Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kastetas
    regular everyday guy

    • 2009 12 04
    • 341

    Sveiki

    Esu Jonas is Vilniau 16 metu. Anime susidomejau kai kaskada vasara pamaciau "Full metal Alchemist". Nepamenu per kuri kanala arba per Tv3 , arba LNK- cuju LNK. Seip visai patinka parkour. Mekstu da papaisyti anim kartais. nu kaip ir viskas RESPECT for all.

    Comment

    • Mapicy
      Morka iš prigimties

      • 2009 11 26
      • 138

      Vardas:Morta
      Vieta:Vilnius
      Pomegiai:klausytis muzikos,visais budais daryti betka,groti(kad ir dauzant pagaliukus i siena)
      Seip apie viska:Megstu vasara isvaziuoti su skeitu ar rieduciais,piesti nelabai megstu ,
      nekenciu siu smailu :
      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-14, 15:23. Priežastis: PMais aškinkis kiek kam metų ...

      Comment

      • sandrapromised
        Narys

        • 2008 04 06
        • 80

        Laba visiem kaip is nick turbut galima suprast,tai esu pavadinta Sandra.Vasara bus 20 m. kaip jau gyvuoju.Dabar išvardinsiu kuom užsiimu ir ką mėgstu : anime,filmai kokybiski,gitara,smuikas,piesimas,tapyba,rasymas,t eatras.Profesionaliai kolkas nieko nepraktikuoju,visa ka isvardinau darau savo malonumui.Planuoju studijuot daile arba filosofija.O anime zinau jau nuo tada,kai "ledi Lina" per lnk rode ir dar anksciau turbut...Gal kas pamena "kendi" ? nu tj va nuo 'kendi eros' anime ir patrauke mano aki siaip laikau animacija menu ir vertinu minti joje.Valgyti megstu daug ir tai,kas nesveika,nors turiu silpnybe sriubom,o tai juk laikoma sveiku maistu.Galiu tik pasidziaugt,kad nesimato ,jog kartais 3 valanda nakties valgau vakariene (dekoju pusiau greitos medziagu apykaitos dievui ) .Kas cia dar? auginu namie suni ir kaljana esu ir paprastas ir sudetingas zmogelis.Megstu kokybiska muzika,kaip J.Hendrix ; Beatles ; Apocalyptica ; Cranberries ir panasiai.O dabar keliauju miegot,nes jau tuoj isaus p.s. svetaine az kadaise radau netycia
        Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

        Comment

        • Ciobrelis
          Naujokas
          • 2009 12 18
          • 3

          .
          Paskutinis pakeitimas nuo Ciobrelis; 2010-01-22, 11:14.

          Comment

          • CyberDork
            Hate with a passion
            • 2008 05 22
            • 20

            Hi... Some of you already know me. Bet tiems kas nezino, esu CyberDork'as (AKA mindw0rk, TheReanimator, starka) or just CD for short. Po dvieju metu lurkinimo baigiu sia karjera ir pradesiu postinti.

            Excuse my bad lithuanian and my "Purfect Engrish"
            Cmon, let's see what you got.

            Comment

            • Nevermind
              Lucy in the Sky
              • 2009 12 25
              • 4

              Sveiki, as Laura

              Anime susidomejau kai draugas pasiule paziureti nebloga "filmuka" elfen lied. Na tai viskas ir prasidejo nuo jo, o poto buvo dar ir dar vienas neblogas filmukas. Tik veliau suzinojau jog jie vadinami anime.
              Be anime megstu piesti, skaityti knygas, "patusint" su draugais. Ypac megstu koncus su gera chebre

              Na jai norit dar kazka suzinoti parasykit Mielai susipazinciau su draugiskais/om. (happy)

