau.
                              Esu Vik i torija, 14 m. (taip, mažiukas), Kaunas.
                              Vaidinu pesimistę. Nelabai mėgstu naujas pažintis.
                              Anime susidomėjau... ee... tiksliai nežinau, prieš pusę ar daugiau metų. Heh.
                              Bandau piešt. Neišeina.
                              Šeip muzikuoju tarkim. Lankau muzikos mokyklą, šeštus metus.

                              Didžiausią įspūdį paliko "Air". Nežinau ar ilgam.
                              Pirmasis matytas "Death note". Kiec.

                              Kaip ir viskas. Nesu ypatingai kūrybinga, tad daugiau kaip ir nesugalvuoju kuo gaišint jūsų laiką.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Euthanasia; 2008-08-12, 18:16.

                              Comment

                              • Martixas

                                Sweiki.Mano vardas Martynas,man yra 15 metu,gyvenu Kaune ir megstu valgyti bananaus Anime susidomejau kai draugas pasiule paziureti filmuka Naruto kai dar man buvo 13 metu.Nuo tos dienos zejau tik naruto kol pasjutau kad noriu kazko naujo todel teko pagooglinti ir suradau sita pasulapi Jame lankydavausi tik del skilties "aprasymai" ir rinkdavau sau tinkancius anime.Mano top 5 anime :
                                1.Byousoku 5 Centimeter-Del nuostabau piesimo ir nuostabiai perteiktos istorijos
                                2.Kanon 2006-Pirmas mano romance anime kuris mane paliko suzaveta siuo zanru.
                                3.Naruto-Mano pirmas anime ,nors jau manes nekabina vistiek isirezes i atminti.
                                4.Clannad-Irgi grazus piesimas,nuostabi istorija ,bet jam kazko truko ,kad uzimtu aukstesne vieta mano tope.
                                5.Elfen Lied -Geras piesimas,stulbinanti istorija ,bet asmeniskai nemegstu betiksliu skerdyniu.

                                Na o del zaidimu taij zaidziu tik du World of warcraft (globale) ir Counter strike(steamed pwoer).Gal kas WoW losia Skullcrusher serveryje butu malonu pasneketi ir geriau susipazinti.

                                Na tai tiek apie mane Tikiuosi pritapsiu jusu bendruomineje ir susidraugausim .

                                Comment

                                Working...