Susipažinkime ^^v

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shiroi_chi

    konbanwa ^_^
    mano vardas Monika, esu iš Kauno, greit sukaks 14-a anime pradėjau domėtis maždaug prieš 3 metus. Pirmieji anime kuriuos mačiau buvo " Candy candy","Rurouni Kenshin" ir "Fruit basket" ;D tai va. Mokausi dailės šūlėje ;DD (taigi esu tokia bišky prie meno ;DD ) , labai domiuosi Japonijos kultūra, lankau japonų kalbos paskaitas Sukiharos mokykloje,dievinu J-Rocką [labai labai] ...
    krč. kažką sumaliau the end.

    Comment

    • Petras
      Senjougahara Fascination
      • 2008 04 12
      • 38

      Sveiki, aš Petras (lyg ir taip neaišku). Anime domiuosi keli metai jau, manga kažkaip nedomina. Taip pat patinka skaityti fantastiką ir žaisti RPG žaidimus.
      Mėgstamiausi anime tai būtų Eureka 7, Last Exile, Tengen Toppa Gurren-Lagann.

      Comment

      • Unja
        Naujokas

        • 2008 04 14
        • 12

        oho..geras. as jau keleta metu nelandziojau ir net nemaniau ieskoti lietuvisku saitu apie anime, manga ir japonija....fantastika
        taigi mano vardas Ineta. man 23meta.Galima sakyti, kad jau ir gyvenu vilniuje( na kokie 4,5 metu). Anime ir manga domiuosi ir pati praktikuoju apie apie 8,5 metu(na gal daugiau praktikavau)..
        domejimasisi keleta metu buvo nusluges (del asmeniniu priezasciu ) bet stai "potvinis atslugo" ir gerokai panarsiusi atradau nuostabiu dalyku: zmoniu, kurie galu gale kazka eme daryti.
        labai sveikinu ir labai dziaugiuosi prisijungusi

        Comment

        • Ru.
          Narys

          • 2008 02 24
          • 67

          As Rugilė... ;D man 13 (ce nekreipkit demesio i amziu) anime dometis pradejau pries mazdaug...2 metus... nors ziuredavau ir anksciau (DBZ, sailormoon... ) pirmasis matytas anime buvo hellsingas... prisimenu 6 metu buvau... (pusbroliai priverte ziuret)
          esu pasinesus ant fantastikos ir tamsiai melynos bei sidabrines spalvu... megstu skaityti, keliauti, gincytis... mano akys lb dideles... dar esu didele romantike ir pan. lyg tais viskas... ;DDD

          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 368

            Sveiki, as Rokas. Man 17, kol kas mokausi ir gyvenu Mrj, bet tikiuosi persikelt i Vilniu. Uzsireginau tik vakar, nors cia lankausi jau seniai. Anime susidomejau jau gana seniai, dar nuo DBZ laikų (tekdavo begt is pamoku kad speciau pazet). Megstamiausi anime turbut Hellsing ir Death Note (siaip patinka tamsesni, bet nevengiu ir linksmu bei romantisku anime). Esu didelis metalo ir siaip sunkios muzikos gerbejas (nekenciu popso). Taip pat patinka fantastika, siaubiakai ir sci-fi knygos (taip pat alus).
            P.S Turbut esu vienintelis metalistas ziurintis anime

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Aramil
              Naujokas
              • 2008 04 15
              • 6

              sveiki as mykolas is vilniaus man 22m...studijuoju verslo vadyba ......animu jau domiuosi gan ilgai...draugas(NEBU) papasakojo apie forumiuka toki kaip animezona tai atejau nes jai rimtai tai nlb megstu tuos forumus visvien savo nuomone labiausiai pasikliaunu ka ziureti bet isklausyt ka kiti mano irgi neblogai ....o tokie kaip megstamiausi animai nelabai egzistuoja xDD na galiu pavardinti.....wolf's rain, trigun, evangelion, berserk, ghost in the shell [movie], elfen lied, ninja scroll, tehnolize, samurai shamploo, afro samurai....ir dar milijonas kitu visi yra istrige galvoje ir kai paklausia kas megstamiausias visad man iskyla daug pavadinimu ir neissirenki dazniausiai

              na kaip pradziai uzteks ziniu ta-ta
              You can become truly powerfull, indeed! Yet there is always another with greater power than your own.

