Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lempa
    Naujokas
    • 2015 07 22
    • 1

    Sveiki!

    Esu 18 metų anime gerbėja, jau nebe mokinė, bet dar ir ne studentė.

    Pirmuosius anime, kaip ir dauguma, išvydau dar ir vaikystėje, tačiau po to ilgam ilgam pamiršau... Tik prieš ketvertą metelių vėl prisiminiau, kai nusprendžiau trumpam grįžti į vaikystę ir paspoksoti tai, ką žiūrėjau kadaise - užkabino ir nebepaleido.

    Laisvalaikiu mėgstu piešti, žaisti šachmatais, važinėti dviračiu ir skaityti knygas. Didžiąją vasaros dalį praleidžiu arba kapstydamasi darže, arba siaubdama grybijas ir uogynus. Domiuosi senąja lietuvių kultūra - nuo ankstyvos vaikystės priklausau folkloro ansambliui. Esu vegetarė - tokia buvau jau gimdama; nuo mažumės atsisakiau valgyti mėsą, kaip kitas žmogus atsisakytų sukrimsti gabaliuką stalo. Dėl kažkokios neaiškios priežasties šunys manęs nekenčia, o katės myli. Dar moku greitai ir vikriai gaudyti varles - sakykit, jei kokios prireiks.

    Comment

    • Chloras
      Metalbending prodigy

      • 2011 05 01
      • 107

      Welcome

      Geras prisistatymas. Dėl varlių - reiks turėt omeny.
      Heavy Metal Maniac.

      Comment

      • DiableBleu
        Naujokas
        • 2015 08 25
        • 3

        Sveiki, pagaliau prisijungiau prie lietuviško anime forumo, tai galvoju pradėsiu nuo prisistatymo (*^▽^*)
        Esu Toma, 17m. ir šiuo metu gyvenu Plungėje.
        Anime pradėjau žiūrėti prieš maždaug 3 metus, kai atradau Bleach. Šiuo metu mėgstamiausi anime yra Gangsta (ir man visiškai nesvarbu, kad jis dar nėra užbaigtas), Evangelion, Psycho Pass, Death Parade... Iš avataro galima pasakyt, kad taip pat mėgstu Tokyo Ghoul. Bet tiktai mangą. Anime viską sugadino. Dėl to verkiu naktim.
        Šiaip nesu įdomus žmogus ir nemoku rašyt gerų prisistatymų, tai manau kad užteks tiek šiam kartui.

        Comment

        • CemyCemy
          Rimtas forumo narys


          • 2009 06 25
          • 141

          Nors esu čia užsiregistravus gana senokai, nepamenu ar rašiau į šią giją
          Taigi, esu Edita, man 21 metai, studijuoju VU archeologiją (3 kursas), gyvenu Vilniuje ir Kėdainiuose
          Anime pradėjau domėtis, kai man buvo gal 13 ar 14 metų pradėjau nuo FMA, Elfen lied, Air, Naruto ir Devil may cry
          Šiuo metu negaliu pasakyti mėgstamiausių savo anime, nes jų yra tiek daug, pradedant Death parade, gangsta, soul eater, psycho pass, FMA (taip pat ir brotherhood) ir baigiant Hayao Miyazaki bei Shinkai Makoto darbais <3

