Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Marukea
    Girl from Fantasy world
    • 2007 06 04
    • 1

    Marukea

    Sveiki, mano vardas sutrumpintai - Anemi, bet mane siaip vadina Marija (todel ir nick'as - Marukea). Gyvenu Vilniuje.
    Anime susidomejau seniai, pradzia buvo DB serijos, veliau seke samurayX, dar veliau - filmukas apie shamanus. Kai islipau is "anime vystyklu", po truputi rankiojausi visokiu anime foto is IE, sedejau utube. Dabar susidomejau anime rimtai, nes ketinu daryti kazka panasaus i cosplay stiliu, tik neshuosi i anime fantasy ar siaip fantasy .
    Animezona atradau google.lt, bet adresa esu macius ir poroje zurnalu.
    Mano pomegiai: aikido, origami, anime, sci-fi kartais, alternatyvi, rock muzika, ir viskas, kas susije su fantasy Taip pat prie pomegiu priskiriu "turistiaka" ir hip-hop'o stiliaus vaikinu kabinima Patinka kurti poezija, ff fantasy tema, megejiskai papiesti, padainuoti ir paselioti
    Your Japanese Name Is...



    Michi Gosetsuke

    What's your Japanese Name?

    http://www.blogthings.com/japanesenamegenerator/

    Comment

    • JukiQueen
      Naujokas
      • 2007 06 05
      • 4

      Sveiki Mano vardas Lina. Esu cia nauja ir anime pradjau dometis lb neseniai... Man 15 metu. Labai megstu muzika!! Ir dar myliu sniega na kazkaip keistai nepatinka vasara.... nzn... Tj wat dbr labai daug skaitau,domiuosi apie anime, lb sudomino mane tai. Tj as jau tuoj busiu pasinesus Njum tj gal tiek pradziai :P

      P.S. He mano pirmoji zinute
      Aiyuki from now on

      Comment

      • Yakiro

        Kombawa
        Visi mane zino kaip Yakiro.
        Manau ir man laikas prisistatyti Vardas - Eduardas,esu 19, apie AZ suzinojau tesiog ieskodamas info apie animus internete, pirmas anime (ziurietas kaip anime) buvo FMA, Full Metal Alchemist, megstu nuotykius ir nepaaiskinamus dalykus, jai dar kas domina visada galit pm

        Comment

        • M

          hello.aš Živilė.man 13.greit bus 14,patinka anime,net nežinau nuo kada užsikrėčiau.neprisimenu.animezoną suradau visai netyčia,kažko ieškojau ir radau.
          hm.mėgstu muzikos klausytis,forumuose naršyt ir susirašinėt per skype.

          ačiū dievui atostogos prasidėjo.nusibodo mokykla.
          xDD

          Comment

          • zhmogeliukas
            Super mega ultra rašytojas

            • 2007 03 21
            • 722

            La li hooo ^^ sveiki mano vardas yra Agata v.v man tik 14 metuku v.v vasara(liepa) bus 15 ^^ cia uzsiregistravau jau seniai bet gmailo slapika buvau pamirsus T_T *numirojo* bet pagaliau prisikabinau prie jusu ir kankinsiu xDDD daug klausau muzikos ,megstu piesti (bent bandyti kada nors patys ivertinsit) taip pat megstu viska kas susija su Japonija ir Anime ^^
            tikiuosi cia pritapti ^^

            edit:jau 15 XDD
            Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2007-11-20, 17:06.

            Comment

            • 3lancer
              Aka.DanTE (J.A.K boss)

              • 2007 02 02
              • 56

              Sveiki,esu Arnoldas,man siuo metu 17 metu,esu is Klaipedos
              Uzsiregistraves,gan neperseniausiai,bet ir nenaujokas,taciau prie esmes:"animezona" atradau,per visagali google kaip ir daugelis..Anime susidomejau budamas 14 metu,nes tik tada atradau ta fenomena,t.y supratau kas tai yra..Megstu piesti,sportuoti,nevengiu pabuti su draugais,paskaityti kokia knygute ir pan..
              Tikiuosi gerai sutarti.. ;D
              Paskutinis pakeitimas nuo 3lancer; 2007-06-15, 23:11.


