Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • black angel
    Naujokas
    • 2007 11 12
    • 3

    sveiki,
    mano vardas yra Dovile, gyvenu kedainiuose. Man yra 14 metu. Anime pradejau dometis tik siais metais. Anime zona radau atsitiktinai, bet labai man cia patiko ir nusprendziau "apsigyventi" . Labiausiai patikes anime buvo turbut "Ghost hunt" . Pirmas matytas anime ar manga tai kiek prisimenu - DBZ . Siap tai daile mokyklos nelankau, nors norejau. Beje, apie anime suzinojau tokiame zurnaliuke "ups" , jei gerai prisimenu. Nuo to viskas ir prasidejo... Anime tenka retai ziureti, nes brolelis uzgrobia pc... nu turbut bus tik tiek.. aciu uz jusu demesi..
    ...Watashi wa Himitsu desu...

    Comment

    • Moon.Phantom
      Negative Creep
      • 2008 01 04
      • 43

      ^^

      Mano vardas Juozas. Gyvenu Kaune, man 15 m. Anime susidomejau prie metus, kai draugai patare paziureti "Naruto" ^^ Nuo tada ir uzkabino. Po to emiausi labaiu skaityti manga. Ir dabar tikriausiai labiau patinka skaityti manga negu ziureti anime. Foruma radau atsitiktinai internete narsydamas. Sejp be mokyklos praeitais metais baigiau muzikos mokykla, o dabar labai nenorejau is ten iseiti , taigi lankau sustiprinta papildoma grupe. O groju smuiku, gitara, siek tiek pieninu ir siais metais pradejau mokintis vokalo. 4 metus lankiau dailes mokykla, bet veliau teko pasirinkti - daile ar muzika, nes abieju dalyku nesuspejau. Esu pradejas keleta manga seriju, taciau jos dar tokiam "sketchiniam" pavidale. Tai, manau, tiek ^^
      Paskutinis pakeitimas nuo Moon.Phantom; 2008-01-04, 15:06.




      Comment

      • DNangel
        Naujokas

        • 2007 11 16
        • 11

        mano vardas Milda man 15 metu.gyvenu mazeikiuose. anime susidomejau gal pries kokius du metus
        ANIMEZONA radau internete kai googleje ieskojau kokiu tai animes paveiksliukupirmas anime kuri pamaciau ir kurio nebnoriu matyti akyse tai-DBZ o siaip mano megstamiausia anime tai VampireHunter D: bloodlust (kuri tik praeitais metais maciau ir labai man jis patiko) na cia tiek siam kartui...........
        sigpic

        Comment

        • Nemu
          d(-.-)b

          • 2007 12 22
          • 110

          Labutis As Indre , gyvenu Ukmergei... Wat uz poros savaitciu sueis 15 Anime susidomejau gal pries metus , kai drauge pasiule pziuret labai idomu klipa ... O jis buvo apie Elfen Lied Nuo to viskas ir prasidejo ;] As megstu netik ziureti anime bet ir ji piesti ;] dailes mokyklos nelankau nors ir norejau ;] bet kazkaip niekaip nepisiruosiau ten nueit taigi mokausi piesti pati ;] taip pat negaleciau gyventi be muzikos be jos as niekur neinu megstu labai ivairia muzika , punkrock ,metal ,j-rock ,anime , kartais pakluasau ir pop bet dazniausiai gi renkiesi pagal nuotaika XD na stai tiek apie mane , jei ka nors norit dar suzinoti , ar siaip pabendrauti rasykit PM
          Paskutinis pakeitimas nuo Nemu; 2008-01-05, 08:06.
          you are dead.
          MDL

          Comment

          • tamsa
            Kiriya

            • 2007 08 13
            • 192

            Vidmantas iš Mažeikių, 16m. Anime domiuosi jau 3-4 metus. Turiu gal kokiu 300-450GB anime kolekciju. Puse dar neperziurejau. Patinka ramen. Geriausi anime man po kol kas death note, bleach ir elfen lied. Manga naruto ir bleach. Geimu mazai losiu tad nezinau koks man geriausias.

