Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nialas
    ...Addic
    • 2006 06 25
    • 35

    #91
    Autorius cyb3rpunk
    na ash cyb3rpunk, tikras vardas Albertas. cyb3rpunk todel kad gits pirmas mano anime kuri paziurejes patapau otaku. buvau anksciau mates kelis kitus animus bet jie nepaliko tokio ispudzio po kurio patampama otaku esu 19y old. mokausi. tikslau meciau. mokiausi ktu informatikoj. dbr galvoju apie filosofijos arba astronomijos studijas.
    matyti animai: gits iskaitant sac, nge, hellsing, mononoke ir dar keli. kolkas mazai nes otaku esu tik nuo siu metu. negaliu gyventi be muzikos, knygu, filmu ir aisq anime labiausi anime zanrai man sci-fi, cyberpunk, horror, fantasy.
    gyvenu kaune. gyvensiu vilniuj. patinka ne tik anime bet apskritai visa japonijos kultura. apskritai megstu grozi kad ir kokioje formoje jis butu.
    Mano muzika: system of a down, a perfect circle, nightwish, enigma, adiemus. siaip klausau ivairius stilius isskyrus pop.
    Apie filmus: geriausi visu laiku filmai yra a beautiful mind, buffalo '66, cypher, matrix trilogy, memento, pi, sin city, zatoichi, house of flying daggers, crouching tiger hidden dragon, hero, happy times.
    Knygos pagrinde ezoterijos, filosofijos ir astrofizikos.
    vat toks aš buvau prieš metus
    dabar esu daug maž panašus, tik nick'as skirtingas
    kodėl nebe cyb3rpunk? todėl kad kuriam laikui buvau užmiršęs animezona (forgive me), paskui pamiršau password'ą, dar vėliau nutariau kad gal mano acc adminai ištrynė, tai po kiek laiko susikūriau nauja
    kas per tuos metus įvyko? pasunkėjo muzika, gyvenu vis dar kaune bet gyvensiu nebe vilniuj bet tokijui , prie filmu reiketu prirašyti itchi the killer ir tetsuo, knygos pagrinde fantastikos, o po jų - visos kitos. ir vėl studijuoju! planavau astronomiją ir studijuoju fiziką vdu, be to mokausi japonų kalbos. per pusę metu nesugebėjau net katakanos padoriai išmokt, bet kadanors pradėsiu mokytis
    kas dar naujo? priklausau kauno elitiniam anime klubui kurokawa
    Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
    have done...
    Where is your god now as you're dying alone
    Brutal wounds cut deep
    No miracles to heal
    Watch your life now fade
    He's not there to help you die...

    Comment

    • zim
      Naujokas
      • 2007 02 17
      • 11

      #92
      labas vadina mane Tadu, kovo pabaigoj sueis 18 (baisu ir pagalvot kas tada desis )

      anime rimciau pradejau dometis labai neseniai, megstamiausi butu FMA, Trigun, Samurai champloo.

      siaip isbandziau kelis anime rpg kuriu isimintiniausias ir labiausiai patiko ragnarok online..

      kaip ir viskas

      Comment

      • Pheonixie

        #93
        Mano vardas Sandra man... mažai metų... gyvenu Šiaula , Anime man pradėjo patikti kaip pasakius ... nuo dbz laikų ,bet šiaip tokia gerbėja pernelyg nesu ... mėgstu piešti anime kartais intike pažiūriu filmukų ,bet patinka man... Mačius anime esu nedaug mano visas listas:
        1. Db
        2. Dbz
        3.Dbgt
        4.Sailors moono sezonai ( nu ne tai kad patiko ,bet bent jau stebėt anime piešima galėjau )
        5. Chobits (pirmasis normalus anime)
        6.Elfen Lied
        7.Puni Puni Poemi (tiesa dan nebaigiau visai )
        8. Šiuo metu žiūriu Tsubasa Revoir Chronicle
        Va... šiaip mokaus vidurinėj.. Einu į dailės mokyklą ir laisvalaikį praleidžiu prie kompo ir filmukų

        Comment

        • bolie
          Naujokas
          • 2007 02 17
          • 5

          #94
          tai vat ^^~ labadiena esu Gabija man yra beveik 14 (na 6-dieny bus) animeje beveik dar visai zalia esu ^ esu trenktas zmogus daug kas nedasyla... na gerai pusiau nedasyla xD esu is Vilniaus, klausau visual kei tiktai, megstu krauja, dir en grey klipus su daug kraujo ypac cage :^ ir dar gazette - No.[666] kaip grazu :> dar megstu nemiegoti naktimis.
          ir siaip ^^