              ARAMIL

              Comment

              • Anita
                The watcher..

                • 2008 03 23
                • 132

                O va ir ash.. Dazhnai chia pasizhiuriu, tai reiktu ir parashyt kazhka galvoju... Tai va: mano vardas Ana, 22m. kolkas. Shiuo metu gyvenu... Ehhh... Ispanija. Kiek pamenu visa gyvenima zhiuriu anime... Perdaug nezhinau: terminu, ir t.t.. Eilinis vartotojas galima sakyt... Tiesiog negaliu praleist ka per tv rodo, ar nepazhiuret ka randu parduotuvej, internete... Pirma anime pamenu: Soul hunter ir Slayers - klaikiai nesamone, bet tiek pat juokingas Visko machiau (kiek sugebejau surast) ir geru ir blogu...
                Jej apie pomegius: kolekcionuoju ginklus... Na, gal greichiau perku, kas patinka, anokia chia kolekcija pas mane Dar anime papaishyt, ir... O dazhniausiai, tai tingiu visa shita daryt
                Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2009-11-03, 23:28.

                Comment

                • Drowned

                  Sveiki!

                  AnimeZona forume lankausi dar tik 5 dienos, bet šiandien sugalvojau užsiregistruoti.

                  Na daugiau apie save dabar :

                  Vardas : Ignas AKA Drowned ( Lietuviškai paskendęs ).
                  Metai : 14.
                  Vieta Kur Gyvenu : Marijampolė AKA Kapsukas.
                  Zodiako Ženklas : Šaulys.
                  Anime-Holikas Tapau : Gal prieš 3 metus.
                  Mėgstami Anime : Naruto, Naruto Shippuden, Elfen Lied, DeathNote.
                  Žiūrėti Anime : Naruto, Naruto Shippuden, Elfen Lied, DeathNote, Bleach ( Biškį ), Devil May Cry, HellSing, DNAngel, Rorouni Kenshin ( Nedaug ), Apleseed Hades ( Nedaug ).
                  Išvaizda : Ūgis - Nežinau Nematavęs Nuo Sveikatos Tikrinimo Ir Šiaip Neatsimenu.
                  Akių Spalva - Atrodo Pilka ir Mėlyna ( Dažnai Keičiasi ).
                  Plaukų Spalva - Spalva Tamsiai Ruda.
                  Charakteris : Nesu Labai Draugiškas, Nemėgstu Būti Dideliame Būryje Žmonių.
                  Labiau Mėgstu Būti Vienas, Nerodau Emocijų Veide, Dažniausiai Jos Lieka Užslėptos.
                  Nesu Linksmas Ar Piktas, Kažkur Per Vidurį ( Neutralus ).

                  Mmm...

                  Esu vegetaras, nes mėsa pradėjau šlykstėtis 10 metų.

                  Mėgstu visus roko muzikos tipus Except Metal And Death.

                  Nesu Naminukas ( Na nesėdžiu per dienas namuose )

                  Mėgstu klaidžioti visur po miestą ir panašiai, bet nėra daug kur klaidžioti.

                  Na užteks.. Nes užfloodinsiu temą..

                  Comment

                  • Mara
                    Naujokas
                    • 2008 04 22
                    • 2

                    01001111000001011
                    Paskutinis pakeitimas nuo Mara; 2011-03-04, 21:13.

                    Comment

                    • amidau
                      ☣☠☣







                      • 2007 04 25
                      • 1384

                      Na ką, ką tik sukako lygiai metai nuo pirmo mano apsilankymo AnimeZonoj, taigi šiek tiek prisistatysiu
                      Taigi esu Giedrius, 17 metų, gyvenu Naujoje Akmenėje. Pirmasis matytas anime buvo Mononoke Hime, pirmas atsisiųstas anime EP'as buvo FMA 27 EP, kodėl būtent tas? o todėl, kad kad tada buvau ką tik gavęs nauja kompą ir visiškai žalias ant visų tų siuntinių, bet už tad dabar tikras siuntinių ekspertas, taigi taigi aš tada tik atlikau bandymus, o tą EP greičiausiai siuntė, taigi po to pradėjau siųstis FMA nuo pradžių, o pažiūrėjau per keturis mėnesius, o tada reikėjo kitų anime, todėl pradėjau knaisiotis internete ir atradau AnimeZona. Taip pat prisipažinsiu kodėl žinutes rašau "Comic Sans MS" šriftu, ogi todėl kad ranka rašau ganėtinai panašiu stiliumi, ilgai pavargt reikėjo kol tai įvaldžiau. Mėgstami valgiai: cepelinai, bulviniai blynai, kugelis ir pan., taip pat labai norėčiau paragaut bent karta sušio ar kitų Japoniškų patiekalų, bet manau kada nors vistiek aš jų paragausiu.
                      Taigi šiam kartui tiek, iki

