Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Akade
    Rimtas forumo narys

    • 2008 12 30
    • 165

    OKAY Labas visiems ^-^
    As Karolina bet draugai mane vadina Akade.
    Man 14m bet po 29d man sueis 15m ^.^
    Megstu: Piesti, dainuoti, kurti mangas, aisku ziureti anime ir skaityti ivairias mangas dievinu siuti rubus ir kostiumus bet nekenciu kai siuvimo masina pradeda streikuoti
    Gyvenu Vilniuje. Turiu katina kuris megsta mane nervinti >.<
    Tai pat megstu vaikscioti i cosplay ir fotografuoti
    Pomegiu gal ir ne tiek daug bet vistiek as juos DIEVIMU
    Nemegstu: Hmm ko gi as nemegstu xD turbut nemegstu MOKYKLOS nes mano klasiokai nekencia tokiu kaip as
    Anime pradejau dometis kai buvau 10m. Nuo tada as ziuriu ir ziuriu bei negaliu atsiplesti xDDD.
    Anime kuriuos megstu: Ech ju labaiii daug vardinciau ir vardinciau bet nenoriu per daug uzknisti.
    Sooo tokia jau as. Tikiuosi rasti cia daug bendraminciu ir nauju drauuguu ^-^
    Tai tiek apie mane

    Comment

    • Adwims
      Naujokas

      • 2010 04 08
      • 23

      Hey,nusprendziau ir as dienorasti parasyt Taigi,vardas mano Andrius,pravardziu neminesiu nes ju atsiradimo kilmiu istorijos per daug ilgos Kiles is Ukmerges bet siu metu trankausi po Kauna,tiksliau KTU Chemijos fakultete,hm gal siemet pavyks kokia bomba pasigamint,juokauju Kaip asmenybe,gan nepastovi,neaisku ko norinti,per daug savikritiska ir savidestruktivi,kamuojama depresiju,kompleksu ir dar visokios bjaurasties,bei siaip neaisku kas as toks per padaras Nepaisant siu nesklandumu,gan lengvai bendraujantis ir humora megstantis zmogiukas Oh,pomegiu metas,na cia tikras galvos skausmas nes net nzn ar tokiu turiu,na patinka skaityt psichologinio turinio knygas,straipsniu ir pan;aisku pasiziuriu anime,bandau amv pakurt,kas nlb sekas na dar prie pomegio priskirciau skaniai pavalgyt,kas liecia ivairiu valgiu gaminimasi. na o visa likusia veikla galeciau pavadint givenimo patirties kaupimu,viena kart pabandai,suzinai kas kaip ir uztenka,isimtinais atvejais gyvenimas neleidzia daugiau kaip ir nzn ka rasyt,bei nenoriu isiplest,nes vis pastoviai gaunu pylos kad per daug kalbu

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

      Comment

      • Laitas
        Fail
        • 2010 09 07
        • 3

        Sveiki , na busiu Justas man 16 [Bet dauuguma vadina laitu ] Gyvenau kaune dabar apsistojes Londone [nieko gero ten , patikekit..] anime pradejau ziuret turbut kai dar DBZ rodydavo o dometis kai kazkuria nakti per lnk Hellsinga parode man kokie 12 buvo .
        Megstamiausi anime : FLCL , Hellsing , Soul Eater ,Rainbow ir Detroit Metal City
        na dar yra keli geri kuriuos tik dabar perziurejau : Bakemonogatari ir Full Metal Panic
        Hobiai : Miegoti , Miegoti , Tinginiauti , Siausti su "saika" , Klausitis muzikos [pagrinde Metal/Rock]
        Kad ir kaip megstu miegoti naktimis beveik nemiegu .
        Na dar turiu zalingu pomegiu kaip rukymas , gerimas ir sedejimas kiera para prie pc bandant ilysti i google ftp serveri [man beveik pavyko xD]
        Na toks jau as kam idomu suzinoti daugiau [o.o] parasykit

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Tsuki no ame
          Naujokas
          • 2010 09 09
          • 10

