Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • CielPhantomhive
    Naujokas
    • 2010 02 06
    • 3

    Sveiki visi :]
    Esu Laura Malonu su visais susipažinti. Man 20 metų. Gyvenu Vilniuje, bet jau tame laikotarpyje nuo rugsėjo iki birželio Taigi iš šio sakinio galite suprasti, jog studijuoju
    Kalbant kodėl čia rašau, gal todėl, jog noriu susipažinti su žmonėmis, kurie kaip ir aš mėgsta anime, klausytis j-rock, žiūrėti anime ar piešti :] Ieškau soulmate'u Noriu plėsti savo draugų ratą, kuris kažkodėl (man nesuprantamai) pastaruoju metu susiaurėjo... vienu žodžiu, nusiteikus bendravimui :] ypač jei mėgstat Rentrer en Soi drąsiai rašykit man

    Comment

    • JY-KO-X
      Narys


      • 2011 10 10
      • 57

      OKEY labas visiems !!!

      Pradedam nuo to jog as turiu varda Valerijonas ir tai man nepatinka tad vadinuosi ir esu vadinamas Valiumi( Taip geriau )
      turiu nika - JY-KO-X Esu 22m gyvenu plungeje ir mane pradejo kankinti gyvenimo pradzios krize O ypac jog nuolat kyla geru ideju ir kurybingumu nesiskundziu, nors ir zinau jog is gyvenimo noriu tik sekmingos kurybos manga, anime, komiksu ir animacijos srityse, nuolat susiduriu su sunkumais studijuoju, o gal ir studijavau gaminio dizaina VDA TDF bet tam neuzteko pinigu ,tad teko dirbti Skotijoje bet ir po to nesiseka :0 Piesimu uzsiimu apie 13 metu ir siuo metu mano piesimo lygis gana aukstas, bet asmeniskai man paciam jis nepakankamas, tad nuolat stengiuosi tobuleti. Siuo metu piesiu manga "ROCK STAR" kuria tureciau uzbaigti iki sausio pabaigos ir kuriu pristatomaji jos filmuka ( tikiuosi po to siek tiek is to uzsidirbti ja parduodant) ir jei kas is to pavyks testi istorija toliau gal net ir trumpomis animacijomis
      Megstu anime nuo pat tada kai pirma karta kai buvau gerokai dar mazutis pamaciau pirmuosius anime kadrus per LNK nors ir neprisimenu is kokio anime jie buvo ( kai rode mergina kuri sokinejo isties ispudingai ir net blakstienomis sugavo muse ) po to kiek pamenu pradejo rodyti Helsinga o tai buvo is ties fantastiska kiek pamenu nepraleisdavau ne serijos Veliau rode kiek labiau suaugusiems skirtus anime kaip Kait mergaite zudike ar panasiai nuo to kad ir kiek per tv mazai maciau anime vistiek supratau jog sis zanras is visos animacijos pats geriausias ( bent jau man ) O dabar esu nemazai ju mates iki siol ir todel renkuosi mano manymu tik vertus anime vienas is mano didziausiu favoritu KARA NO KYOUKAI ( nuodemiu sodas ), Last exile, Triniti blood , Fate stay night ir dar dabar ziurimas Fate zero.
      Anime zona atradau senai kai tik atsirado pas mane internetas tada megau ieskoti panasias svetauines ir uzsiimti kuryba vienas is mano favorit svetainiu buvo Piesk.net .
      Labiausiai megstamas muzikos zanras Rokas , megstamiausias valgis ( kai valgau geroje draugijoje) , megtamas pomegis svajoti nakti, kurti, nuolat ieskoti info apie visata ir pakalbeti gilia prasme turinciom temom dar labai patinka juoktis ir kresti sunybes ir esu uz tai jog gera rasti nauju draugu uzsiimti bendra veikla, padeti kurti, dalintis idejomis ir tiketi sekme
      Isaugok savo talentus, panaudok uzsispyrima ir rask savo kurybai laiko nes tik po sunkaus darbo kai busi tinkamai ivertintas pajusi, jog to siekti yra tavo gyvenimo tikslas

      Comment

      • BLACK cat
        Narys
        • 2010 07 09
        • 58

        sveiki as Dovile,dokumentai byloja kad greit 23,bet vidui manau 18 esu kirpeja-stiliste,laisvalaikiu interjero dizainere ir seip zmogus prie meno anime pradejau ziureti gal nuo 14 metuku,manau ganetinai senai,pastarieji kokie 5 metai kai domiuosi situo labai rimtai,buna kad vienu metu ziuriu kokius 4 animus kaip daugelis sako ce jau liga... anime zona taip ir atradau baisei neiskodama,juk google visagalis