                      Comment

                      • Skylarkiss

                        Neaplankes sito saito pasirodo ne velnio nesuvokiau apie anime.Mano supratimas apie anime baigdavosi ties draku kova liuda.Rimtai anime susidojau,galima sakyti is naujo ji atradau pries menesi.Atsitiktinai is torrento.lt parsisiuntes death notes.

                        Gyvenu siauliuose bal.24 suejo 17m.browsinu forumas,skaitau news,bloginuaiqu ziuriu anime,klausau electronic dance,trance music,kalbuosi su uzsenieciais draugais per GSC,zodziu daug ka suzinau ir ir mokstu tarp neto.Beje del ko as kalbu su uzsenieciais as tuop pat parasysiu.Jums gali kilti klausimas gal tu neturi dragu Lt kad su japonais ar skotai chatiti.man kantrybe truko kai tarp skypo isidrauginau vien mergina 16m.Ji man parase ar as tave pazystu parasiau ne paskui ji parase ar tu mane pazysti parasiau ne ir ji parase tai **** man rasai jei tu manes nepazysti po velniu as tik norejau pabendrauti susipazinti norejau o mane jau **** siuncia(panasus dalykai man atsitiko ne karta....zodziu su japonais ir skotais tokiu problemu chatinant neturiu) jei norit ka nors pasakyti ar pakalbeti nebijokit Pm man :} galit ir pasmamit

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Ii desu yo~!

                          As Juste, man 16 ^^' Is Jonavos rajono (yeah, people).
                          Anime apsinuodijau rimtai nuo kazkur 12 metu, po to apsinesiau japonu kalba ir pasidariau mazute animeskine.
                          Esu minimalistinio stiliaus otake, kadangi thus far esu maciau maziau nei 10 anime
                          Jie tokie (is eiles, nuo seniausio)
                          1. DRAGON BALL
                          2. RUROUNI KENSHIN
                          3. SAILOR MOON
                          4. FRUITS BASKET
                          5. FULLMETAL ALCHEMIST
                          6. ELFEN LIED
                          7. DEATH NOTE
                          Siuo metu ziuriu SOUL EATER

                          Internete klajoju bent trimis imanomais nickais - Futari, WeLoveMello, bet mano firmiskiausias nick yra MxM=M2 ^^

                          Neproblemiskas zmogus, tikintis, kad visi otakai is prigimimo yra geri zmones, o kadangi realybej aplink mazai otaku, tai pastoviai nepasitikiu zmonem Joke Dar nekenciu melo ir netikros draugystes bei pasikelusiu zmoniu. ^^'
                          Ganetinai pareiginga persona, galinti nemiegot iki dvieju nakties ir besikelianti sesta ryto be jokiu kanciu

                          Nepasakyciau, kad esu kompanijos siela. Kartais vienatves reik kaip oro. Megstu paisyt, skaityt, klausyt muzikos ir kurt anime subtitrus. ^^

                          Muzikos klausaus daugiausia pop, dar labai lenda ivairi japoniska, dar rokas, isskirtines mano grupes ~ Sound Horizon, Last Alliance, Nickleback, Linkin Park, Tatu.