          Sveiki, as Augustina. Gyvenu aplink Taurage, nu ten, kur kontrabanda geriausiai stumia^^ Man 18, bet gal tik kokius du metus domiuosi anime. Siaip labiau megstu manga. Didziausias pomegis piesti visokias keverzones ir skaityti fantastines knygas. Neisivaizduoju savo dienos be geros porcujos mangos XD
          Pliusai: kantri, rami, linkusi padeti ir issikuopti is po saves.
          Minusai: tingine, dar karta tingine, tokia uzsispyrus, kad uzknisu zmones, siek tiek savanaude, nelabai rupinuosi kitais, kompiuterio maniake T_T

          Laisvalaikiu megstu rasyti eilerascius ir kurti dainas. Taip pat vazineju i cosplay, o kostiumus siunuosi pati. Siuvimo masina prakeikiau kokius simta kartu ir vis vien man jos negana. Labai megstu sokolada ir saldzia arbata ^^

          Aciu uz demesi

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            Sveiki mieleji anime zonieciai.

            Vardas: Ugnius
            Metai: 13
            Vieta: Klaipeda.
            Biski papasakosiu apie save. Taigi anime pradejau dometis(rimtai) nuo 9 metu. Pats pirmas anime ir turbut daugiausiai man tuo metu sukeles emociju buvo FMA. Pamenu ziuredavau kiek viena ep. kai rodydavo velai vakare per lnk. Nors ir buvau labai jaunas, bet vistiek supratau ta anime ir jo esme. Nesu labai didelis otaka. Kartais paziuriu koki action anime kai nera ka veikti. Pirmasis mano nikas buvo alchemy boy, senesni az'o lankytojai turbut pamenat. Anime zona buvo pirmasis mano forumas. Prisiregistravau ir rasiau visokias nesamones kokios saudavo i galva. Tikriausiai buvau uzsidirbes daugiausiai minusu visoi anime zonos istorijoi. Izeidziancios zinutes ir administracinei ispejimai biski sutramde mane ir nebesireiskiau forume tiek daug. Taigi megstu labai sporta, vazinieju su bmx dviraciu. Esu susilauzes abidvi rankas(ir vistiek sugebejau losti counter-strike xD) Lankau teilando box'a. Mokinuosi taip sudinai, kad vos nepaliko antrais metais. Tai del to nes visada miegu per pamokas ir nieko negirdziu.

            Amv kurimo istorija. viskas prasidejo kai buvau 4-tokas. Tada neturejau interneto ir vaiksciojau i kompiterines, kad galeciau paziureti kokius nors amv. Taip buvo kokius metus. Tuomet sugalvojau sukurti koki klipa. Apie menesi vazinejausiu pas draugus i namus ir siunciausi tokko anime. Taigi pagaliau gavau visus 12 epizodu. Sukuriau kazkoki amv ir sudalyvavau amv konkurse "fresh meet". ziemiau lygtais 11 vieta is 13. Tas mane sunervino. Tada pamaciau, kad lietuva turi labai daug kurybisku amv kureju. Apie metus mokinausi kurti su sony vegas'u. Sededavau kiauras naktis. Iki tol kol paskelbe "amv azar" konkursa. Su draugu raginimais uzsirasiau i ji ir uziemiau 3 vieta. Tikrai nesitekejau.


            Dabar turiu svajone tapti geriausiu action amv maker'iu pasaulyje. Ir tikrai sitos svajones nepamesiu. Manau jai daug dirpsiu ir sieksiu uzsibriesto tikslo gal po kazkiek laiko(nesvarbu,kad tai gali uztrukti daug metu) mano svajone issipildys. Taigi, visi laukit "amv azar 10" amv konkurso!!! Sudrebinsiu lietuva su dar vienu galingu action zanro amv klipu!

