Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Foxsym
    I Want To Believe

    • 2005 10 29
    • 100

    #16
    as foxsym is sun sity. megejes piesti anime. daugiau nepasakosiu apie sawe , kas nores tas susipazins, gal truputi ir pazins.anime domiuosi welns zina kada nuo, nebepamenu seniai. :dizzy:
    Paskutinis pakeitimas nuo Foxsym; 2005-11-11, 20:48.

    ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

    Comment

    • Soramaro

      #17
      Vardas: Andrius Gyvenamoji vieta: Wilnius Amzius: 14metu
      Renku WISKA kas susije su anime, todel man apsilankymas uzsienio (Latvijos;Lenkijos) kioskeliuose yra tikra pramoga (Neisivaizduojate ko galima ten rasti!!!)
      Seip megstu drakonus...kawaii...mmm...
      Anime domiuosi senai..ir nevisai(ce kaip paziuresi =]) 2 metus...
      o jei ko paklaust norit tai rasykit man Soramaro@one.lt
      wa...
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-05-16, 15:10.

      Comment

      • sielasekys

        #18
        Titas, man 19, megstamiausi anime naruto, hellsing, samurai champloo, berserk.
        groju elektra ( gitara ) tai tiek, foruma per google radau..

        Comment

        • Jabatan
          kaprizas

          • 2002 04 07
          • 71

          #19
          Justinas is Vilniaus ^^, turiu jau 20+ metu. Manga megejas, kartais randantis ir anime koki smagu, kartais, uf
          Paskutinis pakeitimas nuo Jabatan; 2007-02-12, 16:53.
          Everything is everything

          Comment

          • tamagochi
            Suši valgytojas

            • 2005 10 19
            • 138

            #20
            sveiki kveiki

            Andrius, 24
            VU MIF

            Anime susidomejau pries kokius 3 metus po pazinties su Mayazaki kuryba. Kazkuo primine senus gerus Disney multikus, kuriu siais laikais jau nebegamina. Anyway i anime ziuriu kaip i meno forma lygiaverchia meniniams filmams, knygoms etc.
            DBZ periodo pas mane nebuvo

            Nemanau, kad japonu kultura butu da best, ar kazkuo labai pranashesne uz musishke, bet manau, kad is ju galima butu nemazai ko pasimokyti.

            Siuo metu dar studijuoju japonu kalba ir ketinu nuvaziuoti aplankyti sia sali gyvai

            Comment

            • pittass
              Naujokas
              • 2005 09 03
              • 20

              #21
              Heh nu reik ir man prisirasyt i "black book'a"

              Man 17 meteliu.... Bandysim siais metajs baigt vidurine... (nu ir nuskilo kad pirmas egas [matiekos] per 18 gimtadieni ) nu o po to jaj dievas leis - studijot "Computer Science" i Anglija
              Turiu sioki toki polinki i gaminima, nu bet jis kazkajp sparciaj gesta, nors tvarkaw 1 privatu WoW serva... turbut populiariawsia lt....
              Valgiuj lb isrankus esu... nieko imantraus man per prievarta neikisit, nors tiesa sakant is paprastu patiekalu irgi sunku pataikyt i mano diapazona..... vienintele iseitis - pries tai pakist pakankamai alaws

              Heh... dar pries metus dauguma savo matytu anime maciaw per LNK nu bet Daan-sensej parode man "The ways of the force" ir tada prasidejo animes siuntimai, lankymasis #anime kanale ir galiawsiai atsiduriaw ir cia... sawo neilgos keliones metu mano dvd sarasas praturtejo netoli 1/4 TB animes
              Pirmu Savo anime tai net pavadinimu neatsimenu, bo tai buvo pries 4*n/2 metu.... No o is labiawsiai patikusiu? nA kas cia db saus i galva.... Helsing (dar nuo neotakiniu laiku =) Mononoke hime, FF7:AV, Naruto .... nors apskritai daugiaw ziuriu ir nauju epu labiaw laukiu turbut is Scholl-life/drama/Love-romance.....

              nu pradziaj tieknu pabaigai: esu lb idomus tipas, apie kuri dauguma pirmuju ispudziu sudaromi klaidingaj, niekada nepraleidziu progos pasilinxminti ir kazkajp sugebu issiverst be "priesu"... Megstu alu, gera kompanija ir vis pridirbu kazka ko is manes nesitikima...
              jaj reiktu pasirinkti koki charakterio tipa, kuriuo tureciaw buti, tai buciaw kox Rogue, kuris naudojasi seseliais, stengiasi isvengti kovos irpriesinasi visom taisyklem, taciaw neapleidzia savo draugu ir benrazygiu...
              BTW: esu naktinis padaras, kurio bent puse gyvenimo paremta visiska sekme, kuri padeda issisukti is betkokios situacijos

