Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bachas
    ...megejas...
    • 2006 11 20
    • 16

    #76
    tikras vardas armantas.man 24.gyvenu londone.animais susidomejau pries 6 metus,bet kas tai is tiesu yra ir su kuo tai valgoma supratau tik pries metus kai isivedziau pirmaji interneta savo gyvenime pirmasis pamatytas animas buvo gunslingergirls, topai : ergo proxy,elfen lied , texnolyzi, wolfs rain. plius esu ultra ir dirbu barmenu

    Comment

    • DarkNazi
      former german officer

      • 2006 12 25
      • 54

      #77
      Sveiki visi

      mano vardas kestas Gyvenu netoli Kauno, man 18 metu. anime pradejau ziet jau seniai trubut nuo Candy Candy laiku dabar tiksliai ir neprisimenu veliau sekia Digimonai, pokemonai,Dragonbolai ir taip toliau. O rimciau susidomejau pamates Rurouni Kenshin berots rode ji uzpernai per lnk .Ivedus intika(kaskur pries 3 menesius) pradejau dometis platesne prasme ir rinkti viska apie animus nors pats maciau dar nelabai daug bet siuntimas vyksta 24h per para.

      Pats esu draugiskas,gan rimtas,truputi filosoviskas,usidares,LABAI NERVINGAS zmogus
      pomegiai ziureti anime,smagiai leist laika,piesti dar biski(anime nepiesiu nes neiseina).
      labai patinka vilkai, menulis su giedru dangumi ir naktis
      valgit mekstu mesa.
      anime zona atradau ieskodamas informacijos apie animus.
      sigpic

      Comment

      • brashkiuke

        #78
        uuummmm.... eeee.... xexe

        vat,naujas zmogeliukas busiu as cia pas jus.. tikiuos pritapsiu ^^ vat,nu bet cia nesvarbu
        esu Greta is Radviliskio,beskaitynedama cia prisistatymus aptikau keleta pazistamu,labas jums ir labas visiems kitiems ^^ vat,man 15 meteliu (su Kaledom jus ir artejanciais Naujaisiais ) labai daug apie anime nezinau (tikiuos taip yra tik kol kas) ir labai daug nesu maciusi (veliau bus daugiau,viskas su laiku^^) aisku,prasidejo viskas nuo digimonu ir DB tada sensei Swiet dave keleta anime.. pasiziurejau.. patiko.. ir uzsikabliavau,kap sakant.. megstu labiau ecchi style ^^ vat,siaip apie mane.. muzikali asmenybe, groju smuiku,gitara,truputi pianinu,galbut kitamet mokysiuos ir bugnais siaip megstu skaityti,domiuos Shakespeare gyvenimu ir kuryba. bandau piesti,bet labiau grafinius darbus,kartais ir anime style papaisau,bet nekaip sekasi ^^ vat.. na,megstamiausi anime butu Chobits, Shingetsutan Tsukihime ir Maburaho.. cia is tu matytu ^^ na,dar DearS patiko ^^ vat,manau pakaks apie mane.. jeigu kas,lauksiu kokio laiskucio (nors turbut nesulauksiu ^^ ) beje,domiuos YGO,ne tik animu,bet ir zaidimu.. ^^


        dekui uz demesi,
        brashkiuke a.k.a. brashke,Kaguya

        Comment

        • Surreal
          Green World

          • 2006 10 31
          • 76

          #79
          Aš Marija, iš Kauno ir man 15 Pagrindiniai faktasi tokie. Anime kiek pamenu žavėjausi nuo kokių penkerių metų, būdavau beveik prilipusi prie tokio RTL kanalo per kurį rodydavo vien animus (tiesa, vaikiškus). Anime realaus gyvenimo man neatstoja, nesu mačius labai daug, nes tiesiog sėdėt prilipus prie vaizduoklio kai aplink verda gyvenimas - ne man... Bet vistiek anime yra vienas iš tų dalykų, kuriais labiausiai žaviuosi.
          Dar esu apsigimusi humanitarė, dievinu knygas, filmus, koncertus, spektaklius, groju gitara, piešiu (lankau dailės mokyklą). Bendravimas - mano vertybė, todėl daug dėmesio skiriu draugams ar šiaip žmonėms su kuriais smagu leist laiką.

          Comment

          • tomaz222
            Dozuoju Anime
            • 2006 12 26
            • 122

            #80
            tomas gyvenu marijampolei 13 metu esu zalias kaip agurkas nors anime bandau piesti jau nuo 10 metu nes turiu nenormalu potrauki samuraijams ir visiems kitioems tokiems nzn gal anime pirmas dragon ball ar helsing

            Feed Me!


            Feed Me!

