Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • technotrach
    mors ultima ratio

    • 2006 03 06
    • 218

    #46
    esu Paulius man 24m ir esu is marijampoles. anime rimciau ziuret pradejau pries kokius nepilnus metukus, na tep sakant pasigydziau nuo visokiu pc geimu ir uzsiroviau ant anime ir jauciu kad gana ilgam, niu bet siaip ne taip moxlus baigiau tai viskas gerai.. is pradziu ziopsojau dbz, hellsing per telika... o dabar viska siunciuos is intero... jau seniai skaitau fantastika tai cia gana panasu... gal net geriau... dar patinka prie kompu knaisiotis... jei kox dar zmogeliukas is majamio domisi anime atsiliepkit bus smagu pasidalinti savo anime resursais
    Skaitoma manga

    Comment

    • SinbadaZ

      #47
      Nutariau ir as prisistatyti kaip naujas forumo lankytojas. Esu Laurynas, 17-likos metu, gyvenu salia Kauno, esu, megstu apelsinu sultis ir cepelinus, zaidziu lineage, domiuos ww2 istorija, anime ir hentais.

      Televizorius - draugas nuo 7 metu, ziuredavau visus multikus is eiles: digimonus, dragonball trilogija, apie anime suzinojau tik gal pries kokius metus, pamates Hellsinga, pries tai net nezinojau ka reiskia zodis anime ir kas tai gali buti. Man iki kitu forumo dalyviu maciusiu tik po pora anime filmu toli kaip ligi menulio, kadangi neturiu gero interneto, nei prieejimo prie kokio ftp, ir nezinau nieko kas dometusi anime. Kol kas maciau nedaug televizijoj nerodytu serialu, iskyrus Naruto ir Last exile, taciau tikuos kad ateity ju bus daug daugiau. Anime patinka del to, kad ziauriai "veza" fantasy pasauliai ir grazios merginos.

      Comment

      • KenYoo
        Build to Destroy...

        • 2005 08 28
        • 144

        #48
        Pamaniau jog butu wisai shaunu atnaujint savo aprashyma. Taigi, mano vardas Tomas, as is Kauno, bla bla *prisistatymas* bla bla.
        Man patinkantys dalykai (this could take a while): Medziai, lietus, maistas, kaktusai, anime, muzika (rock 'en shit), wesuma, zmones nemanantys kad yra uz kazka geresni, pieshtukai, mazi pliushiniai zaisliukai, kalkuliatoriai, sunys, kiti iwairus gywunai, draugai, fotografavimas, alus, antys, zongliravimas, anime+chan, 4chan, super klijai, didelis kiekis centu, geltona, zalia spalwos, ausines, skaicius 9, wynas, pelesinis suris, balti popieriaus lapai, saldziarugste sriuba, discovery kanalas ir wisos beweik jo laidos....
        Nepatinkantys dalykai:bjauri ir negailestingai karshta vasaros saule, karshtis, praikaita, zmones kurie mano kad yra geresni uz kitus, forsai, treningai, fizines jegos naudojimas pries kita asmeni nepriimtinais man budais, arbuzai, kaikuriu rushiu rieshutai, zmones manatys kad zino pakankamai kad gali waldyt mane (aka tevai), galwos skausmas, smirdantys taksi wairuotojai,ar jau minejau karshti?, wiska beweik kas tipishka, nuspejama arba standartishka... , anonimiski alkoholishku zmoniu susitikimai.
        Na wa, shi ta apie mane jau zinot. Dar kazkas, as tinginys, turu shuni, kilima, man 17 metu.
        Gywenime wadowaujuosi gywenimo taisyklemis pagal Dzeisona Garfielda :