            P.S. Labai atsiprasau uz klaidas. Tingiu rasyti su lietuviu abecele, o del greito rasymo pamatysiti ne viena klaida. Bet tikiuosi iskaitysit xD

            Comment

            • Kanda
              Rašytojas

              • 2010 09 25
              • 236

              Sveiki,

              Aš esu Kanda ( Eglė Ratkevičiūtė ) ;D Dabar studinu VTDK ir gyvenu Vln ;D Anime susidomėjau dar nuo songoko laikų - begdavau iš pamokų, atmenu piešdavau beprotiškai daug Vedžitų, net is sniego lipdziau ;D Rimtai susidomėjau anime, tai kai pradėjo rodyti Hellsingą ir FMA na dar Digimonai ir tt... viską kas per tv ėjo, nes neto neturėjau gan ilgai ;D Daug piešiu ir kopinu, nes noriu gyvenima susieti su tokiais dalykais ( drambliuko svajonėse ;D ) Nekenčiu visų bobiškų anime ir mangų ar beprasmio turinio nesąmonių, kurių dabar privisę - taigi mėgstamas mangas ar animes galiu suskaičiuoti ant rankos pirštų ;D TAukstas pamisimo levelis - mano tapetai -vien keverzones. Nemoku spalvinti - viskas juoda balta ir netvarkinga ( Blame be tonu ) ;D Tevai neleido rankas , nes nesupranta į ką aš iklimpau ;D Daug draugų nepažįstu, kuriems patiktų tokie dalykai - tai atsibeldžiau čia ;D Tikiuosi atsiras bendraujančių bendraminčių - ne tik žiūrinčių, bet ir piešiančių ;D P.s. turiu beprotiškai didelę DBZ lipdukų kolekciją, kurią saugau pronūkiams ;D ;D NIEKADA NEUŽAUGSIU - IR NENORIU. Tiesa dar dalyvavau Now Japan 2010 - buvau Madara ;D
              Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2011-01-17, 01:04.
              DA , tumblr :P

              Comment

              • neva.
                Naujokas
                • 2010 09 20
                • 8

                laba diena.
                jaučiuosi kaip kokiame chronių susibėgime rašydamas apie save forume, bet nagi, gal bus visai linksma!
                taigi, sveiki, aš Tomas iš Vilniaus, man 20. studijuoju VU MIF, t.y. turėčiau būti matematikas, o tiksliau statistikas pagal profesiją, bet bus matyti kaip ten viskas vyks. dabar svajoju dirbti padavėju, taigi mano norai biškelį skiriasi nuo to, kuo mane augina universitetas.

                anime pradėjau domėtis panašiai kaip ir Eglė. tik kad labiau nuo digimonų laikų. per pačią dbz žiūrėjimo pradžią ją rodė tik per lenkišką kanalą, o aš neturėjau kabelinės, tai tyliai klausydavau ką šneka klasiokai apie dbz ir kai jau atėjo į Lietuvą, tai apie viską jau buvau susidaręs nuomonę ;>
                keistas dalykas tas, kad mano mėgiami veikėjai dažniausiai nebūna pagrindiniai. tiesiog, nemėgstu termino 'pagrindinis veikėjas'. piešimas. hmz. kiekviename mano sąsiuvinyje pripaišyta begalės anime veidų, jų ginklų, jų vardų ir jų aprašymų visur pilna. norėčiau kažkada gal kokią mangą papaišyti, ar bent jau storyline'ą parašyti, bet niekaip nesusiruošiu, o ir mangos piešt dar nesugebėčiau. nors apie savo storyline'us esu ganėtinai geros nuomonės, tai suradus kokį animatorių (geriau, animatorę, jei suprantat, apie ką aš ) visai įmanoma būtų bendradarbiauti.

                ai, dar baigiau muzikalkę. moterys yra angelai su sparnais, bet kartais jos nusimeta sparnus ir sėda ant šluotos. būtent tokią 'sėdusią' mokytoją ir turėjau, kuri man nujamė visą norą mokytis. mokiausi su broliu, ir po 4 metų baigus mokyklą pasakiau jam:
                -ė, velnio įsikūnijimą sutikau.
                -Loretą?
                mokytojos vardas būtent ir yra Loreta. ;D

                kadangi nesimokiau dvyliktoj klasėj nekiek, o viskas man sekėsi labai panašiai ir net visai gerai. išsilaikiau viską pakankamai neblogai, tai skirtumo kur stoti man nebuvo. randomas ėjo ir tiek. na, gal gerai.

