Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Afrolukas
    Naujokas
    • 2009 02 08
    • 2

    .
    Paskutinis pakeitimas nuo Afrolukas; 2014-06-09, 08:16.

    Comment

    • Moryo
      Naujokas
      • 2009 01 29
      • 10

      Hello \O,
      Esu Edgaras iš Kėdainių, turiu net 16.5m. Anime žiūriu gal apie 2 metus. Be to dar domiuos įvairia muzika, bei mokaus kung fu. Šiam kartui tiek.


      Comment

      • Mendeks
        Rimtas forumo narys
        • 2008 01 21
        • 117

        Tai va
        Esu Rolandas man 19 metuku gyvenu marijampolėje Anime domiousiu jau taip gan ilgai kiek metu nepamenu Siaip db tai studijuoju neakivaizdiniu kaune gal busiu statybininkas laisvalaikiu megstu karts nuo karto paspuortuot bet tai jau darausi senas tai nzn kaip ten gali aitis toliau Pabuvojęs japonijoje db lb noriu ten gryšt bet va kad neiseina. Žalingų įpročių neturiu tai čia gal ir gerai. Db gyvenimo tikslas (prašau nesijuokt) noriu susirast žmoną, bet gal draugė išpražių tiktų (taip as tas kuris galvoja apie ateiti ir gal jai nieks nepaspirs norėčiau šeimos) , dar noriu užsigyvent ant BMW (man tiesiog patinka BMW)

        Db pabaigai apie mane tarsiu trumpai, nes tiek prirašiau tai db gėda ima esu toks koks esu (nesupratau ka pasakiau, bet pasakiau). Ai va tiesa megstu rocka

        P.S. kaip visi ir supratot mangos neskaitau, tai ir todėl rašybos klaidų pakliuvo kelios( bet ir vel skaityt tingiu tai ir nesu tikras), nu ir tikrai užbaigimui, kad nelaikytumėt visiškai trenktu as gan linksmas jai to noriu todėl kartais galiu lb daug kalbėt o kartais neištarsiu nė žodžio

        (Jai ka tai paneles nesidrovėkit parasykit )

        Comment

        • citywonder
          Naujokas
          • 2009 10 03
          • 22

          Sveiki, Luiza esu iš vilniaus man 15 metu....Anime neipatingai domiuosi labiau asian dramas ir muzika I love Kat-tun especialy Akanishi-kun ir is Alice nine shou dar konoyama yuma ir seip kitomis japan grupemis bet ir anglisku grupiu nepamirstu eminem, rihana, flo rido, lady gaga, linkin park, green day ir t.t. ir pan . Is anime tai labiau esu linkusi prie romantisku pasaku. Megstamiausi butu :marmalade boy, shugo chara, inuyasha, vampire knight well u got my point xDDD. laisvalaikiu tai praleidziu su draugais, nes kaip cia be sawo chebros xDD, prie pc , sportuoju (zodziu jeigu reiks paklausi) .taip pat skaito manga.pastaruoju metu tai labiau mangwa kaip red lion, honggane, boardinng school of hungs, i accept you, hot blooded women(verta perskaityt) O dieve kiek prirasiau..Kas dar skaito tai aciu kad perskaitet ir tikiuosi kad padesit naujokei kaip man <333
          P.S. miegokit, valykit dantis, mokykites, mylekit. Peace.
          Paskutinis pakeitimas nuo citywonder; 2009-10-04, 20:20.

          Comment

          • Aviete
            Naujokas
            • 2009 06 05
            • 17

            Sveiki,
            Vardas: Lina.
            Gyvenamoji vieta: Kaunas.
            Amzius: 11.
            Istorija kaip pradejau ziureti anime: Anime pradejau ziureti nuo Naruto, nes per jetix visai sudomino sis kurinys. Per klasioka susizinojau svetaine kur galima ji paziureti( kai pradejau ziureti apie anime nieko nezinojau ir Naruto buvo man tik paprastas filmukas...Be to ziurejau angliskai igarsinta)Po kazkiek laiko as kazkaip stebuklingai suzinojau apie anime ir kazkaip ja susidomejau( kai suzinojau jau ziurejau Naruto Shippuuden).....Po to radau nuoroda i myanimeface svetaine ir ten prisiregistravau...Ir as sugalvojau paieskoti Lietuviskos svetaines apie anime va taip as netycia suradau Anime zona...
            Perziureti arba ziurimi anime: Naruto, Naruto shippuuden, Bleach, Death Note, Elfen Lied, Loveless ir gal viskas...
            Akiu spalva: zaliai ruda.
            Plauku spalva:Ruda su sviesiom(blondiniskom)sruogelem.
            Megstama muzikariklauso nuo dainos. Pops, Rock, J-pop, J-euro.


