Apriliuke in Japan!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bagy
    Bagy-san

    • 2008 05 24
    • 289

    #31
    Kodel foto tokios minetiurines nei veidu nei vaizdu normaliai neiziuresi. Grrr....

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #32
      Nuotraukos žiūriu velniškai didelės rezoliucijos
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • zeke
        trust me i'm engineer

        • 2009 01 02
        • 392

        #33
        nuotraukos tokios del to kad facebook istrauktos, o ten jos tokios rezoliucijos laikomos.
        Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2009-05-08, 10:40.
        S_T

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #34
          ir neįmanoma gaut normalios rezoliucijos nuotraukų?
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Kea
            Rašytojas

            • 2008 10 06
            • 203

            #35
            Autorius zeke
            nuotraukos tokios del to kad facebook istrauktos, o ten jos tokios rezoliucijos laikomos.
            Pilna juk kitų nuotraukų talpinimo hostingų į kuriuos keliant nereikia taip mažinti rezoliucijos, atvirai kalbant ji galėtų ir geriau apipavidalinti savo kelioninį dienoraštį, tada ir kokybė geresnė būtų, nes kol kas čia tik blevyzgojimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą.


            MyAnimeList

            Comment

            • Mplius
              Pasimetęs

              • 2007 09 12
              • 133

              #36
              Ne paslaptis, kad mum otakam patinka japoniukės. Bet kalbėdamas su vienu japonu, girdėjau, jog jiems patiems europietės visai nieko. Ar tenka gauti dėmesio/žvilgsnių iš japonų vaikinukų, ar taip ir liko tokie drovuoliai?
              Beje, labai įdomu skaityti, nes būtent kasdieniško gyvenimo smulkmenos yra tai, ko pasigendu įv. literatūroje

              P.S. AC truputį mirė lol.
              dArt (click) MAL (click)

              Comment

              • zeke
                trust me i'm engineer

                • 2009 01 02
                • 392

                #37
                Autorius Kea
                Pilna juk kitų nuotraukų talpinimo hostingų į kuriuos keliant nereikia taip mažinti rezoliucijos, atvirai kalbant ji galėtų ir geriau apipavidalinti savo kelioninį dienoraštį, tada ir kokybė geresnė būtų, nes kol kas čia tik blevyzgojimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą.
                Na cia apriliukei reiketu sakyti ne man
                Juk ji pasirinko facebook. Seip galetumete kanors pasiulyti gal pradetu nadotis ir kitais
                S_T

                Comment

                • Kea
                  Rašytojas

                  • 2008 10 06
                  • 203

                  #38
                  Aipriliuke> Paspaudus ,,Naujas atsakymas" po rašymo langu, dešinėje yra ,,Naudingos nuorodos ir pamokos". Ten tereikia paspausti ant:
                  * Paveiksliuko talpinimas ImageBam.com serveryje
                  arba
                  * Paveiksliuko talpinimas ImageShack.us serveryje
                  (Kuriuos mūsų patogumui sukūrė amidau). Ir padaryti kas ten parašyta. Ir nereikės facebook, ir pasakojimai vaizdingesni bus, nes juos iliustruos nuotraukos.


                  MyAnimeList

                  Comment

                  • animegirl
                    Narys
                    • 2007 10 19
                    • 39

                    #39
                    Apriliuke, o lietuviu japonijoj nei vieno nesutikai?O sponsorių radai ar tėvai viską apmokėjo...

                    Comment

                    • karolisvis
                      I..Hate..All..off..you.

                      • 2008 05 25
                      • 229

                      #40
                      Kuo toliau tuo idomiau!!!Laukiu nauju fotkiu ^^
                      Run, live to fly, fly to live, do or die.
                      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                      sigpic

                      Comment

                      • winry3
                        hahahahaha! niam :DD

                        • 2009 02 18
                        • 112

                        #41
                        aš va neseniai prisiminiau tokį atvejį,isomu ar ir tau Lietuvos švietimas tokį pokštą iškrės...tai va,mano draugė dalyvavo vienam konkurse ir jį laimėjo.kaip prizas buvo vieneri mokslo metai Vokietijoje.Na ji ten atsimokė,grįžo,ir žinot ką?Jai tų metų neužskaitė!!Lietuvoj vėl iš naujo į 11 klasę turėjo eit...tau ,Apriliuke, nieko nesakė?neperspėjo?
                        Not bad...

