Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SaSuke

    Hy ewery body! vardas mano Lexa! man 14 esu vilnietis... susidomejau anime kaskur pradzioje sito meto....ANIME ANIME!!!!

    Comment

    • Koaru
      Narys
      • 2007 04 24
      • 63

      Konichywa! Mano vardas Lina, man 17 metu, gyvenu Vilniuje.
      Anime domiuosi jau nuo vaikystes (tada dar nezinojau kas tai yra), bet rimtai pradejau dometis pries 3 metus, kai paziurejau Rurouni Kenshin
      Tikiuos gerai susibendrauti su visais ^^

      Comment

      • Koori_San
        samurai sensei
        • 2006 11 19
        • 12

        now my turn tai va mano vardas Jaunius gyvenu kaime (jo zinau pity) man 15m esu neaukstas anime domiuosi nuo kokiu 10m ypač gilia vagą paliko Hellsing kaip pirmoji anime zinau ka pasakisit vaikams tokiu fimu ninada smotret o man dzin dar lb patiko
        love hina tai va butu viskas. Thanks for atention
        ---------------------------------------
        Your Sins Will Be Purged.....
        LOST SERAPH !!!!!!!!!!!!

        Comment

        • Sakura

          sveiki as esu Egle, man 17 metu, gyvenu Vilniuje
          ziureti anime pradejau gal pries kokius 4-5 metus ir tikrai ziuresiu dar lb lb ilgai ziuriu visokiu zandru anime vienas is labiausiai patikusiu anime yra beck

          Comment

          • baltas_tigras
            wild minds

            • 2007 03 19
            • 107

            nu tai ka ir man reik prisistatyt
            Vardas: Inga
            Amzius: 21
            Plauku spalva: naturali blond
            Ugis: 164cm
            Gyvenamoji vieta: Vilnius-Kaunas
            Studijos: VU prancuzu filologija
            anime megeja apie 4 metus. nei draugai kalbino, nei ziuret dave, tiesiog mamai labai patinka Ghibli pasakeles, tai vis ziuredavau, paskiau dar pribegom Kenshin'a per LNK, dar veliau su animshcikais susipazinau ir pradejau is ju anime siurbt
            mangu neskaitau, nes labiau patinka knygos
            Neziuriu anime su LT subais.

            Comment

            • Souls
              PLEASE DIE

              • 2007 04 26
              • 146

              My turn... Ahem:
              Vardas: Ramūnas
              Amzius: 20 (yup, izengiau i savo trecia desimtmeti)
              Ugis: 177-179 (Priklauso kur matuojuos)
              Plaukai: Rudi
              Gyv. vieta: Kaunas
              Studijuoju KTU Informaciniu technologiju inzinerija - I kursas
              Pirmas rimtas anime NGE. O zet pradejau nuo RTL2 laiku
              [Insert your signature here]

              Comment

              • Tom
                99% Baka

                • 2007 01 05
                • 66

                Gerai as fourme cia jau koks menesis gal jau ir laikas prisistatyti ^^ as Tomas , man 17 gyvenu Siauliuose, apie save nieko idomaus pasakyti negaliu, nebent kad esu labai jau vaikiskas ir atrodau kaip koks vaikas, tikriausiai delto kad dar nenoriu suaugti, anime ziuriu gana seniai ir nemazai maciau. nu va viskas ... beto myliu raudonplaukes ^^
                I Like Pie

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Aleksandras
                  Marijampole - Vilnius
                  jau 28ri

                  Anime pradejau dometis visai netycia, dar besibaigiancio Sovietmieciu laikais, kai per TV 2aji rusu kanala pamaciau pirmaji OVA
                  Veliau atsiradus kruvai DalNet IRC kanalams, anime kaip zanras pats mane surado, prasidejo naktiniai sedejimai interneto kavinej kad tik fserv pagalba ka nors parsisiust, kad ir viena epizoda ish kokios nors epopejos..
                  Nuo tu laiku esu anime watcher
                  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-05-18, 15:41.

                  Comment

                  • Reijin
                    Nieko nerašantis
                    • 2006 06 06
                    • 32

                    Na aš vardu Dainius, taip mane ir draugai vadin ;D
                    Man kol kas 21 metai.
                    Anime pradėjau žiūrėt būdamas dar mažas nors net nežinojau, kad tai anime. Atsimenu tik nuotrupas matytu filmuku, iš geresnių tai buvo "Guyver" ir "Ninja Scroll". dar atsimenu, kad juos žiūrėjau dėliodamas LEGO kaladėles ;D geri laikai buva.
                    Na tik po kažkiek laiko supratau, kad tai anime, gavęs "Dual: Parallel Trouble Adventure", o gal net anksciau biški pamatęs Dragon Ball.
                    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-11-11, 20:51.

                    Comment

                    • Oterro
                      Violence In My Heart
                      • 2007 05 01
                      • 17

                      As esu: Marius
                      Esu gimes: 1988 Rugpjucio 6
                      Gyvenu: Klaipedoje
                      Um, megstu grot gitara, kurt muzika, dainuot biski, paisyt komiksus, animuot, lakstyt po miska. O susidomejau anime tada kai DB per LNK pradejo rodyt Pamaciau Anime Zona per google, nes norejau ilist i koki lt saita su anime XD Va tiek matyt.

