Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Demonice
    Naujokas
    • 2011 07 13
    • 4

    Heliou, esu Demonice, from Kaunas town. Savo sąskaitoj turiu 17 nugyventų metų,bjaurų bjaurų charakterį bet šiaip gan sukalbama. Mėgstu užsiimt kūrybinėm veiklom, like : piešimu, fotografija, kartais siuvinėjimu ar rankdarbiais. Žiauriai mėgstu keliones, šunis,katinus ir optimistiškai nusiteikusius žmogus ^^ Klausau MUSE, MSI, Breaking benjamin, like'inu rocką,bet jei ausies nerežia besikartojanti popsinė melodija tai ir kažko kito galiu pasiklausyti. Tai tiek : }

    Comment

    • yukina
      Naujokas
      • 2011 08 03
      • 13

      Yukina Ayumu. Tikras vardas Juste :3 Gyvenu Vilniuje, man 14 metu. Moku lietuviu, lenku, rusu ir anglu kalbas pilnai, mokausi vokieciu ir japonu kalbu. Planuoju ismokti lotynu, nes kaip ne kaip, nuo jos viskas prasidejo. Piesiu mazdaug nuo 6 metu, dailes mokyklu nelankiau ir nelankysiu; zavi manga stilius, ji ir naudoju piesdama. Dainuoju taipogi nuo vaikystes, pradejau galbut truputi anksciau, nei piesima. Groju gitara. Noriu elektrines т т. Myliu manga ir anime, kaip ir visi cia esantys, bet taipogi mane traukia Japonijos kultura, kalba ir ir religijos. Pries pradedant ziureti anime, labai ilgai skaitau ir nagrineju, todel nesu perziurejus daugiau nei 20 anime, bet zinau tikrai daug. Patinka triusiai, pingvinai ir suniukai. Cosplay'inu, rusiuoju siuksles ir siaip esu keistas zmogus. ^^~

      Comment

      • Lukaa
        Naujokas
        • 2011 06 18
        • 2

        Sveiki, esu Lukrecija, bet dauguma vadina Luka. Man 15m, esu iš Kauno. Anime susidomėjau neseniai, gal prieš kokį pusmetį, o šį puslapį taip pat atradau atsitiktinai
        Šiaip mėgstu muziką, pati lankau muzikos mokyklą, groju pianinu ir šiek tiek pradėjau grot gitara. Taip pat mėgstu skaityti ir piešt.
        Laaabai myliu gyvūnus, pati turiu 3 šunis, katiną ir dar 2 žiurkes . Tai tiek apie mane

        Comment

        • HigeLover
          Naujokas
          • 2011 08 16
          • 4

          Sveikučiai aš esu Iveta Man 12, gyvenu Marijampolėje ir esu tieiog išprotėjus dėl anime. Pirmą savo anime pamačiau būdama 7-8 metų xD Ir tas anime beabėjo buvo Dragon Ball Z [DBZ] ;D Šiuo metu žiūriu šiuos anime : Wolf's Rain, Soul Eater ir Naruto Žiauriai mėgstu piešt anime gyvūnus, o ypač vilkus <3 Kaip ir neturiu daugiau ką pasakyt. Tikiuosi rasim bendrą kalbą
          „Why? Why do humans always look to the sky? Why do you try so hard to fly when you don't have any wings? We'll run on our own legs.“~ Wolf's Rain

