Apriliuke in Japan!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • takikatoka
    TheGazettE
    • 2009 03 09
    • 20

    #16
    viska perskaiciau.labai patiko tavo aprasymai.;]

    Comment

    • Baka
      For Christs Sake

      • 2007 09 11
      • 133

      #17
      Dar vienam zmogui nuskilo, kagi malonu

      Anyways reiktu kazko paklaust, taigi:

      Kaip santykiai su seima pas kuria gyveni? Tikrai geri zmones ar kaip sakant sypsosi is pareigos? Griezti ar mmm... ar tokie nors prie zaizdos dek? Vercia valgyt prie vieno stalo ar kas po savo kambarin issivaiksto?
      Kaip santykiai su tos seimos atzalom? Kokia kalba vyksta bendravimas?
      Paskui gi... kokios isvis pamokos vyksta mokykloj, vien japonu kalba ar kaip normalioj mokykloj matematika, fizika, lietuviu kalba (lols, nu supratai), istorija and so on? Butu dar idomu suzinot kaip ten isvis pamokos vyksta aka papolkas ka is nuotrupu siam threade teko isgirst 120% skirias nuo to koki ispudi buvau susidares is interneto ir kitu priemoniu pagalba gautu nuogirdu.
      Velgi kaip vyksta bendravimas su klasiokais? Vien is pasakymo, o kam mokytis anglu kalba, juk mes japanses susidaro ispudis jog kazkokie nacionalistai jie, tai idomu ar cia tik suaugusieji tokie "pagede" ar jau mokykloj pradedama "puti"? Na aisku, pasikartosiu (tie save pakartosiu, tiek kitus kurie klause siam thrade, but whatever) tai kokie jie ten - pasikele "vistu patinai" ar visai zemiski zmogeliukai?
      Taipogi minejai jog destytojas klausineja ar nereik namo parvest? Tik tau vienai tokie klausimai, ar visiems be isimties? (numanau, bet just to be sure).
      Taipogi kaip musu kolega arna minejo savo threade japonams "nusibode" japonai, jiems reik sviezesnes mesytes aka baka gaijinu, tai ar teko patirt tai savo kailiu?
      Taipogi, planuojama isvyka i koki dideli miesteli aka Tokija? But idomu antro zmogaus nuomone, juk ne i tuos pacius dalykus manau visi demesi atkreipia
      Na jeigu jau apie miestus tai kaip ten tas Sandajus or whatever its called? Ar primena per animus matytus miestukus (siuo metu kazkaip i galva ateina ar primena bleacho karakura towna ir furi kuri endingo miesta) ar tai tik didelis kaimas aka miegamas rajonas ant miegamojo rajono, matei viena, matei visus, dar plius matei Vilniui, tai matei ir Japonijoj.
      Also kokiom transporto priemonem naudojies? Pamise jie ten del dviraciu ar vel anime hiperbolizuoja man vaizduote?

      Tai papolkas manau tiek; ir nebijok papletkavoti kaip tarp musu mergaiciu, visi nemanau jog supyks jei pateiksi daugiau smulkmenu nei buvo klausta

      Comment

      • Uniccorn
        Ner Laiko

        • 2007 07 02
        • 84

        #18
        Mano teciui kilo klausimas (taip teciui xD), kaip japonai raso sms ? Kokia ju klaviatura? Teko matyti, kad yra yra lotyniskos raides ir hiraganos , taciau kaip yra is tikruju? Aciu uz atsakymus :3
        Kiekvieno sirdis kazko pilna
        Pas vienus gera,kitus bloga
        Tik pas mane ji tuscia
        Nieko joje nebera

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #19
          paprastai rašo, vienų pirštų, telefone persijungimui yra daug submenu, kuriu dėka rinkimas neužtrunka

          Comment

          • DStalker
            Kuroi kenshi


            • 2007 04 16
            • 190

            #20
            Apriliuke, tikiuosi neprarasi noro ir entuziazmo aprašinėti toliau savo patirtį. Kol kas apsiribosiu vienu klausimu kurį jau uždavė ir Baka - Kokia kalba vyksta bendravimas su kitais mokiniais, mokytojais, "šeima"? Nes jei dar nemoki Japonų, o japonai nemoka anglų (kaip supratau ir rusų ), tai kaip susišnekat, ar visdėlto jau pakankamai mokėjai japoniškai kai važiavai?

