Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Psichas
    Rimtas forumo narys

    • 2008 04 16
    • 147

    as db jau ir kartais knygas atsiverciu tik gryzes xDD kol pavartoju koki maista persidedu nes pazymiai neduok die kokie xDD

    Dwesk
    o kur ta tavo puse ?xDDD
    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

    Comment

    • Buiwis
      \(⌒ヮ⌒)/


      • 2008 07 22
      • 121

      kj neziurau anime ieskau kitu dinksciu nesimokyt

      Comment

      • Horkis
        Kritikuosiu žiauriai


        • 2005 12 23
        • 637

        Nu as skaitau (kai privercia)... dazniausiai piest piest piest.... nebutinai anime....kitaip sakant reiketu atsisakyt man visokiu fanartu nes man tai nepadeda....o taip idomu...


        Comment

        • Snabas
          Rimtas forumo narys
          • 2008 11 12
          • 140

          Labai daug kam..... Muzikos siuntimuisi ir klausymui, mangu skaitymui, grojimui pianinu ir gitara (nors su gitara nieko as ten dar nepagroju), piesimui, ipatingai - muzikos failu tvarkymui XDD (as rimtai, pas mane folderiuose tvarkingiau nei kambary) Zodziu... daugiausia beprasmiui laiko stumimui, bet kartais ir ka nors naudingo nuveikiu (jo, siuo metu sedziu cia ir rasineju nesamone, va kur laiko stumimas XD)

          Comment

          • Martynas
            Naujokas
            • 2008 11 09
            • 8

            Ką veikiu... Lošiu cs 1.6 haha ;D, krepšinį gana dažnai, alus, merginos... Hmmm.. Dabar, kai pasnigę, kartais iš mamos mašiną atimu, tai kokioj tuštesnėj aikštelėj padriftinu ;DD O šiaip ką, ramiai gyvenu ir man tas patinka iš tikrųjų, nesiskundžiu :]

            Comment

            • TeisusKas
              Animal Liberation

              • 2008 12 04
              • 127

              Bunu su draugais t.y. futbolas,alus, visokios pavojingos veiklos, sedejimas ir nieko neveikimas... dar piesiu ir miegu.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
              Smart Boy Alex

              Comment

              • Nokturne
                Naujokas
                • 2009 02 02
                • 12

                Gitarai ir mokymuisi xD

                Comment

                • as esu as
                  akivaizdžiai daužtas

                  • 2006 03 20
                  • 34

                  na mano laisvalaikis maždaug toks:

                  1. knygos
                  2. kompas
                  3. stalo geimai

                  pats svarbiausias, bet nevisada įmanomas tai laisvalaikis su draugais
                  I am I and you can do nothing about this

                  Comment

                  • zeke
                    trust me i'm engineer

                    • 2009 01 02
                    • 392

                    as tai jai ne su draugais tai kad klausant muzikos visokias idomybes skaitineju internete, arba kai yra noro koky idomesni bajery rasta nete pats isbandau. tai tiek...
                    S_T

                    Comment

                    • Yory-kun
                      Naujokas
                      • 2009 02 08
                      • 26

                      Na, mano laisvalaikis priklauso nuo galimybiu. Dazniausiai, tai uzsiimu muzikine veikla - groju, dainuoju ir t.t. Taip pat megstu sporta, lankau Dziudo treniruotes. Zinoma, neapleidziu ir savo draugu. Nulekiam kur nors isgerti, paplepeti ar si bei ta naudingo nuveikti. Jeigu tenka laisvalaiki praleist su seima, tai medzioju, zvejoju ir pan. O kur dar mokslai, ivairi grozine ir moksline literatura ir t.t Animems laiko skiriu maziausiai
                      Karas - tai apgaulės kelias.Todėl, jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi.

                      Comment

                      • CastBound
                        pop sucks :D no really
                        • 2009 02 20
                        • 1

                        Aš anime nesveikai nežiūriu dažnai bendrauju su draugais ir t.t. Mėgstamiausias anime lucky star

                        Comment

                        • Katekutaku-chan
                          ^_^
                          • 2009 02 20
                          • 18

                          As tai kaskaip nzn pamisus XD Be animes negaliu..

                          Comment

                          • ERO-T
                            My Art my Rules !
                            • 2008 01 03
                            • 9

                            Na tikrai nevisas laikas skiriamas anime ir geimams :] bet taip, didele dalis yra skyriama siom sritims, bet dar daugiau skiriu laiko piesimui, kam idomu uzmesit aki http://ero-47.deviantart.com

                            Comment

                            • PaperAngel
                              (V)(;,,,;)(V)

                              • 2008 12 01
                              • 249

                              Nu dabar be ziurejimo anime pas mane labai ispopulerejo skaitymas ir sudoku sprendimas ir piesimas, tada eina miegojimas ir cukraus vartojimas
                              Spoileris:

                              Comment

                              • Olasas
                                back forever

                                • 2009 02 27
                                • 273

                                piesiu, nd,kartais paskaitau,miegu,sedziu prie pc,mokaus.... (turiu ka weikt xD) ;D

                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...