                ką čia dar papasakojus.. ai, jau 10:30. buvo taip:
                apie 7:30 mane pažadina motina ir sako einam. kadangi turiu silpnybę savo lovai, todėl keltis niekad nemokėjau, ir, spėju, nemokėsiu. atėjau pas ją apie 8. ir meeeees, skerdėm viščiukus (ėvil) nagi, žinokit, jei jie nesmirdėtų, kai juos pešioji, tai visai įdomi patirtis!

                ai, dar apie topus reiktų papasakoti.
                nagi, pirmoj vietoj nenuginčijamai yra 'Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin' (beje, vakar pagaliau visus OST, jie toooookie nerealūs! <3)
                antroj vietoj būtų 'Code Geass'
                trečią vietą jama 'Great Teacher Onizuka'

                tik labai neseniai, o tiksliau nuo nowJapan, pradėjau domėtis kitais anime žmonėm. kodėl? gal pastebėjau, kad radęs kokį anime mėgėją galiu su juo praplepėti ištisas valandas, o ir tų žmonių vertybės skiriasi nuo paprastų mirtingųjų. ir jų elgesys yra faaaar lessss supančiotas! tai va, gal sutarsim, o gal ir alaus kada pavyks nulėkti su Jum )

                tai tiek.
                *geriu kavą su dideliu kiekiu cukraus, irrrrr, prieš 5 minutes netyčia ją išpyliau ant klaviatūros.
                gerai: pusė klaviatūros visai netgi švari!
                blogai: kartais paspaudus kokią raidę jin arba nepasispaudžia, arba vietoj jos pasirašo kokia kita, visiškai random!
                tai sorry, jei kur kokia raidė nulėkė, ar įsispraudė ;D
                Smile is the easiest way to face things. Even if it's a fake one.

                Comment

                • Siroiokami
                  Narys

                  • 2010 09 22
                  • 67

                  Sveiki visi, Stai keli faktai apie mane:
                  1. Anime zonoje esu naujokas (tiesa sakant prise pora metu net nezinojau, kad lietuvoje yra tokiu tinklalapiu, kaip sitas )
                  2. Anime domiuosi jau virs 4 metu o juos pradejau ziureti, kaip ir wisi man atrodo dar waikysteje (nors tada dar nezinojau, apie "anime industrija" ) (bent jau pries 4 metus suzinojau, kad wisi tie dragon ball, digimon... priklauso anime )
                  3.Nezinau, ar 4 metai animee domejimosi yra daug, ar mazai, bet esu ganetinai daug ju perziurejas (bent jau tokia isvada padariau, prise kelias dienas, kai uzsiregistravau anime-planet )
                  4.Pries kelis menesius pradejau skaityti manga (kas tiesa sakant buwo keista net man )
                  5.Labai patinka anime, su gerai isvystitu pagrindiniu weikeju, kuris gaudosi aplinkoje kuris yra sawo srities specelistas, ar bent jau eina ta linkme
                  6.Manau, kad anime yra geras laiko praleidimas, bet negaleciau iskeisti draugu i ja

                  *Tai tiek apie mane (jei noresite dar ka suzinoti, visada mielai atsakysiu. (arrogant me talking ;D))
                  Skeptiko rezimas

                  Comment

                  • Nanami
                    PONPONPON~

                    • 2010 06 12
                    • 118

                    Sveiki,
                    Esu Agnė, man 16 metų, esu iš Kauno ;}
                    Nors pirmasis mano matytas anime buvo DB, tačiau labiau anime susidomėjau tik prieš kokius du metus ;]
                    Labai mėgstu piešti, todėl dažnai piešiu anime tipo piešinukus, nors man dar reik nemažai praktikos, kad kas nors gražaus išeitų
                    Labiausiai patinka horror ir psychological tipo anime, tačiau žiūriu viską, kas tik užkabina ;} Taip pat nespjaunu ir į manga, o ypač shonen-ai *cough*yaoi*cough*
                    Šiais metais, kartu su drauge, pirmą kartą dalyvavome cosplay'uj (NowJapan) ir mum be galo patiko, todėl ruošiamės ir mes ką nors gražaus parodyt kadanors ;D
                    Tai manau tiek *Nyaa!*


                    P.S. Dievinu SUSHI!