              Comment

              • Sagenas
                Narys

                • 2007 08 14
                • 92

                Esu Lukas, pavardės neatskleisiu, nes kai kas gali pasijuokti, nes yra tokia pati vieno dainininko pavardė
                Man 15 metų, anime domiuosi jau net nežinau nuo kada. Nuo pat vaikystės traukė animacija ir žiūrėjau absoliučiai viską, ką rodė per televiziją, o po to atradau vieną wap forumą ir panirau giliau į šį reikalą, nors iš dalies ir gailiuosi dėl to ;]] Nesu standartiško požiūrio, nemėgstu per daug sureikšminamų dalykų ir didžiosios dalies one.lt (********, yeah!). Dar nemėgstu beraščių, šalčio ir švenčių (nors tai gali pasikeisti ^^). Laikau save žmogumi pasireiškusiu Lietuvos anime pasaulėly. Jei dar manęs nežinote, tai čia galbūt laiko klausimas. Jau apie 9 mėnesius esu sukūręs lietuvišką wap anime svetainę, joje vykdau įvairią veiklą, verčiam mangą ir panašiai. Jau turbūt pusmetis, kaip esu sukūręs web mangos išverstos į lietuvių kalbą online skaitytuvą. Prisidėjau neseniai prie AMF, bet kol kas nesu aktyvus, nes pastaruoju metu turėjau daug problemų. Turint laisvo reikalo kuriu lietuviškų anime subtitrų saugyklos svetainę. Šiuo metu mokausi, taip pat didelę dalį laisvalaikio sudaro šiaip IT ir sportas. Mano meilė, tai muzika ir krepšinis. Tai jau mano genuose, nes šeima taip pat tai mėgsta. Kartais mėgstu parepuoti, nors klausau visokią muziką. Gyvenamoji vieta - tarp Vilniaus ir Kauno. Taip pat myliu vasarą. Dažniau skaitau mangą nei žiūriu anime (kas neįprasta Lietuvoje). Esu geraširdis, nemėgstu pyktis, bet nesu gražus ir fainas. Kol kas tiek apie mane. ;]]
                Sek mane twitter'yje

                Comment

                • SilentPsYhO
                  Naujokas
                  • 2009 12 28
                  • 4

                  Sveiki,
                  Mano vardas Žygimantas man 18m esu iš Klaipėdos r. Gargždų anime susidomėjau senai dar nuo pokemonų laikų pilnai užsikabliavau pamatęs Elfen lied. Mėgstu laisvalaikiu žiūrėt anime ar šeip mangą skaityt(kol neatvaro ar neparašo draugai ir neišsitempia ) jie kyla kokių klausimų parašykit atsakysiu

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Lelouch
                    NoN Stopas

                    • 2009 12 17
                    • 29

                    Man net keista čia rašyt dauguma žmonių az yra už mane vyresni tai vat man TIK 13 metu. Gyvenu utenoj,( ne pats geriausias atvėjis bet nieko) neseniai pradėjau domėtis anime, ir ka daugiau tai nežinau,bet jei man parašytumet kanors daugiau apie save papasakočiau

                    Comment

                    • Ikoux
                      Naujokas
                      • 2009 12 27
                      • 1

                      Shhhhveiki o-o Aš lyg ir Gabrielė, man 13 metų

                      Gyvenu Vilniuj, miegu, žiūriu televizorių kaip visi normalūs ar nelabai normalūs žmonės

                      Domiuosi anime, manga ir dar ten kažkuo (no duh ) Taaaaai. Va. Iki



                      Ro*

                      Comment

                      • druzokas
                        Narys
                        • 2009 08 17
                        • 41

                        Sveiki, esu Daviti.

                        Keistas vardas kadangi mano tevas Gruzinas o mama Lietuvaite. Man 17-a metu, esu is Vilniaus. Esu abiturientas Licejaus Tarptautiniam Bakalaure, ir kitais metais vykstu i JAV studijuoti koledze medicina Gimtadienis birzelio 19 , esu dvynys. Pomegiai yra be abejo anime ir visa nakti linskmintis su draugais ;P Malonu susipazint.

                        Comment

                        • sesilily
                          NORIU vasaros labai labai

                          • 2009 10 17
                          • 92

                          Va...
                          Paskutinis pakeitimas nuo sesilily; 2010-10-17, 11:39.
                          http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                          Comment

                          • konchiha
                            Searching...

                            • 2009 09 06
                            • 28

                            Sveiki, esu Konradas. Gimęs 1996m, anime susidomėjau panašiai dešimties metų...
                            Paskutinis pakeitimas nuo konchiha; 2010-08-09, 15:11.

                            Comment

                            • Arctaos
                              Naujokas
                              • 2010 01 25
                              • 7

                              Sveiki, vardas Edvinas, metų man (net baisu prisipažint) 26. Anime domiuos jau labai seniai, dar nuo Candy Candy, Sabre Rider ir Voltron laikų. Nors dar tada man tai buvo tik kitaip piešti "filmukai". Bet su pirmu PC ir internetu viskas pasiketė ir dabar jau rimtai įstojės į otaku gretas.
                              Mėgstamiausi žanrai: school life, comedy, daily life ir mecha.
                              Iš žaidimų lošiu daugiausia sRPG/STBS tokius kaip Super Robot Wars, Queen Blade ir panašiai. (ir "dating sims" )

                              Comment

                              • Lucy*
                                Naujokas
                                • 2010 01 25
                                • 3

                                Sveiki. Mano vardas Greta. Man 14. Anime susidomejau paziurejusi Elfien Lied. Is pirmo zvilgsnio esu kukli nedrasi... Bet jai zmogu gerai pazystu tada atsipalaiduoju ir galiu su juo kalbetis apie viska. Tai tiek apie mane.

                                Comment

                                Working...