          Comment

          • El Cu Cuy
            Narys
            • 2008 07 23
            • 39

            Sveiki
            Mano vardas Justinas. Turbūt būsiu vienas vyresnių šio forumo lankytojų - man 28 metai. Nors Animezonoje užsiregistravau dar 2008-07-23, tačiau čia nelabai reiškiausi. Šiuo metu gyvenu ir dirbu Vilniuje, bet prieš tai 19 metų praleidau Panevėžyje. Anime rimčiau imiau domėtis maždaug prieš 7-8 metus. Savo anime žiūrėtojo karjerą pradėjau nuo Elfen Lied ir Ergo Proxy (žiūrėjau vienu metu). Ergo Proxy iki šiol yra vienas mano mėgstamiausių anime - peržiūrėjau jau 3 kartus - turiu net mėgstamiausią seriją - Busy Doing Nothing. Labiausiai patinka Sci-Fi, cyberpunk, Slice of Life, romantika, komedija, psichologiniai, japonų mitologija ir anime su unikalia istorija ar animacija. Keliatas mano mėgstamiausiųjų: Ghost in the Shell (serialai), Dennou Coil, The Tatami Galaxy, Bakemonogatari, Zetsubou Sensei, Paranoia Agent, Mushi-Shi, Mononoke, Utena. Pagrinde anime žiūriu įgarsintus rusų kalba - aš lėtai skaitau ir titrų skaitymas neleidžia man atsipalaiduoti, tad tenkinuosi įgarsinimu ant viršaus, kai fone girdisi originalas ir gali įvertinti originalų balsą. Esu bandęs žiūrėti ir su titrais, tačiau man tai nesuėjo. Mėgstamiausia rusiško įgarsinimo grupė iš kurios daugiausia siunčiuosi yra anidub.com - turi labai fainų įgarsintojų. Esu matęs išties daug anime ir save laikau užkietėjusiu anime gerbėju. Šiame saite dažnai apsilankau, paskaitau naujus anime aprašus, matytus įvertinu, bet retai parašau (beveik niekada). Dabar klausau ir AZ Podcast'ą.
            Šiek tiek daugiau apie save:
            Esu vidutinio ūgio, lieknas ilgaplaukis dėdė su barzda (kolkas). Baigiau statybų inžinerijos magistrą, bet gyvenime užsiemu kai kuo kitu. Laisvalaikiu mėgstu važinėt dviračiu, šiek tiek sportuoju, domiuosi stiliumi, linux, opensorce ir laisva kultūra. Nors jau esu pakankamai senas, bet vis dar jaučiuosi kaip šešiolikos. Esu pasyvus, dažnai būnu nesuprastas, išvaizda mano neretai kritikuojama, o bendraminčių nepažystu. Nors tai koks esu gyvenime labai trukdo, bet įsitikinimai neleidžia keistis.

            Comment

            • Grims

              Sveiki,
              Mano vardas Edmundas,man 22metai.Kaip susidomėjau hmm net nepamenu ,bet laikui begant tai tapo neatsiejama nuo mano laisvalaikio dalimi,tad net tiksliai kiek anime ir magos esu perskaites ir perziurejas.Kaip radau animezone? atsitiktinai ieskodamas naujos mangos . Del tam tikru priezasciu sedziu vie namuose .
              Megsamiausia anime :One Piece,Bakuman,Gin no Saji ,Belzabub
              manga :One Piece,Katekyo Hitman Reborn!,Hellsing,Kurogane
              Characters: Oga Tatsumi,Mashiro Moritaka,Alucard,Roronoa Zoro,Monkey D., Luffy,Kunieda Aoi,Maria(Hayate no Gotoku!) ,Valentine Vincent,Uka-no-Mitama-no-kami

              Comment

              • 99<>is
                Naujokas
                • 2015 10 27
                • 7

                Sveiki. Esu Ingrida, man 25 Buvau kažkada čia užsiregistravusi labai seniai, bet ilgą laiką čia nesilankiau, tad pamiršau visus savo prisijungimo duomenis ir teko registruotis iš naujo. Taigi, anime labai seniai pradėjau domėtis, pirmą kartą pamačiau kai buvau vaikas, per tv rodydavo Candy Candy. Labai mane sužavėjo stilius, piešimas ir jau tada supratau, kad šie tada dar galvojau "multikai" yra kažkuo kitokie. Po to ėjo DBZ, Sailor moon, na o rimčiau pradėjau domėtis paauglystėje, sužininojau kaip kas, kaip vadinasi, kur ieškoti ir internetas atsirado Taip anime tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Tiesa, kai turiu laisvo laiko, dar mėgtu pažaisti kompiuterinius žaidimus, skaitau visual novel, piešiu kartais. Na daug nepasakosiu, esu draugiška ir gana tolerantiška, tad jei kas norėtų susipažinti, pabendrauti mielai atrašysiu až
                Paskutinis pakeitimas nuo 99<>is; 2015-11-20, 22:59.

                Comment

                • epas
                  Narys


                  • 2005 08 12
                  • 83

                  Praėjo nemažai laiko. Regis viskas dar veikia. Seni vilkai dar čia užklysta?

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    Nelabai.
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Kartais

                      Comment

                      Working...