          Comment

          • untold-picture
            Rimtas forumo narys

            • 2010 07 19
            • 127

            Apie mane xD
            Spoileris:
            Vardas: Gintare bet susitrumpinus i Ga-chan
            Metai: 17
            Characteris: (realiam gyvenime)ramus zmogus kol neisprovokuoja . Tada arba pasakau ko nederetu kitaip visa tiesa iskloju skaudzia .Stengiuos neatkreipt demesio zmoniu ir but ta nematoma :/ .Tik pastaruoju metu zmones limpa prie manes kad as kitokiu mastymu. Bet aisku man tai nerupi jau ne karta padedu savo priesams :/ nors jie man tik bloga dare :/ bet koks skirtumas pagal mane turim gyventi taip kad kai atgimsim butu kitas gyvenimas tik geresnis esu namiseda
            Hobis: piesti anime zmones, fonus, seip domina daug meno dalyku labai domina zaidimu kurimas . kompiuteriai galim sakyt viskas kas susija su kompiuteriais
            Baime: nuo pat vaikystes buvau mergaiciu atstumpta tad bendravau su berniukais still.... buti atstumpta beveik visu ivare man baime zmoniu as bijau zmoniu todel juos ignoruoju niekada nerodydama sios baimes :/ nors bijau likti visiskai viena tad jei turiu drauga/e prisirisu labai tad stengiuos neieskot draugu kurie veliau eilini kart permes dar turiu viena kvaila baime as bijau tamsos . as vis jauciu kad kazkas kai tamsu seka net kambary stebi. tad negaliu miegot be naktines lemputes. nors ir jei yra kambary dvasia nors ir koliduriuoje kur pastoviai kai einu nukrecia visa kuna nemanau kad jos blogos gi visdelto jau ilgas laikas o nieko neatsitiko xD
            Mestu: gaminti valgyti ,tingyniauti, svajoti ,susidaryt dienotvarkes , stebeti aplinka, labai kates myliu xd persiski mano megstamiausia rusis
            Nemegstu: mesos , sunu ,sporto(xD nors tenka daryt)
            Zodiakas: zuvys

            Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

            Comment

            • Miliukea
              Naujokas
              • 2011 08 24
              • 27

              Ohayo visiems,
              Stengsiuosi trumpai... Tai vat, esu Indrė, 14 metų, panevėžietė.
              Pomėgiai: jodinėjimas, šokiai show dance [šoku šeštus metus], kartais pakeverzoju kažką, padainuoju karaoke, mėgstu užsiiminėti su savo gyvūnais [turiu katę ir šunį], su šuniu tai agility, parodos ir dresūra. Žinoma, dar pomėgiai domėtis šalių kultūra, ir mokytis korejiečių bei japonų kalbos. (sun) Mėgstu bendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis. Sutariu beveik su visais, man svarbu, jog visi b8t7 laimingi, esu ekstravertė, bendraujanti, su humoro jausmu. Žinoma anime, kelionės, fotografija taip pat mano pomėgiai. Esu aktyvi, mėgstu daug sporto šakų. Ypatingo kažko negaliu pasakyti, jei norit kas galim susipažint. ^^ Iki malonaus

              Comment

              • Kasumi Kuroki
                Naujokas
                • 2011 03 14
                • 5

                Sveiki. Esu Vika, man 14 metų, gyvenu Jonavoj.
                Mėgstu piešti, jodinėti, skaityti, lipdyti iš polimerinio molio, klausytis muzikos.
                Anime susidomėjau 11, bet tas tikras domėjimasis prasidėjo 12. Kur atradau animezoną - nepamenu.
                Anime top 5: Loveless, Durarara, Lovely complex, Bokura ga Ita ir Kaichou wa Maid-sama.
                Šeip labai patinka bendrauti. Pakalbėti, pasivaikščiot išeiti(paskutinius metus to labai trūksta, leidžiu dieneles namuose).
                Nežinau net, ką daugiau parašyti. Tikiuosi rasim bendrą kalbą ^^

                Comment

                • Ice Tea
                  Naujokas

                  • 2009 07 18
                  • 13

                  Sveiki visi. Mano vardas Aistis, man 16 ir gyvenu Vilniuje. Labai mėgstu piešti, kurti įvairias istorijas, rašyti, žiūrėti anime bei skaityti mangas. I anime zoną patekau 2009 metais per viresnį brolį, kuris tuo metu labai domėjosi anime, bei piešė. Tuo metu man labai patiko naruto, taigi užsiregistravau i AZ ieškoti bendraminčių, bet taip šio acc ir nenaudojau, o dabar visai nesenei (po nowjapan) atsiminiau, kad turėjau AZ acc ir prisijungiau . Taigi nors rodo, kad šitas acc senas ištikro jį naudoju tik keles savaites. Mano mėgstamiausių anime top 5 atrodytu taip:
                  1.Angel Beats (jei nematėt pažiūrėkit tiiiiiiiiiikrai verta)
                  2.School Rumble (ir manga)
                  3.Baka and Test
                  4.Clannad
                  5.Death Note (ir manga)
                  Ateities planai: Sudalyvauti bent vienam cosplay renginyje kaip dalyviui (tik dar nežinau ką cosplayinčiau )
                  Tai tiek