                          AnimeZona atradau jau ... velniai zino kada bet buvau geram pusmeciui pamirsus, bet paskui nutariau aktyviau isiliet i jusu tarpeli

                          Labai tikiuos, kad prisistaciau pagal taisykles ^^
                          Anyway, jei ka sudominau, rasykit

                          Yorosh'ku~!! ^^

                          Comment

                          • Ai Ta Kokoro
                            Ahou - chan
                            • 2008 05 01
                            • 18

                            Jomilė, keturiolikos metų anime fanė, iš Telšių, turbūt čia viena tokia x) Užkampis nerealus, už nieką į galvą galima gaut betkada, nors tik pati duodu xDDD Apkrėčiau visą klasę anime ir manga epidemija x}} ir tuo džiaugiuosi. Mėgstu piešti crap fan-art'us, pvz: Naruto, Bleach, Gravitation ex, Trinity Blood, ir t.t. siaubas, -_- totaliai nemoku piešt, tad neteiskit, tai tik mano malonumui, prablaškymui proto. Šiek tiek esu panaši į Misa iš DN ir į Deidara su Ino iš Naruto xDD Mane dažnai vadina Litu, ir Gandonu xD dar įfgijau Madaros-Madarino pravardę, nes esu žiauri Uchihos MAdaros fanatikė. Labai mėgstu klausytis muzikos, ypač anime Ost'ų ir Otp'ų pas mane kompe pilna xDD esu linksma, prikolinga (kaip sako draugai šulėj) Labai nejaukiai jaučiuosi kai aplink yra žmonių kurie manęs nepageidauja, man rods, ir čia su kuo nors iki ašarų susibart bus, nes esu sunki persona, hiperaktyvi ir labai kvaila. Esu didelė materialistė, labai labai. pas manę pilni stalčiai piešimo priemonių, jei kam reikia, galiu atiduot-negaila xDDD. Esu pasimetus (kol kas) nežinau ko siekiu, vieni sako eit į dailės mokyklą, pati noriu eit į muziką, nes būgnai turi stipria trauką man xD
                            Ok, baigsiu pliurpt, nieks a teip a teip niekada neskaito kiek prirašau... :>

                            Comment

                            • Fraifan
                              Narys

                              • 2008 05 10
                              • 44

                              Manau, reikėtų prisistatyti:
                              Vardas: Gediminas
                              Amžius: 16 ( greit bus 17)
                              Miestas: Panevėžys
                              Anime susidomėjau: Prieš 7 metus
                              Rimtai pradėjau žiūrėti: Prieš 2 metus
                              Zodiako ženklas: mergelė
                              Akių spalva : tiksliai nepasakysiu ( kažkas tarp mėlynos ir žalios )
                              Ūgis: ~184cm
                              Plaukų spalva: šviesi
                              Charakteris: Nepastovus (Priklauso nuo situacijos)
                              Mėgstamiausi muzikos stiliai: Jazz, Funk, Punk-rock, Acid jazz, Electronics, Lounge, Reggae.
                              Nuo ~ 5 metų lankau muzikos mokyklą, groju bosine gitara ir pianinu.
                              Pomėgiai: Muzika, Knygos ( Sci-Fi, Fantasy, detektyvai ir pan.), PC.
                              Pirmasis žiūrėtas anime flimukas: Pokemonai
                              Mėgstamiausi anime: D. Grayman, Ichigo 100%, DearS, Tenjou Tenge, Fullmetal Panic!, Honey and Clover ir t.t.
                              Daugiau nerasau - need more info -> PM

                              Comment

                              • Eri
                                <<..DrEaMing girl...>>

                                • 2008 05 11
                                • 36

                                Vardas: Ingrida
                                Amžius: 19
                                Gyvenamoji vieta: Lietuvoje, kaime... lol
                                Pomėgiai: anime, rpg, muzika, šokiai, mistika ir visi creepy dalykėliai xDD
                                Charakteris: keista (kartais taip mane apibūdina aplinkinia xD), nepastovi, užsispyrusi, labaai smalsi, tačiau draugiška, geros širdies, greitai atleidžianti, visada pasiruošusi išklausyti ir padėti ^^
                                Mėgstamiausias muzikos stilius: trance forever xDD
                                Mėgstamiausias filmų žanras: fantastika, romantika.
                                Mėgstamiausias anime: uoj, daug jų... Green Green, Ouran High School Host Club, Howl's Mowing Castle, Lovely Complex ir kt. xD

                                Tai tiek :] sudominau? nori pabendraut ar sužinot daugiau?? Hmm... Naa tuomet rašyk ^^
                                Paskutinis pakeitimas nuo Eri; 2010-01-09, 17:28.
                                "So what i can do to get closer?
                                I know there is more my heart can bear...
                                I'll give u control cause i need u,
                                To take me there"

                                Comment

                                Working...