Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shiki
    Naujokas
    • 2010 07 04
    • 17

    SVEEEIKI! Esu Arminas, man 16. Esu šlikštus, kvailas, veidmainis, kiaulė xD, bet kiti kazkodėl sako, kad aš geras, supratings, protingas bei ištikimas, taigi stumia ant manęs xD. Anime žiuriu jau 5 metus, bet pagal testo esu tik pradedantisis otaku xD. Mano peržiurėtu anime skaičius - netoli 50. Ilgalaikis favoritas One Piece. Laisvalaikiu klausausi muzikos, žaidžiu futbola, krepšinį, užsiimu Jumpstyle, Hardstyle, rašau dainas, trainiojuosi su draugais, groju gitara, savamoksliskai pratikuoju kovos menus ir t.t. xD. Išvaizda: Sportiško sudėjimo (lygtais xD), ūgis: 177-179 (kažkur šitam tarpe xD) svoris: 62, plaukai: rudi, akys: viena mėlin, kita melsvai žalia xD. Nesu noliferis (noliferis - žmogus didžiaja dienos dali praleidžiantis prie Pc), nesmokau taigi pažimiai per viduriuka, lankau gitaros, bei lankiau literatu bei choro burelius (pastaruosius du mečiau). Ka dar čia pasakyti... Na gal užteks. taigi sveiki az gyventojai, pasižadu but velniškai (ne)aktivus xD. Ps.: merginos, šiuo metu laisvas xDDDDDD (JOKE)

    Comment

    • Konata
      Naujokas
      • 2010 07 08
      • 18

      Hey ^_^
      Esu Barbara akka Kona-tyan.Gyvenu Vilniuje.Man 15 =3
      Anime susidomejau 12 metu,kada viena drauge dave paziuret keleta Naruto sezonu dvd =3
      Megstu sushi,kalmaru ziedus ir kreveciu salotas xD
      Noriu buti gydytoja ^^
      Megstu zaist futbola =3
      Megstu visokius game'us xD
      Ypac "Street Fighter" (nes seip visokius fighting'us megstu) ir "Starry Sky" xD
      Mano megstamiausi anime?Um.Tokiu nerealiai daug ^^
      Nu nebent galeciau isskyrt "The Melancholy of Haruhi Suzumiya","Gravitation","Death Note" ir "Hellsing" =3
      Dar man patinka Akatsuki is Naruto xD
      Na,tiek apie mane ^^

      Comment

      • Xyera
        Naujokas
        • 2010 07 22
        • 3

        Sveiki visi mano vardas Valentinas man 20m esu is Siauliu
        Anime pradejau ziureti labai seniai pirma kart pamaciau anime budamas gal 6 ar 7 metu jis buvo apie demonu zudima net pavadinimo nepamenu bet jis man labai patiko po to prasidejo visi ka tik rode per TV tai Fullmetal , DBZ ir pan.
        Ziureti anime intensyviau pradejau nuo 16m nes tik tada gavau PC ir galejau laisvai siustis
        Na o laisvalaikiu kuriu AMV is patikusiu Anime o tai pradejau daryti pries 3m turbut nes be muzikos ir anime neisivaizduoju savo gyvenimo Beje mano megstamiausi anime yra: Berserk, Elfen Lied, Claymore ir Fullmetal Alchemist na ir visi i juos panasus
        Seip klausau ivairios muzikos bet pagrinde Rock,Metal,Classic Rock, Alternative Rock na ir pan.
        Esu linksmas ir bendraujantis zmogus turiu savo poziuri i kiekviena dalyka bei savotiska gyvenimo vertinima bet seip maloniai pabendrauciau su bendraminciais ivairiais atzvilgiais tik as neprates bendrauti forumose ce yra pirmas kartas kai tai darau
        na manau tiek ir turiu papasakoti