        Gyvenimo taisyklės

        Pagal Džeisoną Garfildą

        1. Jei įeini į sritį, kuri yra mažesnė, nei ta, iš kurios išeini ir toje mažesnėje srityje yra žmonių, kurie akivaizdžiai nori išeiti, leisk pirmiau jiems išeiti, kad atsirastų vietos įsigauti vidun (liftai, automobiliai, furgonai, autobusai).
        2. Niekada nekramtyk atvira burna ir stenkis sumažinti, kiek įmanoma vidinius kramtančios burnos garsus.
        3. Niekada nevalgyk obuolio.
        4. Jeigu susipainiojai, kur tu eini, pasiekęs laiptų maršo viršų, nenaudok tos srities apmąstymams, kur eisi toliau. Eik toliau, kol daugiau nebetrukdysi judėjimo srauto ir tada apmąstyk, ką per velnią tu veiki.
        5. Taikyk sau tas pačias vairavimo taisykles, kai vaikštai. Laikykis šaligatvio dešinės, nebent esi Japonijoje ir palikdamas kambarį ar kokią kitą vietą siaurame koridoriuje, pasižiūrėk į abi puses prieš įsiliedamas į judėjimą.
        6. Daryk tai, ką sakai, kad ketini daryti, ir daryk tai tada, kai sakai, kad ketini tai daryti. Ir, jei tu negali to padaryti, leisk pasikliaujančiam tavimi asmeniui sužinoti, kad tu negali to padaryti. Nebent leidimas jiems sužinoti, kad tu to negali padaryti ir yra to darymas, tada geriau padaryk tai.
        7. Nesisnargliuok ir nesišnypšk nosies viešoje vietoje.
        8. Jeigu tu kosti, neik į kiną.
        9. Eskalatoriai taip pat gali būti panaudoti kaip laiptai.
        10. Judantys takai taip pat gali būti panaudoti kaip grindys.
        11. Jei kas nors paklaus tavęs krypties, bandyk pajusti, kada jis išgirdo pakankamai.
        12. Jei kas nors yra pratimo įkarštyje, neklausk jo, kur rasti ledinukų automatą.
        13. Pirmiausia pagalvok.
        14. Pagalvok dar sykį.
        15. Galvok.
        16. Tu neprivalai visada kalbėti.
        17. Kartais geriausias dalykas, kurį gali padaryti pokalbio, kurį pradėjai, metu, yra užsičiaupti ir eiti namo.
        18. Tu gali padaryti laimingais begalę žmonių nekalbėdamas su jais.
        19. Rūkyk namie.
        20. Kosėk namie.
        21. Nečiaudėk ant žmonių.
        22. Neliesk nieko, su kuo nesi pažįstamas mažiausiai savaitę ir tai tik, jeigu tave palietė pirmą.
        23. Valgyk kompleksinį maistą, turintį angliavandenių pusantros valandos tarpe prieš treniruotę.
        24. Gerk proteino kokteilį pusvalandžio tarpe po treniruotės, kitaip tavo raumenys susitrauks.
        25. Nenaudok nieko, ko nežinai, kaip naudoti.
        26. Nesitikėk, kad kas nors ateis laiku, tačiau būk ten ir leisk jiems suprasti, kaip baisiai jie pavėlavo.
        27. Viską aiškink ir peraiškink iki idiotiškumo lygio.
        28. Niekada neleisk jokių pinigų.
        29. Nusipirk maką.
        30. Nelaikyk durų prieš nepažįstamąjį, jei jis yra bent dviejų metrų atstumu nuo tavęs.
        31. Jei gydytojas kosti čiupinėdamas tavo sėklides, jam tikriausiai reikia lašų nuo kosulio.
        32. Jei tavo tualetas neveikia, nenaudok tam reikalui kriauklės.
        33. Jei pabundi ir jautiesi pavargęs, eik miegoti toliau.
        34. Kėdė, esanti prieš tave lėktuve, buvo užimta žmogaus, sėdinčio joje. Tu turi tik teisę naudotis ištraukiamu staleliu ir kėdės kišenėmis, esančiomis už jos, iš visų jėgų stengiantis nesukelti jokių stumdymųsi ir baksnojimų į kėdės atlošą. Tu neturi jokios teisės naudoti kėdės pusiausvyros palaikymui, pasinaudoti ja stojantis ar sėdantis, praktikuoti savo bokso sugebėjimus, ar baksnoti kojomis tiesiog šiaip sau.

        Taikyk sau šitas taisykles ir stenkis, kad kiti jas taikytų sau. Jei visi pradėsim tai daryti jau dabar, gali būti, kad mūsų provaikaičiai gyvens ramiame ir maloniame pasaulyje, kuriame niekas tau nespjaudys į veidą, nemindžios kojų ir nemėtys kiaušinių ant galvos iš šešto aukšto

        na shtai, dabar zinot apie mane daugiau nei noreciau kad zinotumet.
        Paskutinis pakeitimas nuo KenYoo; 2008-01-23, 18:18.