                      Comment

                      • Nynja

                        na ka, metas ir man prisistatyti
                        vardas: Rūta
                        amžius: 17 m
                        gyv. vieta: trg
                        aninme susidomejau visai neseniai o gaila... sitiek metu be reikalo praejo

                        Comment

                        • Aspirin

                          Andrius is Vilniaus man 19 anime pirma anime kuria maciau pavadinime neatsimenu tai buvo labai seniai atsimenu tik kad buvo kazkokia nuoga pana poto zinoma pradejau labiau dometis anime kai prasidejo Dragon Ball per televizija atsirado draugu kurie turejo daugiau animes ir viskas tesesi tolyn ir tolyn Apie anime zona draugas visad pasakojo tai ir sugalvojau kad pats laikas butu prisiujungt ir man seip gyvenime mokinuosi ir tinginiauju
                          megstamiausias anime.... hmmm.... Nera tiksliai yra keli kurie man labai patiko tai Wolf's Rain , Elfien Lied ir Nausicaa of the Valley of Wind nu poto eina daug kitu anime seip megstu paziureti senesniu anime is zaidimu heroes are Hitman 47, Solid Snake (Metal Gear Solid)
                          mangos daug neskaites bet is skaitytos tai Battle Royale patiko nu manau uzteks informacijos....

                          Comment

                          • Katsas
                            Naujokas
                            • 2007 05 05
                            • 15

                            Andrius
                            22.6 metu
                            Vln-Tls
                            charakteris: nepastoviai pastovus
                            Neskaitant visokiu DBZ ir panasiu, tai pradejau nuo NGE ir Onegai teacher
                            Patinka ivairus zanras, svarbu kad kabintu + J-POP, J-ROCK, K-ROCK

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              Sveiki!
                              Mano vardas Eglė, man 24m. (beveik 25m. tiesa pasakius).
                              Anime duomiuosi kažkur 5-6 metus (neskaitant vaikystėj žiūrėtos Candy Candy), bet taip beveik jokiuose forumuose ir nepasireiškiau...
                              Tarp draugų didelių anime fanatų neturiu... tai kartais liudna kai negali padiskutuoti, kaip ten sekasi Ichigo su chebra gelbstint Orihime Hueco Mundo'e, padiskutuoti kokius anime pasirinkti siųstis naujiems sezonams ir t.t.
                              Gana..reikia ieškotis bendraminčių
                              Anime mačiau ir siunčiuosi pakankamai daug, įvairių žanrų (hentai irgi ...tsss... ), vieno labiausiai patikusio išskirti negalėčiau, yra daugybė mane sužavėjusių ir palikusių įspūdį: Blood the last vampire, apie ebichu žiurkėnę, kemonozume, mindgame, aiškus Kenshis, X Tv serijos... basilisk... io labai daug
                              Manga irgi skaitau, kai pasiseka išvažiuoti iš Lietuvos būtinai stengiuos parsivešti bent kelis volumus mangos, iš mangos tai labai patinka "mature shoujo", Kayono darbai, dar šiuo metu itin myliu Bleach, Gantz, School Rumble, Me teru no kimochi, Nana ;-)

                              Be anime mėgstu muziką, hardkorą, speedcorą Net nežinau kur labaiu mano fanatizmas pasireiškia muzikoj ar anime (na šiuo metu turbūt anime ima viršų), taip pat klausausi truputi j-rocko: Moi dix mois, Lynch, Hizaki grace project, Deathgaze, D....
                              čia šalutinis šalutinis anime ligos simptomas
                              apie anime zona sužinojau atsitiktinai naršydama nete, kai norėjau surast ką Lietuvoje rašo apie anime, manga

                              Comment

                              • efkiss
                                Naujokas
                                • 2007 05 02
                                • 18

                                hello
                                Mano vardas Evaldas, nors vadinamas efka taip ir nikas atsirado efka +kiss esu 17 metu ir esu is vilniaus.
                                Anime prasidejo nuo televizijos, bet ipatingai nesudomino, nes dar tada nesuprasdavau kas tas anime, na veliau suzinojau kad cia dalykas ne vaikams, o siaip visas fun su anime prasidejo nesenai kai per youtube pamaciau pora naruto seriju tada buwo kazkaip idomu taj uzsitesiau, dar ir dabar ziuriu kartais naruto, ir be jo pradejau bleach ir rurouni kenshin planuoju toliau ziuret ghost in the shell ir elfen lied . Animezona atradau per google, tada kai labiausiai susidomejau anime.
                                O siaip pomegiai palost koki rpg/fps, pasportuot, pasiziuret anime, pasimokyti pascalio ^^ ir 3dsmax(3d modelevimo programa) cia kaip laisvalaikio praleidimo budas
                                P.s. lb nemegstu vierchu ir vaiku
                                ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

                                Comment

                                Working...