        Comment

        • Scarpo
          Badass
          • 2010 06 09
          • 24

          Sveiki, mano vardas Rytis, man 16m. esu iš Marijampolės, pirmas anime kuri maciau.... net nezinau, kazkuris is situ: dragon ball, rurouni kenshin, shaman king.
          Rimciau ėmiausi anime kategorija, kai per jetix kanala pradejo rodyt naruta. Vien per situos filmukus ismokau anglų kalba geriau nei bet kuris kitas bendraklasis
          Esu žiūrėjęs populiariausius anime kaip: naruto, one piece, death note, bleach, elven lied, akira, tenjo tenge. Dabar perėjęs prie soul eater ir hellsing. Be viso to turiu šioki toki piešimo talenta kuri ugdau kai "užeina" bei mokausi japonu kalbos(audio pamokos pimsleur, jei kam reik galiu atsiust (moko japoniškai anglų kalba)) .
          Domiuosiu technologijoms, naujais prietaisais, elektronika ir t.t. taip pat komp. žaidimais. Klausausi bet kokio stiliaus muzika ,svarbu kad daina patinka
          Esu toks žmogus kuris mėgsta pokštus ir turi( na manau kad turiu ) gera humoro jausma
          mokslas yra šviesa, o šviesa kenkia akims

          Comment

          • starkiller999
            starkillingmoonman
            • 2010 03 22
            • 2

            Laba visiems esu vardu Kirilas, 22m., visa gyvenima iki siol praleidau Vilniuje (svajoju keliaut i Kanada ;P). Stai sumaniau pasibut AZ, labai smagiai cia viskas atrodo.

            Seip pirmaji anime - GITS - pamaciau matyt 8 metu, paskui kazkaip per vokiskus kanalus ziuredavau Kamui-X, Sailor Moon (yeah yeah ;D) ir Hellsing. Bet tik paziurejes visa DBZ per LNK supratau kad yra toks kaipo Anime stilius. Na ir prasidejo mano tyrinejimai. Siandiena suprantu, kad man patinka: Cowboy Bebop (!!!!), Berserk, FMA, klasikiniai filmai kaip Princess Mononoke, Akira (!!!), Interstella5555, GITS pirmas pilnametrazis.

            Daugiausiai turbut groju gitara ir zaidziu zaidimus. Turiu PS2 kaip retro ikona, kartais pazaidziu (MGS3 ir siandien atrodo gan nerealiai). Turiu slapta svajone nupiest komiksa (taip, nebutinai manga), ar bent parasyt kazka gero sci-fi stiliuje. Taip pat megstu daug juoktis ir kalbet apie gykiskus dalykus Tai tiek

            Comment

            • Ernestas
              Ateivis
              • 2010 04 17
              • 2



              Amžius:13m. [Turbūt jauniausias iš Forumo]
              Lytis:Vyras
              Vardas:Ernestas
              Būdo Bruožai:Programišius,keistas,linksmas.

              Comment

              • BeniChan
                Naujokas
                • 2010 08 22
                • 5

                Hiiii ^3^
                Mane vadina Beni (Benedikta) man 14 >.< gyvenu Vilniukėje, bet tikiuosi neilgai. Anime/manga myliu jau nuo vaikystės, primi matyti aišku buvo dragon ball, veliau Naruto, o tada jau pradėjau landžiot po netą ir žiūrėti kitus, jų daugybe tikrai nevardinsiu, bet daugiausi iš jų yra ecchi ;PP *pervy smile* taip pat labai mėgstu piešt anime tikriausiai nėra neivieno sąsiuvinio pas mane kuriame nebųtų bent vieno Chibiuko ;DD Šitas forumas?? labai dažnai su juo susidurdavau, ir pagaliau po NowJ sugalvojau čia užsiregistruot ^^
                Manau esu kiek keistoka, bet ir įdomi vienu metu. ;DD**

                Comment

                • onexas
                  Naujokas
                  • 2008 12 18
                  • 5