        Comment

        • After
          As the psycho himself

          • 2009 07 15
          • 125

          Labas visiem. ;}
          Kakaip niekada taip ir neprisistaciau, pamaciau dabar ir pagalvojau: kodel gi?
          Mhmh, net nezinau nuo ko pradet. Mano vardas Haris, man 16, gyvenu Airijoj, anime ziuriu nuo kokiu 13, dariau laaabai dideles pauzes, po kokius 3 men. Tik va praeitus metus ziurejau daugiau, dabar isvis retai ziuriu, nes kazkaip nerandu nieko idomaus, esu praziurejas daug, turbut galiu sakyt labai daug. ;D
          Geerai apie save, megstantis kalbeti ;D Megstu bendrauti, visada stengiuosi padeti, geros sirdies, romantikas, demesingas ;D Turiu laabai nesveika humoro jausma, del to kiti retkarciais pyksta ant manes Bet seip esu siltas zmogus, supratingas, toleruojantis visoki suuu**, megstantis pajuokaut... Megstu futbola, ziureti filmus, nemiegoti, kazkaip priprates eiti miegoti velai leisti laika su draugais, begioti. Nemegstu sokti. Megstu sunis. Mhmh megstamiausias patiekalas, net nezinau, viska megstu, esu labai neisrankus paprastas vaikinas ;D Tikekimes su visais sutarsiu, ir su nieko nesipyksiu

          Comment

          • SailToTheMoon
            Naujokas
            • 2012 01 18
            • 4

            Autorius KazE
            Tema kur kiekvienas gali (pageidautina) prisistatyti. Galima (butu malonu), pamineti amziu, varda, gyvenamaja vieta, kaip susidomejot anime, kaip atradot animezona, ka seip veikiat, ka megstat valgyt, anime manga games top #1 visu kategoriju ir dar visoki velnia aka quirks.
            Sveiki visi . Naujokas aš, pamaniau, kad nuo čia reikėtų pradėti jungtis į jūsų diskusijas : ). Amžius 19m., Andrius, Kaunas, anime susidomėjau senokai, tiksliau žiūrėdavau daug, tiesa senokai bebuvo tai, nes nebėra beveik laiko anime, tik šį tą, kartais. Ką šiaip veikiu.. Studijuoju, truputį piešiu, groju ir tttt. Atėjau čia iš kitos pusės pažiūrėti į anime (kaip į ją žiūri kiti), rasti įdomių žmonių. Mėgstamiausias anime Ergo Proxy, tiesiog kažkuo labai savas ir artimas. Avataras - kažkas truputį originalesnio už Death Note ir Hellsing personažus. Parašas - citata iš Radiohead dainos. Jei yra klausimų - klauskit. Iki, gerų diskusijų : ).
            Our veins are thin

            Our rivers poisoned
            We want the sweet meat

            Comment

            • Spectator
              AMV Fanas
              • 2011 10 04
              • 29

              .
              Paskutinis pakeitimas nuo Spectator; 2012-08-20, 20:40.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • mattusha
                Rimtas forumo narys

                • 2012 01 18
                • 187

                Sveikučiai esu Mantas man 17 metų mokaus vidurinėje mokykloje mokslai sekasi gan gerai nors net nededu daug pastangų. Esu keistas žmogus nedaug bendraujantis galvojantis visokias nesąmones draugu neturiu užtat turiu du brolius kurie yra jaunesni už mane ,bet jie suteikia mano gyvenimui gyvybės ir spalvingumo . Gyvenu Dievo pamirštame kaime tai net neapsimoka rašyti jo pavadinimo . Anime atradau per LNK : "Dbz" , "samurai x" , "Naruto" , bet tada rimtai nesidomėjau dabar tik prieš kelis mėnesius atradau iš naujo . Anime žiuriu pagal nuotaika kartais per diena galiu peržiūrėti 10 serijų ,o kartais nei vienos esu tinginys gal net ir svajoklis nors kartais daug svajoju ,bet nenoriu nei vienos svajonės įgyvendinti per daug darbo . Anime kažkaip patraukė savo keistumu ir įdomumu , kur kas geresnis dalykas už "holivudinį šlamštą" . Anime turėčiau padėkoti užtai , kad ištraukė iš geiminimo ,bet suėda daug laisvo laiko . Negaliu pasigirti dideliu peržiūrėtu anime sąrašu ,nes žiūriu tik su lietuviškais subais išimtis "Naruto" peržiūrėjau visas neišverstas serijas nors tik supratau viską pusėtinai iš anglišku subu ,bet supratau viską iš siužeto. Tai va kodėl nežiūriu su angliškais subais neįkertu anglų reiškias per mažai geiminau arba filmų žiurėjau ,o apie mokyklą tai išvis patyliu. Mano anime top : 1-Naruto nežinau kuo jis mane patraukė bet negaliu sustot žiūrėjas kažkoks šiltas anime 2-Higurashi no Naku Koro ni šitas anime patraukė savo paslaptimis sudėtingu siužetu keistais veikėjais 3- Claymore šitas nepamenu kuo gal viduramžių paslaptingumu ir mistiniais padarais , bet tikrai geras anime. Taigi anime žiuriu visokiu žanrų , mangos neskaitau tyngiu. Animezona atradau visagalio googlo pagalba net neprisimenu kaip . Labausiai mėgstu mamos gamintą maistą nekenčiu sriubų .Tai va koks aš žmogus negalvojantis apie ateiti gyvendamas dabartinimi nesusimąstantis gyliai lengvabūdis idiotas jei norit ką nors daugiau į pm , nors vargu kas atsiras . sry už ilgą postą .