                    Comment

                    • Paulie
                      Sentimental Machine
                      • 2010 10 08
                      • 2

                      Laba diena. Esu Paulius. Man jau pusė metų, kaip 19! Jau daugiau nei mėnesį, studijų sumetimais gyvenu Kaune, o šiaip esu biržietis. Studijuoju KTU, Muzikos Technologijas. Anime atradau būdamas gal 13 metų, tada žiūrėjau daug ir ilgai jų, po to numečiau, persimečiau ant japonų muzikos daugiau. Apsigyvenau Kaune - neturiu ką veikt, tai vėl pažiūriu vieną kitą anime, bet šiaip dideliu otaku savęs nebelaikau Mėgstamiausi būtų Ergo Proxy, Honey and Clover, NANA.. na iš senų laikų dar jaučiu didelę pagarba Rurouni Kenshin Nesu konkretaus žanro gerbėjas. AZ atradau jau seniai seniai, bet buvau tik creeper'is ir nieko gero čia nenuveikiau šiaip :/ Dar... MYLIU MUZIKĄ <3 Šiaip biški moku grot gitara, apsimetu, kad moku dainuot kažkiek.. XD Grojau grupėje savo gimtajam kaime, bet dabar retai besusibėgam.. Gal kam Kaune reik gitaristo? *wink wink* XD ok.. got carried away.. nevermind.. *tęsia toliau* Mokėdavau portretus piešt, bet kažkaip nebeskiriu tam laiko, tai bleh.. nežinau ar ką besugebėčiau dar...

                      ..ka megstat valgyt..
                      Kaip tikras studentas valgau koldūnus, arba keptas bulves, jei kas nors nuskuta, arba nevalgau. XD
                      juokauju.

                      Malonu susipažint!

                      Hi. I'm Paulie
                      I live in a Plastic Tree.
                      And I put 16 grammes of syrup on everything.
                      Nice to meet You.

                      Comment

                      • Unusual
                        3------->

                        • 2010 10 14
                        • 40

                        Sveiki visi naujokas cia Ne manau, kad daug kas varginsis skaityti ilga monologa, todel trumpai apie save: anime atradau vaikysteje ( gal kaip ir dauguma jusu), o siek tiek rimciau pradejau ziureti nuo 2009 liepos. Megstamiausiu animu neturiu, o megstamiausi zanrai butu : scifi, comedy, action, horror. Tai tiek ;]

                        Comment

                        • Lorilei
                          Naujokas
                          • 2010 07 09
                          • 27

                          Esu Dovilė gyvenu Kvėdarnoje (ten netoli prie tų pačių kontrabandininkų) man 16 metų. Anime susidomėjau gal 5 klasėj nors Dragon ball jau pradinėj žiųrėdavau per telika

                          Laisvalaikis - tris kartus per savaitę velkuosi į meno mokykla, ir vieną dieną per savaitę einu vakare i mokykla pasikačialint.Ai dar kartais kepu sudegusius sausainius.
                          Kartais paskaitau mangą.

                          Labiausiai patinkantys anime - D. Gray-man, Bleach, Kaze no stigma, Sayonara Zetsubou Sensei(visai prie širdies) na ir dar dauk kitų.
                          I read , i copy, i quote and then i just ignore it (Pink color makes me paranoid)

                          Comment

                          • SaMe-chan
                            always online

                            • 2010 07 16
                            • 81

                            Hey Hey Same Desu!!

                            Na bet reiktu prisistatyt gražiai. Esu vardu Ernesta man 20. Laikina lokacija Vilnius, bet kartais galima užmatyti ir pas tėvus Šiauliuose. Studijuoju fotografijos technologija, ir jau po truputi protas pradeda atsisakyti funkcionavimo.

