Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vestjulea<3
    Rolling_Star
    • 2010 05 18
    • 28

    Sveiki! Mano vardas Vesta, iš nick'o galima suprasti, kad mergina. Man 14 metų. Esu iš Kauno.
    Anime atradau tada, kai pirmą kartą pradėjo rodyti Sailor moon. Tada pasiieškojau internete ir atradau Anime pasaulį iš kurio taip ir neišlipau. AnimeZona atradau atsitiktinai ieškodama informacijos apie kažką. (dabar tiksliai nebeprisimenu) Tada man šis puslapis labai patiko, dėl to užsiregistravau.
    Lankau mokyklą. Šiuo metu kankinuosi 8-oje klasėje. Laisvalaikiu (be Anime ir Manga) šoku Show Dance grupėje, groju pianinu (tik Anime melodijas ), klausausi muzikos ir būnu su draugais.
    Turbūt esu linkma, nes visi man taip sako Esu savaip keista ir savaip įdomi. Mėgstu bendraut ir žaist tokius žaidimus kaip Counter Strike ir Lineage2
    Na kolkas užteks, o vėliau pamatysim

    Comment

    • Eikko
      observer.
      • 2009 08 27
      • 16

      Nusprendžiau ir aš prisistatyti, nors forume jau senokai~
      So, I'm Eikko (nick'as nesusijęs su jokiais anime), tiesiog labai pripratau prie šio vardo, o tikrasis nebepatinka e.e
      age: 22
      city: Vilnius, dažnai tenka būti ir Klaipėdoj, Palangoje (mama gyvena ten), prieš atsikraustant į Lietuvą gyvenau Suomijoje.

      Anime pradėjau domėtis daugmaž~ prieš 3 metus, tiksliai net neatsimenu. Tiesiog draugas parodė Death Note, instantly fell in love with Ryuzaki, susidomėjau, ir pradėjau ieškoti ir žiūrėti kitus anime non stop. Vienas iš all time favorites yra Welcome to the N.H.K.
      Prieš kokį pusmetį pradėjau skaityti įvairią mangą.
      Patinka cosplay; fotografija (studijavau VDA, bet mečiau); piešimas (baigiau dailės mokyklą); jojimas (lankiau ~7 metus); etc.
      Thats basic.

      O šiaip tai, Im pretty shy, obsessed with sniper riffles, niekada nenešioju kelnių, I think I'm a cat, perfectionist, nepakenčiu karščio, when I walk in a room its a terrible mess, greitai susierzinu nuo sudėtingų dalykų ir dramų, nekenčiu žodžio konceptas, labai mėgstu kalbėti angliškai, nekenčiu vaikų, myliu gyvūnus, nevalgau daržovių ir dievinu mėsą ir saldymynus, niekada nestorėju, nekenčiu sporto, sunkiai užmiegu, nuo nieko neveikimo gaunu insomnią, vis dar kramtau nagus, dažniausiai nesugebu nupiešti nieko išskyrus apskritimą, filmus žiūriu išskirtinai retais atvejais, nežiūriu TV, nerūkau, raudona plaukų spalva nekinta 3 metus, esu draugiška, geranoriška, tolerantiška, ir labai mėgstu bendrauti, nors visada gaunasi taip, kad neturiu su kuo, gal iš šono kažkaip kitaip atrodo e.e
      Čia gal ir ne vieta, bet labai norėčiau bendraminčių ir draugų, tai viliuosi, kad kasnors galbūt parašys ^^'
      onegaishimasu?~ *-*

      O čia mano deviantart accountas, gal kažkam bus įdomu~ (dėmesio trūkumas):
      http://freebrainwash.deviantart.com/

      I guess that is all.
      an empowered and informed member of society.
      http://freebrainwash.deviantart.com/

      Comment

      • baganas
        Narys
        • 2010 08 14
        • 31

        Sveiki, mano vardas Karolis man 20 metų.Esu iš Alytaus.
        Anime pirmą karta pamačiau gal tada kaip rodė per tv Dragon Ball ir dar keletą kitų,bet rimtai pradėjau žiūrėti kažkur prieš metus nes labai užkabino
        Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti filmus(rimtus filmus o ne popsa )/anime,klausytis muzikos (labiausia patinka Techno/Electronika aišku neatsisakau kartais ir lengvo roko tik nepernešu popso ir rusiškos muzikos..), gerti alų ir juoda arbata, ir aišku trolint prie pc D
        Labai nemėgstu tv nes ten totalu crap rodo ir triukšmo aišku neskaitant garsios muzikos..
        Tai tiek


        Comment

        • Ernestas13
          Genijus
          • 2011 04 21
          • 1

          Vardas: Ernestas

          Gimimo metai: 1997-02-15 (dabar 14m.)
          Hobiai: anime,PC,TV,mokslinė fantastika,filosofija,technologijos.
          Esu truputį moksliukas, domiuosi kompiuteriais.
          Naktį kuriu pasaulio užvaldymo planus.
          Manau kad esu genijus

          Anime domėtis pradėjau pamates kažkada rodyta metalinį alchemika ir naruta.