                  Sveiki, as Irmantas, man 20 metu...mokausi vtdk .Anime pradejau ziuret nuo 16.Visiskas neticiukas.
                  anime zona tiesiog atsirado kai googlinau. Kuriu klipus su vegas xD bet jau pabosta.anime mano top 1 yra ergo proxy. senas bet liux
                  Hollywood Undead - Knife Called Lust - Naruto
                  http://www.youtube.com/watch?v=A3q2IoeRuDE

                  Comment

                  • Tappin-san
                    Naujokas
                    • 2010 08 24
                    • 0

                    Sveiki visi, esu Tappin-San.
                    Esu 18 metų, esu Vilnietis ir tik neseniai nusprendžiau prisijungti prie Anime gerbėjų. Pats esu 12-tokas ir planuoju studijuoti kino produkciją. Kuriu filmus ir lankau kino operatorių burelį. Taip pat piešiu, šoku , tapau ir visaip kitaip bandau išsireikšti. Aš priklausau furry fandom'ui, bet nežinau ar jis susijęs su Anime, bet jei yra kitų furių tai parašykite.

                    Comment

                    • takikatoka
                      TheGazettE
                      • 2009 03 09
                      • 20

                      Hey,
                      Mano vardas Lile,man 19,esu is Indonezijos ;D
                      Anime pradejau dometis kai pirma karta nuejau i cosplay ;]
                      Klausausi J-rock`o(The Gazette).
                      Zaidimai:L2,Tekken,Naruto Shippuden,Okami
                      Anime:Love Hina, Fullmental Alchemist,Death note,Elfen Lied,Berserk,Monster,Noir ;]
                      Best Manga:Poison Candy.
                      Laisvalaikiu kuriu muzika,piesiu,ziuriu anime
                      Nyaa ^__^
                      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-08-25, 18:43. Priežastis: o taip, vietovė Vln, bet esi iš Indonezijos :D

                      Comment

                      • Tachibana**~
                        Naujokas
                        • 2010 08 27
                        • 2

                        **~

                        Sveiki : >
                        Mano vardas Rimgailė , esu iš Kauno. Šiaip tai nieko apie tai nėra įdomaus. ^^
                        Man 14 metų .
                        Labai mėgstu žiūrėt visokius anime , nes jau vaikystė taip pripratino mane prie jų.
                        Laisvalaikiui piešiu , skaitau , mokausi Japonų , vokiečių ir panašiai.
                        Klausausi rock'o , hip - hop'o , Rock'n'roll'o. Daugiausiai senesnę muziką. : |
                        THE BEATLES ROCK. : DD
                        Šiaip , esu labai draugiška, visiem visada atrašau , bet kuriuo paros metu : D .
                        Esu protinga.
                        Esu normaliai atrodanti.
                        : DDD
                        Tiek, cya. : DD
                        Bring bring neoreul naege gajyeoda jwo
                        Mworado nan hagesseo deohan geotdo hagesseo
                        Bring bring doneun naui fantasy yeah
                        Modeungeol geolgesseo neol naega naega gatgesseo
                        ^^

                        Comment

                        • sisley
                          Dark Star Chaser
                          • 2010 08 27
                          • 10

                          Sveiki visi, maži ir dideli ;D Mano vardas Urtė, internete esu žinoma kaip Sisley. Man 15 (rugsėjo pirmą bus, bet jau galima sakyt kad yra xD), gyvenu Joniškyje (netoli Šiaulių). Anime pradėjau žiūrėt būdama gal pirmokė, turbūt pirmas mano matytas anime buvo Rurouni Kenshin, po to DBZ, žodžiu dauguma tų, kuriuos rodė per teliką ;D esu totaliai pasinešus ant piešimo, anime ir manga herojus piešiu beveik nuo tada, kai pradėjau žiūrėt tuos visus filmukus, pamenu, kažkada Songoką iš plastelino lipdydavau.. pati komiksus piešdavau, tik nelabai panašius į tikrus komiksus xD dabar bandau tobulėt, knisuos po internetą ieškodama tutorialų visokiausių ir dedu visas pastangas, kad mano piešimo manga stilium įgūdžiai vystytųsi. Myliu muziką, japonų kalbą, anglų kalbą, makaronus, draugus, dailės mokyklą, parduotuves, nesveiką maistą, photoshopą, smailius pieštukus, nemyliu nenudrožtų pieštukų, savo buvusių klasiokų, vėdarų, per daug rožinės spalvos, namų darbų, nekokybiškų garso įrašų, blogai trinančių trintukų, laginančių kompų ir taip toliau ;D Šiaip esu žmogus kaip ir visi, su savo ydom ir privalumais, su savo charakteriu, kuris ne visiem turi patikt ir su didele širdele, prikimšta anime
                          the real world didn't want such a freak like me
                          because I have an onigiri instead of my brain
                          so I came to anime world
                          it's a really cozy place to be

