animacija be anime (Pakomentuokite)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • despair
    bud sweat and beers...

    • 2007 06 01
    • 168

    #31
    Ech CN nostalgija <3 Gerai praleidau vaikyste prie sito kanalo, nors dar kartais isijungiu paziuret )

    Animacijos topas butu toks:
    1) Looney Tunes
    2) Beavis and Butthead
    3) Simpsons
    4) Tom and Jerry

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      #32
      Autorius despair
      2) Beavis and Butthead

      Kazkaip buvau uzmirses pas save pamineti...

      Comment

      • 9inch
        ELO

        • 2007 11 13
        • 159

        #33
        1 vieta South park, 2 vieta Family Guy 3 vieta Simpsonai. Tai pat dar patinka kartais paziureti Dexters Lab, American Dad, Futurama, Beavis and Butthead, Daria.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #34
          Autorius Smart
          Garfieldas yra vienas geriausiu komiksu stripu.Jam 30 metu .Rodyciau jam nepagarba jnededamas auksciau kaip 5 vieta.Plius Garfieldas yra pilnas sarkazmo.
          Family guy yra sarase vien todel ,kad turi toki idomu ,juokinga pasakojimo buda .Kur rodo prisiminimus ,kurie yra ,kaip narkomano briedas.
          Apie American Dad.
          http://blog.codedread.com/archives/2...ad-really-bad/
          http://forum.familyguy.com/archive/index.php/t-75.html
          hehe.... as Tau galiu taip pat pateikti American Dad gerbeju foruma, kur taip pat varis ant vienos ar kitos animacijos, neskaitai? O ten ta kritika, kuri zemina del panasaus piesimo ar strukturos, tai yra visiskas brudas! Taip pat galima tuomet nuleist ant zemes ir "Family Guy", kuris taip pat panasus i "Simpsons", ar "Simpsons" tiek pat panasus pagal savo struktura i "FLINKSTONES" ar "The Jetsons".

          "American Dad" man riskiausias is visu siu panasaus tipo animaciniu comedy serialu, nes turi originaliausius ir idomiausius veikejus. Kur tU matei, kad tevas slaptas agentas, nors ir dalinai idiotas, pas save paslepes ir nepridaves gyva ateivi, o kartu ir po blogai pasisekusio eksperimento vienas istvirkes vokietijos pilietis buvo paverstas i zuvele , kuris taip pat buvo pasleptas toje seiminejele... Likusieji seimos atstovai taip pat turi kuom issiskirti, kurie visi kartu siam sou suteikia nerealu spalvinguma.

          Comment

          • Neko-ears

            #35
            American Dad,Daria,Simpsons,South park, Family Guy,dar per Cartoon N. ziuredavau nemazai ;D

            Comment

            • Cheshiro
              uztat as balta ir pukuota

              • 2007 09 23
              • 110

              #36
              kartais pasiziuriu "daria".."oliosa popovicius""dobrinia nikitic"(rusu animacia) nesu uzsiciklinus vien japonu animacija...na beveik...
              Never trust a smiling cat...

              Spoileris:

              Comment

              • HajiHaji
                月の詩

                • 2006 11 27
                • 113

                #37
                O sauni tema, galiu tik pagirti : D

                Cia megiamiausi is CN: Samurai Jack, Roboboy, Courage the cowardly dog, Ed, Edd n Eddy, The grim adventures of Billy and Mandy
                Nemegiamiausi: Cow and Chicken, Power Puff Girls, I am Weasel, Johnny Bravo

                Dar is seriju: The Simpsons, Futurama, American Dad, Beavis And Butthead (kazkodel kai buvau mazas jis mane gasdino, bet veliau pamegau), Batman Beyond (opening superinis), The Angry beavers (man primena jie 'buka ir bukesni' kazkodel labai), Oggy and the Cockroaches

                Dar MGM, Warner Bros ir Disney klasika

                Is filmu tai labiausiai istrige: The Tarzan, The Nightmare Before Christmas, Spirit: Stallion of the Cimarron, The Lion King, Shrek 1,2,3, The Iron Giant, Asterix and the Vikings, The Twelve Tasks of Asterix ir dar daug, kuriu neprisimenu siuo metu...

                Dar noreciau paziuret Ratatouille ir Persepolis, gal galetumete juos pakomentuot, kas yra mate??

