Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hanikka
    Narys

    • 2009 03 19
    • 44

    Man atrodo kad as cia nerasiau... O jei ir rasiau koks skirtumas...

    As esu Zivile
    Anime pradejau dometis pries kokius 2 metus .Mano zodiakas Vandenis , man 11 metu, gyvenu Vilniuje, pirmieji anime : Shaman King, DBZ. AZ foruma netyciom atradau google'i apsilankydavau cia... O draugas toks (jis zinojo kad man patinka anime (jis jau buvo cia prisiregistraves)) priverte mane prisiregistruoti . Turiu suni vardu Aira (jau is vardo atspeti galima kad mergaite ) mano bruozai xD blondine (as nemanau kad as esu kvaila xDD) ugis apie 1,50 , daug kas is pazystamu (taip pat ir giminaiciai) sako kad man reik daugiau valgyt xDD.

    Turbut si karta pakaks

    Comment

    • Sadness...
      ...ureshii-kanashii...

      • 2009 04 19
      • 34

      Sveiki mano wardas Ugne...man 16 metu (greit 17)...esu is Vilniaus...esu mielas, draugiskas, linksmas zmogelis:rolleyes: nekenciu sawanaudziu, egoistu, piktu, bjauriu zmoniu...labaj nemegstu zmoniu kurie sprandzia pagal kitus is iswajzdos, odos spalwos, tautybes...nemegstu tokiu kuriems gyvenime swarbiausia tik isgert ir pasilinksmint...
      megstu ziuret tv, anime, zajst kompu, badmintona, lejst lajka sju gerajs draugajs, skaniai pamiegot (jej ryte niekur nerejk ejt taj pabundu apie 13-14h ir neswarbu ar nuejsiu miegot 22h ar 03hxD)
      labaj megstu saldumynus ir tiesiog diewinu guminukus mesos nlb megstu o sejp darzowes bej wajsius bewejk wisus labaj megstu
      i shulia nemegstu ejt nes ryte bajsiaj tyngisi keltis ir yra nemazaj nuobodziu pamoku megstamiausia pamoka literatura nes paprastaj mes sju drauge nieko nedirbam o tik issidirbinejam ir wisa pamoka zwengiam xD o sejp sekasi anglu ir matke xD
      muzika man patinka labaj iwairi...kokio stiliaus muzika ar kokia grupe labiausiaj patinka tikraj negaleciau pasakyt nes wiskas priklauso nuo pacios dajnos...bet paziurejus sawo mp3 playlista daugiausia randu rock, punkrock, alternative, J-pop xD
      pirma karta anime pamaciau per kazkoki wokiska kanala kaj buwau dar wisaj maza...tada rode Sailormoon xD rimciau anime susidomejau kaj radau kazkoki saita kuriame buwo aprasytas anime Kannazuki no miko...man lb patiko piesimas todel pradejau ji ziuret...tada ir suzinojau kas yra anime ir wisa kita xD
      megstamiausias anime paprastaj buna tas kuri tuo metu ziuriu arba bunu katik bajgus ziuret xD taj db neseniai baigiau ziuret Bokura ga ita, taj jis db mano megstamiausias anime
      manga skaitau retai...pati turiu tik wiena hellsingo manga
      apie sita saita zinau jau gana senaj xD kaj tik pradejau dometis anime tada ir suzinojau (kaj man buwo mazdaug 13metu)...tik tiek kad tada tingejau registruotis xD o tingejau nes as wisad tingiu kazka rasyt mat man daznaj buna sunku rejksti sawo mintis nuosekliai xD
      labai rimtaj pradejau ziuret anime tik po 2009metu cosplayaus xD
      taj tiek...
      tikiuosiu per daug neissipleciau
      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-06-05, 18:43. Priežastis: KAS PER = J = DOMINAVIMAS? SKAITYT NEIMANOMA.

      Comment

      • nondescript
        Narys
        • 2008 09 22
        • 30

        Sveiki as cia lankausi retai, uzsuku nebent pasiskaityt recenziju, bet anime man labai mylimas dalykas, taip pat kaip ir visa japonija, jos kultura. Ten tiesiog atradau kita pasauli, cia galima pasakot be galo be krasto... Bet kas zino, tikriausiai supras. Is anime labiausiai megstu cyberpunk'a, psichologinius, ivairius mistinem tematikom, o kartais tiesiog lengvo ziurejimo, mielus sirdziai. Apie mane pati, man 20 metu, esu is traku, be anime domiuos muzika, kinu, megstu keliaut ir siaip visokius nuotykius... Jei kas noretu pabendraut, brukstelkit, butu malonu pazinot bendraminciu, arba siaip susitikt kokiam renginy

        Comment

        • Death note
          Shinigami - Death god
          • 2009 05 23
          • 80

          Vardas: Deimantė
          Amžius: 15
          Gyvenamoji vieta: Kalvarija kuri randasi netoli Marijampolės. Prakeiktas miesteliūkštis
          Apie mane: Mėgstu meną piešti, rašyti. Mėgstu stebėti naktinį dangų. Mėgstamiausias paros laikas naktis. O šiaip esu linksmas žmogus kuris nemėgsta kompleksuoti dėl ko nors.
          Anime: Anime rimtai susidomėjau prieš kokius 2m. Pirmasis matytas anime kurį atsimenu tai bus DBZ. O nuo Fullmetall Alchemist Į visą šį reikalą įklimpau labai smarkiai jis ir pastūmėjo mane rimtai susidomėti Anime.
          Animezoną sužinojau goolindama ir ieškodama anime aprašymų.