                Comment

                • Joseph
                  Naujokas
                  • 2011 11 22
                  • 14

                  Sveiki visi, siaip vos uzsiregistraves cia nepastebejau kad yra supazindinimo gija forume (vis per ta aplaiduma ir kiaura galva matyt ) ir buvau nuliudes bet dabar atradau tai dziaugsmingai prisitatysiu. Esu Juozas ir gyvenu savo mylimoje laikinojoje sostineja Kaunas Man kaip ir 17 vis dar bet jau va maziau nei pora menesiu iki pilnametystes ))). Siaip apibudinti save man visada sunku nes objektyvus saves vertinimas yra man sunku o subjektyvumas daznai apgauna bet pasistenksiu. Siaip esu gal labiau soft side guy.. nera taip kad as ten koks plonu balsu gejiskas bachuras bet kaip tik atvirksciai taciau man visad lengva kita suprast ir isklausyt . Taigi ir prie anime linkstu tokiu kurie gerai nuteikia, yra silta bet tikrai nepraleidziu ir kitu kokybisku anime. O pati anime atradau jau tikrai seniai (taigi visi begdavom is pamoku kad ziuret didziases goko ir fryzo kovas) tik tai galbut nevisai supratau kad ten anime ziuriu. Labiau gilintis pradejau gal pries 2 metus aisku pradejau nuo ongiongu tokiu kaip Naruto ar Bleach taciau jie pradejo atrodyti kazkas per daug monotonisko, nuobodaus, norejosi pabaigos. Tada pradejau ieskoti kazko kio ir berods pirma anime buvo Mnemosyne kur labai nustebino nes nesitikejau kad anime gali buti toks. Vienas kas sunku tai tai kad nelabai turiu draugu su kuriais galiu aptarineti tokius dalykus kaip anime.. Ech.. bet tikiuosi cia atrasiu ta ko man truko Per daug jau cia issitempiau tai nepykit Tikiuosi gerai praleisti laika cia

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • xxAnime4ever
                    Naujokas
                    • 2012 02 29
                    • 1

                    Sveiki žmogėnai! tai va, esu Rokas, man 14 metų. Mėgstu bendraut bet draugų turiu neįpatingai daug nes daugiausia laiko praleidžiu prie kompo žiūrėdamas anime Pirmas mano žiūrėtas anime tj buvo 'DBZ'. Anime kuris užkabino tj buvo Naruto. Nuo tada žiūriu visokias panašias nesąmones ir man tai patinka! XD kartais piešiu anime veikėjus ir nenoriu girtis bet sekasi gana gerai
                    Mano top 5 anime forever and always :
                    1. Death Note - nerealiai nerealus anime. neseniai baigiau ji žiūret 12 kartą! DDD
                    2. Naruto - net pats nežinau kodėl man jis taip patinka
                    3. Soul Eater - gana įdomu buvo žiūrėt veikėjai tokio savotiškai kieti.. XD
                    4. Wolf's Rain - kadangi patinka vilkai tj vienas iš geriausių anime. be to istorija gera!
                    5. Highschool Of The Death - tikrai neblogas anime daug kraujo
                    Nesu mangos mėgėjas. Vienintelė kurią perskaičiau buvo Naruto ir tai nepatraukė. Anime geriau. na ždž jei norit sužinot daugiau rašykit į pm [nor abejojiu ar kas nors rašys.. ]