                Comment

                • Smart
                  Rimtas forumo narys

                  • 2007 12 05
                  • 118

                  #38
                  Autorius slicKrox
                  hehe.... as Tau galiu taip pat pateikti American Dad gerbeju foruma, kur taip pat varis ant vienos ar kitos animacijos, neskaitai? O ten ta kritika, kuri zemina del panasaus piesimo ar strukturos, tai yra visiskas brudas! Taip pat galima tuomet nuleist ant zemes ir "Family Guy", kuris taip pat panasus i "Simpsons", ar "Simpsons" tiek pat panasus pagal savo struktura i "FLINKSTONES" ar "The Jetsons".

                  "American Dad" man riskiausias is visu siu panasaus tipo animaciniu comedy serialu, nes turi originaliausius ir idomiausius veikejus. Kur tU matei, kad tevas slaptas agentas, nors ir dalinai idiotas, pas save paslepes ir nepridaves gyva ateivi, o kartu ir po blogai pasisekusio eksperimento vienas istvirkes vokietijos pilietis buvo paverstas i zuvele , kuris taip pat buvo pasleptas toje seiminejele... Likusieji seimos atstovai taip pat turi kuom issiskirti, kurie visi kartu siam sou suteikia nerealu spalvinguma.
                  As niekada nekaltinau ir nesakiau, kad sudas del panasumo i kitus filmukus.
                  American Dad man atrodo , perdaug zemo chumoro, ir pats filmukas per mazai intelektuoalus.

                  Comment

                  • tomaz222
                    Dozuoju Anime
                    • 2006 12 26
                    • 122

                    #39
                    1.Simpsons
                    2.South Park
                    3.American Dad
                    4.Family Guy
                    5.Futurama


                    Feed Me!


                    Feed Me!

                    Comment

                    • Dancia
                      Loading - Please wait...

                      • 2008 03 23
                      • 50

                      #40
                      Jo jūsų visi išvardinti visai neblogi. man dar šitas patiko:

                      Martin Mystery

                      I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                      Comment

                      • Fraifan
                        Narys

                        • 2008 05 10
                        • 44

                        #41
                        Grim Adventures of Billy and Mandy:
                        - keletas pick'ų
                        Žanras: juodojo humoro komedija + action + stuff.

                        http://www.youtube.com/watch?v=Uojl_WJCXpM
                        Paskutinis pakeitimas nuo Fraifan; 2008-06-10, 21:30.

                        Comment

                        • Bax
                          Artificial Troll
                          • 2007 04 09
                          • 4

                          #42
                          Men In Black


                          Conan: The Adventurer

                          Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-06-10, 21:18.
                          █▄ █▄█ █▄ ▀█▄

                          Comment

                          • axborn
                            I can see muzic~

                            • 2007 01 02
                            • 121

                            #43
                            Family Guy, American Dad, Futurama (beje 06.09 naujas filmas pasirode), South Park, The Simpsons.
                            O CN negaliu pakest, jau toks slamstas.
                            http://axborn.myanimelist.net

                            Comment

                            • Lust
                              a.k.a Yurla


                              • 2006 12 17
                              • 274

                              #44
                              1. Tom & Jerry ( Jis ko gero man labiausiai primena vaikyste~ *3* ir pati animacija tam laikui detali ir labai silta, net garso takelis patiko, nuo paprastu veiksmu igarsnimo instrumentais iki klaskiniu kuriniu~ xD)
                              2. Fosters Home for Imaginary Friends (nezinau, kazkodel jis man toks pre sirdies xD)
                              3. Futurama ir Simpsonai ( Neneigsiu, man patinka kaip jie pazvelgia i kasdienius dalykus su ironija ir pasaipa~ xD)

                              O saip dar daug visai neblogu, kaip two stupid dogs, spongebobas xD~, samurai jack , seniau labai megau code lyoko O.o ir t.t.. *3*

                              Rofl, CN dar vis lyderiauja~ xD (tik pastaruoju metu labai jau nusirito lygis -.-) Tik del to tikriausiai dabar esu neblogai itvrtnus anglu kalbos znias, juk buvau traumuojama jau nuo 5-eriu.. xD ( atsimenu, kad pirmasis cartoonas , kuri macau tai buvo su ananasu ir kazkokiu oro balionu~ xD)
                              Paskutinis pakeitimas nuo Lust; 2008-06-10, 23:15.
                              Lust-Yurla @ DeviantArt

                              Comment

                              • nejiten
                                3;2;1; click boom cicaboo

                                • 2007 11 19
                                • 65

                                #45
                                Nu as daug ka ziuredavau is animacijos , bet turbut lb isimine sitie ---> Galactik football, TMNT.... ir dar kaskoks kurio neprisimenu

                                Comment

                                Working...