              Comment

              • Katiuwa
                Narys
                • 2005 08 25
                • 31

                #22
                Na va ... mano vardas Katia , esu is Klaipedos , 18 m. hm..... ka dar?!.... apie saita suzinojau #anime kanale......(nors mirke ir nesedziu,idomiai cia gavo ) daugiau info pazintys.lt nikas Katiuwa arba skype katiuwaa, pakolkas tiek...
                Paskutinis pakeitimas nuo Katiuwa; 2006-10-14, 22:02.

                Comment

                • BlooDy
                  ~(: Naktibalda :)~

                  • 2005 11 18
                  • 71

                  #23
                  nu tej wa esu Giedrius is kawno 15metu .. anime pradejau rimtaj ziuret nuo hellsing .. db siunciu anime wos ne kaiura para :dizzy: megstamiausias anime My-Hime .. anime siunciu per bittorent .. wnz dwinu anime alu metalika ir asq MERGAS ;]
                  (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
                  (O.o) signature to help him on his way to
                  (>< ) world domination!

                  Comment

                  • Sable
                    The Hitchhiker





                    • 2005 03 11
                    • 1530

                    #24
                    Jus gal is namu neislendat visai pirmas sniegas gal pries pusantros savaites buvo gi ar dar anksciau. Gerai prisimenu, nes basas po lauka begiojau po zygio per krikstynas priristas prie kruvos fux'u. Geras krikstynas jiem padare

                    Kadangi cia jau pradejo kai kas asmenines nuotraukas det, tai palaikysiu ir idesiu saves-zygeivio -didelio extremalo -pamiselio :dizzy: nuotrauka is tu krikstynu. >>http://img279.imageshack.us/img279/2559/dsc061741dw.jpg Nesu ten visu grazumu taip sakant, bet to ir nesiekiu parodyt

                    P.S.:sniego ten nematyt, bet tose zolese jis YRA - galit sprest is koju :sick:

                    Zio> po galais, pakaitykit priesh postindami, jis tas su raudonom kojom. Atsibodo kaskart trint jusu offtopicus
                    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2005-11-30, 15:11.

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      #25
                      Hallo...
                      Mmmm... Vardo nesakysiu, nes visi vadina mane nick'u.
                      Esu siaip pasineses fantastas, todel traukia anime.
                      Gyvenus as vln. Man 15. Myliu Vampire Hunteri.
                      Viskas prasidejo nuo DB, kurio dabar nekenciu visa sirdimi ir protu.
                      That's all...

                      Comment

                      • Daan
                        Administratorius

                        • 1998 10 30
                        • 176

                        #26
                        Aš būti Danielius iš sostinės.
                        Anime susidomėjau ar tai pirmą kart mačiau, dar ~ nepriklausomybės pradžioje, te išnuomotoje video kasetės gale, buvo kažkokio anime epizodas, nuo tada mane tai sudomino .. žinoma rintas polinkis atsirado vėlaiu ... te kažkur ~1998 metais...
                        Kaip atradau animezona .... hmm, o gi niekaip, aš ją tiesiog sukuriau
                        Mėgstamiausiais edalas, gal kiaušiniai įvairiai paruošti [ ir alus ]
                        Patinkantis anime stilius ettchi su viskuom kas iš to išplaukia

                        Comment

                        • ocard'a
                          LaLe
                          • 2004 10 25
                          • 22

                          #27
                          As Dovile is Alytaus (skamba kazkaip lievai). Man 17. Anime suzavejo pries pora metu kai per LNK rode DB, bet rimtai ziureti anime ir skaityti manga pradejau tik pries pora menesiu, todel arsenalas skurdokas. Kolkas labiausiai patiko Bleach ir Angel Sanctuary (manga!). Dievinu juoda sokolada. Nemegstu lietuviu kalbos (...egzai arteja...). Si foruma suradau klaidziodama Google.
                          "Live and let live" is a polite way of saying "*** off".
                          -Me-