                    Comment

                    • Theia
                      What?
                      • 2012 02 27
                      • 7

                      Tai va.. Man 16. Į forumą atklydau nebegalėdama pakęsti aplink besisukiojančių "panelių" duck face'ais, facebook'o aukų ir kitų iš serijos "pasifoooootkinaaaammmm!"(puke).
                      Umm šiaip mėgstu piešti, lankau dailės mokyklą, groju gitara, mėgstamiausia grupė - Muse.. MYLIU kates
                      Anime susidomėjau po Death Note, FMA. Nemėgstu anime panašių į Naruto, man jie vienodi- pagrindinis veikėjas tingus, daug valgo, bet vėliau pasirodo, kad yra labai stiprus. Tas pats per tą patį.. Aišku čia tik mano nuomonė. Žiūriu anime palygint retai(nepatinka kai kas nors iš namiškių spokso į kompiuterį ir klausia "ką čia žiūūūūrrriii??".
                      Piešti(bent tai, ką noriu) pasiseka taip pat retai, nes su broliu dalinuosi kambariu, o man reikia piešti vienumoje ^^.
                      Bendrauju dažniausiai su manimi ką nors bendro turinčiais žmonėmis, o kadangi tokių aplink mane beveik nėra, nusprendžiau prisijungti prie forumo
                      Paskutinis pakeitimas nuo Theia; 2012-07-04, 21:18.

                      Comment

                      • Bachiko-chan
                        Naujokas
                        • 2012 03 15
                        • 6

                        Sveiki aš esu Eglė,o dar kitaip žinoma,kaip Kagerou ar Bachiko-chan dar pasivaidenu kai kur, ReichMirDie.
                        Well, man 19 metelių ir esu pakolkas iš Kretingos. Baiginėju 12 klase,o kur paskui stosiu net neįsivaizduoju D
                        Ankščiau čia lankydavausi, tačiau visiškai užmiršau visus duomenis, todėl nusprendžiau užsireginti iš naujo n.n
                        Mėgstu dainuoti, rašyti, kurti, fotografuoti, bendrauti su žmonėmis, šokti, mokytis kalbų, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, anime, skaityti manga, knygas.Tik pastaruoju metu kažkaip apleidau aš anime žiūrėjima ir manga skaityma, bet sėkmingai grįžštu >D
                        O gal čia mokslai veikia? O_O''''
                        Pastaruoju metu esu pasinešusi ant paranormalių reiškinių.Labai domiuosi dvasiomis ir panašiai.
                        Ai net nežinau ką čia dar papasakojus O_O
                        Manau,kad jeigu norėėėsit pabendrauti, tai man brūkštelsit ~

                        Comment

                        • wajietaus
                          Narys
                          • 2012 03 18
                          • 37

                          Ka tik prisijungiau tai tiesiog prisistatysiu
                          Mano vardas Tomas, man 20 metu, gyvenu ir studijuoju Vilniuje.
                          Anime nelaikau savo stichija, tai labiau geras laiko praleidimas.
                          Apie anime suzinojau kai pamaciau hellsing buvau dar jaunas, per LNK vakare rode, zenklas buvo S bet tevai leido viena kart paziureti jei nieko nebus susijusiu su patys zinot kuo
                          Dar truputis apie anime
                          Jei pradedu ziureti man patikusi anime , (dazniausiai pagal istorija, screenshotus renkuosi) tai ziuriu nuo pradzios iki galo
                          Dar vienas keistas dalykas
                          As nemegstu pagrindiniu veikeju, man visada patinka vienas kuris is antraplaniu, netiek svarbus
                          Esu truputi linkes i mena, mano pusbrolis menininkas as gaila tam rankos neturiu.
                          Butu visai idomu surasti drauge bendraminte O peneles tai tikrai dar nenoriu
                          Megstu zaisti League of Legends jei kas domisi paimkit i draugus , ypac paneles nickas Wajietaus, Ir siaip kas pabendrauti nori parasykit, mano skype wajietaus. Tai tiek apie mane
                          Ai tiesa mano manymu geriausi anime kuriuos maciau:
                          FMA
                          Elfen Lied
                          Hellsing
                          naruto, bleach (jau nebeziuriu, bet skaitau manga)
                          HOTD (Butu dar geresnis be tu kvailu situaciju kai pritraukia ivairias vieteles )
                          Spoileris:
                          Spoileris:
                          Spoileris:
                          Spoileris:
                          Spoileris:
                          Spoileris:

                          Comment

                          • Kasumi Kuroki
                            Naujokas
                            • 2011 03 14
                            • 5

