bonsai ir ju auginimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lukazz
    You BAKA!!!!!
    • 2007 04 09
    • 18

    bonsai ir ju auginimas

    tai vat kadangi pats turiu bonsai medeli noreciau paklaust ar is jusu kas nors turit ir kaip juo reiktu rupintis ir priziuret?
  • Egura
    Super mega ultra rašytojas


    • 2007 05 17
    • 684

    #2
    pas mane jau du pamire :-(
    Net nezhinau, vis pamirsdavau palaistyti... truko jiems meiles mano :-(

    Comment

    • mandarinas
      ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

      • 2007 05 27
      • 101

      #3
      Daba vienas laukia, kad jo sieklas i zeme sukisciau P.S. Gerai čia sumastei užklaust man ir idomu

      Comment

      • lukazz
        You BAKA!!!!!
        • 2007 04 09
        • 18

        #4
        nes siandien gavau viena dovanu tai ir klausiu jusu pagalbos

        Comment

        • Eisas Kuperis
          Simintis Sun


          • 2006 01 25
          • 355

          #5
          http://www.animezona.net/forum/showt...ghlight=bonsai

          Comment

          • oyo
            Toks žmogus
            • 2006 05 07
            • 611

            #6
            Daugelis "bonsų medelių" yra visai ne medeliai. Aiškinu. Kiekvienam vartotojui sodinuką auginti per sunku. Daroma taip: vielomis pusėtinai suformuojama (na, visaip išlankstoma) ant medžio auganti šakelė. Po kiek laiko ji nupjaunama ir merkiama į chemiją. Išleidžia šaknis tada "sodinama" ir parduodama Bėda ta, kad tos šaknys neilgalaikės, jei jų nemaitinti stipriomis trąšomis. Jos gi galima sakyt, dirbtinės, o šeimininko meilė čia niekuo dėta.
            Paskutinis pakeitimas nuo oyo; 2007-10-18, 21:36.
            www.kendo-lka.lt
            www.kendo.visiems.lt
            www.armleg.com/nebulagleam/

            Comment

            • Nikas
              Narys
              • 2009 05 15
              • 34

              #7
              Juk tikrų bonsų sunku gauti ir jie brangus. O apie jų auginimą tai jau info nemažai. Kaip tik isigijau įvedžiau į google ir nemažai paaiškinimų išmetė.
              Jie pas mane neblogai auga, nors netrešiu ir per daugiausiai dėmesio nekreipiu palaistau ir viskas.

              Comment

              • Derogatory`
                Loki'd


                • 2007 10 06
                • 350

                #8
                Heh, turėjau vieną. Pradėjo mesti lapelius, tada išaugino naują šakelę, pradėjo pūti ir pasimirė. :<

                Comment

                • Luna-chan
                  Miau?
                  • 2008 12 01
                  • 70

                  #9
                  Turiu aš irgi "ale" bonsą vieną ir gan didoką jau kokius šešis metus... Tik vat kažkaip keistai jis pas mus auga... Kažkaip jį vis tie amarai apnikdavo... Vargšas... Bet kai vieną kartą ėmėmės drastiškų priemonių ir gerokai supurškėm, tai kažkaip jau geriau... Bet šiaip atrodo, tokie medeliai tik parduotuvėje stovi be problemų... Pas mus ir lapus meta (daug lapų...;D) ir pan... Žodžiu, kažkoks lepus medis...
                  Feed Me! Adopted from Valenth

                  Comment

                  • winry3
                    hahahahaha! niam :DD

                    • 2009 02 18
                    • 112

                    #10
                    savąjį bonsą labai lepinu.jis ir mano orchidėjos daugiausia dėmesio gauna.saviškį laistau lietaus vandeniu,kuris kelis kartus perfiltruotas būna.žiemą vanduo iš krano,bet porą dienų pastovėjęs ir šiek tiek pašilęs,na mžd kambario temperatūros turi būti.irgi filtruotas.kartais virintu vandeniu laistau.bet vanduo neturi būti kietas,todėl lietaus vanduo geriausias.apipuškiu karts nuo karto.stovi ne ant saulės,bet ir ne pavėsy.tad geriausia kiek toliau nuo lango pastatyt.labai kruopščiai nuo lapelių dulkes nuvalau jei neapipurškiu (čia fotosintezei,kad niam niam pasigamintų) bet užtat gražus pas mane jis auga bet jei daug dėmesio skirsi,napalik labai ilgam jo.aš kai porą savaičių buvau išvažaivus,mama rūpinos mano augalėliais taip,kaip liepiau, ir jie vistiek nyko,džiuvo.o kai grįžau per porą dienų atsigavonežinau kaip paaškint,na bet tikiu,kad jie prisiriša prie šeimininko
                    Not bad...

                    Comment

                    • Haruhi
                      Rimtas forumo narys


                      • 2008 03 26
                      • 190

                      #11
                      aha ir as turejau du bonsus abu vargsai buvo - amarai ede ir ede paskui pamirsdavau laistyt ir nudziuvo vargsai (=.=')

                      Comment

                      • Semashke
                        U can call me Sema



                        • 2009 01 16
                        • 425

                        #12
                        Pasikonsultavau pas all-mighty mom ir ji pasake , kad bonsa galima padaryti beveik is visko, tik reikia reguliariai geneti sakas ir formuoti taip kaip tau patinka , beabejo myleti, tresti ir laistyti
                        semashke.deviantart.com BLACKOUT

                        Comment

                        • misChavez
                          Sunshine Girl

                          • 2009 03 28
                          • 17

                          #13
                          Aš irgi turėjau ir neblogai augo, bet va pelė pradėjo žemes kapstyt ir pradėjo mesti lapelius. Bet kol kas dar nevisiškai numirė.

                          Comment

                          • Helicon2
                            yra ir geresnių nei aš

                            • 2009 04 14
                            • 55

                            #14
                            Auginau tokį, tačiau mano katinui jis ypač patiko ir jo lapų derlių visalaik nuėsdavo

                            Comment

                            • karosas
                              Narys
                              • 2008 02 28
                              • 95

                              #15
                              Bonsai juk sukurti is paprastu medziu.O medziai meta lapus.Mano irgi mete ,bet dabar vel graziai auga.
                              http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                              Comment

                              Working...