          Comment

          • radament666
            "Umi no Suna" Dark

            • 2007 02 18
            • 154

            #95
            Noooo galvoju ir as apsiskelbsiu. Mano vardas Marius gyvenu klaipedoj arti vandens, megstu anime, kolekcionuoju kardus yyyyyyyyyr labai daug daug dalyku, kaskaip niekaip neapsistoju ties vienu, dabar mokinsiuos kaip metyti kunajus("kunai") ir siaip durklus
            ILgai nemigu naktimis, vasara patinka viduri nakties iseit pasivaikscioti ypac jej ne vienas.
            Per 3 men sukaupiau apie 100gb anime
            Zodz keistas padaras esu.
            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #96
              Hoy, my name is Airidas,man 18, anime susidomejau gal tik pries kokius 4 men todel dar nedaug esu mates ir regejes. db pumpuoju manga ir anime kuriuos esu mates per tv ar siaip kokius zymesnius kaip Naruto ar Berserk, ti va. tiek apie mane aj dar megstu pats piest manga.. ^^ ti va tiek ziniu laukiam, kito karto
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Ledux
                PlixPlox

                • 2007 03 09
                • 135

                #97
                Na ka vardas Liudas 12 metu esu is zemaitijos uzkampio Skuodo lankau meno mokykla . Anime susidomejau pamates DB per LNK . Kieciausias anime FMA nors dar nedaug tu anime ir esu mates . Animezona radau perskaites straipsni cosmopolitan zurnale na tikslaiu mama parode ka cia kazkas su anime susije tai ir perskaiciau
                sigpic

                http://ledux.myanimelist.net

                Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                Nebūk jautis 2009

                Comment

                • N-26
                  No Giving Up NOW !!!
                  • 2006 09 09
                  • 45

                  #98
                  laikas ir man cje paraslevot Sweiki mano vardas Elvinas kolkas man 16 bet neuzkalnu 17 anime domiuosi gal jau pora metu o sy tinklapy atsitiktinai radau ieskodamas aprasymu apie anime
                  "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
                  sigpic

                  Comment

                  • Antonas

                    #99
                    Hello!!!

                    As Antox,givenu 30km nuo utenos. zaidus kiek turejau tiek perejau, o turejau tikrai daug. Man patinka juodos radaakes merginos del ju viska galeciau atiguoti. Animu susdomejau jau gan senokai pirmas anime ANGEL SANCTUARY. Anime zona man pasiule draugelis, sake kad ten bendraminciu dau yra. Beje man sesiolika meteliu .

                    Comment

                    • Di
                      • 2006 09 19
                      • 169

                      Google užrašius "anime" pirmas išmestas linkas yra būtent Anime Zonos pati žurnalistė esu, tai puikiai žinau žurnalistinio "darbo" principus

                      Ok, tęsiam susipažinimą

                      Aš esu Di, jau kelis mėnesius - Bemiegis Angelas, nes nustojau miegoti dėl laiko trūkumo.

                      Esu žurnalistė, dirbu viename žurnale, taip pat naujienų portale ir dar IT paslaugas teikiančioje įmonėje.

                      Pirmasis anime buvo candy candy, vėliau - sendibelė ir t.t. Pats mėgstamiausias, vėl mane atvedęs į "teisingą" kelią, Bleach.

                      Dabar pati mokausi paišyti manga, bet paišau ne tik ją - esu grafikė, baigusi studijuoti žurnalistiką stosiu ir į garfikos studijas.

                      Dar be visų užsiėmimų recenzuoju knygas. Esu beprotiška skaitytoja. Labai greitai ir labai daug skaitau.

                      Mėgstu dainuoti. Žinoma, iki dainavimo japoniškai man dar toli. Tiesą sakant, japoniškai beveik nieko nesuprantu, todėl labai žaviuosi visais jumis, nes mokat daug daugiau nei aš.

                      Gyvenime esu idėjų generatorius ir perpetum mobile. Kažkada susilaukiau ir pavadinimo femme fatale, bet čia jau kita istorija. Dabar labiausiai norėčiau suburti žmonių, mokančių ir norinčių piešti manga, bendruomenę.

                      Esu žmogus driežas - man nuolat reikia šilumos. Ir žmogus energijos kaupiklis -nuolat įsielektrinu, o dar dažniau mane nukrato įvairiausi daiktai.

                      Na, avataras yra ir mano nuotrauka, tai susipažinimas labai jau išsamus.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2007-03-14, 08:07.
                      [I]kiekyb

                      Comment

                      • darkoman
                        Irako Seigen
                        • 2007 03 12
                        • 5

                        Sweiki Nesenai pasiskaitinejes internete suzinojau apie anime( teko ir anksciau girdeti toki zodi bet nelabai krepiau demesi). Taigi pasiskaitinejau visokiuose forumuose kas tas anime,kokie atsiliepimai. Mane uzkabino. Taigi dabar pradesiu ir as ziureti Anime. Maciau kad Anime pasirinkima labai labai labai didelis.todel net neisivaizduoju nuo ko pradeti. bet nieko ,vistiek nuo kazko pradeti reikia
                        truputi info abouti me :
                        17metu,domiuosi labai ivairia muzika,sportu ( ypac krepsiniu,futbolu) . cia ne i tema bet as uz KAUNO zalgiri
                        kaip asmenybe nesu uzsidares,dazniausiai linksmas pasnekovas,komunikabilus,draugu komapnijoje as bunu "siela"

                        taigi man siektiek reiktu pagalbos.. jei nesunku gal galetumet i pm parasyt koki anime kuri turi pamatyti kiekvienas.Nenoreciau tokio kuriame vien kraujas..kazka idomaus ir itraukiancio..
                        taigi aciu uz sugaista laika tikiuosi susibendrausim

                        nuolankiai DARKOMAN..
                        ..keep your Enemies closer than your friends..