            Comment

            • Apriliuke
              Narys

              • 2007 07 02
              • 64

              #21
              Sveiki visi ,

              Labai gerai kad klausiate ir norite suzinoti kaip man sekasi gyventi Japonijoje!
              Su seima sutariu gerai, kartais su broliais pasipykstam ir pazaidziam, mama labai gera leidzia viska tik prie didelio teliko valgyti neleidzia tai kaip ir neviska, sesute rugseji isvaiuoja i Amerika metams tai mokomes kalbeti angliskai, tety gartais matau nes labai uzsivertes darbais yra o kai uri laisvo laiko ji praleidia su meskere rankoj !XDD kaip gal jau ir zinote kad japonai labai savo jausmu nereiskia tai net nezinau jie man sypsosi is pareigos ar ne! Labai sunku pasakyti! Griezti...mmm kaip ir nelabai! valgome visi kartu prie vieno stalo nes tevai labai megsta seimyninius vakarus ! Kaip ir minejau su atzalom kartais pasipykstam kartais draugaujam buna ivairiai , o kadangi savo maziuka broly kartais reikia priziureti tai is mokyklos kai kada reikia palekti anksciau ! Beto jis man kiekviena diena po 10kart kartoja i love you ! Mes geriausi draugai . Su sese pajuokaujam ir kartais apsipirkti drabuziu nuvarom ! Su kaip ir viduriniu broliu mankstinames arba ziurim telika ! Bendravimas aisku vyksta daugiausia anglu nes as japonu dar nedaug te moku ! sese ir mazasis lanko anglu kalbos kluba, mama moka kalbeti anglu gana gerai nes 1 metus studijavo Anglijoje ! tetis su viduriniuoju na nznz labai mazmai moka.

              Mokykla

              Pamokos vyksta kaipmus normalios bet kadangi as low level school nes visi moksleiviai cia atvaziaive kuriam laikotarpiui deja eina i kaip mes vadinam profkes !
              as esu Art curse kur visi menininkai susirinke ! taigi tvarkarastis ! Japonu kalba, anglu kalbos skaitymas, anglu kalba, japonu skaitiniai,
              matematika , daile, sveikatos pamoka, kuno kultura, japonijos istorija...
              jie geografijos neturi!
              fizikos taipat
              pamokos vyksta ivairiai, mokinia mokos bet tik baige kokia uzduoty kaikurie uzmiega ir mokytojas turi juos kelti ! taip taip miega jie cia labai daug ! kadangi dailes kursas dauguma mokiniu per pamokas piesia anime turiu nuotrauku su kaikuriau darbais kiti zaidzia su telefonais , treti kaip minejau miega tai taip ir vykta pamokos! su klasiokais tai irgi daugiausia angliskai ir siek tiek japoniskai ! na nzn kaip del nacionalizmo bet visi labai nori kad tu kuo greiciau ismoktum japonu kalbos ! nes tik Gambatee saukia ir saukia ! Net ausis skauda ! yra ir tokiu ir tokiu kaip ir lietuvoje bet kadangi as blondine ir iskitur beto mano akys melynos tai as kaip kokia zvaigzde mokykloj visi su manim sveikinasi ir oi oi ...!
              Desytojas lausineje nes esu naujas zmogus ir beto labai svarbus nes is kits salies ! bet taip jis su visasi taip nes jis yra labau atsakingas netgi uz tevus ! jeigu vaikui kas negerai tai jam praktiskai irgi labai negerai!(desytojui zinoma). beto jis vedes ! del tos sviezienos nesupratau truputy!XD

              i Tokija vaziuosiu tikrai, bet kolkas tai dar tik tolimose planuose! Sendajus didelis miestas ir nezinau ar blech primena bet labaiu mergaite kliavusia laiku man bent jau ! As kai gyvenu miegamajam rajone tai deja taip kaip didelis miegamasis raonas ! aisku mano gyvenviete labaiu primeta vaizdus is school life anime!