            Comment

            • blueangel
              beware!I am crazy!
              • 2007 01 02
              • 27

              #81
              nya!labas labas!^___^ watashi wa Rita...ir man 19...anime mane uzkrete drauge...gal pries kokius 3 metus...o gal net ir daugiau(as jau sena...tai neatsimenu -_-')...su ja jau nebendraujam,o vat su anime tai dar ir kaip!todel aciu jaj!horey horey!^__^...vat...begalo megstu piesti...todel netgi studijuoju grafini dizaina pirmam kurse(dievazi!tuojau sesija T_T)taipogi piesiu anime stiliumi...kartais ir manga uzeina nubraizyti b^__^d dievinu melina spalva...klausau Roko(taipogi ir J-roko^^')...myliu Mana(o kas jo nemyli?)))turiu megstama zodi...kuri jau ismoko visi mano draugai...net ir tie kurie nesidomi anime bej japonu kalba...tai zodis -KAWAII!!!)))labai daznai ji vartoju)))dar turiu viena vieninteli anime plakata kambary...is FF advent children...ir ji labai branginu^__^ svajoju nuvykti i japonija(bet ne gyventi tenais...)kur rasti 10 gabalu T_T ???megstu zemuogiu uogiene...ir zalia arbata^0^ o dar kates >^__^<
              megstamiausi anime FF,Chobits,Helsing,Interstella...Kizuna,GRAVITATIO N!ir taip toliau^^'
              vai...pamirsau...esu yaoi fane^___________^ YukiYukiYukiYuki!!!
              o i animezona.net patekau jieskodama anime tinklalapiu lietuvoje!viskas,kas genialu,tas paprasta^^
              atrodo viskas...^_______^
              Paskutinis pakeitimas nuo blueangel; 2007-01-03, 20:47.
              http://static.diary.ru/userdir/8/3/7/7/83770/4452574.jpg
              ...Res plUs Valent quam VerbA...

              Comment

              • yohdawn
                Naujokas
                • 2007 01 01
                • 24

                #82
                .
                Paskutinis pakeitimas nuo yohdawn; 2023-05-23, 21:18. Priežastis: delete

                Comment

                • Otakonas

                  #83
                  Sweiki nano wardas Ignas, man 13 metu ir ash esu zeurus otaku! Nesenei supratau, kad wisa mano kompo vieta (30 GB) uzema anime gallery, movies, episodes ir games. Mano megstamiausias anime zaidimas yra Guilty Gear X2. As paisau anime ir wisai neblogai iwaldziau shonen stiliu. Planuoju kadanors sukurti savo manga.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-06-04, 18:02.

                  Comment

                  • civer
                    Inspire to conspire


                    • 2006 12 05
                    • 92

                    #84
                    Nu ka ir ash prisistatysiu...

                    ash Darius 20m, ish Kauno. Studijuoju KTU antram kurse...

                    Anime rimtai uzsikreciau pries kokius 3-4 metus. X TV kuris tada ir uzkrete visdar megstamiausias mano anime. Megstu tamsius anime, Dementia... Kartais paziuriu ir kokia viena kita geresne Drama (Somedays Dreamers, Haibane Renmei) ar komedija (FLCL, Excel Saga)

                    Pries koki menesi pradejau skaityt mangas, prasidejo tas nuo Gantz (anime pamatyt neuzteko), po to seke Death Note, Berserk, Blame!

                    Be anime ir mangos dar megstu klausyt muzikos (nuo Gothic Rock iki Death Metal)
                    What if all the world's inside of your head?
                    Just creations of your own
                    Your devils and your gods all the living and the dead
                    And you're really all alone...

                    Comment

                    • Kurotani
                      Rimtas forumo narys

                      • 2007 01 01
                      • 119

                      #85
                      Sveiki
                      Manau ne pro šal ir man prisistatyti
                      Kiek , tik save prisimenu domiuosi, žaviuosi rytų kultūra, tiksliau-Japonija..tiesiog "ryju" visa info apie šią šalį: samurajų budo, geišas, haiku.., kovos menus(vienu iš jų rimtai užsiimu) ir t.t. ..būtent to domėjimosi dėka aptikau tokį dalyką kaip anime ir baisingai ją pamėgau Mano mėstamiausias anime forewer- Rurouni Kenshin, toliau sąraše Inuyasha, Fullmetal Alchemist, , Angel Sanctuary ir t.t. Stengiuosi gyventi tūriningą gyvenimą ir būti draugiška žmonėms
                      I believe in better tomorrow!