                  Comment

                  • pushis33
                    Naujokas
                    • 2011 10 11
                    • 4

                    Labukas visiems. Mano vardas Aida man kolkas 16 Pomegiu turiu pilna ir manau ju vis daugeja. Labai megstu sokti, piesti, gaminti valgyti (ypac kokius saldumynus, tortus ar pyragus ), na anime manau irgi yra pomegis Siuo metu mokaus vazinet su skate'u (nors nelabai kas iseina ). Apie anime zona suzinojau is neto. Dometis anime pradejau gal pries 3-4 metus bet ziureti dar anksciau, nes tada dar nezinojau kas tai yra

                    Mano anime top 5 :
                    Kaichou wa Maid-sama
                    Claymore
                    Tokyo magnitude 8.0
                    Vampire knight
                    Death note

                    Comment

                    • Delete .
                      Naujokas
                      • 2011 10 11
                      • 22

                      heya. ^^
                      gyvenu aš Vilniuj. anime pradėjau domėtis 2 metus atgal. animezoną atradau visiškai atsitiktinai, ieškodama informacijos apie vieną anime. taigi ir nusprendžiau čia užsiregistruot. pomėgių turiu daug, tarp jų yra piešimas ir fotografavimas. kol kas mėgstamiausias anime yra Deadman Wonderland. mangą skaitau labai retai.
                      * jei kas norės sužinoti daugiau, rašykit į pm. :3
                      Paskutinis pakeitimas nuo Delete .; 2012-05-29, 20:37.

                      Comment

                      • wmx11
                        Naujokas
                        • 2011 04 11
                        • 4

                        Ohayo. Vardas Vainius (Retas? ) 17metų. Anime domėtis pradėjau nuo 14metų, bet tik paviršutiniškai, na, bėgant laikui pradėjo patikti ir atsirado daugiau įdomybių. Anime/ manga dėka pradėjau domėtis Japonijos kultūra. AZ atradau visiškai atsitiktinai, google's pagalba. Mėgstamiausias anime veikėjas - Izaya Orihara. Jis man prie širdies, kažkiek primena mano natūrą (Suktas, keistas ir t.t). Hm. Esu 11 klasėje, kaip ir priklauso. Savotiškas Otaku, kadangi gyvenu kaime, tai susisiekimas su išoriniu pasauliu galimas tik geru oru, arba su tėvais.

                        Domiuosi psichologija, hipnoze, manipuliacija, chemija (Yeah, explosives... 3metų stažas), kalbomis (Nippon o aishi). Dažnai stebiu žmones ir užsirašinėju jų emocijas, išraiškas, būdą ir kalbėjimą.

                        Įdomiausi anime... Psichologinio, action, horror, ecchi, slice of life, comedy, kartais romance.

                        Tai, manau, tiek. Kas nori daugiau (?) informacijos, parašykite man .

                        Comment

                        • DancingFox
                          Naujokas
                          • 2011 05 28
                          • 4

                          Hey people.^^ Mano vardas Augustė, draugai dažniau vadina Augyte arba Auga. Esu iš Kauno. Anime domiuosi nuo kokių 8 metų, kai dar buvo kanalas jetix ir foxkid. Kai rimčiau susidomėjau anime, pradėjau domėtis Japonija ir viskas kas su ja susiije. Ir dabar beveik iš proto einu kaip noriu ten nuvažiuoti. AZ atradau per netą, ieškodama tokių forumų.:3 Top 5 : Mahou Shoujo Madoka Kaname, Naruto,Shaman King, Death Note.Mėgstamiausias maistas ? ŠOKOLADAS.

                          Comment

                          • _Neko_
                            Naujokas
                            • 2011 10 18
                            • 1

                            Sveiki! Animezona naudoju gana senai anime, aprasymams ir ju paieskai. Ir tik dabar cia uzsiregistravau. Katik. Kodel neprisijungus jai negyveni be anime? Taigi man 20, vardas Ernesta esu is Klaipedos. Pirmas anime db, dbz kaip ir daugumos ir samurajaix, tada visai neisivaizdavau kas anime yra is tikro. Po to Hellsing, Kite sekmadieniniai naktiniai ju laukimai kai plauni veida saltu vandeniu, kad neuzmigt, o namiskiai tik ir saukia apie miega tada ir uzkabino. Megstu tokius anime, kaip samurai champlo, elfien lied, mnemosine, cowboy bebop, onegai teacher, hellsing ir t.t visokiu echii ir komedy neziuriu. Po ilgos pertraukos paziurejus patiko deadman wonderland, ghost hunt neteko nusivilt siap daug ko neveikiu, baigiau mokslus, del maisto tai megstu visokia paprasta egzotika. O ka daugiau, tai rasykit susipazinsim