        Comment

        • Sasumi
          AquariusKiss

          • 2006 08 06
          • 190

          #49
          as kajp amzinaj busiu paskutine
          mano vardas Monika.man 14.esu is...mazejkiu...mano plaukaj tamsiai rudi sju sviesiom sruogelem (dazytom),ilgis iki peciu.akys gana dideles kajp anime ,pilkos spalvos...apie mano akis sako kad jos tipo sypsosi nerejkia net burnos .esu zema,1.57 ar daugiau .megstu sokoladinius ledus,pistacijas ir sejp visokias nesamones(kas skanu ajsku),tajp pat megstu ir dar kajp sugebu nusisneket(galima sakyt esu nusisnekejimo profe...),susirasinet su draugajs per pc ir begalo megstu piesti anime...nepatinka kaj per prievarta mane kas nors kur nors tempia...
          kajp piesimas atsirado mano gyvenime?na as jau nuo gimimo piesiu ,kaj kiti vajkaj makaliojo kleckus kuriuos vadino saulutem,as mokejau piesti mielas kiaulytes princeses ,o dabar jau 3 metus lankau dailes mokykla,o pries ja lankiau 3 metus dajles bureli,na kiek privaloma buvo lankyt.anime susidomejau kaj pirma kart 8 metu pamaciau animacini filmuka Menulio Jureive.nuo tada ir pradejau piesti savo sukurtus "filmukus".tetis man is darbo parnesdavo tokio i armonika sulankstyto popieriaus,kuriame as ir piesiau savo "filmukus"...
          taj tiek.jej norit suzinot daugiau apie mane ko nepaminejau,parasykit privacias zinutes ir as su mielu noru atsakysiu
          Paskutinis pakeitimas nuo Sasumi; 2006-08-11, 18:57.

          Comment

          • setsu
            Progressive mind
            • 2006 08 13
            • 11

            #50
            amm.. sveiki as jaunius is vilniaus man 18metu
            anime susidomejau kai pradejo rodyt dragonball
            rimtai susidomejau anime pamates per lnk hellsing'a
            radau anime skilty ftp serveryje ir jau metus laiks nuo laiko pasiziuriu draugu ir anidb rekomenduojamus anime
            istojes y sia bendrumene tikiuosi praplatinti savo anime akiraty

            jusu kawaii jaunius
            siltai priimkite

            dar is vaikystes patiko smugis, kendi kendi, sol bianca
            dabar GITS,BECK,samurai champloo, kitu pav tingiu teisingu ieshkiot ^^
            Paskutinis pakeitimas nuo setsu; 2006-08-13, 15:32.

            BooM!HeadShoT

            Comment

            • Nju`Liuci

              #51
              Laba!
              As esu is wln man 15metu. Anime susidomejau pamaciusi Samuraj X ir DragonBall mane i taj itempe drauge o as ansciau galwojau kad taj yra nesamone bet po anime elfen lied pradejau galwot kitap man anime pradejo lb patikti. taj wa

              Comment

              • Shizuka

                #52
                Ta proga, kad cia uzklydau tai parasysiu apie save. Man 15 gyvenu Druskininkuose (tai yra dzukijos pelkesna), daznai sapnuoju keistus sapnus (pvz, kad mama paskambina ir pasako, kad po triju dienu mirs :sick: ) Kalbu per miegus (dazniaisiai lietuviskai, bet pasitaiko ir En ir dar kitokiu kalbu, nepripazintu pasaulyje). Dievinu anime, svajoju bent biski suprasti japonu kalba. Mano hobis dauzyti galva i siena, o jei nera sienos tai i ka randu. Cia gryna teisybe. Megstamiausi anime: Fruits basket, Samurai Champloo, Bleach dar i sia sriti pretenduoja Utawarerumono ir keletas kitu kuriu dabar neatsimenu (perkeltine prasme man ankstyvoji skleroze )
                Savoj kompanijoj esu linksma, pastoviai zvengiu ir t.t. bet kai tik isimaiso keli nepazystami zmones tai iskart tampu rimta, drovi, tyli. Nu nzn
                Patinka Stingas, B. Adamsas, Annie Lennox, Queen ir kiti panasaus pobudzio visuomenes veikejai (nesupraskit klaidingai, as nekalbu apie gejus (nu neslepsiu, kad patinka Elton John, George Michael ir Fredie Mercury)) Megstamiausi muzikos stiliai rokas, folkas , popsui labai isranki, Celtikas, New age'as ir daug kitu normaliu. Neatsisakau Jazz (pvz Miles Davis ) ar metalo. Loreena McKennitt fan forever ...
                Neisgyvenciau be fantastikos, Star wars'u, o Dieve! LOTR ir Hobitas! Cia yra PACIOS NEREALIAUSIOS PASAULIO KNYGOS! fan forever too
                Seip megstu paisalioti, noriu buti prie meno Nzn gal jau uztenka cia an saves varyt... tai tiek...
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-08-30, 22:31.