                            Sveiki! Esu Vika, gyvenu Jonavoje, gegužę bus 15 metų. Mėgstu bendraut(tik kad nelabai yra su kuo, turbūt pagrindinė priežastis kodėl nusprendžiau čia parašyt ^_^"), piešt, skaityt. Šeip, laabai daug kuo domiuosi, bet čia tie pomėgiai, kurie ilgiau nei po kelis menėsius ar metus išsilaikė
                            Turiu nemažai mėgstamų anime, favoritai tai turbūt Wolfs rain, Durarara, Lovely complex, No.6 .. Nors ne, nežinau, tikrai daugelis patinka, įvairių žanrų :33 Va, tik kad jau kelis mėnesius nebežiūriu nieko, doramomis susidomėjau(Gokusen baiginėju žiūrėt).
                            Norėčiau visai ką nors cosplay'int, tik baisu pirma kartą(gal kas į kompaniją, m?). Šeip, moku daryt įvairius aksesuarus, turių pažįstamą siuvėją, su kostiumais ir viskuo kitu problemų gal ir nebūtų, bet nenooriu aš viena ^0^
                            Nežinau ką dar parašyt, tiesiog.. Norėčiau labai su kuo nors susipažint, bendravimo iš esmės man tikrai trūksta :_:
                            Esu tikrai gana linksma, taigi, žmonės, come on, parašykit bent kas nors ^__^

                            Comment

                            • Sakurafan450
                              Naujokas
                              • 2012 04 08
                              • 15

                              Mano vardas yra Andželika man metu yra 21 gyvenu aš mažeikiuose anime aš susidomėjau visai neseniai kai pradėjau žiūrėti aš naruto ir dar mano draugė padėjo susipažinti su anime. Anime zona jau turėjau aš seniai šita puslapi tik buvau aš pamiršusi šeip aš mėgstu veikti viska šokiu dainuoju spalvinu žiūriu anime ir pan...Aš mėgstu valgyti viska nes šeip aš neturiu savo nemėgstamiausio maisto kurio aš nevalgyčiau... Games aš nežaidžiu , katerogija nu sudėliosiu aš pagal savo eiles anime mėgstamiausius tvarka.
                              Mėgstamiausi anime yra tokie
                              1.Naruto
                              2.Naruto shipuuden
                              3.Shugo chara
                              4.Shugo chara doki
                              5.Shugo chara party
                              6.Tokyo Mew mew
                              7.Pandora hearts
                              8.Aishiteru baby
                              9.Fruits basket
                              10.Mermaid melody
                              11.Mermaid melody pichi pichi pure
                              Ir dar daugybe mėgstamiausiu anime yra

                              Comment

                              • valtiel
                                Narys


                                • 2012 04 12
                                • 82

                                Hm, kiek nejaukiai jaučiuosi, nesantis didelis anime gerbėjas, o veikiau prijaučiantis šitai "kultūrai"(?).

                                Edvardas, 17 metų.

                                Kad supažindino su anime turiu padėkoti (gėda, bet turiu) LNK televizijai, kuri savo laiku pradėjo transliuot Dragon Ball sagą. Nors, kitaip nei daugelis kiemo draugų, niekada nebuvau šio anime hard-core fanas, kažkokią simpatiją jaučiu ir dabar. Galvoje užsilikę pavadinimai tokie kaip "Ledi Lina", "Transformeriai" (keičiamės!!!!!), "Yu-Gi-Oh", kuris, man būnant vaikui atstojo žodį "kultas". Bet visą mano požiūrį į anime žanrą kardinaliai pakeitė "Rurouni Kenshin", kitaip dar žinomas, kaip "Samurajai X". Supratau, kad anime gali būti kitoks, rimtesnis, žiauresnis. Iki šiol RK laikau savo mėgstamiausiu animĖ. Tada sekė "Shaman King", pykčiai su tėvais, kad leistų naktim žiūrėt "Hellsing'ą". Dar kart apie anime nuomonę pakeitęs "Interstella 5555". Dar šiek tiek pamenu, kad žiūrėjau "Naruto", bet nedaug. Gal, kada nors, nors nemanau. Šiuo metu ieškau įdomesnių, gilesnių anime, kuriuos pažiūrėjęs dar ilgai prisiminčiau, manau, kad tam man puikiai pasitarnaus AZ forumas.

                                Nedidelis tikslas: išmokt piešti mangą.

                                Didelis tikslas: nukeliauti į Japoniją.
                                Paskutinis pakeitimas nuo valtiel; 2012-04-14, 18:36.

                                Comment

                                Working...