              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • Light
                Rimtas forumo narys

                • 2007 03 31
                • 161

                Mano vardas Dominykas 17 uz keliu dienu 18 metu.Gyvenu Vokietijoje.Anime domiuosi neseniai mates taipogi dar nelabai daug.Bet dirbu ant to matytu saraso padaugejimo.Mano skype lapinas54 tai rasykit skambinkit.Mielai susipazinciau. Noriu konferencija apie anime padaryt butinai

                Megstami dalykai anime ,fantastika,lietuviskas repas
                Nemegstami popso kultura visame kame ,dideli zmoniu susiburimai. Nemegstu miniu dideliu.
                Patirtis Nedidele hellsing ir one peace patiko nuo to laiko rimtai ziuriu ,o siap ir kitu buvo ,bet ka cia..
                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-06-07, 20:31.

                Comment

                • Yume

                  Jau 16 metu, kai vadinuosi Juste. Mano gimimo liudijime raso, kad as Justina, bet retas mane taip vadina. Taigi, gyvenu Siauliuose, mokausi taip pat ten. Anime susidomejau ne taip ir seniai, prie kokius 4 metus sudomino mano pussesere. Jai uz tai esu be galo dekinga Baigiau muzikos mokykla, specialybe: fortepijonas, taciau dabar vis reciau prie jo prisedu, bet savarankiskai mokausi groti gitara. Rodos visai neblogai sekasi Laisvalaikiu megstu rasyti. Anime zona atradau paprastai, per visagali google xD meginsiu cia pritapti. Kaip seksis bus matyt Aciu uz demesi

                  Comment

                  • Yamito

                    sveikuciai...esu Daiva...bet draugai animistai vadina mane Aki arba Yamito...Yami...kaip kam patinka man 17 metu....anime susidomejau praeitais metais kai tiesiog norejau pieshti ir nezhinojau ka....turejau pilna anime paveiksliuku kompiuteryje tad tiesiog zhiurejau i juos ir paishiau.....galu gale susitykau su senai nematyta drauge menininke..pasirodo ji animiste....o tada viskas ir prasidejo..zhinoma didziausiu mano pomegiu ishlyko pieshimas....nes esu gan aktyvi ir nelabai megstu viena zhiureti filmuku ar zhaisti zhaidimu.....pagrindinis mano pomegis yra menas:o tiksliau muzika,pieshimas ir poezija....labai domiuosi rytu shalimis,tokiomis kaip japonija,kinija ir indija..taip pat domiuosi raganom,burimais,magija ir sportu tokiu kaip f-1.tik neseniai uzhsiregistravau animezonoje...cia atsiduriau ieshkodama nauju paveiksliuku ir bendraminciu..shiaip idomu suzhinoti nauju dalyku....nes labai daug ko nezhinau apie anime....tad tykiuosi malonaus bendravimo ir nauju zhiniu.....sayonara

                    ai tikrai dar uzhmirshau pamineti kad man patiko hellsing ir kenshin del saiyukiu tiesiog alpstu
                    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2007-06-23, 16:15.

                    Comment

                    • Ultra
                      Naujokas

                      • 2007 06 28
                      • 20

                      Sveiki, esu Ultra. Na kitaip žinomas kaip Lukas. Man metų hmm..koks gi skirtumas. Esu kaunietis ir tuo didžiuojuosi.
                      Ir kaip gi aš atradau "animezona" . Buvo niūri, lietinga diena. Nedirbau(kaip sakoma sėdėjau ant biulietenio) tad naršiau internete ir vuolia gavau linką į šį saitą. Neatsimenu iš ko gavau. Na ir šiąnakt nusprendžiau užsiregistruoti jūsų forume/saite.
                      Anime topo kolkas pastovaus neturiu. Buvo kažkada toks, tačiau pastaruoju metu jį vis koreguoja nauji animai.
                      Ką gi aš dar mėgstu...hmm...taigi Futbolą! Be galo be krašto myliu šią sporto šaką. Taip pat mėgstu gerą muzika. Top grupė U2. Negaliu jų atsiklausyti. Na dar be muzikos ir futbolo mėgstu gerą draugų ratą, šaltą alų, ilgas naktis. Ai visai pamiršau gerą Literatūrą.
                      Prie viso šito noriu paminėti jog esu beproto didelis romantikas(savaime suprantamas mano mėgstamiausias animes žanras). Ai užteks tiek kiek parašiau. Malonu susipažinti ^^
                      Paskutinis pakeitimas nuo Ultra; 2007-11-16, 15:09.