          Comment

          • xipzo
            I hate IDIOTS

            • 2009 04 16
            • 224

            Hi As Linas man 16 gyvenu plungej anime ziuriu nuo vasaros lbj lbj patinka )))
            Megstu tinginiauti, zaidziu regbi , nesioju akinius , siek tiek hobio lygmenije uzsiimu programavimu (neprofesionaliu) . esu 10tokas ir laaabai nemegstu rusu (kalbos nes niekaip neikertu )
            Thats all 54 ya
            My Anime List <---
            Waiting for Peacefull summer...

            Comment

            • n'Huun
              Solid aggression.
              • 2009 06 12
              • 72

              Vardas: Eugenijus, bet visi vadina Augiu.
              Amžius: 17 metų

              Gyvenu netoli Kauno... Mėgstu piešti, groti savo Epiphone Exploreriu (gitara) , žiurėti senus gerus filmus (a.k.a Tarkovskio Stalkeri, 12 Angry Men ir t.t.) , klausyti muzikos (o tiksliau Metallicos senų albumų), filosofuoti ivairiom temom (tik nera su kuo) na ir žinoma žiurėti anime (well thats obvious).
              Nemėgstu... Hmmm... Nemėgstu žmonių kurie nesutikdami su kieno nors nuomone nesugeba paaiškinti priežasties kodėl mano kitaip... Tiesiog pasako "Ne, tu neteisus, viskas yra atvirkščiai", o paklausus "Kodėl tu taip manai?" atsako kažka panašaus į "Nesvarbu ; Tu nesuprasi ; Ilgai pasakot ; Keiskime temą". Dar nemėgstu šiuolaikinio jaunimo... Eini gatve ir matai tuos nusigėrusius mados vergus, o jai dar technuške visu garsu užsileidžia, išvis pyktis ima... O ka jau kalbėt apie visokius emo, gotus ir t.t. Nesakau kad jie blogi žmones, tiesiog mano manymu jie leidžia savo brangų laiką labai neteisingai. Na bet čia jau jų pasirinkimas, o mano pasirinkimas tokių žmonių nemėgt...
              Anime pradėjau žiurėti gal prieš kokius penkis-septynis metus (tiksliai neprisimenu), viskas prasidėjo nuo legendinio Hellsingo, na o kaip sakoma veliau "pagavau kablį" ir anime žiurėjimas tapo mano hobiu. Nors galiu pasakyti kad per tokį ilgą (kam ilgą o kam ne) laiką peržiurėjau gana mažai anime (pagal anime fanatų standartus)... Bet visgi, negalėčiau dabar išvardint visus kuriuos peržiurėjau (atmintis šlubuoja).
              Apie animezona žinojau labai labai senai, prieš gerus keturis metus (o gal ir daugiau) suradau šią svetainę (tik neprisimenu kaip) ir nemažai laiko praleidau čia. Bet dėja, susiklostė tokios aplinkybės kad daugiau nebegalėjau čia lankytis... O paskui ir mano account'ą ištrynė. Na bet vėlgi, po ilgos pertraukos aš gryžau.
              Na štai tiek apie mane. Tikiuosi kad AZ priims mane atgal, ir mes vėl visi kartu smagiai leisime laika/diskutuosime.
              Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




              Metallica - ...And Justice for All...

              Comment

              • Miupoken
                Artist
                • 2009 06 13
                • 15

                Yo! Mano vardas Justina bet visi vadina Juste c: Intike as vadinuosi Miu Man 10 metu, gimtadienis bus spalio 18. Anime pradejau dometis pries 3-4 metus. Pirmieji anime buvo Pokemonai, Sailor Moon, Shaman King, Dragon Ball. Megstamiausi mano anime yra Naruto, Dragon Ball, Azumanga Daioh, Lucky Star, Soul Eater
                Megstu piesti, sedeti prie kompo, skaityti mangas. Turiu suni vardu Mikis.
                Cia prisiregistravau labai neseniai.

                Comment

                • Miupoken
                  Artist
                  • 2009 06 13
                  • 15

                  Yo! Mano vardas Justina bet visi vadina Juste c: Intike as vadinuosi Miu Man 10 metu, gimtadienis bus spalio 18. Anime pradejau dometis pries 3-4 metus. Pirmieji anime buvo Pokemonai, Sailor Moon, Shaman King, Dragon Ball. Megstamiausi mano anime yra Naruto, Dragon Ball, Azumanga Daioh, Lucky Star, Soul Eater
                  Megstu piesti, sedeti prie kompo, skaityti mangas. Turiu suni vardu Mikis.
                  Cia prisiregistravau labai neseniai.

