Kaip jus pristatote save kitiems?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sagara
    Ferrum Aeternum.

    • 2009 07 20
    • 78

    #16
    Rinkausi 'Tokį koks esu' , nes manęs neįrėminsi į kažkokius rėmus.

    Comment

    • Sloth
      [SrX]

      • 2007 09 14
      • 277

      #17
      Iš esmės netinka nei vienas variantas. Naujų pažinčių gatvėj ar mokykloj neužmezginėju, nes esu gan nedrąsus ir uždaras, bet jei vyksta koks tūsas, arba matau kokį nors nedrąsu ar nejaukiai besijaučiantį žmogų, tai visada užkalbinu pirmas. Įspūdžio nesistengiu kažkokio sudaryt, bet dažniausiai gaunasi taip, kad sukeliu arba labai pasikėlusio, arba labai labai linksmo ir faino įvaizdį, kartais "depresuoto barsuko" įvaizdį. Bet dažniausiai kaip taisyklė, sudarau klaidingą ir blogą įvaizdį. Taip yra dėl kelių priežąsčių : mano apranga visiškai neatspindi mano pomėgiu ( klausau metalo, bet namuose vaikštau su treningais, gatvėj šiaip džinsais ), beto, labai dažnai keičiasi nuotaika...

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        #18
        Man tai juokingiausia kai žmonės sprendžia apie kitus net su jais nebendravę, "va tas tai pasikėlęs belekaip" ir t.t.

        Comment

        • Juodojisesuo
          ^-^murr...rrrr^-^
          • 2009 06 17
          • 68

          #19
          pasirinkau variantu tokia kokia esu... ir man tinka... bendrauju visa laika su zmonemis kaip moku... zinoma kai nepazysti zmogaus tai maziau bendrauji, bet po laipsniui paskui buna viskas ciki jug nereikia niekur skubeti... siaip as esu mielas zmogutis , bet kai kada ir bet geriausiai susipazint ir patis pamatysit


          P.S. jug posakis yra... zmogu reikia pazynti visa gyvenima ir tai dar neuzteks

          Comment

          • chibi_nemiga
            Rimtas forumo narys

            • 2008 08 01
            • 117

            #20
            "Tokią, kokia esu." Na kaip ten su mano prisistatymais būna... Kažkaip nedažnai tenka prisistatyt. Bet pirmam įspūdžiui sudaryt nesistengiu pult apie save pasakot ir pan. Tiesiog pakanka pasakyt vardą, nusišypsot ir tada pabandyt atrast ko nors bendro, kadangi dažniausiai susipažįstu ten, kur jau daugmaž renkas bendrų pomėgių žmonės. Arba būna visai random, kai to prisistatymo nelabai ir reik, ypač jei žmonės dar trenktesni už mane.: D

            Comment

            • shigofumii
              cruel man
              • 2008 07 05
              • 137

              #21
              Pristatau save toki koks esu,nesiverziu saves pateikti ir itikti visiems ,svarbiausia nebut pastumdeliu ir tiek,buti tuo ko nori buti.
              Destiny is waiting ,lets move foward to it.

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #22
                Priklausomai nuo situacijos. Rimtą kostiumuotą pilietį ofisui ir verslo reikalams arba visišką keistuolį. Ir nesuku galvos kaip reguos tie žmonės. Vis tiek su jais nebendrauju ir šiaip juos laikau labai įdiomiais exponatais.

                Comment

                • Soulless
                  Naujokas

                  • 2009 06 18
                  • 25

                  #23
                  Apskritai vengiu kontaktų su homosapiens , niekad neprisistatinėju , "susidaryk įvaizdį" Bullshit , žmonės tave mato tokį kokį nori matyti.

                  Comment

                  • Ru.
                    Narys

                    • 2008 02 24
                    • 67

                    #24
                    man pakanka pasakyti savo vardą ir tiek. Nemanau kad reikia pulti prisistatinėti ir išklot viską apie save. beto nesu linkusi užmegzt naujų pažinčių so vardo pasakymo ir gražios (kartais dirbtinės) šypsenos pakanka. bent man

                    Comment

                    • Integra
                      wooooosh.

                      • 2008 12 31
                      • 265

                      #25
                      Kaip tvarkingą , išauklėtą asmenį.
                      Ir
                      Stengiuosi atrodyt įdomus.
                      Dėkoju Fasian už sig'a.

                      Comment

                      • soshite
                        pinky promise

                        • 2009 01 22
                        • 119

                        #26
                        net nežinau... tikriausiai tokia kokia esu.. paplaukus, trenkta, linksma, mėgstanti juoktis ir aplamai... gal kam ir nepatinka tai, bet man gerai

                        please, wake up to reality...

                        Comment

                        • usakou
                          Rimtas forumo narys
                          • 2009 04 19
                          • 188

                          #27
                          tiesiog pristatau save kaip nerupestinga asmeni,nors aisku tu rupesciu visada iki kaklo ;O elgiuos ir bunu tokia,kokia noriu but,o ne kokia mane nori matyti kiti,ir dazniausiai mano elgesys nepriklauso nuo aplinkiniu,turiu savo nuoziura ir viskas

                          Comment

                          • Rikka
                            Push The Limits


                            • 2008 07 12
                            • 91

                            #28
                            Savęs niekaip aš nepateikinėju... Tiesiog mano elgesys labai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių, taigi galiu būt bet kuo.

                            Comment

                            • Hanikka
                              Narys

                              • 2009 03 19
                              • 44

                              #29
                              Autorius Rikka
                              Savęs niekaip aš nepateikinėju... Tiesiog mano elgesys labai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių, taigi galiu būt bet kuo.
                              Pritariu man priklauso ir nuo nuotaikos mano elgesys . Todėl pasirinkau paskutinį variantą .

                              Comment

                              • fasian
                                Tas kur daug kalba.


                                • 2009 01 28
                                • 586

                                #30
                                Rinkausi Toki koks esu tai beveik atitinka Kaip į linksmą, nerūpestingą asmenį.
                                Ech tie seni laikai ..

                                Comment

                                Working...