            Tebunie viskas.....ATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SEKMES GYVENIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment

            • Ivi942
              Narys

              • 2008 11 02
              • 65

              Labas visi ^_^
              As Ieva, man 14 metu. Gyvenu Kaune.

              Anime susidomejau mazdaug 11. Net neprisimenu del ko, tiesa sakant xD Prisimenu, kad ieskojau intike kaip piesti anime, o del ko...
              Siaip tai mano tetis megsta anime, tai iki supratau kas tai yra, jau buvau macius 'Spirited away' ir 'Princess mononoke'. (Gal dar kazkiek 'Ah! My goddess!' ir 'final fantasy unlimited' ...) Tai visi sitie ir buvo mano pirmi anime. Po to per telika pradejo rodyt visokius dragon ball ir sailor moon...
              Anime zona atradau isekodama kazko per google per informatikos pamoka xD
              Siuo metu paisau Norejau ismokti graziai piest nuo darzelio laiku, ir ismokau... Nors dar galima tobulintis ^_^
              Jau savo rankomis uzsidirbau pirmus pinigus is tu savo paisaliojimu! (paisiau portretus... xD)
              Ketvirtus metus einu i dailes gimnazija, bet vis viena toks jausmas jog savo klaseje daugiausiai paisau... ^^'
              (Kazkaip tai visi ten baisiai nemegsta anime...)
              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-10-05, 14:43. Priežastis: Prie ko čia tavo devianart...

              Comment

              • Nessel
                Teh wankah
                • 2009 10 17
                • 11

                Sveiki!
                Esu Paulius, man [beveik] 17, esu vilnietis.
                Anime rimtai susidomėjau maždaug prieš metus, dėl to kaltas klasiokas. Pirmas anime buvo Samurai Champloo, kuris tikrai sužavėjo ir pradėjau labiau domėtis ir ieškoti kitų sau patinkančių. Neapsistoju prie vieno žanro, mėgstu įvairovę ir žiūriu anime pagal nuotaiką... Iš komedijų tai patiko jau minėtasis Samurai Champloo, Welkome to NHK, Golden Boy ir kitos įvairios gyvenimiškos ar ecchi. Iš rimtesnių, tai Tehxnolyze, Gilgamesh, Death Note, Ergo Proxy, Hell Girl. Veiksmo ir nuotykių nevardinsiu,nes pagrinde juos ir žiūriu . Anime zoną radau googlej (duh).
                Muzika--rock (alternative, british,post,punk,hard...). Nesu labai išrankus muzikoj, dažnai ieškau naujos sau patinkančios, kartais pati mane susiranda.
                Filmai--mokslinė fantastika, siaubo, kriminaliniai, detektyvai. Mėgstamiausi būtų Matrica, Alien (visos dalys), The Thing, Lucky Number Slevin, The Cell, The Chaser.
                Žaidimai--Silent hill visos dalys ir kiti daug maž siaubo. Taktiniai ir Stealth taip pat patinka (o bukų taškyklių nevirškinu). Dar action/adventure patinka (kaip Beyond Good and Evil)
                Mėgstu pasportuot, būti gamtoj ir daug maž kitus dalykus, kuriuos mėgsta stereotipinis lietuvos paauglys (išskyrus žalingus įpročius xD).
                Paskutinis pakeitimas nuo Nessel; 2009-10-17, 23:41.
                Who turned life on "repeat" ?

                Comment

                • meskiukas
                  ca-ching!

