Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nismo
    Narys
    • 2008 10 24
    • 90

    Kiekviena diena tas pats mokykla, namai, valgymas, kompiuteris, anime ziurejimas ir aisku pamoku daarymas.
    Kai tik galiu mokausi japonu kalbos, o taip dazniausiai sedziu namie.esu grynas namiseda.

    Comment

    • Snabas
      Rimtas forumo narys
      • 2008 11 12
      • 140

      Autorius Nismo
      Kiekviena diena tas pats mokykla, namai, valgymas, kompiuteris, anime ziurejimas ir aisku pamoku daarymas.
      Kai tik galiu mokausi japonu kalbos, o taip dazniausiai sedziu namie.esu grynas namiseda.
      Man ir broliukas sako, kad esu namiseda Del to ir noriu lankyt dailes mokykla:
      1)Uzkniso dailes pamokos
      2)Noriu, kad brolis nustotu sakyt, kad as uzsisedejus
      3)Ketinu veliau rimtai uzsiimti piesimu

      Comment

      • Renata
        Meanie


        • 2008 05 25
        • 715

        pastaruoju metu turiu per daug laisvo laiko ... jeigu prisiverciu, atsiverciu kokia nors chemija ar fizika, groju gitara, klausu daug alternative rock :rolleyes:, piesiu, rasau, lankstau, daug valgau(bet nestoreju ) , miegu. miegu. miegu
        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

        Comment

        • GranRey
          Kažką pamiršęs.

          • 2008 11 01
          • 91

          Laisvalaikis... Lankau sporto klubą, kartais užsuku pas vieną ar kitą draugą į svečius, mėgstu žaisti pool'ą, boulingą, vaikštau į kiną. Kartais užsuku į japonų restoraną (labai sriuba skani ), dar mėgstu gamtoj pabūt. Popietes dažniausiai praleidžiu gulėdamas ir klausydamas muzikos, dar kartais mėtydamas kokį mandariną į sieną . Dar kartais kokią knygą perskaitau. Bet gana retai.

          Comment

          • andriekute
            Žiūroniukas.

            • 2008 11 07
            • 35

            Mokyklai skiriu didžiąją dalį savo laisvalaikio. Mokinių tarybos pirmininkė esu mat. Kiekviena diena pilna emocijų bebandant surokuoti savo "pavaldinius". Visko būna ir kartais ir netekus vilties ir galop ;D Šiaip užsiimu rankdarbiais ir visokiais ten katinų piešimais pavyzdžiui. Bet daugiausiai laiko suryja darbai mokyklai

            Comment

            • GranRey
              Kažką pamiršęs.

              • 2008 11 01
              • 91

              Autorius andriekute
              Bet daugiausiai laiko suryja darbai mokyklai
              Užjaučiu

              Comment

              • Aivaras
                ką tu?

                • 2008 09 10
                • 358

                Sule, trefke, laukas, cigaru rukymas, pc(neturiu ka veikt prie jo -.-), ai dar i koki meeta nuvarau.

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  as visa diena sedziu prie kompo ir ziuriu i andriekutes avatara

                  Comment

                  • Nox Dea
                    Non omnis moriar
                    • 2008 06 25
                    • 13

                    Didžiausią laiko dalį užima dainavimas, muzikos klausymas.

                    Comment

                    • andriekute
                      Žiūroniukas.

                      • 2008 11 07
                      • 35

                      Autorius GranRey
                      Užjaučiu
                      Ne taip baisu, kaip skamba. Ryja daug laiko, bet patirtis nereali, labai praverčia, krūvos pažinčių ir visokių gerų dalykų už dyką, kaipo seminarai, mokymai ir stuff. Nors mąstau, kad galbūt tai tampa papildomu darbu ir tiek, nes pradeda peržengti laisvalaikio rėmus.

                      Comment

                      • WingedSheep
                        avis.

                        • 2007 11 14
                        • 49

                        Na, aš tai arba šliaužioju po miestą, arba groju pianinu, arba paišalioju, arba mokausi kalbas, arba gaminu kokius nors niam (pastaruoju metu arba meksikietiško arba japoniško tipo)gaminu, nešuosi, publiką klasėje vaišinu (kol kas labiausiai visiem onigiri patiko. Laukia dar. A'la egzotika.) arba lankstau origami, arba šiaip kokį velnią beveikiu. Televizoriaus beveik nebežiūriu tai tieeeek daug laisvo laiko atsirado... ;ooo
                        Velvet Revolution.

                        Comment

                        • Psichas
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 04 16
                          • 147

                          hm... su draugais nemaza laiko praleidziu, papaisau kartais, "groju" gitara, SKAITAU knygas (taip, as parasiau zodi skaitau...),gazdint bobuciu dar einam su vienu draugeliu... ka dar as darau... pas man daznai keiciasi uzsiemimai tai nlb pamenu xD dar aisku geiminu per pc bet siuo metu apleidau savo juodaja deze xDD
                          the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                          Comment

                          • May.
                            Himawari.
                            • 2008 12 07
                            • 39

                            Mokausi, groju smuiku, gitara, pianinu, treninruojuos karate ir skaitau ;D Ir tai užima visą mano laisvą laiką. ;D
                            Isha :]*~

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              siais laikais dar kazkas rimtai mokosi? xDD cia rimtas klausimas nes kiek pastebejau tai visi tik ryte persimeta knygas ir miega per pamokas ar paskaitas xDDD
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • Dwesk
                                Rimtas forumo narys

                                • 2008 12 27
                                • 162

                                Autorius Psichas
                                siais laikais dar kazkas rimtai mokosi? xDD cia rimtas klausimas nes kiek pastebejau tai visi tik ryte persimeta knygas ir miega per pamokas ar paskaitas xDDD
                                Mano pusėj taip nėra dar mėginu nd paruošti (tuos kurių per pertrauką galiu nespėt nusirašyt ar praslyst ) ir susikraut knygas

                                Comment

                                Working...