                        Comment

                        • Doommuks
                          Rašo

                          • 2009 02 22
                          • 157

                          #42
                          Ir as turiu klausima....... tu i kelinta klase eini? jaigu tu 10-oke tai tau reikes ir egzus laikyt japonijoj? Ar tu gal jau vienoliktoke ir...... viskas normaliai
                          Paskutinis pakeitimas nuo Doommuks; 2009-06-04, 07:13. Priežastis: klaidu pridariau

                          Blogging like a moron

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            #43
                            Spoileris:
                            Autorius Apriliuke
                            Sveiki visi sory kad taip ilgai nerasiau bet pas mus dabar sporto cempionatas o as atstovauju plaukimo kluba bet senai jau neplaukiau tad reikia treniruotis ir atgauti forma ka cia jums gero papasakojus kad nera labai ka ir pasakoti (ir tai sako žmogus, kuris nuvažiavo į Japonija )
                            tevai prie kompo neleidzia ilgai sedeti tad taip retai rasau beto kai kuriau sia tema nepamenu kad buciau parasius kas kiek laiko rasysiu ! tai vat

                            Deja esu vienuoliktoke jau ir egzaminus islaikiau gana neblogai Lietuvoje ! Japonijoje orai labai permainingi savaitgaiais lyja kaip is kibiro o kai i shule tai saule sviecia ir karsta kaip nzn kas !

                            del gerbeju turiu problemu nes vienas kaip maniakas taip prilipo kad atkrapstyti nikaip neina dovanoja man anime zurnalus , daiktus su Mame Shiba tai toks Japonijoje populiarus suo-pupa tai vat as ji labai megstu taip pat vedasi i macdonalds restorana ir vaisina greitu maistu, o uz tai nori pasimatymo su manim sako man kiekviena diena kad as jam esu mergina nr 1 visame pasaulyje ir terrizuoja mano anglu klubo nares klausinedamas ar as jam patnku nu zodziu vienas vargas su juo ! jis man tik draugas ! yra vaikinu kurie daug grazesni uz ji ! tai vat beto Japonu mokyklos poru tradicija jeigu vaikinas ir mergina yra pora pasitaiko atveju kad merginai arba vaikinui liepus mergina arba vaikinas negali bendrauti su merginomis arba vaikinais ! tai as turiu toky atveji su mano klasioku jis bendrauja su visom be tik ne su manim! nes jo mergina jam lipe nekalbeti su manim ! Keisti tie japonai ! mano seses klaseje buvo atvejis kai pora nekalbejo su nieku is klases nes maty labai viens kita mylejo ! beto bijo kad tu jo arba jos antra puse nusvilpsi tai vat!
                            parasysiu mieliei veliau einu treniruotis plaukimo varzyos laukia!

                            O čia tai DAUG ĮDOMIOS IR TIKRAI NAUDINGOS informacijos?O tavo posakiai...tu gal kokį juodraštį padaryk, nes kaip parašai po mėnesio tylėjimo tai žmonės nejaukiai gali pasijaust ir užduot sau klausimą apie ką ši gija aplamai ....
                            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-06-04, 10:56.

                            Comment

                            • Koaru
                              Narys
                              • 2007 04 24
                              • 63

                              #44
                              Nuostabu! Idomu, kaip tiem kitiem mainu programos dalyviams sekasi..? Ar susisieki su jais? Laukiu tolesniu tavo papildymu ir sekmes tau varzybose! ;D

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                #45
                                Erm... Klausimas - o tu supranti, ko pati į tą Japoniją išvažiavai? Nes man kažkaip labai lėkštai viskas ima rodytis čia...

                                Comment

                                Working...