                  • 2009 01 13
                  • 86

                  Sveikuciai

                  Esu Dovile is Vilniaus, gimiau 1989m lapkriti Trakuose, tad dar esu sovietinis vaikas Anime domuoji visa gyvenima, pirma anime paziurejau gal kokiu 5m ir tai buvo Candy Candy ir dar vokiskai (iki siol sios kalbos nesurantu), todel dar iki siol megstu senus nostalgiskus anime. Esu perskaiciusi daug mangu (didzioji ju dalis yra yaoi , bet ne hentai), labai megstu anime komedijas, bet negaliu pernesti anime school life kaip Azumanga Daioh ir panasiu.
                  Studijuoju Mykolo Romerio universitete Teise ir Valdyma ir esu jau 2 kurse (teisiniais klausimais nepatarineju, nes sugadinti gyvenima galiu). Labai noreciau pabuvoti Japonijoje, is visos Japonijos kulturos galiu isskirti 3 man svarbiausius dalykus: tai geisos, jp virtuve ir anime. Labai domiuosi jp liaudies muzika, todel noreciau ismokti groti samishen
                  Pagal horoskopa esu skorpionas, taciau draugai sako, kad as i ji visai nepanasi. Tikiuosi susirasti daug anime fanu draugu deja tarp savu darugu tokiu nerandu
                  Megstu dalyvauti cosplay. Vienam Koi cosplay buvau Hamtaro su dyyyyyydelem akytem, jei kas mane prisimena, mielai draugauciau ir gal ka nors nuveiktume kartu per kitu cosplay renginius.
                  Nerukau, bet karatis per sventes ar susiejimus isgeriu
                  Tai tiek aie mane, tikiuosi Az rasti daug bendraminciu
                  Is nepopuliarių anime personažų kasdienybės:
                  ~What are we going to do tonight?
                  ~The same thing we do every night - try to take over the fan girls

                  Comment

                  • Deiwis

                    Jauciu busiu jauniausias
                    .Esu Deividas is Vilniaus man 12 (1997-05-07) metu jauciu kad jau 12.5 . suzinojau is draugu ir puskes apie si tinklapi.
                    Domiuosi anime kokius 3 metus bet intensyviai tik 6 menesius.
                    Dabar ziuriu siuo metu anime: shuffle. mokausi piesti anime. Jauciu kad ir viskas.

                    Comment

                    • Driezius
                      Kas toks?

                      • 2009 10 21
                      • 143

                      Me next ^^

                      Sweiki, mano vardas Tadas arba dar kitaip Driezius. Esu iš Palangos. Man 22 metai (getting old already ) Studijuoju Klaipėdoje, bet laisvalaikį leidžiu ir gyvenu Palangoje (tas mažas miestas Lietuvos vakaruose prie jūros ) . Anime zonos puslapį seku jau gana senai, nors apsireikšti asmeniškai sugalvojau tik dabar. Anime pradėjau domėtis prieš kokius 5 -6 metus (tiksliai nebeprisimenu). Įdomiausia tai, kad manęs į tai niekas nepastūmėjo, o tiesiog pasistūmiau pats Tai įvyko atsitiktinai, kai iš nuobodulio landžiojau internete ir pamačiau anime fan art'ų. Tai mane sudomino taigi knisausi toliau, kol ir išsiaiškinau kas per velnias yra anime. Netrukus užsikabinau labai stipriai ir nuo to laiko patapau anime fanu Po kiek laiko įnykau ir į mangas, ir šeip stipriau Japonijos kultūra pradėjau domėtis, to pasekoje ir jų muzika kaip j-pop ar j-rock
                      Pirmasis anime kūrį mačiau (neskaitant dragon ball laikų, btw thanx lnk tv for good times ) buvo Serial experiments Lain, kuris labai man patiko ir privertė ieškoti naujų "perliukų" (žinau ką manot sunkiai suvirškinamas ir dar pirmas mano matytas bet tai ne problema )
                      Pirma manga kurią perskaičiau buvo Saikano (metai po anime žiūrejimo veiklos užsiemimo pradžios )
                      Mėgstamiausi žanrai anime būtų: Drama, romance, sci-fi, psychology, mystery nu kazkas tokio.
                      Mėgstamiausi filmų žanrai: good action, psychology,sci-fi arba šeip su įdomia idėja, bei pateikimu.
                      Snekant apie valgį, tai labiausiai patinka aštrūs arba saldus patiekalai (bei pikantiški )
                      Muzikos aš klausausi pagal nuotaiką (galiu klausytis beveik betką), nors mėgiamiausias žanras būtų rock (įvairus).
                      Na laisvalaikį praleidžiu kaip kada, bet dažniausiai anime žiūrejimas bei mangos skaitymas kaip jau turbūt supratot. Vajeeee pavargau rašyt (iš tikro daug gavos). Tai kolkas būtų tiek. jei norit daugiau info arba pabendraut tai rašykit i privata arba Skypinkit: Driezius (tas kuris iš palangos) ^^

                      Comment

                      • Juodojisesuo
                        ^-^murr...rrrr^-^
                        • 2009 06 17
                        • 68