                          Comment

                          • NonStop
                            CatGirls are cute :p


                            • 2003 01 16
                            • 192

                            #28
                            as NonStop - NS - Kawayuki kaip pavadinsi nepagadinsi vilniuje dar kitaip vadina na is senu geru laiku varda mm nedauk kas zino o jei zino tai nepamena tad nesvarbu

                            miestas jei profili skaityti mokate kaip ir daugma kitokiu idomiu dalyku yra parasyti

                            apie anime mol kada susidomejau ir kokiu anime? heh
                            vat skaitineju neturedamas kas veikti tai ir stebiuosi DBZ DBZ do DBZ ir plem kodel dauguma panu is vln na ok apie tema nemanau kad dauk kas is jusu prisimena tuos bolsevikiskus laikus tada dar ir as buvau piplius o visgi bolsevikai per televizija zinojo ka parodyti zinot rembo terminatoriai i tag dali aij tiesa anime pavadinimo tikrai nepamenu bet zinau, kad pirmuju vienas buvo apie kosmosa viena baxura ir merga androide toliau seke batuoti katinai irgi topiniai turiu net dabar isirases lt varianta

                            tai va galima sakyti kaip ir anime veteranas cia nedauk kas uz mane seniau domisi ir abejoju, kad dauk uz mane yra maciusiu daugiau bet tam dar nevelu visgi nejaunyn
                            23 metai neuzilgo reiks apie seima galvoti tad ir animei laiko liks maziau bet pazadu kad ziuresiu :P

                            apie muzika? groja ir gerai

                            maistas? bile yra tai ir valgau na nevalgau tik 2 dalyku shoodo ir akmenu shoodas smirda o akmenys kieti :P

                            foruma atradau gerb. Daan deka visgi #Anime@irc.5ci.net rules ten dauguma senuju fanu ir susipazino

                            p.s.: DAMN AS NE OTAKAS ! IR SAKYKITE KA NORITE ! AS TIK PAPRASTAS FANAS :P

                            na tikekimes kazkas prates po manes
                            Life is cheap, but Death cost money...

                            Comment

                            • Neoner
                              We're the Unbound


                              • 2005 12 28
                              • 109

                              #29
                              na ka reikia ir man prisistatyti. Esu Jurgis is vilniaus, man 16 metu. Labai megstu valgyti ryzius ir domiuosiu rytu kultura. Anime susidomejau pries 4-5 metus kai paziurejau NGE, bet kadangi neturejau gero kompo, negalejau ziureti anime, nebent pas draugus. Na mano hobis yra, net nezinau, tikriausiai sience-fiction, bandau rashyti visokias istorijeles (paklkas parashiau tik viena ^^), o shiaip esu "Jack of all trades" (kas nori surasti reikshme, tegu paiesko per google), moku visko po truputi (tik knygas gerai skaitau, kai buvo hario poterio bumas, 5 knyga perskaiciau per 6 valandas neatstraukes). Mano megstmiausi anime yra GITS, FMA ir Banner of The Stars.

                              va pamirshau pasakyti kad nesu geras shokejas (moku shokti tik valsa), o valgyti tai skaniai darau, skaniai ir paprastai, nedarau viskoiu ten prancuzisku patiekalu, bet cepelinus tai laisvai . dar kepu konditerinius gaminius
                              Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-01-28, 15:45.

                              Comment

                              • Youka
                                bishoujo

                                • 2006 01 30
                                • 335

                                #30
                                Eva as.
                                Ziuriu jau gal treti metai. vadinasi, nuo 16.
                                Iki siol geresnio uz GITS nemaciau. zinoma yra ir tokiu pat geru, bet geresnio - nea:rolleyes:
                                patinka cyber punk ir martial arts. deja cp yra nedaug. kazkaip jauciuos visus pamacius. tenka pereit prie martial arts-historical (visgi neissemiamas zanras ).
                                per anime-mania pradejau mokytis japonu kalbos. uztat greitu laiku isvaziuoju i anglija test studiju.
                                pastaruoju metu ziuriu nedaug. nes man taip nuolat - per savaite suziuriu apie 3 serialus, o po to vis vangiau, vangiau..
                                tai dabar esu slump'e.. ghm.. niekaip neiveikiu geneshafto ir excel sagos.

                                kas dar..? dirbu. mokaus. nepatinka nei darbas, nei mokslas (nes japonu kalba tik vienas menkutis pasirenkamas dalykelis).


                                tai bent tiek, kad atradau animezona per google. ne taip nyku darbe dabar.

                                Comment

                                Working...