Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Snabas
    Rimtas forumo narys
    • 2008 11 12
    • 140

    Vardas: Saule . Man 12, gyvenu Kaune (ziuriu cia daug tokiu ). Kai po atostogu atejau i mokykla, ziuriu, mano drauge labai pasikeitus, atseit susirado anime berna (neminesiu, ka be jos leidimo (tiesa, dabar issiskyre)). Tai as pasekiau jos pavyzdziu, susigalvojom, kokios cia anime pasaulio veikejos busim, kokius bernus turesim (mano Raito Yagami's is DN ). Taigi, tada ir susidomejau labiau anime. Galiausiai taip uzsikabliavau, kad emiau mokytis japonu kalbos. Po to emiau klausyt japonisko J-Rock'o (An Cafe, Gazette, Miyavi, Nana Kitade). Dar isprotejau del Miku (An Cafe). Apie animezona suzinojau is tos pacios drauges, ji rado, as sakau ,,duok adresa'' ir prisireginau . Dar groju pianinu, kanklem, skuduciais (metus lankiau folkloro bureli), kitais metais turbut mokinsiuos gitara ir noreciau lankyt dailes mokykla. Laisvalaikiu piesiu, mokausi japonu kalbos. Per Kaledas visada surengiu sveciams pasirodyma (dazniausiai koki spektakliuka, nors siais metais nelabai mastosi). Nerasysiu, ka megstu valgyt, nes man tai paskutinej vietoj. Kartais i savo knygele prisirasau visokiu gyvenimo tiesu kurios sauna i galva.

    Megstamiausios grupes: An Cafe, The White Stripes, Gazette, Miyavi, Nana Kitade, Katie Melua, Cinema Bizzare. Megstamiausi anime: Death Note, Naruto, Dragon ball/Z/GT, Fullmetal Alchemist. Graziausias zmogus pasaulyje: MIKU <3 , antroj vietoj Kanon (irgi is An Cafe).

    Tai tiek apie mane, aciu, kad skaitet (jei skaitet)

    Comment

    • Silverija
      Naujokas
      • 2008 12 01
      • 4

      Sveiki. Mano vardas Silva, esu 23 metų. Gyvenu, studijuoju ir dirbu Šiauliuose Anime domiuosi jau senai.. buvo metas kai tas domėjimasis buvo virtęs manija šiuo metu esu truputėli (tik truputėli) aprimusi. Mano mėgstamiausias anime personažas Sesshoumaru iš InuYaha. Taip pat man tikrai patiko Loveless. Dažnai naršau anime galerijose iškodama tiek paveikslų, tiek "fanfiction" (ypatingai mėgstu gerus anime fanų darbus).
      Paskutinis pakeitimas nuo Silverija; 2008-12-02, 01:56.

      Comment

      • Sharp_katana
        Stebėtoja

        • 2007 02 28
        • 147

        Aš esu Asta, man už mėnesio stuktels 20 Šiuo metu studijuoju Vilniuje. Anime susidomėjau (rimtai) prieš 5-6 metus. Kuo patraukė anime? Na, man jie įkvėpė norą nebijoti būti kitokiai, daryti tai, kas patinka, padėjo susirasti gerų draugų. Gal ir banaliai skambės, bet tai padeda užsimiršt ir atitrūkt nuo pasaulio
        Mylimiausias herojus... Daug jų: L (DN), Balsa (Seirei no Moribito), Lavi (Black Lagoon) etc.
        Animezoną atradau ieškodama Lietuviško anime gerbėjų susibūrimo, puslapio ir tikrai džiaugiuosi, kad čia užsiregistravau
        Manga skaitau visokias. Kas liečia išleistas Lt, turiu visas (smagu draugams parodyti kolekciją )
        Šiaip gilinuosi į japonų kultūrą, mokausi kalbą, skaitau japonų rašytojų knygas, rašau haiku, piešiu manga, šiaip, visokius piešinius anime stilium.
        Vasarą pasisiuvau kimono, išzirziau iš tėčio, kad padarytų kataną. Draugams atvykus pas mane, rengiu arbatos gėrimo vakarus, klausomės japoniškos muzikos
        Dievinu j-rock'ą, visual kei. tad jei kada Vilniuje pamatysite merginą, ant kurios krepšio bus užrašyta ,,J-rock, anime, japanization online"-tai aš priekit ir drąsiai užkalbinkit
        Paskutinis pakeitimas nuo Sharp_katana; 2008-12-03, 08:18. Priežastis: papildymas

        Comment

        • don1don1
          Naujokas
          • 2008 12 05
          • 3

          konnichiwa!