                        Laba visiems... Esu Nijole arba BlackSister (juodojisesuo) man tuoj bus 22, tai gimiau 1987m... Gyvenu Vilniuj, studijuoju vokieciu kalba (beja ji man lb patinka sita klaba)
                        Esu jau 4 kurse, tai kad (senele) beveik
                        Anime jau pradejau ziuret kazkur nuo 5 ar 6 metu, bet vokiskai... ir tai buvo mano hobbys anime ziurejimas ir iki db liko tas hobbys... nu anime pirmas buvo Candy candy, bet labiausiai prisimenu kad ziurejau Sailermoon (labai patiko tada)
                        siaip mano visi pazystami sako kad as esu maniake del anime, kad tiek daug ziuriu, kalbu, duomiosi ir siunciu... bet cia normalu, man patinka Manga irgi skaitau ir kolekconuoju
                        Mano zodiako zenklas saulys ir as i ji labai panasi...
                        Muzika kuria klausau butu tokia: Industrial, electro, J-Rocka, gothica, EMB, i.t.t nu metala tai pagal nuotaika jau
                        Mano svajone nuvaziuot kada i japonija ir pagyvent ten... na Japonija tikrai yra mano ateites planuose
                        Laisvalaiki bunu su draugais arba ziuriu anime ir skaitau manga... bet kai laiko yra o to laiko tikrai mazai yra...
                        I Cosplay irgi vaikstau, bet jei speju ir neesu uzimta... Na bet esu linksma ir visada bendraut malonu su anime fanais ir megejais... tikiuosi dar artimiau susipazynsim



                        P.S. sorry uz klaidas jei ka

                        Comment

                        • Dei Dei
                          damn it
                          • 2009 10 26
                          • 22

                          Labas =^.^=
                          Mano vardas Beatričė
                          Esu iš Kauno
                          Groju pianinu jau 5 metus ^.^" [šiaip privalomus kūrinius mažiau mėgstu groti negu kokias gražias melodijas ar žinomas dainas. Tai jeigu turit gražių melodijų ar dainų natas please parasykit man]
                          Anime domėtis pradėjau sakykim nuo šių metų ^.^" nes anksčiau tik šiaip užmesdavau akį.
                          Apie tokį dalyka kaip anime sužinojau iš sesės....
                          so that's all
                          Paskutinis pakeitimas nuo Dei Dei; 2009-11-03, 13:19. Priežastis: Pamiršau kai ka darašyti

                          Comment

                          • BakaKun
                            Nekomimi MODO
                            • 2009 10 25
                            • 7

                            ex. . . esu Arnoldas, gyvenu kaune esu 17 metu anime susidomejau pries keleta metu, viskas prasidejo nuo anime Girls Bravo spekit kur atradau anime zona, o gi google kartais bunu ziaurus pervert, kartais labai suprantantis ir mynkstas ir kartais ziaurus melagis megstu beveik viska kas yra valgoma ir geriama nu kaip ir dauguma mano amziaus zmoniu as mokinuos ir tevams padedu su darbais >.<
                            nu tai tiek apie mane

                            Comment

                            • Toxiz
                              Naujokas

                              • 2009 10 25
                              • 13

                              As Mantas, man 13 metu gyvenu kaune ... Anime pradejau dometis gal pries kokia savaite nu visus dbz ir panasej jau seniai ziuriu bet forumuose ir pns pradejau dalyvaut neseniai :P animezona kaip ir visi kiti turbut suradau su GOOGLE POWER! Lankau Kudo (kovos menas toks...) , kartais dar pashoku shuffle . Taj wa

                              Comment

                              • geisha
                                Naujokas
                                • 2008 02 22
                                • 9

                                Konnichiwa! Taigi mano vardas Emilija Man 16, is Jonavos (Tai miestas arti Kauno).Anime susidomejau mazdaug pries kokius 3 metus, na o Japonija domiuosi jau senai-tecio itaka xD Turiu didele svajone nuvykti i Japonija ^^ taigi mokinuosi japonu kalbos.Labai megstu klausytis muzikos, mano megstamiausios grupes yra Alice Nine, Malice mizer, Girugamesh, Nightwish, 69 eyes, the horrorpops, nirvana and so on.. taip pat kartais mielai paskaitau knygas, rasau laiskus, domiuosi rytu kultura ^^
                                Na ir viskas, o jei kas nores apie mane daugiau suzinot, gali drasiai man rasyt

                                Comment

                                Working...