          Anime Zona radau google ieškodamas anime forumo.

          Šiaip Anime Zona žinau jau ilgai bet nebuvau prisiregistraves tik taip žiurėjau anime aprašymus.
          Paskutinis pakeitimas nuo Ernestas13; 2011-04-23, 14:32.




          Comment

          • Fullmetal(aurimas)

            Esu Aurimas iš Utenos man 14 metų anime mėgstu labai galima sakyti neatskiriama gyvenimo dalis.
            Animezona megstu labai draugiški visi.

            Mylimiausias sportas krepšnis esu nemažas fanas.
            Mano svajonė nuvykti į Japoniją.
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2011-04-22, 17:46. Priežastis: Mylimiausias sportas - BanHammering. Svajonė numirus iškeliauti į moderų rojų.

            Comment

            • RyuMaster
              Narys

              • 2010 05 25
              • 48

              Sveiki, esu Konstantinas, man 14. Is anime labai megstu Hentai, Echii Yuri ir Tentacles ir ten kur daug visokiu merginu buna. Anime pradejau ziureti po "Bondage Game", labai patiko didele anime prasme ir nuo to laiko ziuriu anime kas vakara.

              Dar as labai miegstu MMORPG ir fantasy, ir klausau visokia muzika pop rock jazz metal. Ah taip as is Kauno.

              Comment

              • Silviija
                Naujokas
                • 2011 02 22
                • 9

                o hai
                Aš Silvija. Man 12 D8 . Mėgstu futbolą; gyvūnus (pati auginu 2 katinus ir 2 šunis xD); fotografija užsiiminėjau, bet nusibodo. Esu bendraujanti, aktyvi. Anime atradau draugės pagalba, bet mane labiau traukia manga! Gyvenu netoli Pakruojo. Daugiau ir neturiu ko pasakyti ^^'

                Comment

                • Enemy
                  Naujokas
                  • 2011 06 07
                  • 2

                  Hmmm...........
                  Esu Gertruda, man 16. Gyvenu kaune.

                  Rasydama lietuviskai nenaudoju lietuvisku raidziu, labiau megstu kalbet angliskai, i AZ uzklydau atsitiktinai ir prisiregistravau, nors anime/manga jau senai nebeziuriu/nebeskaitau. Pasiziuriu kartais, kai neber ka veikt.

                  Dazniausiai klausau roko tipo muzikos, arba OST, kartais lengvo metalo.
                  Myliu gyvunus (kai buna koks filmas, man vietos kur nukencia gyvunai kartais graudesnes nei tos, kur nukencia zmones. xd)

                  Labai tingiu cia daug kalbet.
                  Nesikandzioju.

                  Comment

                  • Hiroko~
                    Naujokas
                    • 2011 06 12
                    • 4

                    Viktorija
                    14
                    Rusne
                    Anime.... Kaip J-Rokas, taip ir Anime.... viskas po mazu(:
                    Animezona - nepamenu x D
                    veikiu, nieko neveikiu, 23 valandas per para prie pc, valanda iseinu parukyt, ir vel atgal ; D
                    valgyt. dievinu sushi, ryzius, darzoves ir pan.

                    dievinu J-Rock, Visual Key muzika, patinka daug grupiu/atlikeju iskyrus Dir En Grey ir Plastic Tree, ju nekenciu.
                    siuo metu, hm... man patinka...... kas man patinka? aaaaaa....... The Gazette.... Aoi...... *___*
                    ir Screw...... ;3 japonija duomius..... puse metu.... sakai mazai? hahaha bet uztat kiek as visko zinau ! ;33p
                    taigi, susidomejau nuo LM.C grupes, cia kai tipo mada buvo. vapse jokia mada, drauges itaka....... na tikiuos , dar ilgai man patiks, [japonija] ir kazkada i ja nukeliausiu [mama leido! ;33 ] // Hiroko~

                    Comment

                    • HMiku
                      Naujokas
                      • 2009 11 09
                      • 3

                      Miku-chan is here!!! ^^
                      Man šiuo metu yra 15. Gyvenu Vilniuje ( užmiestyje). Hmmm... Man patinka anime, bet pastaraisiais metais nebe labai randu laiko jį žiūrėt.Anime kurie man labiausiai patiko : Paradise kiss, Nana, death note... Apie pomėgius... Ehh.. -.-" Esu labai permainingas žmogus todėl turiu labai daug skirtingu pomėgiu. mėgstu piešt, siūt, klausyt muzikos, vaikščiot, skaityt knygas, tapyt , šiaip trankytis su draugais ar užsiimt neaišku kuo ;DD... Labai mėgstu bendraut^^

                      Comment

                      • Aurimasak
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 12 14
                        • 168