                      ...Even now I keep calling your name...
                      [[<...>]]

                      I'm not a girl ^^

                      Comment

                      • Strazdaniuke

                        Jeigu jau visi tai ir aš įsikišiu .
                        Vardas: Eli ( arba Elena )
                        Gyvenamoji vieta: Saulės galaktika
                        Tiksliau: Vilnius
                        Dar tiksliau: Antakalnis
                        Amžius: em...jauniausia iš visų čia sėdinčiu
                        Amžius dar tiksliau: 11 metukų...
                        Apibūdinimas: Visi ( kituose forumuose ) mane praminė " Motina Teresė " bet tokia tikrai nesu. Nors kartais būnu miela ir užjaunčianti tad labai norisi tais kartais į giliausią spintos kampelį sugrūst ( bet nesuprantu kodėl )
                        Humoro jausmas: tragiškai nesamoningas
                        Kaip atradau šį tinklapi: Google ieškojau kaip piešti Anime ir užtikau šį žavų sait'elį
                        Kaip susidomėjai Anime: Oo...Senas geras filmukas DBZ po to DBZ 2 ir užkibau... Po to dar pertraukėlė kai nebuvo rodoma Anime...Ir šaunieji Samuray X ( dar iki šiol laukiu kartojimo ) Ir visai neseniai susidomėjau Sailor moon , bet kad labai jau nesamoningi tekstai ten :
                        Neleisiu tau pabaisa naudotis tyrais vaikais ir užnuodyti jų ledinukus
                        Ar kažkaip panašiai...
                        Ka šiaip veikiu: Mokausi, lankiau muzikos mokyklą po to kartu prisidėjo ir sesė ( peršokus 2 klases kurias aš turėjau atsedėt ) tada numečiau muziką ir pasilikau tik pieniną , dabar svajoju apie gitarą .
                        Mėgstamiausias filmas ir t.t. : Aktorius - Mr. Bean for ever !!! . Svajoju būt jo pasekėja ir būti tokia pat gera komike . Mėgstamiausias filmas ir knyga Harry Potter (fanė for ever) animacinis filmukas ( išskyrus Anime ) Kempiniukas plačekelnis ir Simpsonai . Dar vienas filmas tai geriausias LOTR !!!
                        Mėgiamiausi žaidimai: Lineage 2, Warcraft ir Mega hotel .
                        Gyvenimo taisyklės: 1. Geriausias laiko praleidimas yra viskas su Fantasy ir viskas su Anime... :rolleyes:

                        Vienu žodžiu daugiau nerašau nes rašau daug ir ilgai ( o ypač apie save ) . Tikiuosi nuomonę susidarėt ...

                        Comment

                        • Keitaro
                          としのり
                          • 2007 06 29
                          • 62

                          Sutiksiu su Strazdaniuke kodėl gi ne prisistačius
                          Vardas: Artiom (Arba Tim )
                          Gyvenu Londone, UK... My life be like, uuu aaa
                          Amžius: žiūrėkit info, na o jai labai tingit tiek jau to, 18

                          Apie mane:
                          Na keistų pažiūrų, ne gražuolis Turiu labai daug užsiėmimu ir pastoviai svaidaus nuovienoprie kito, reiškia nestabilus Mėgstu bendrauti, tiksliau man to reikia kaip oro, taigi jai susipažinsit su manim realybėj užknisiu per dieną

                          Anime:
                          mmm, čia sunku pasakyti kada susidomėjau Jau nuo vaikystės metų turėjau kabelinę ir žiūrėdavau "Sailor Moon", "DRagon Ball" ir netgi "Digimon'us" Su laiku besisvaidydamas tarp savop užsiėmimų, netyčia nuklydau i Anime portalą, (www.world-art.ru). Pradėjes skaityti komentarus, aprašymus labai užsinorėjo ką nors pamatyti... Taip anime ir tapo mano gyvenimo dalili Aisq as vis dar besisvaidau tarp kitų pomėgių, bet Anime jau tvirtai manyje

                          Taigi, ką veikiu laisvalaikiu:
                          Pradedant nuo sporto, futbolas, lenktynės, tenisas... Mmm, muzika, groju kažkiek gitara, dėl savęs išmokau sugroti kažko ir man pilnai užtenka, tas pats liečia pianino... Kartais piešiu, kartais skaitau, kartais rašau, vedu dienoraštį, tačiau retai
                          Dabar kiek platesnė sfera, PC... Mėgstu kūryba, kartais darau kokią muziką su "Fruity-loops" arba maliavoja ką nors "Photoshop'e", neapsėjo ir be WEB kūrimo ir programavimo Mmm, svarbiausia dalis tai Anime, paskui dar kažkokį mano gyvenimo tarpą atėmė Lineage II...
                          Štai visame tame esu tik mėgėjas ir ne daugiau tačiau turiu pradmenis, ir tas gerai.
                          sigpic