              Transporto priemonemis kartais masina o jai toliau kur reikia vaziuoti tai zinoma to ju geituoju traukiniu! O taip tai kiekviena diena pesciomis i mokykla einu, 15 minuciu ir as jau shulej!
              Taip deja japonai labai pamise de dviraciu naturalaus-sviezio maisto ir animes !

              Del telefonu tai taip paspaudi viena migtuka pvz 1 ir isoka tau lenele su heroglifais! taspats kaip pas mus su !?+ siais zenklais !

              Aciu uz klausimus dar susirasysim!
              Forumo rėksnė.

              Comment

              • Reshef
                Bitter sweet

                • 2008 10 03
                • 307

                #22
                kaip idomu paskaityti ^^ , labai idomus, nors ir kasdieniniai tavo ispudziai. Laukiu tolimesniu straipsniu ^^ . sekmes in Japan .

                Comment

                • takikatoka
                  TheGazettE
                  • 2009 03 09
                  • 20

                  #23
                  Apriliuke,gal galetum truputi papasakoti koks Japonijoje oras?

                  Comment

                  • SinEater
                    Šizofrenikė

                    • 2008 08 01
                    • 64

                    #24
                    Apriliuke , labai norisi tavo šeimos nuotraukų :P ir šiaip būtu faina jai parodytum tuos piešinius ;>
                    Hey,Feed Me!

                    Comment

                    • Apriliuke
                      Narys

                      • 2007 07 02
                      • 64

                      #25
                      Gome gome nuotraukos ruosiamos ! Turekite kantrybes juk ne viskas is karto!
                      Forumo rėksnė.

                      Comment

                      • zeke
                        trust me i'm engineer

                        • 2009 01 02
                        • 392

                        #26
                        Autorius fasian
                        Joo nėra nė vienos foto (
                        Tiems kurie nuopradziu naskaite
                        Jau buvo parodyta 20 foto jos yra stai ---->cia<----
                        Spoileris:
                        o cia tiems kas acc neturi
                        Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2009-04-29, 20:15.
                        S_T

                        Comment

                        • Semashke
                          U can call me Sema



                          • 2009 01 16
                          • 425

                          #27
                          cia gal keisti klausimai bet va:
                          ar tavo mama gamina valgyti? skaniai ? nepasiilgsti kokiu nors cepelinu, grietines ar pan? xD
                          Ar seima tavo pamaldi? nevaiksto i sventyklas ar pan?
                          semashke.deviantart.com BLACKOUT

                          Comment

                          • Narya
                            Citizen Erased

                            • 2009 01 22
                            • 205

                            #28
                            Turiu ir aš klausimėlį
                            Gal šeima, draugai susidomėjo Lietuva, po to, kai susipažino su tavimi? Gal netgi pamokei juos kelių lietuviškų žodžių?
                            deviantArt
                            BLACKOUT

                            Comment

                            • Apriliuke
                              Narys

                              • 2007 07 02
                              • 64

                              #29
                              Hay sveiki zmones XDD !

                              Mano mama gamina valgyti ir labai skaniai, beto cepelinu nepasilgau nes cia gaunu sveika mazai kaloriju turinty maista XDD tai man labai i nauda XD
                              Savo seima mokau ir Lietvisku ir rusisku zodziu tokiu kaip du, suo, agurkas ar panasiai XDD ... o stai ir naujos nuotraukos !
                              Forumo rėksnė.

                              Comment

                              • zeke
                                trust me i'm engineer

                                • 2009 01 02
                                • 392

                                #30
                                Autorius Mendeks
                                As aklas arba monikas pradejo nerodyt linku nes nematau ne foto ne jokio linko Ai tiesiog cia jo nera Apriliuke apsigavai
                                Nuotraukos yra facebook svetaineje

                                Spoileris:
                                o cia tiems kurie jos acc neturi.

                                S_T

                                Comment

                                Working...