                        Mah' vardas yra Aurimas.
                        Jo, esu keturiolikmetis vaikiūkštis. Gyvena anas Zarasuose, Utenos Rajone. Anime pradėjau domėtis... ką žinau. Pagavo azartas, nes neto "draugai" pradėjo kažką čiatintis apie tai. Nu ir pradėjau.
                        Apie mane patį: Esu permainingas asmuo, nerandantis atramos taško. Nemoku turėti vieno favorito, sudaryti top'ū ir t.t. Beveik laikau visus lygiais. Esu šiaip nenustygstantis vietoje, dažnai draugai palaiko mane visišku bepročiu (Oh yeaz, atsigulkim pagulėkim ant kelio). Taipogi turiu pravardę "Pedobear", nors tas man nelabai patinka. Geriau būtų PervBear :> Šiaip esu drovus vaikinukas. Keikiuosi, nerūkau ir nerūkysiu, kartais išmaukiu stiklinę kitą alkoholio. Ne esu narkomanas ir manęs ten nepatrauksit. Tai žodžiu, tiek to prisistatymo, jeigu ką sudominau tai privačiai mane pakvieskit, gal ką nuveiksim
                        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-07-01, 11:51. Priežastis: how can shota be a pedo?

                        Comment

                        • Kenčis-Himura

                          Taip, esu Aurimas man metų 15, gyvenu netoli Ignalinos. Mokytis nemėgstu, mano vidurkis(9,4).
                          Esu didelis krepšinio fanas, beto užsiimu sportu tiksliau stumdau štangas.
                          AZ atradau prieš 3 metus, bet pachetint užsigeidžiau tik prieš 4 mėnesius.
                          Daba sėdžiu KuroBT subtitle group komandoje. Mėgstamiausi anime žanrai mechai, su samurajai, bei nindzėm, na ir fantastika.
                          Mano manymu AZ genijai Daan, Hellsing_lover, Airiz, Bardakas, Killerbee ir beabėjo Amidau.
                          Ypač vertinu Hellsing_Lover, tik ji man padėjo, kai reikėjo, tai didelis ačiūplačiojoje publikoje.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-07-19, 21:20.

                          Comment

                          • Domingo
                            Naujokas
                            • 2011 06 17
                            • 3

                            Sveiki, mano vardas Povilas. Man 19, esu is Jonavos, esu didelis tinginys taciau tai man nesutrukde gerai pabaigti mokykla. Dabar mano siekis istot nemokamai i VU,KTU ar VDU ekonomika. Megstu zaist krepsini, pries metus stumdziau stanga, butu noro ir dabar Esu ramesnio budo zmogus, taciau tarp savu atsiskleidziu visame grazume. Megstamiausias muzikos stilius zinoma Alternativ Rock, be muzikos sunku but gyvent manau. Anime zinoma susidomejau kaip ir daugelis is jusu, pamates Dragon Ball serijas per LNK. Na animei esu pakankamai isrankus, nekenciu Mechu.
                            Mano anime top butu:
                            1. Death Note
                            2. Elfen Lied
                            3. Dragon Ball,Dragon Ball Z(GT out)

                            Comment

                            • spoonium
                              Naujokas
                              • 2011 07 23
                              • 19

                              Sveiki, as esu Eglė. Man 14m. Esu iš Šilutės. Mano nick'as Spoonium. ;D mano pomėgiai draugai ir cosplay. Anime žiūrėti labai mėgstu, labiausiai šiuo metu susidomėjau death note. Dar kartais pažiūriu naruto.
                              Mokausi visai gerai (9,7)
                              Animezona atrodau googleje. na tai tiek.
                              My anime list- http://myanimelist.net/animelist/spookymonster

                              Comment

                              • Lali_ta
                                Naujokas
                                • 2011 07 31
                                • 1

                                Sveiki esu Lali, is mazo miestelio Alytaus. Man 15,bet greit busiu 16,todel naudojuosi visomis sio amziaus privilegijomis. xD Net nezinau kaip tureciau prisistatyti. Groju gitara,labai myliu muzika(metal,rock,punk rock ir t.t tik nelabai klausau pop rock) ir anime( ghost hunter, vampire hunter,Helsing..). Viskas prasidejo nuo DBZ ir Pokemon. Pats pirmas per interneta (youtube aisku xD) anime buvo Twins(ar kazkas tokio) o manga Moe kare. ^^ Be viso to labai megstu piesti,kurti dainas,sokineti ir ziureti siaubo filmus(galiu ziureti visus filmus,tik nelabai megstu romantinius, nors anime buna kai kurie tikrai idomus). Anime ir muzika man visada praskaidrina nuotaika,kaip narkotikas ar rytine kava.Ziauriai senai norejau cia uzsiregistruoti, daznai uzsukdavau paskaityti naujienu, issirinkti anime, tik net nezinau kodel anksciau to nepadariau. ^^ tikiuosi priimsit ir nemusit. \(*_*)/

                                Comment

                                Working...