            P.s. Jei dar yra zmoniu kuriems patinka anime ir yra is mazeikiu parasykit.
            sigpic

            Comment

            • Saruka

              Sveiki. :} Aš Eglė iš Vilniaus,13 m.Kiti vadina mane Sakura. [Registruojantis padariau klaidą.] xDD Anime susidomėjau maždaug prieš metus.Viena draugė liepė pasižiūrėt. ;DD Pirmas anime [Be Dragonų,ir DBZ] būtų turbūt Hellsing.Dar esu žiūrėjus Naruto.Retai kada pažiūriu anime, labiau mėgstu skaityti ir piešti.Lankau baseiną.Manau Bleach ir Death Note geri,tai reikėtų pasižiūrėti. ;DD Šį forumą taip pat parodė draugė. ; > Norėčiau išmokt grot gitara ir lankyt daile. ;DD Labai patinka Japoniška muzika,stiliai ir visa kita. ;D Tai tiek. :} =^.^=
              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-01-05, 13:55. Priežastis: Neparašiau pravardės. xD

              Comment

              • Wicked

                Sveikučiai.Esu penkiolikmetė iš Vilniaus.
                Anime pradėjau domėtis prieš 4 metus.Besidomėdama anime ėmiau daugiau ieškotis info apie Japoniją. Labai įtraukė pati šalis,jos kultūra,tradicijos,muzika bei istorija.Bet anime nemečiau.Otake savęs nepavadinčiau,gal tokia mėgėja daugiau. Mėgstu linksmus anime,bet nemonotoniškus.Kartais ir kokius su vamp pažiūriu. Mangų nedaug esu skaičiusi.Labiausiai patikusi iš jų - Tomoko Hayakawa'os "Perfect Girl" arba kitaip dar žinoma kaip "Yamato Nadeshiko Shichi Henge".Vat. Štai prieš 2 metus viena pažįstama sudomino japonišku roku. Iki šiol dievinu Dir en Grey senas dainas,Gazette,Miyavi,Vidoll bei Psycho Le Cemu. Kai ta japonoroko manija man praėjo,peršokau ant popso [ahm,pastovumu nepasižymiu].Patinka Namie Amuro [esu didelė jos fanė],Koda Kumi,Asami , Mai Kuraki. Na,o po to išvis pradėjau domėtis ir kitų azijiečių muzika bei kultūra. Po j-pop muzikos ėmiau klausyti ir k-pop. Mylimiausia k-pop dainininkė - Lee Soo Young,o dainininkai - Se7en ir Rain.Lee soo young - pirmoji korėjietė,kurią išgirdau,kai dar mano TV transliavo arirang tv. Va...Na,nežinau,ką čia daugiau parašyti,fantazija išjungta pakolkas. Jei kam kas nors dar įdomu,rašykit į PM.

                Comment

                • sevenf

                  Tomas, 15, Vilnius. Anime susidomejau gana paprastai, atsisiunciau paziuret kas tas "anime" ir sudomino. Esu drama, comedy, action megejas. That is all...

                  Comment

                  • hikari
                    相良宗助。
                    • 2008 01 10
                    • 36

                    Sveiki, aš Ramūnas iš Vilniaus, man 17 metų esu daugiausia echii/romance/comedy/school life anime gerbėjas ir megėjas hmm anime susidomėjau maždaug prieš 6-7 metus ~ tiksliai nepamenu didžiausia ispudį padarė "hentai" anime kuri pati pirma ir mačiau >.> em, pavadinimo tiksliai nepamenu :/ šiaip poto pradėjau domėtis Japonija, bei kalba ir kultūrą, ėmiau mokytis kalbos, sekasi neblogai >.> o šiaip iš mangų pirmas normalus ir mano topuose išlykęs yra GTO - Great Teacher Onizuka - < for the win anime manau laikysiu jį irgi kaip topa savo matytuose šiaip mėgstu dabar tik iš žanru: echii/comedy/romance/drama/tragedy/school life/super power ar dar koki velnia iš tokiu žanru eh ka čia dabar dar ir be pridurti hmm nu jai kas norės daugiau ar rimčiau pabendrauti, pasikalbėti apie ka nors ar šiaip rašykit i skype id: unaruto1 <- labai seniai kūriau kai tik išleido naruto :> nebuvo daugiau minčių lauksiu jūsų kontaktu bei draugyjos o.o tai tiek apie mane
                    Paskutinis pakeitimas nuo hikari; 2008-01-23, 00:14.
                    Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
                    For god sake... Im MALE!!!!.

                    Comment

                    • Lust

                      Greta,14 metų,iš Vilniaus..labai mėgstu piešt..^.^ iš pradžių kažkodėl maniau,jog anime nesąmonė[o dabar be galo smerkiu žmones nesidomėjusius bet taip teigiančius.] bet kažkada vienas draugas prie nicko buvo užsirašęs "paišau anime ^.^" taigi vieną dieną užplaukė ir man pabandyt anime nupiešt..xD sudomino..;D o vėliau nusprendžiau ir pasižiūrėt,o kadangi pirmas matytas anime buvo FMA tai be galo pamilau,tai vat ir visa istorija.^.^

                      Comment

                      • ToxicMe

                        Ermmm, esu naujas žmogus čia ir bandysiu save pristatyti.
                        Aš esu Lilith.
                        Vis dar besikankinu su paaugliškom problemom ir vis dar esu truputį priklausoma nuo tėvų. Anime domiuosi jau porą metų.
                        Esu biseksuali, tačiau labiau mėgstu vaikinų dėmesį.
                        Sunku ką ir pasakyti, nes visa iškalba po dviejų bemiegių parų su daug redbull'o ir absinth'o ėmė ir išgaravo.
                        La fee verte.