                        Comment

                        • nassa
                          infuckincreadible...
                          • 2007 03 13
                          • 5

                          Hi,
                          na ir vargau kol suradau vietelę kurioje galima prisistatyt..
                          Giedrė, iš Vilniaus, 21-erių. anime žiūriu seniai, bet tik neseniai supratau, kad tai anime. viskas rimtai prasidėjo, kai draugas atsinešė Appleseed'a... toliau sekė Akira, Evangelion, Berserk, Full Metall Panic (afigienas). dabar mano favorite yra Death Note ir Ouran High chool, kodėl būtent šis?... žiauriai sunku mokytis, kai turiu laisvo laiko, noriu ko nors lengvo, thats why.... o DN užkalbiavo iki negaliu ir iki nakties...
                          mėgstu knygas, meną, sportą, muziką, šokį, katinus ir šunis, automobilius, alų ir bananus. absoliučiai nekenčiu kambarinių gėlių, autikų be langų, šlapių kojnių ir lietuviško TV...

                          mano susi

                          Comment

                          • Undying dilettante

                            laba, pirmiausia noreciau parasyt, kad internetiniu pazinciu neieskau, todel mano vardas visikai nesvarbus na, bet del bendro supratimo man 15 metu. anime domiuosi daugiausei is menines puses, nors filmukus irgi ziuriu, bet nesu ju daug macius saita suradau ieskodama lt info apie anime per googla. visada malonu matyt kitu anime kuryba, labiau piesta ranka nei daryta kompiuteriu. deja, pati anime piesti nemoku. domiuosi japonu kultura, bet nesenei, delto man sitas yra lb svarbus info saltinis. esu diletante, bet mokaus
                            esu tolerantiska ir zmonese labai vertinu sia savybe klausau ivairios muzikos, siuo metu ypatingai evanescense, tiesto, prodigy megstu astru maista. esu melancholike. megstu juoda & balta spalvas. tai tiek

                            Comment

                            • dead_bird_DeLilah

                              labux, aš Violeta man 14m. Anime susidomėjau prieš pusantrų metų. Prieš metus pradėjau anime žiūrėti per kompa, ir visai neseniai radau ši forumiuką per google. Man patinka skaityti knygas, klausytis muzikos ir žiurėti anime. Kolkas pas manęs yra šie numylėtiniai:
                              1.Elfen Lied
                              2.Chrono Crusade
                              3.Wolf's Rain
                              4.Jigoku Shoujo
                              5.Vampire princess Miyu
                              6.New Legend of Snow White Pretear
                              Man atrodo kolkas užteks, bet tikiosi kad sarašas pasipildys
                              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-04-06, 14:27.

                              Comment

                              • Taira
                                Bassist-Flautist

                                • 2007 03 18
                                • 42

                                Esu Vincas. Anime domiuosi nuo 12 metų,nuo DB laikų. Dabar man 17m. nors esu metęs įprotį daug anime žiūrėti,nors retkarčiais pasižiūriu ką nors geresnio. Mėgstu Anime ,kurie turi Menininę,Simbolinę vertę ir išlenda iš šablonų - Cowboy Bebop,Trigun,Great Teacher Onizuka,Tsukihime,FMA ar iš šios serijos.. Pamiršau FLCL!. Nors teko žiūrėti ir daug Haremo ir šeip Romance(Nū rimtai už širdies griebia).. Domiuosi Japonijos kultūra,mentalitetu(Šeip jie bjaurūs ir mūsų į savo visuomėnę nepriims,nesvajokit),bet tai pradeda man nusibosti,o tiksliau pradedu matyti,kad reikia Gelbėti Lietuvą,o ne bėgti kitur.(Esu sveikas patriotas,ne Nazis). Neseniai pradėjau domėtis Bosine Gitara..

                                Esu truputy normalesnis už visus normalius. Reikia pamatyti mane,kad tuom įsitikinti xD

                                Beje,gydau nuo maniakiško otakiškumo.
                                Baikit dangstyti savo sielos skurdumą "Ibetterthanothers" užrašais ir kiek laiko praleidot žiūrėdami menkaverčius Anime. Ač.

                                Comment

                                Working...