          Esu naujausias narys. Taigi trumpai prisistatysiu.
          Vardu Donats, 22 metai, Vilnius. Pradejau dometis anime visiskai neseniai, gal pries metus tik kokius.
          O susidomejimas kilo per automobilius, tiksliau per jdm (japanese domestic market) kultura. Kaip zinia, japonai turi labai stipria automobiliu kultura, apie kuria yra ne vienas anime sukurtas, mangos pripiestos ir t.t. Taip ir kilo susidomejimas visa Japonija, o anime ir manga, mano nuomone, yra neatsiejiama Japonijos dalimi.

          Tai tikiuosi isilieti i jusu kolektyva ir smaigai bendrauti.

          Peace.
          www.jdm.lt

          Comment

          • Kayumi
            Cute Death
            • 2008 11 12
            • 13

            As esu Maini (tikro vardo neminesiu). Man 12 metu (negi as ce viena is jauniausiu) ir tiesiog dievinu viska kas susije su JAPONIJA... Daznai jauciuos vienisa ir visu nekenciama. Noriu ismokti japonu kalba. Ir bla bla bla. Nekenciu kai kas stumia ant man patinkanciu dalyku. Tada zeuriai supykstu ir sejp esu sunkaus charakterioo. Tiek apie mane...

            Comment

            • Varnas
              Ne varnas XD

              • 2008 11 10
              • 109

              Na tiek to ir aš prisistatysiu, esu Gytis , šiaip daugiau nieko nesinori rašyt, bet pabandysiu man 14 kvailų metelių, beveik pačio durnumo pradžia gyvenime iš visų pusių ir prasmių( man taip atrodo) gyvenu netolies Kauno........ anime susidomėjau neperseniausiai, mane užkabino piešimo stilius...
              Echh tai viskas kogero.

              Comment

              • Indrė
                Naujokas
                • 2008 04 26
                • 4

                Laba diena.
                Indrė.
                Kaunas.
                15metų.
                Pirmokė.
                Bla bla bla.
                Anime pradėjau domėtis prieš 3-4 metus, gal dar seniau, kai pradėjo rodyti "Dragon Ball".
                Mėgstu JRocką, kartais paklausau Jazz'o. Mėgstamiausios grupės yra The Gazette, Dir en Grey, D'espairsRay, Hide [su Zilch].
                Turiu sesę, prisiregistravusią šiame forume. Jos nick'as "nARKOMANe".xD

                Comment

                • senpuu
                  The man from the East
                  • 2008 11 21
                  • 0

                  Hey guys.

                  Paulius. Iš Kauno. Studijuoju politikos mokslus VDU. Anime susidomėjau besimokydamas gimnazijoje, kai netyčia nusprendžiau su draugais Kill Bill pasižiūrėt. Tada pradėjau keverzoti per matematikos pamokas paneles panašias į Tą Žavią Japoniukę Moksleivės Uniforma Su Didžiuliu Spygliuotu Bumbulu Ant Ilgos Grandinės. Taip išėjo, kad tos keverzonės pradėjo anime primint... Po to, netyčia užtikau filmukų žavių... Na, taip ir prasidėjo... Matematikos žinios tai nemažai nuo to nukentėjo... Pagal valstybinio matiekos egzo rezultatus buvau antras prasčiausias matematikas mokykloje. Na, stojant į univerą tai nepakenkė iš 900 pirmakursių - 72 buvau Taigi, išvada - matematikos pamokos yra puikus laikas domėtis anime... Nes kas iš tos matiekos?
                  Užaugęs būsiu politiku

                  Comment

                  • Hoshi^^
                    Naujokas

                    • 2008 08 26
                    • 23

                    Hay hay hay
                    Taigi esu Sandra, gyvenu Kaune ;DDD
                    Te Bla bla bla neįdomu
                    Taigi...Domiuos jp...Nors visiems tai nepatink
                    Animų susidomėjau..............Neprisimenu kaip, bet nesvarbu
                    Dar mokinuos jp kalbą...Nors toks ir mokymasis
                    Į savaitę kokie 3~4 pasimokinimai (sąsiuvinio pasiimas į rankas DD)
                    Manęs užkišti neįmanoma nebent.......kai miegu
                    Tai va mokinuos nepergeriausiai
                    Ką dar čia...
                    Na dar mėgstu gynčitis, nusikalbėti ir pan. Tai mano stichija(taip rašos? DD)
                    Nemėgstu akių gyditojų...:sick: Jau tie sadistai (dantistai) geriau ;DDDD
                    Na gal jau užteks smegeninę paskaudo nuo jos sukimo

                    Comment

                    • PaperAngel
                      (V)(;,,,;)(V)