                Comment

                • hanaretsu
                  Beealzebub
                  • 2006 08 19
                  • 135

                  #53
                  Apie save dar gyvenime neteko rašyt, pabandysiu. Gimiau aš 1991 metais lapkričio mėnesį , iškar po o kai mirė Freddie Mercury tagi laikau save jo reinkarnacija Gyvenu Druskininkuose, kur beveik niekas nežino kas yra anime, apie manga nė kalbėt nereikia mane čia atvedė Shizuka, bene labiausiai išprotėjęs žmogus koks gali būti Marijos žemėje(aš jai nenusileidžiu ).
                  nu va, pirmas anime DB ir DBZ. Paskui Blood+ ir t.t. Dabar mėgstamiausi Bleach ir FullMetal Alchemist, dar FruitsBasket. Kompas pilnas anime ir tiek
                  Muzika... Enigma, Queen, Enya, Sting, B.Adams, In Flames, Dragonforce, Damien Rice, Annie Lennox , PINK FLOYD.... Šiaip mėgstu fantastinius irkitus gerus filmus, kaip LOTR( ), Star Wars, POTC, pamiršau...(diagnozės klaust pas Shizuka)

                  knyga #1 Lord Of The Rings. Tolkien forever . dar labai patiko Kopa.
                  Elgiuosi keistai, o kai ko nors atsikratyt noriu pradeu pasakot apie LOTR ,anime ir t.t. Efektas greitas. Šiaip esu ne tokia kaip visi...kaip čia pasakius?
                  Daug juokiuosi (žvengiu) kai kam atrodo kad iš nieko, ypač kai prie PC sėdžiu
                  gal gana?

                  Comment

                  • Likimo_Kalvis
                    YOSH!!!

                    • 2006 08 26
                    • 378

                    #54
                    Nu ka, i man reik nors biski pasireikst
                    Valdis, Siauliai, 16 m.
                    Ir tu viskas pasakyta

                    Nu tipo nusprendziau papildyt sava aprasima Jeigu ka ntr yra prie foto skilties, manga pradejau piest nezinodams kas tai per daikts, pradejau nuo DBZ, o kas tai per daikts pries kokius metus.

                    AZ atradau ieskodams LT informacijas apie manga.

                    Ce kaip pazinciu puslapi, tik skirtums tas ka jeigu butu susistikims butu apie ka kalbet
                    CE bisksi ne i tema buva

                    Daba toliau, valgau viska kas valgoma ir lend i gerkle
                    Knyga, vietoj swetimu minciu kuriu sawas
                    Filmai, ka as zn komedijas, kartais veiksma, fantastika, moksline fantastika
                    Asmenybes neapibudinsiu, tai NEIMANOMA

                    Jauciu bus tik tiek
                    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2006-08-28, 07:03.
                    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                    Comment

                    • Laimonas
                      Rimtas forumo narys

                      • 2006 08 20
                      • 109

                      #55
                      vardas: Laimonas
                      nick: Laimonas, Laimonaz, Lemonas, L3m0ny
                      miestas: Panevezys
                      akiu spalva: Melynos
                      seima: sese, tevas, mama
                      Gyvunai: suo topsius ir ziurkenas dzheris
                      megiamiausi valgiai: cepelinai, pica, o labiausiai ryziu blynai aplieti karstu sokoladu mmmm.......
                      pomegiai: anime, TV, kompiuteris
                      apie save: naujas blizgantis nedauzhtas kishkis ^^
                      Paskutinis pakeitimas nuo Laimonas; 2007-04-09, 15:07.

                      Comment

                      • Neko-ears

                        #56
                        gabriele 17metu
                        anime pradejau dometis drauges deka,pas ja pamaciau pora seriju-patiko,taip ir "uzsikabinau"...
                        muzika:klausau labai ivairiai,priklauso nuo nuotaikos,bet pagrinde rock'as...
                        beveik visa laisvalaiki praleidziu su draugais,nes dienomis,kada einu i mokykla,ju beveik nematau...dar groju gitara,piesiu ir t.t.