                  Comment

                  • wieru
                    Naujokas
                    • 2009 06 20
                    • 3

                    laba diena... as esu veronika, taip pat nesenai prisiregistravau ;] man 17, esu is palangos
                    anime dometis pradejau apytiksliai pries metus . visada save laikiau keista nes aplinkiniai nesidomi nei anime, nei japonu kulltura labaj del to pergyvenau... ;D taciau nesenai ladziodama izymiajame google.lt tinklapyje ir ieskodama korejieciu grupes DBSK nuotrauku radau si puslapy kuriame iskart nutariau uzsiregistruot... ;]
                    Taip pat turiu suny... jo vardas Mufis
                    Tikiuosi su visais sutart
                    All Hail Asians

                    Comment

                    • pinokio
                      友情

                      • 2008 11 16
                      • 218

                      Sveiki, as esu karolis, is kauno , man 17 metu,anime susidomejau ,kai dar rode "dragon ball" per tv, bet rimciau - tai kai gavau interneta. man net keista, kodel lietuvoje rodo tiek mazai gero anime, (o jei rodo - tai vos ne vidurnakti)juk anime zymiai geriau uz simpsonus ar koki kempiniuka

                      Comment

                      • Gin^^
                        pakvaišėlė :3

                        • 2009 06 15
                        • 66

                        Sveiki,žmogai!! mano vardas Ginvilė... (visi vadina Gin^^) man 17 metų... esu iš Klaipėdos... hm..mėgstu viską,ko nenemėgstu... xD (lol) mokaus piešt anime..ir truputį Japonų klabos..šiaip myliu visą tai.. dabar pamilau Elfen Lied..(jaučiu mėgstamiausias ir išliks) o šiaip irgi pradėjau nuo DB... rodos,viskas

                        Comment

                        • 1616
                          [url=http://bigbars.ru/][

                          • 2006 11 03
                          • 79

                          Sweiki esu Artiomas ,draugai mane vadina Shinigamiu ,man 23 metai .Uzsieminejau Kyokushin karate ,megstu anime nuo pat mazens ,bet rim4iau susidomejau pries 4-5 metus .Taip megstu piest ,groti su Pianinu ,dirbti savo megstama darba . Tikiuosi sutarsim Peace Out !!! OSU .

                          Comment

                          • IscarioT
                            Naujokas
                            • 2008 12 28
                            • 26

                            hm... Tai ir pradedu....

                            Sveiki, mano vardas Domas, man 13metu, esu is mažo miesto - Tauragės. Anime susidomejau pries 3metus, pirmasis aisku buvo DBZ patinka sportuoti, klausytis įvairios muzikos, losti įvairius game, patinka Martial arts anime, pac megstamiausias Tenjho Tenge lygtais viskas

                            P.S. AZ radau ieskodamas anime torrentu
                            Mano AMV

                            Comment

                            • Aramix
                              Surades gyvenima :D
                              • 2009 06 23
                              • 31

                              Sveiki, mano vardas Arminas, bet draugai mane vadina Arme. Esu iš Pasvalio ir nepažistu nieko gyvenančio šitame užkampy kas žiūrėtu Anime (jai čia yra pasvaliečiu parašykit į pm). Anime rimčiau susidomėjau 12-13 dabar man 15. Šeip laisvalaikių mėgstu piešti,kurti dainoms žodžius, žaist futbolą.

                              Comment

                              • Laarf
                                mastermind.

                                • 2009 06 23
                                • 79

                                Laba diena. Esu is Kauno.
                                Groju gitara du metus, pries tai smuiku grojau 6 ir 2 metus dainavau. Dar pradejau neseniai hip-hopa ir house sokti.
                                Mokausi gan neblogai jeigu ziurint pagal pazymius, nors mokyklos programos nelabai ir mokausi.
                                Megstu:
                                Buti su draugais,ieskot nauju pazinciu, klausyti muzikos , geimint, piest, grot gitara, photoshopint, skaityt, ,ziureti anime,mokintis japonu, mokintis su 3ds maxu ir taip daug dalyku kuriu nepamenu.
                                pasaukimas but chemike/mokslininke arba detektyve.
                                Esu priklausoma nuo saldumynu.
                                Derinu du nesuderinamus dalykus: moksla[technologijas] ir menus.
                                Nemegstu: razinu, save girianciu zmoniu, nemokanciu patylet kai reikia,kaip yva neigiamai veikia jaunima, siuvineti, politikos ir t.t.
                                Muzika: pasirinkimas mano platus nuo gothic rocko iki soulo/acoustic.

                                aj beje. daug kas klausia ka mano nickas reishkia tai va :
                                L - laughing
                                A - at
                                A - all
                                R - ridiculous
                                f - fails
                                Mane galite ishvysti :
                                Http://www.myspace.com/FPS100
                                http://laarf.deviantart.com
                                  ▲
                                ▲ ▲
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...