                          Comment

                          • justdream
                            its... okey...

                            • 2010 02 20
                            • 26

                            esu Lauris eisiu i 9 klase man 14 metu greit bus 15 :P pirmi anime buvo dbz ir pan. per torrent.lt pamaciau skilti anime ir is smalsumo paziurejau canaan... ir ka pasakysi? PATIKO!!!
                            laisvalaikiu losiu pc (s4, runes of magic... )
                            na tiek :P

                            Comment

                            • Drakashka
                              Searching for Inspiration

                              • 2009 09 02
                              • 73

                              Nu tai vat, po lygiai metų apšilęs kojas Drakonas nusprendė prisistatyt xD
                              Pagrindinė info:
                              Vardas Gintarė, po 4 mėn ir 7 dienų bus 15 xP, esu iš Vilniaus, mokaus GVM'e x_x. Draugai ir šiaip pažįstami mane vadina Ginte, Yuuki, arba dar nauja, Poking Princess (ačiū Futari už šitą xD).
                              Hobiai, pomėgiai ir šiaip kas patinka
                              Kai turiu laisvo laiko, mėgstu skaityt, žiūrėt pro langa, žiūrėt anime arba skaityt mangas (nors pirmenybė vis dėlto anime skiriu). Dar mėgstu siuvinėt, kas mano pažįstamų rate kažkaip reta... Be muzikos nei atsikelt nei eit miegot negaliu, pagrinde klausau rock'o, metalo, kartais pop'so, įvairių j-žanrų ir šiaip visko, kas tik 'užkabina' Dar bandau piešt ir tikiuosi kad pavyks pasimokyt grot pianinu šiais metais.
                              Negaliu gyvent be šokolado, vyšnių (jep, žiemą man liūdna ), makaronų, rūgščių guminukų (kurių dabar deficitas matyt -__-), arbatos (išskyrus žalios) ir įvairiais būdais ruoštos vištienos :]
                              Anime TOP 5: D.Gray-man (Lavis!!!!), Kaichou wa maid sama!, Darker Than Black, FMA ir Vampire knight ( užsirovus dabar ant Pandora Hearts, nežinau dar kur atsidurs, bet nujaučiu minimum užims VK vietą xD)
                              Negaliu pakęst:
                              Kai mano kambarys yra tvarkomas be mano žinios, mažų vaikų, 7-11 metų 'kietekų bachūriukų', raugintų kopūstų, silkės, šokolado arba arbatos/kavos deficito namie, keleto pažįstamų, karoliukų vėrimo ir dar daug random stuff'o.
                              Extra Anime žiūrėdavau dar kai LNK rodydavo visokius DBZ, Sailor moon'us ir pan (tada aš juos net 'japoniškais multikais' vadindavau xD) Kad tai vadinama anime susivokiau kai viena kalsiokė niekaip neatstodavo su savo "Ateik, aš tau Gaaros paveiksliukų parodysiu', ir paaiškino smulkiau tą reiškinį. Iki maždaug praeitų mokslo metų pradžios domėjaus tik Naruto ir FMA, o po to jau rimčiau xD
                              Az'ą radau nepamenu kaip, arba ieškojau anime aprašymų, arba 'užsiroviau' ant Eglayos fanfic'o

                              Tai tiek apie mane, jaigu kas susidomėjot, atradot panašių hobių ar šiaip neturit ką veikt, feel free to PM me. Aš nekandu. Bet man visąlaik vaidenas, kad kiti man kąs xD

                              P.S. jaučiu priklausomybę Free Hugs'am
                              Wakes up once a year

                              Comment

                              • Lota :D
                                Love and Peace~!