                      Comment

                      • Lust
                        a.k.a Yurla


                        • 2006 12 17
                        • 274

                        #86
                        Prisidėsiu ir aš x))

                        Mano vardas Giedrė, esu iš Šiaulių, man 14 metų.
                        Kaip ir visi esu žmogus kuriam reikia anime. Laisvalaikiu pagrindinis užsiėmimas piešimas,draugai, mangu vertimas ir šiaip- žmonių užknisinėjimas. Dar mėgstu klausyt įvairios muzikos ir t.t.. (patingėjau rašyt). Anime susidomėjau neiskirtinai- kai buvau maža pamačiau SM ir nuo kokių septynerių geriau jau žiūrėdavau pokemonus ar DBZ (kažin kelintą kart kartojamus ir monotoniškus),bet ne įprastus "multikus" , kažkuo siaubingai patraukė jau nuo mažų dienų. Vėliau kai gavau galimybę ėmiau ieškotis info nete, pamačiau naujų anime, susidomėjau naujais žanrais. Paskutiniai žiūrėti anime Elfen Lied, Death Note (iki šiol labai tebelaukiamas), Inuyasha, Chobits (bet jie pabodo tai taip ir nebaigiau žiūrėt).

                        Na tai tiek x)~
                        Paskutinis pakeitimas nuo Lust; 2007-01-07, 16:56.
                        Lust-Yurla @ DeviantArt

                        Comment

                        • Neko-ears

                          #87
                          <Hello>
                          Na vadinkit mane Gabre.Man 16 metu;DGyvenu Vilniuje
                          Anime susidomejau "giliau" drauges pagalba,anksciau su malonumu ziuredavau DBZ,final fantasy ir pan. niekad negalvoju kokio tipo tai filmukai,bet drauge man uzkabino..;D viskas prasidejo nuo ChrnoXDDDDDDDDD...(blush),Loveless na toks mielas,elfen lead ir trinity;D
                          Na i animezona uzsukau netycia,ieskodama info apie anime,o pasirodo kad cia visai saunu;D
                          Siaip esu nepaprastai bjauraus charakterio;D lb nusisneku(iskart sorry);] tikiuosi cia susitikt idomiu zmoniu(na nepazinciu cia tarnyba,bet turiu omeny tokiu su kuriais idomu butu pasneket sia tema) ;Djey;]

                          tai tiek XD*
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-01-12, 14:22.

                          Comment

                          • DarkSide

                            #88
                            Na kagi laiks prisistatit As esu Gintaras, anime duomiuosi jau nuo labai senai... Megstamiau si anime tai butu DB, Elfen lied,Wolf's rain,Shingetsutan Tsukihime,Dears,Death Note,Helsing ir daug kitu... Anime suzadino nora ir troskima mokitis Japonu tai dabar tai ir ketinu darit Gyvenu pats LT sostineja, tiksliau priemesti nuosaam name anime zona atradau kai draugas i pasta atsiunte linka su Youkos postu apie studijas Japonijoje... Tai tiek apie mane turbut spejot uzmigt beskaitidami kagi sorry

                            Comment

                            • Razielis

                              #89
                              コンイチハ! Vardas mano Jonas, metukų 15 :/ gyvenu Šiauliuose. Anime susidomėjau am... net nežinau kodėl, bet jau nuo pirmo karto kai pamačiau, tai ir patinka lyg šiol. ^^
                              Ką mėgstu valgyt? Aišku cepelinus su daug grietienės. :>
                              Animezona atradau ieškodamas kažkokio velnio per google, po kiek tai laiko prisiminiau.
                              Mėgstu kodą rašyt, bet nelabai ką dar moku... RPG...
                              Anime daug nemačiau, bet labiausiai patiko Rurouni Kenshin, Full Metal Alchemist, Hellsingas(ypač muzika), Record of Lodoss War(OVA). Manga - Love Hina -=^.^=-

                              Comment

                              • kakava
                                Boružė_Blakstienose


                                • 2007 01 22
                                • 108

                                #90
                                vardas jurgita.. balandzio gale sueis 17 metu. nuo mazu dienu pazedavau visus digimonu/pokemonus ir pans... jaunesne sese amzinai juokdavosi, kad berniokiskus multikus ziuriu... o rimciau anime susidomejau, kai klasioke parode berods alacardo is hellsing piesiny, o man nesupratus, kas ten do vienas nupiesta, visa biologija deste savo zinias apie anime.. cia visai neseniai buvo. taigi, gryzau namo ir pradejau dometis giliau..taip ir uzsikabinau. dabar jau nebeziuriu tu visokiu shaman kingu per tv, o per neta siuo metu ziuriu FMA bei death note.. ir koki filma nusigriebiu kartais.. o animezona tai per googeli radau.
                                beje, kaip pasirode visos mano klasiokes zinios ta pamoka ir apsiribojo.. net kas manga yra nezinojo, kai paklausiau...

                                ai, tiesa.. ir man hellsingas labai patiko.. muzaika ir sautuvas ir siaip mielas vampyras.. laukiu nesulaukiu 3 ova
                                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-01-30, 20:42.
                                ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

                                Comment

                                Working...