                        that's all
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-01-09, 14:10. Priežastis: -

                        Comment

                        • moony
                          Sensei

                          • 2006 09 11
                          • 38

                          #57
                          Esu moony, 25m (kadanors ir jums tiek bus )
                          Seip darau gyvenime ka noriu ir man nera jokiu tabu. Pirma anime pamaciau dar kai pirma kart parode per lietuvos tv Candy Candy. O veliau savaime kazkaip step by step emiau dometis.
                          Labiau megstu hentaju arba anime kur galima pamatyti bent viena angel.
                          Seip esu "pasikelusi ir labai ziauri "
                          O jei rimtai, esu angelas, (sparnus slepiu po storais megztiniais) ir su manim geriau nesipykti
                          Megstu saltais ziemos vakarais pasiurbcioti raudona vyna is butelio , bei pamirkti pilnoje vonioje putu.
                          that's it
                          Paskutinis pakeitimas nuo moony; 2006-09-12, 12:18.

                          Comment

                          • Di
                            • 2006 09 19
                            • 169

                            #58
                            Am, vakar dar buvau naujausia narė čia Taigi, aš Di. Ne Diana, ne dar kažkas, tiesiog - Di (pirmas mano vardo skiemuo, po to lieka dar dvi raidės). Anime/manga susidomėjau dar su Candy Candy ir kitais vaikystės filmukais. Neseniai dar radau savo pirmų mangų visai nieko, kaip vaikystėje piešus

                            Man 20. Gyvenu Vilniuj. Pašilaičiuose, jei ką

                            Dabar patys gražiausi man kol kas lieka Bleach (ypač Kuchiki Rukia, į kurią atitinkamais momentais esu panaši ), Blood+, Samurai Champloo, Berserk, Final Fantasy 7, Naruto. Bet Bleach vis tiek lieka the best, ypač jo OST. Dievinu.

                            Dabar paišau mangą. Turėsiu greitai vienam projektui nupiešti bene 40 A4 formato lapų su manga. Reikia tikėtis, viskas bus gerai ir viskas puikiai pavyks.

                            Labai mėgstu j-rock. Šituo mane užkrėtė kursiokė. Nuo j-rock perėjau ant visiško rock, dar šiek tiek ska/jazz/punk ir t.t. Na, vienu žodžiu, mėgstu gyvą muziką. Bet Ghost in the Shell - Inner Universe irgi dievinu. Universali aš mergina

                            Auginu katė ir žiurkę. Na, dar sesę, kuriai užsitęsusi paauglystė

                            Apie save sakau, kad esu katė, o kartais ir nemokantis lakti kačiukas :rolleyes: o dar kartais (žiemą žiemą) - driežiukas, kuriam nuolat trūksta saulės ir šilumos.

                            Beje, kažkada aš ir mano kursiokė Eglaya tranzuosim į Japoniją!!! va čia tai bus (lauktuves užsisakykit iš anksto)

                            Tai tiek apie vakar buvusią naujausią narę Daugiau pamatysit, kai pradėsiu aktyviau čia bendrauti :rolleyes:
                            [I]kiekyb

                            Comment

                            • SolidSnake
                              SSDD

                              • 2005 12 21
                              • 172

                              #59
                              Sveiki as esu SolidSnake esu cia naujokas . Apie save galiu pasakyti kat labai megstu kartais pakariaut , kaikurie turbut netgi mano kad ash pikciurna . Jaigu kas tai zinokit, ce ne as toks !!! ce gyvenimas toks !!! visada jusu SolidSnake!!!
                              I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                              Comment

                              • Zaigetzu
                                Kovinis Tinginys

                                • 2006 02 21
                                • 44

                                #60
                                nu... lankiaus ir lankaus ce daznai bet labai mazai rasau, daugiausia skaitau taj db apie save...
                                man 17, vilnietis. turiu katina kurio vardas katinas
                                megstamiausi valgiau tai tikriausiai butu lietuviu nacionaliniai na ir pica...
                                skaitau nemazai megstamiausios knygos kurias skaiciau tai buwo "Montesumos dukte" (sena lbj knyga), "Titanas", ir Stendalio "liusjenas Levenas" bei "Parmos vienuolynas". nu ir daug kitu knygu kur patiko, daug megiamu knygu... vnz skaitau daug

                                anime susidomejau kai pamaciau Hellsing per LNK.
                                megstamiausi anime matyti: Great Teacher Onizuka, Berserk, Trigun, Hellsing, Elfen Lied, Gungrave, Wolfs rain na ir daug kitu kurie paliko tikrai gera ispudi (tingiu tiesiog vardint)...
                                ce aciduriau ieshkodamas tiesiog lt forumo apie anime ir informacijos...
                                _______

                                Comment

                                Working...