                          Comment

                          • Oni-chan

                            Sveiki! Esu vardu Jule, man 14 wu is vln anime susidomiejau po to kai pamaciau Rourin ir dbz ^^; hmm megstu j-rock ir j-pop mylimiausias anime Loveless myliuu skaityt manga o mylimiausia manga yra Kare first love emmm saita atradau netyciom.^^; esu anime fane jau 4 metus ^-^ emm ka dar cia papasakojus jei kilo klausimu pm me ^-^

                            Comment

                            • hanaretsu
                              Beealzebub
                              • 2006 08 19
                              • 135

                              Nu ką, ten prie mano avataro kažkur turi būt parašyta nuo kada aš čia. Kažkada čia jauu rašiau bet gi žmonės keičiasi(gerai būtų). Be to, nerandu savo seno post'o taigi...čia naujas.
                              Nu apie anime....kažkada bėgom su drauge ir rėkėm:davai žiūrom anime!
                              bent jau tai aš atsimenu, gali būt kad tai tik sapnavau. Jei ir yra žmonių kurie supranta kad sapnus su realybe galima maišyt tai jie turbūt čia. aš tikrai galvojau kad Light Yagami bėgantis nuo policijos ant dviračio buvo realybė....
                              Nuo tada(čia data turi būt) pasidariau uždaresnė. Tai pastebėjau visai neseniai, kai buvau priversta bendraut su žmonėm. kodėl aš ankščiau nepastebėjau kad jie tokie keisti? o gal čia dėl slipknot maikonų visi tokie?
                              Socialinių igūdžiū nebuvimas nėra kas nors blogo...
                              arba sėdžiu prie kompo arba miegu, taigi laisvo laiko daug neturiu. reiktų daugiau miegot. jei tiesą sakyt tai kartais ir išeinu, nes vasarą vienatvė yra neįmanoma ir privatumo trūkumas, kaip gali žiūrėt anime kai aplink vien anti-animistai?
                              Muzika vienas iš dalykų be kurių gyvent negaliu. Davatkų požiūriu aš satanistė mes klausau muzikos kur žodžiai ne 'čik čirik', matot visi metalistai yra antikristai.

                              Comment

                              • FainaruFantaji
                                Cyber Snake

                                • 2007 04 28
                                • 579

                                Neprisimenu ar cia rasiau, tai zodziu parasysiu...

                                Vardas: Lina
                                Frazes: "Nothing is either wrong or right, thinking makes it so" - W. Shakespeare, arba "Final Fantasy is my love!"
                                Kvailas pomegis: Kai paziuriu kokio unreal anime visas serijas pradedu kuri laika nevalgyt, taip pat nutinka del zaidimu
                                Geriausias filmas: Moonchil ir beabejo Final FantasyVII: Advent Children
                                Favourite anime: Ghost in the Shell, Madlax, Bubblegum Crisis, Black Lagoon, Meine Liebe.
                                Favourite game: Visis FF, o pats paciausias is ju FFVI... Taipogi Silent Hill serija.
                                Gyvenamoji vieta: Siuo metu zeme, EU, LT, KAUNAS, bet seip manau, kad esu is kitos planetos.
                                Usiemimas: PC visokia kuryba su juo ir pan...

                                Aplinkiniam daznai pasirodau keista, kad ziuriu anime klasej net nesakau, nes tie issigimeliai vadina anime eilliniais multikais ir kaip bulviu maisai issidrebe ziuri visokius nesusuipratimus kaip "The Simpsons" ir panasiai... I anime pasineriau jau 8 metu, kai pradejo rodyt Dragon Ball, isimylejau sita anime ir iki dabar negaliu jo pamirst... Seip iki tol yra teke matyt Sailor Moon per lenkiska kanala, bet kadangi nieko nesupratau, tai nedasuto, kad ten anime, bet kaip 5-6metu vaikui tai labai patiko...
                                Siaip viska pasako mano sigas, nickas ir avataras, as - hardcore FF fane, kai kiti neisivaizduoja gyvenimo be oro ar vandens as jo negaliu isivaizduoti be Final Fantasy!
                                Siaip esu is trasgender grupes, intergender sakoje.
                                Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2009-01-29, 16:37.



                                Working underground.

                                Comment

                                Working...