Karate

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dmdd
    SOUL EATER adicted
    • 2008 05 16
    • 1

    #61
    karate lankau gal jau 7 metus ;D 3 metus kyokushin ir 4 metus shindokai ;D Lietuvos čempionate 2 vieta nedaug kas bet man užtenka
    sigpic

    Comment

    • May.
      Himawari.
      • 2008 12 07
      • 39

      #62
      Aš lankau karate kyokushin, bet tik savo malonumui ;D
      Isha :]*~

      Comment

      • ResuEmanon
        Bohemian Vagabond
        • 2007 06 02
        • 36

        #63
        mmm... kaikurie cia gan abstrakciai ziuri i kovos menus ^^


        Autorius niekšas
        "Visada konflikto reikia vengt" (sakydavo mano jau buves aikido mokytojas) - Prie ko čia kovos menai, galvodavau aš? Ne į temą nusišneka mokytojas. Buitinis santykių aiškinimasis - ar tai kovos menų kompetencija? Maniau jie reikalingi tam, kad įšgyventum kritinio agresijos akto metu.
        Jo, tai kovos menu kompetencija... moko netik kovos meno, bet ir kada reiketu ji naudoti. Kam apsunkinti sutuacija kumsciais(kojom, jei nori), kai pilnai galima issisukti is situacijos vos keliais paprastais zodziais...?

        Supratingumas - tai kazkas ko daug kam truksta siandienineje socialineje visuomeneje... mumis moko skaiciuoti, rasyti, skaityti, suprasti fizika, biologija, geografija ir pan dalykus. O suprasti zmones, suprasti save, ismokti ugdyti save kaip asmenybe, kur mumis to moko? Mes dazniau esam mokomi buti produktyvus kazkam, o ne buti zmonemis.

        Tai va, dazniau ar reciau, kovos menai bando ugdyti ivairias vertybes. Aisku tai labai priklauso nuo kovos meno ir nuo mokytojo ^_^
        To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

        Comment

        • Grafkyte
          Naujokas
          • 2008 02 20
          • 13

          #64
          Hey kas uzsiema karate norejau paklaust tiesa kad ilgaij lankant buna problemos su sanariais?

          Comment

          • ResuEmanon
            Bohemian Vagabond
            • 2007 06 02
            • 36

            #65
            Autorius Grafkyte
            Hey kas uzsiema karate norejau paklaust tiesa kad ilgaij lankant buna problemos su sanariais?
            Na, tame yra tiesos, bet pagrinde jei tu neprisiziuri saves - pvz neapsilineji pries treniruote ir jei stipriai, bet netaip trenki... o siaip visi sportai kenkia sanariams, net ir vaiksciojamas kenkia.

            Tai smuginis sportas ir jei ji praktikuoji siek tiek extremaliau ir neatsargiai, tai traumu neisvengsi. Reik visada prisiziureti save.
            Viskas kenkia - daugelis zmoniu ruko, geria, valgo prasta maista ir nereik jiem priezasties, o tu ieskai priezasties nesportuoti?

            Turint omeni, jog sportas turi taipogi daug naudos ir tai galima daryti atsargiai, tai absurdiska galvoti, kad del sios priezasties geriau nesportuoti saugok, saugok save, paskui ziuresi, kad apsiraukslejusi, vos tepaslenkanti ir 60ties nieko nenuveikei. O as tada 60ties su GAL skaudanciais sanariais lakstysiu ir atrodysiu kai 40ties nes sportavau
            Paskutinis pakeitimas nuo ResuEmanon; 2009-01-07, 13:29.
            To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

            Comment

            • enjutsu
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 19
              • 131

              #66
              Autorius ResuEmanon
              Na, tame yra tiesos, bet pagrinde jei tu neprisiziuri saves - pvz neapsilineji pries treniruote ir jei stipriai, bet netaip trenki... o siaip visi sportai kenkia sanariams, net ir vaiksciojamas kenkia.