                            Rytų kultura pradėjau domėtis net neatmenu nuo kada, gal nuo tada kai dėdė is Japonijos parvežė Bonsą ir japoniškų mangų krūvą (aišku heroglifai nėra mano stiprioji dalis skaitant japonu kai man buvo 12, tai paveiksliukai RULES!!!)

                            Pačia manga ir anime nuo tada ir susidomėjau, na jau 8 metai ir esu mačiusi visko tiek daug, kad kartais pagalvoju ar bėra ko dar nebūčiau mačiusi ar bent bandžiusi žiūrėt.

                            Mėgstamiausia spalva: Violetinė
                            Skaičius: 8
                            Plaukų spalva: Dažnai kinta kaip ir jų stilius, kolkas Blond
                            Ligos istorija: Daug serganti
                            Užimtumas: studijuojanti.. Sorry STUDENTAUJANTI ir skaitanti daug daug daug mangos.

                            Nu ir kas man ką besakytų man posakis " MADA, MADA DANE.." Prikibo paskutiniams 3 metams ir nelabai nori iškrist man iš galvos


                            Mano diena dažniausiai baigiasi kokiais - chapteriu mangos.

                            That's all,
                            Thanks for listening,
                            And have a very nice day



                            p.s. Mano mama per savaite sugebėjo ta bonsa nužudyt >_<

                            + + =

                            Comment

                            • edgrs.
                              Naujokas
                              • 2010 11 09
                              • 11

                              Taigi sveiki visi, AZ nariai!

                              Esu Edgaras.
                              Metai: 14
                              Gyvenamoji vieta: Ukmergė.
                              B-day: Gruodžio 14-tą. :3
                              Apie mane:
                              Anime rimtai pradėjau domėtis maždaug prieš pusantrų metų, kai per kažkokį kanalą per kabelinę pradėjo rodyt Naruto (ne LNK). Tada prisimenu dar nepraėjus ~30 serijų šis anime buvo nutrauktas, ir aš labai labai norėjau jį peržiurėti. Pradėjau veliau žiurėti ir kitokius anime. Vienas iš pirmųjų anime buvo School Days, pabaiga tikrai šokiravo, ilgą laiko tarpą nebeliečiau jokio anime. xD
                              Mangos neskaitau, kažkaip nelabai domina.
                              Mėgstamiausi anime: Eden of the East; Ebullient Future - Tale of memories; Zero no Tsukaima (gaila nutraukė ); Naruto Shippuden.
                              Truputi domiuosi technologijom, kompiuteriais (įdomiau pačiam tvarkyt, nei vežt pas kažką ir mokėt pinigus ).

                              Esu čia naujokas ir manau, norėčiau čia pritapti.

                              Comment

                              • uNgis
                                Naujokas
                                • 2010 10 14
                                • 6

                                Yo. .
                                Vardas : Ugnius
                                Metai : 13
                                Gimimęs: Liepos 8 dieną.
                                Gyvenvietė : Mažeikiai
                                Spalva : Žalia, Mėlyna.

                                Tai truputį apie save. Anime pradėjau nepernelyg senai domėtis, gal prieš du metus. Viskas prasidėjo nuo Dragon Ball , kai sužinojau kad ten kažkoks "anime" tai pradėjau domėtis, na tai vis bežiūriu iki šiandienos. Laisvalaikiu būnu dažniausiai su draugais (mėgstu pavaikščiot didelį atstumą pirmyn ir atgal), piešiu (bent jau mokausi ;/), arba žiūriu anime. Asmeniškai, tai nemėgstu savo ūgio (IR DAR KAIP)... Bei mėgstu labai daug galvoti ir miegoti :]. Nelabai, bet vistiek domiuosi zodiakais (tiesiog įdomu, ir daug kas atitinka). Esu gan pavydus.. Nelabai moku susidraugauti.. Iki šiol anime žiūriu vienas pats (neturiu nei vieno draugo kuris žiūrėtu anime ar pnš..) Na lyg ir viskas :].
                                Paskutinis pakeitimas nuo uNgis; 2011-02-28, 09:08.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...