Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kastetas
    regular everyday guy

    • 2009 12 04
    • 341

    Ui daug ka veikiu. Na aisku pagrinde mokslai, namu darba ibei programavimo mokykla. Be mokslu retai bet paskaitau knyga, losiu pc, paisau na ir aisku su draugais einu susitikti...

    Comment

    • Lota :D
      Love and Peace~!

      • 2010 02 17
      • 239

      Oi, esu tinginė, tad nelabai ką ir veikiu. Gyvenimą švaistau Laisvalaikiu lankau teatro studiją, tad dalis laiko tenka jai. O šiaip aš namisėda, su draugėm susitinku žiauriai retai, tad išeinu į lauką tik jei važiuoju į biblioteką, reikia į parduotuvę, kas nors ištempia ir t.t., taigi gana retai. Nors šiaip gamtą mėgstu. Namie pagrinde piešiu, sėdžiu prie kompo ir skaitau knygas (knygų žiurkė), taip pat klausau muzikos ir dainuoju (tikiuosi kaimynams patinka mano balsas ). Daugiau, rodos, nieko neveikiu. Viskas. Fin. Kaip matote, I have no life.

      Comment

      • Juoda Letena
        Narys

        • 2009 09 05
        • 74

        Laisvu laiku einu į lauką, skaitau knygas ar žiūriu anime, žaidžiu GO

        Comment

        • witkus
          Take it easy


          • 2009 11 21
          • 261

          Autorius Lota :D
          Oi, esu tinginė, tad nelabai ką ir veikiu. Gyvenimą švaistau Laisvalaikiu lankau teatro studiją, tad dalis laiko tenka jai. O šiaip aš namisėda, su draugėm susitinku žiauriai retai, tad išeinu į lauką tik jei važiuoju į biblioteką, reikia į parduotuvę, kas nors ištempia ir t.t., taigi gana retai. Nors šiaip gamtą mėgstu. Namie pagrinde piešiu, sėdžiu prie kompo ir skaitau knygas (knygų žiurkė), taip pat klausau muzikos ir dainuoju (tikiuosi kaimynams patinka mano balsas ). Daugiau, rodos, nieko neveikiu. Viskas. Fin. Kaip matote, I have no life.
          Manai neturi gyvenimo? Pala papasakosiu ka aš veikiu dieną iš dienos ir tada pamatysi ką reiškia neturėti gyvenimo.
          Miegu iki kokios 14 - 15 val. Atsikėles išvedu šunį į lauką ir gryžęs stumiu visą dieną sėdėdamas prie pc, klausydamas muzikos ar šeip ką paišaliodamas. Į lauką pasižmonėt praktiškai neišeinu, galiu ištisą savaitę prasėdėt namie ir tuo nesiskūst. Retesniais atvejais nuvarau pas savo vienintelį draugą ir ten pabūnu dienelę ar dvi. Viskas, čia mano visas pastarūjų metų gyvenimas, žinoma neminėjau paskaitų, bet per atostogas ar savaitgalius nieko neveikiu...
          O anksčiau kai buvau mažesnis nuo pat ryto iki pat vakaro prasitrindavau lauke eidavau prie upės i miškus, pievas, fotkindavau paukščius bei kolekcionuodavau drugius ar eidavau žvejot. Bet ir tada neturėjau draugų. Ne dėlto, kad kažkoks baisuoklis esu, tiesiog tokio charakterio esu, kad nemėgstu gausios draugijos juolab, kad nė vienas iš mano pažystamų nesidomi tuo kuo aš duomiuos (kai pradedu apie astronomiją pasakot tai matau, kad nieko nesupranta ir nelabai kam įdomu ) ir šiaip man su jais neįdomu, todėl su nieko bendros kalbos nerasdavau ir nelabai randu dabar, tik va tą vienintelį draugą turiu su kuriuo galiu apie daugmaž viską pasikalbėt, ypač apie anime...

          Štai ką reiškia neturėti gyvenimo

          Comment

          • varnass
            Narys

            • 2009 04 15
            • 59

            jo mano gyvenimas irgi panasus

            “This is your life and it's ending one minute at a time”
            ― Chuck Palahniuk

            Comment

            • Lota :D
              Love and Peace~!

              • 2010 02 17
              • 239

              Witkau, vis dėlto mano dienos labai panašios į tavo Vaikystėje ir aš kaip pakvaišusi lakstydavau kieme (po medžius karstydavausi, nes buvom kieme 2 merginos ir 15 bernų). O dabar namie užsidariusi sėdžiu, bet ne dėl savo kaltės. Na, aš iš tikrųjų esu namisėda, bet turiu taip pat vieną vienintelę draugę, kuri taip pat žiūri anime. Kadangi mes susitinkame kasdien (ta pati klasė), savaitgaliais ar šiaip susitikti kažkaip netraukia, o daugiau su kuo eiti kur nors neturiu, tad sėdžiu namie. Ilgai išmiegoti neišeina, tad dienos būna labaaaaaaai ilgos... Prisipratinau skaityti knygas ir jas labai pamėgau, jos dalinai suformavo mano asmenybę. Nežinau, sau atrodau normali (gal ir turiu kelias keistenybes), nesuprantu, kodėl neturiu draugų. Matyt nelemta O šiaip kompanijų taip pat nemėgstu. Nu tiesiog ne man bastytis gatvėmis ir tuo labiau gerti. Užkimšau savo dienotvarkę piešimu, knygomis ir muzika, ir nieko neveikimu. Dar pastoviai aplinkiniai klausinėja kuom būsiu (11 klasė, metai beliko), o aš net nežinau kas man patinka ir ką galėčiau veikti. Tad dar galvoju apie tai. Ir pro langą stebiu, kaip bendraamžiai nuleidžia savo gyvenimus į klozetą kartu su alkoholiu Smagus gyvenimėlis Perskaičiusi pranešimą supratau, kokia aš beviltiška... Gerai, kad ne aš viena taip 'nuostabiai' leidžiu dienas

