bonsai ir ju auginimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    #16
    seip bonsa galima is juodosios pusies pasidaryti (jeigu neklystu) reikia tik pasiskaityti kada ir kaip nuo saku uglius nuimti ir jis gali susiformuoti i grazu bonsai formos medeli, aisku jam prieziuros reikes neka maziau negu tikram bonsai medeliui

    Comment

    • H3llo
      Naujokas
      • 2009 03 15
      • 20

      #17
      Autorius Semashke
      Pasikonsultavau pas all-mighty mom ir ji pasake , kad bonsa galima padaryti beveik is visko, tik reikia reguliariai geneti sakas ir formuoti taip kaip tau patinka , beabejo myleti, tresti ir laistyti

      aš ir taip girdėjau. vienas pažįstamas užsiima bonsų 'gaminimu', tai iš visko mėgino.

      Comment

      • Gone.
        omfg.

        • 2009 07 08
        • 20

        #18
        Visi mano bandymai užsiaugint bonsą buvo nesėkmingi
        Pirmas numetė lapus po savaitės, o iš antro jau trečią dieną liko tik stiebas ir šaknys. Taigi dabar turiu likusius du vazonėlius, kuriuos naudoju kaip pelenines

        Comment

        • animelogas
          Naujokas
          • 2011 01 02
          • 6

          #19
          katik nusipirkau bonsai carmona liktais auga... taciau turiu ir egle tai gal kas nors turi patarimu kaip reiktu auginti bonsai egle

          Comment

          • Kenčis-Himura

            #20
            Aš turiu Bonsai medelį jau 2-us metus labai gražus priežiuros reikia kaip mažam vaikui, bet verta, kai užaugini pasižiuri matai "HARMONIJĄ".
            P.S. - Jei reiks pagalbos tai į privatą rašykit.

            Comment

            • kodasraudonas
              Naujokas
              • 2014 09 06
              • 1

              #21
              Sveiki, turiu bonsa auginu namie, noreciau paklausti . palyginus mano bonasas turi mazai sakeliu tad noreciau kad jis butu tankesnis, gal galit ka patarti ? jei as nukirpciau keikurias sakeles tai isaugtu nauju ar ne ? patarkit man beje yra truputi ilgu sakeliu .

              Comment

              Working...