                            Comment

                            • Nneri
                              Naujokas
                              • 2011 09 29
                              • 14

                              Sveiki, AnimeZona gyventojai! Aš esu Neri, kitaip dar žinoma kaip super sajanė [5-tojo lygio] ir avataras - jap, žmones vis dar gąsdina mano plaukai x) Man 18.

                              Pirmasis anime, kurį mačiau buvo, berods, Digimonai, po to sekė Pokemonai ir t.t. xD - o tai buvo maždaug prieš 11 metų ar dar anksčiau. Aišku, tada visi filmukai buvo vienas stebuklų kupinas pasaulis ir jų neskyriau - kur anime, kur šiaip multikas x). 'Sunkiai' išgyvenau 'Sailor Moon' ir 'DBZ' epochas ;D.
                              Prieš 3-4 metus nežinau kaip, bet 'prisiminiau' personažus didelėmis blizgančiomis akimis, pasidomėjau ir 'užsikabinau' . Taip belandžiodama ir užklydau čia - norėjau susirasti bendraminčių [EUREKA! ;D].

                              Pati piešiu manga stiliumi, pagal užsakymus piešiu žmones, juk įdomu, kaip jie atrodytų anime/manga pasaulyje ^^

                              Taip pat domiuosi religijomis - mano diskusijų arkliukas, metafizika, psichologija/parapsichologija, astrologija [atlieku praktiką: pabendravus su žmogumi, stengiuos atspėti, koks jo zodiako ženklas xDD], kuriu video – animacinius [pavyzdukas, senas, nebaigtas, bet mielas x) --> http://www.youtube.com/watch?v=MtqQDqo2-uk]ir šiaip iš gyvenimo ;].

                              Dievinu Kamiu! <3 Jis, kaip ir Dr. Housas – mano dievukai xD

                              Šlovinu bananus [mmm..] ir jų savoką galiu pritaikyti maždaug bet kurioje situacijoje, seriously xD.

                              Gyvenimo prasmė – nuolatinis tobulėjimas.

                              Esu pelėda. Naktis - tai laikas, kada iš tikrųjų GYVENU. Dieną paprastai miegu x)

                              Žmonės mane dažnai mistakin'a su kokio nors filmuko personažu.

                              Svajonių šalis, aišku be Japonijos xD, - Tibetas

                              Turiu guminius pirštus ir dažnai mėgstu jais distract'inti kitus žmones xD

                              Paminėjus kraują, man sutraukia koją x)

                              Ir šiaip aš [labai] keistas padaras xD

                              Malonu susipažinti ^^
                              Paskutinis pakeitimas nuo Nneri; 2011-11-10, 18:54.

                              Comment

                              • kazikoks
                                ha ha :P
                                • 2011 11 06
                                • 10

                                Aš tik talentas stengiantis pražysti tuščiame inde. Jei tas indas nenumarins tikiuosiu gyvensiu ilgai. Kolkas egzistuoju tik keletą savaičių ir fizinių duomenų neturiu. Mano indas juos turi, bet man ir be jų gerai. Mano egzistencija nusakyta kažkur avataro lygtyje, kadanors galbūt pasidomėsiu kur tiksliau.

                                Taigi, anime indas domisi jau seniai, bet nieko gero šioje srityje nenuveikė, tai teko atsirasti Man. Bandysiu pakeisti nusistovėjusią nuomonę jog nėra gerų lietuviškų mangų. Kolkas tik kartais užimu indo fizinį būvį ir paišau, bet su laiku tai turėtų dažnėti.

                                Indas man davė vardą "Kažikoks", bet kadangi jis šiek tiek beraštis ir tinginys, tai pavadino "kazikoks". Mano nuomone jis tieisog nežino kas aš per daiktas ir kaip su Manim tvarkytis

                                Malonu su visais susipažinti ir tikiuosi niekam netrugdysiu kartas nuo karto čia pasirodydamas ^^

                                Comment

                                Working...