              Comment

              • shikigamijako
                Narys

                • 2010 05 31
                • 93

                Ir mano gyvenimas beviltiškas. Na mane gal ir traukia klasiokai į lauką ar šiaip kur nors, bet pati atsisakau, nes jaučiu, kad tai ne man, Užgrūdau savo dieną (panašiai kaip ir Lota) nieko neveikimu ir mąstymu apie gyvenimą. Stumiu dienas nieko neveikdama. Nors iš tiesų namų darbų tiek, kad pilnai užtektų visai dienai. Esu dvyliktokė, tad manau kad ir taip aišku, kad vietoj nieko neveikimo aš turėčiau rūpintis mokslais, jau ruoštis egzaminams ir panašiems dalykams (bla bla bla.... nusibdus dainelė). Visas rugsėjis, kaip ant mielių prabėgo, pasidomėjau Anglijos universitetais ir viskas tuo pasibaigė. Atostogos vėl privedė prie gyvenimo, kuris neegzistuoja be kompiuterio ir nieko neveikimo. Va čia tai jau tikrai gyvenimo nėr. Ir suprantu tą ir vis tiek nieko nedarau.... Kokie mes - žmonės - kartais vis dėl to keisti...

                Comment

                • justdream
                  its... okey...

                  • 2010 02 20
                  • 26

                  as ir seniau no-life visa diena namie, pc bet kai mama pradejo bartis viskas pasikeite :/ deja su draugais ne kaip 2 turiu gerus... gerai butu daugiau turet ir dar mokslai... manes visiskai netraukia nors reiktu jau susirupinti...

                  Comment

                  • Pinosam
                    Naujokas
                    • 2010 10 29
                    • 4

                    .
                    Paskutinis pakeitimas nuo Pinosam; 2010-11-05, 21:50.

                    Comment

                    • Edvinukas
                      Kolekcionierius
                      • 2009 11 02
                      • 105

                      Na paskutiniu metu beveik anime nebeziuriu nes darbas darbas darbas po to visas likes laikas mylimai mergina,draugams, mylimam sportui kovu treniruotems na o vakarais gero kino porcija

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • -Aglo
                        Aglo Baglo

                        • 2010 11 19
                        • 36

                        Kadangi anime aš išvis mažai žiūriu, tai laisvalaikį praleidžiu kitaip.
                        Dažniausiai tas laikas būna skirtas žaidimams, pliurpėjimui su draugais iš visų pasaulio kampelių, knygų skaitymui, rašymui, feisbūkui ir Gaia Online.


                        deviantART || Gaia Online

                        Comment

                        • Sashiri
                          Loner

                          • 2009 09 17
                          • 104

                          As nesu visai nolaiferis, bet manau as potencialas . As laisvalaikiu paisau, groju.. ir tiek. nd kartais paruosiu . Zadu mazdaug dailininku but. Sedeciau visa laik namie jei ne dailes mokyka, ir jei negrociau grupej. Muzikantai pasirodo ir kaip animeshnikai daznai truputi keistuoliai ir tik tarpusavy sugeba bendraut . Taupau dar bosui brangiam, nes vienas kietas bugninkas, bendraamzis sako, kad jei neturesiu kieto boso negros su manim (sako jis pirkt bosa uz ne maziau nei stuuka)
                          draugu turiu, bet visvien su niekuo apie anime negaliu pasneket, nes nieks neziuri , tik mergaites tokios trys ir jos teziuri naruto ir shojo ir comedy animus. Kiek sportuoju, tai mazdaug tycia susimaunu, isskyrus fulej. Well, yep, I creep people out. Megstu keistai elgtis, paisyt ant sienu, varyt zmones is proto.

                          end.
                          http://sashiri.deviantart.com/

                          Comment

                          • evlina
                            Naujokas
                            • 2010 02 23
                            • 7

                            as darbo dienomis einu i mokykla, paskui grizus namo einu i tinklini (tobuleti), vakarais daznai ziuriu anime

                            Comment

                            • niekšas
                              forumo idiotas

                              • 2006 08 23
                              • 544

                              perskaicius idomiai suformuluota temos pavadinima galima pagalvot, kad pagrindine ir esmine daugumos veikla tai anime siuntimasis ir ziurejimas.. ir stai sukurem tema apie tuos treciarusius niekus kuriais dar uzsiimam be anime. nu pagalvokim kuo as cia dar be anime galeciau uzsiiminet.. dirbu, po parduotuves lazinu, kacialinuosi, kambari tvarkausi, valgau, geriu, miegu, sventes svenciu, po interneta lazinu, krosus beigioju, ziuriu neanime.. geiminu kas be ko.. veiklos per z... lenda kaip nebutu keista...

                              Comment

                              • Ninja_fighterR
                                Naujokas
                                • 2010 03 07
                                • 3

                                Be anime geiminu(daugiausia jRPG ir hack 'n' slash), mokausi dirbt su AfterEffects, skaitau knygas(pastaruoju metu patraukė Mario Puzo kūryba), meetinu su draugais ir dar daug, daug... Ir šiaip pagrindinis Anime žiūrėjimas būna per atostogas ar savaitgaliais.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...