                      • 2008 12 01
                      • 249

                      Sveikuciai mano vardas Irena man 14 esu is Ukmerges . Anime susidomejau turbut kaip ir daugelis is cia esanciu nuo Dbz. Bet tuom viskas ir baiges, o vel isiziebe anime kibirkstele mano makauleje kai pamaciau Death Note kadangi ce Ukmergej mazumos susizavejusiu anime tai nusprendziau draugu ieskot cia

                      tikiuosi susirast geru draugu su kuriais galeciau kalbet ne tik apie zvonkes ir pan., bet ir apie ka nors idomesnio
                      Paskutinis pakeitimas nuo PaperAngel; 2009-12-06, 16:45.
                      Spoileris:

                      Comment

                      • Monee

                        labas visiems! Mano vardas Monika, man 16 metų , gyvenu Vilniuje. Anime susidomėjau labai neseniai... papasakojo draugė ... labai mėgstu bendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis . sutariu su visais puikiai, esu optimistiška! dievinu Shaman King, Naruto , labai norėčiau, kad kažkas patartu kokias mnga skaityt <3 skaičiau tik princesę ai, labai patiko, šiaip gal būtų malonu, kad kas padėtų susigaudyti

                        Comment

                        • Evute
                          Naujokas
                          • 2008 12 07
                          • 5

                          Hello as esu Evelina, man 14 metu, esu is Jonavos (gyvenau Vilniui... ir kdl as issikrausciau dabar negaliu i cosplay varyt, man lb toli kai suzinojau kad cosplay vilniui bus vos nemiriau, nes as jau buvau issikrauscius ) ;D susidomejau anime kai pradejo rodyt Sailor Moon (menulio jureive) xD o paskiau pradejau piesti ir t.t. ;D tada suzinojau kas tas anime... Turiu svajone, noriu nuvaziuoti i Koreja mano pusbrolis sako, kad gyvenu fantazijos pasaulyje ir t.t. ;D daugiau nzn ka pasakyt

                          Ah joa dar prisiminiau esu bendraujanti, gera, miela bent jau daug kas taip sako... nors as taip nemanau xD esu kerstynga ir labai megstu sokolada be jo neisgyvenciau
                          Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-12-09, 16:09.

                          Comment

                          • hamunaptra
                            Naujokas
                            • 2008 11 17
                            • 8

                            Sveiki visi,
                            mano vardas Kristina
                            gyvenu taurages raj.ir taip toliau
                            Anime susidomejau , net nezinau nuo kada. Turbut susidomejau todel, kad patinka juokingos situacijos filmukuose, ju piesimas ir t.t.
                            Animezona susiradau ieskodama paveiksliuku su anime. Esu draugiska, linksma, megstu kritikuoti, nors to neissakau.
                            Turiu nebloga vaizduote, bent as taip manau
                            Paskutinis pakeitimas nuo hamunaptra; 2008-12-09, 20:35.

                            Comment

                            • REIKA
                              Naujokas
                              • 2008 12 07
                              • 11

                              Hm...
                              Reika (nuo 2001m jei gerai pamenu ) 24m.Vilnius
                              Anime susidomejau pries 10m iki siol kabina,nors daugiau skaitau mangas pastaruoju metu.
                              Per tuos 10m metu nemazai teko matyti,susipazinti, ech gaila ir issiskirti.Pasiilgau senuju otaku kartos, linksma buvo
                              Megstamiausio zanro ir animo neturiu,nes su kiekvienais metais vis kazka gero atrandu.

                              Comment

                              • FantasyBeast
                                Huzzuh!!

                                • 2007 06 18
                                • 101

                                hey...Laikas ir man prisistatyt..Esu Mindaugas, draugai kreipiasi i mane visaip pvz: Minde,Minde-san(tik labai geri draugai),dar kaikurie kreipiasi Fanta zjbs arba Fantadzi Besuto(cia aisku kad mane paerzint).....O.K. tesiam .. Man 16 metu .Esu is Kauno.Anime susidomejau pries kokius 2 metus .. Del to sias metais pradejau lankyt Japonu kalbos studijas ..Pirmaji anime pamaciau senokai per kazkoki vokieciu kanala ..AZ radau per Google ..Megstu dometis naujomis technologijomis.Del maisto nesilauzau - valgau beveik viska isskyrus fast food ir kepeneles ... Nekenciu lietuvisko popso ,o seip klausau viska,nu dar taip vadinami bumcikai ne prie sirdies..Zaidziu WoW globale.... Anime Top nenoriu daryti nes dar daug nemaciau ,bet is matytu tai labai patiko NGE,Ergo proxy,Beck,Death note,Texhnolize,Karas ir dar keli...tai kaip ir viskas ..
                                P.S. Rasau labai dauk " .......... " taskiuku kas nesuprato..........
                                Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                                Comment

                                Working...