                                • 2010 02 17
                                • 239

                                Metas prisistatyti ir man Daug pasistengsiu nerašyti, nes vis vien nelabai įdomu. Taigi, esu mergina palaiminta Viktorijos vardu, kuris tikiuosi lydės mane sėkmingai visą gyvenimą. Esu iš Kauno. Gyvenu gana nuobodų gyvenimą (I have no life), bet kadangi pati esu gana nuobodus žmogus, tai man patinka. Asmenybė aš, kaip sakiau, toli gražu ne kerinti: niūri ir permaininga, ir šiaip kompleksų žiauriai sugadintas žmogus. Ir šiap sugadinta. Turiu begalę kaukių, kurias keičiu dažniau nei reikia, nes žmogus esu įvairialypis, o tai, deja nelabai man padeda gyvenime, nes niekas dorai manęs net nepažįsta
                                Be anime ir manga, duomiuosi dar nemažai dalykų. Skaitau daug knygų, mėgstamiausia, tikriausiai, Dostojevskio 'Broliai Karamazovai'. Muzika taip pat didelė mano gyvenimo dalis: su ja keliuosi ir einu miegoti. Klausau labai įvairių muzikos stilių: ir popso, ir roko, ir j-rock, ir senienas labai mėgstu, bet niekas iš mano širdies neišstums klasikos... Dar esu šiokia tokia menininkė: dainuoju, šoku, priklausau teatro studijai (teatras - mano aistra), o daugiausiai piešiu. Ir ne tik anime stiliumi, mokytoja įskiepijo meilę dailei ir visoms jos formoms, tad ne tik tapau piešinius, bet ir raižau, darau skulptūras ir panašiai. Ak, taip, rašau poeziją, bet ji tokio žemo lygio, kad net neįdomu.
                                Taip, ką čia dar apie save pasakius... Labai gilinuosi į save stengdamasi sužinoti kas esu, tikriausiai per daug save ir kitus analizuoju, esu realistė. Bet ryškiausias mano bruožas, net būnant didžiausia realiste, yra tas, kad esu svajotoja. Mėgstu vaikščioti užsidėjusi rožinius akinius ir uždengti akis prieš akivaizdžius dalykus. Esu gana rimta, kai kuriuose dalykuose brandesnė už kitus, kituose - vaikiškesnė, labai įvairi asmenybė, tad tikriausiai mane ne taip lengva suprasti. Nors gal aš netokia sudėtinga kokia deduosi esanti, gal aš daug primityvesnė už kitus. Kas žino... Domiuosi psichologija.
                                Prirašiau daugiau nei tikėjausi, ir pamatę tiek žodžių žmonės tikriausiai neskaitys, bet whatever. Aš net nežinau, kodėl rašau tai. Tikriausiai nėra ką veikti. I have no life. Ne, šiaip aš ne toks niūrus žmogus. Esu linksma ir aktyvi, ir smalsi, ir džiugi, ir šypsausi daugiau nei reikia, bet kai pasilieku viena, greitai pasikeičiu ir šypsena dingsta. Pamiršau, labai mėgstu lietų. Vat... Čia panašiau į kokį įrašą dienoraštyje, lol Tikiuosi niekas neskaitys... Rimtai, neskaitykit, rašau nes nėr ką veikt. O jei jau perskaitėt - pagalvokit, juk šias kelias sekundes (minutes ), per kurias skaitėt šį pranešimą, galėjote džiaugtis rudeniniu lietum ar saule, ar šiaip nuveikti ką naudingesnio

                                Comment

                                Working...