                        Comment

                        • _dZes_
                          Music's in my soul
                          • 2008 01 22
                          • 38

                          Nu butu pats laikas prisistatyt Esu Aiste, man 16 metu, esu ish Siauliu. LABAI megstu anime, o kaip susidomejau, tiksliai neatsimenu, kazkada 3 klaseje pradejau ziureti yugioh, tai kaip sakant ir uzkibau animezona radau ne viena karta ieskant info api ivairius anime, taciau prisiregint tik neseniai prisiruosiau xD be anime megstu klausytis muzikos ir piesti...nu manau turetu uztekt
                          http://r1.bloodwars.net/r.php?r=54269

                          Comment

                          • mindzze
                            Forumo vilkas

                            • 2007 05 18
                            • 375

                            Hi for all
                            Esu Mindaugas iš Traku man 19 metu tioi baigsiu TVDG
                            Dievinu anime ir taip pat dievinu ir MUSE dainas,
                            nemėgstu braškiu ir buroku sriubos Gal prieš pora metu aš net neisivaizdavgau ka reiškia anime ir manga.
                            Mėgstu groti pieninu , dar gerai nemoku tik melodijas sugroti galiu , pvz. galiu pagroti Dango melodija ,dar Elfen Lied lilium melodija.
                            Pirmieji anime tai DB ir sailor moon ,o piras aniem ant kompo buvo Chobits.
                            Mano pravade Palius (nes mano pavardė Paliutis) arba PaNOSas, nes mėgstu mašinas ir azota (NOSas)(N2O),a mano CS nick- P4L4Z
                            Prieš du metus turejau motocikla ir buves gaujos narys pavadinimu -MX-(motohuliganai)
                            Tai garsino trakus nes vietiniam laikraši apie mus raše kaip piktadarius , bet nieko blogo nedarem tik iki 2 nakties borgzdavome mieste
                            Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2008-02-17, 20:22.

                            Comment

                            • Dream Eater
                              Let's start a Riot!

                              • 2008 01 22
                              • 85

                              Labas visiems !
                              Mano vardas Vytautas. Man 17 metų. Gyvenu Vilniuje. Kaip susidomėjau anime ? Nu iš pradžių buwo Dragon Ball, tada LNK parodė ir Hellsing. Aišku man patiko, taigi kai gawau intiką ir pradėjau ieškot kitų anime. Pirmas kurį pažiurėjau per kompą buwo Full Metal Panic. Jis tik dar labiau padidino susidomėjimą anime. Taigi vieną dieną beieškodamas anime info ir atradau animezona. Bet prisireginau visai neseniai.
                              Mėgstamiausias anime Elfen Lied.
                              Be anime dar patinka klausytis muzikos ir žaist kašį su draugais.

                              Out of my mind... Back in five minutes
                              http://dream-eater.mybrute.com

                              Comment

                              • Tikii-chan

                                Visiem' labas
                                Esu visiskai nauja(s) veikeja(s) jusu forume ;P
                                Pateiksiu tik tam tikra informacija apie save, tikiuos nieks nesupyks jai vardo/lyties neatskleisiu.

                                Man 15 metu
                                Is Kauno
                                AnimeZona atradau atsitiktinai, per google...visgi nutariau uzsukti, ir stai as cia xD
                                Anime tikriausiai susidomejau ,kai per telika buvo paleidia rodyti " Hellsinga "
                                Anime Top'as ( 4): Serial Experiment Lain, Ergo Proxy, Death Note, Last Exile,...
                                Siuo metu ziuriu: D.Grey-Man
                                Manga: Blood Last Vampire, Hellsing
                                Klausausi dazniausiai: Nightmare, MTH (Maximum The Hormone), Abingdon Boys School, Phantasmagoria, Gackt, Nana Kitade, Dir en Grey...

                                Kiauras dienas prasedziu namie, prie kompo =_= retkarciais nueinu i koki koncert...
                                Megstamiausias valgis: Pyrageliai/tortukai/shokoladas/ ir visi kiti saldumynai ...man regis ,kad as perdau panasi(us) i ' L ' is Death Note :sick:
                                ~Rawr, niekaip nesugebu priaugti svorio T-T ,visi tik ir skundzias ,kad per mazai valgau...

                                p.s.
                                Visus sveikinu su Šv.Valentino diena... ^_^

                                Comment

                                Working...