              Tai smuginis sportas ir jei ji praktikuoji siek tiek extremaliau ir neatsargiai, tai traumu neisvengsi. Reik visada prisiziureti save.
              Viskas kenkia - daugelis zmoniu ruko, geria, valgo prasta maista ir nereik jiem priezasties, o tu ieskai priezasties nesportuoti?

              Turint omeni, jog sportas turi taipogi daug naudos ir tai galima daryti atsargiai, tai absurdiska galvoti, kad del sios priezasties geriau nesportuoti saugok, saugok save, paskui ziuresi, kad apsiraukslejusi, vos tepaslenkanti ir 60ties nieko nenuveikei. O as tada 60ties su GAL skaudanciais sanariais lakstysiu ir atrodysiu kai 40ties nes sportavau

              kvepavimas judejimas ir valgymas kenkia sveikatai, darykit isvadas gyvenimas kenkia sveikatai, tai gal laikas nustot gyvent?
              sigpic

              Comment

              • ResuEmanon
                Bohemian Vagabond
                • 2007 06 02
                • 36

                #67
                Autorius enjutsu
                kvepavimas judejimas ir valgymas kenkia sveikatai, darykit isvadas gyvenimas kenkia sveikatai, tai gal laikas nustot gyvent?
                As ir taip sakau - sveikata svarbiau visko... net ir uz gyvenima! ugh? cia kazkas nesiderina

                la la la~
                To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

                Comment

                • Deimantas
                  Naujokas
                  • 2009 03 26
                  • 25

                  #68
                  Vėl gi, matyt teks parašyt tą patį kaip ir temoje apie judo. Karate iš tiesų puikus sportas, ir nors siek tiek kitkuo uzsiimu, stengiuosi rast kartą savaitėje nueit į karate treniruotę. Einu į shotokan karate klubą "karate-do", Vilniaus licėjuje. Ten tikrai aukšto lygio meistrai, malonu spraringuotis, ypač spardyt kiaušinius kai sugalvoja pakilnot kojas į viršų. Klubo treneris, kuris, beje, yra ir Lietuvos shotokan rinktinės treneris - Ričardas Piepolis - turi labai teisingą požiūrį į kovą, jau virš 20 metų praktikuoja ir karate ir BJJ, nekiša į galvas visokio briedo ir neapgaudinėja savo mokinių (čia akmuo į didžiai negerbiamo pono V. Lisicyno, tradicinio aikido įkūrėjo, daržą). Myliu karate už smūgines technikas bei smūginių plokštumų grūdinimą ir gerą taimingo lavinimą, tik gaila dėl to kad jis labai oreantuotas į sportą ir varžybas.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Deimantas; 2009-04-05, 19:04.
                  http://www.ninjutsu.lt/

                  Comment

                  • Nimh1
                    Naujokas
                    • 2009 04 10
                    • 6

                    #69
                    Autorius Deimantas
                    ...nekiša į galvas visokio briedo ir neapgaudinėja savo mokinių (čia akmuo į didžiai negerbiamo pono V. Lisicyno, tradicinio aikido įkūrėjo, daržą).
                    Doh. Please argumentuok, nes kolkas tikrai nesutinku....

                    Comment

                    • Mendeks
                      Rimtas forumo narys
                      • 2008 01 21
                      • 117

                      #70
                      As tai jau gal koki 8 metai lankau kyokushin tai patinka tik kad reikia geriau ismokt galvas kapot. Dirzas tai mano zalias mazai cia pagal metus o pasiekimai tai nlb kas yra tik kad va pasaulio pamatau ir net Japonijoje teko pabut tai lb dziaugiuos

                      Comment

                      • Deimantas
                        Naujokas
                        • 2009 03 26
                        • 25

                        #71
                        Autorius Nimh1
                        Doh. Please argumentuok, nes kolkas tikrai nesutinku....
                        Visų pirma: OFFTOPIC - cia tema apie karate, o ne aikido. Antra, nemanau kad daug verta šnekėt apie Lisicyną, geriau tegul jis pats už save pašneka: http://www.ziniur.lt/get_file.php?file=2057
                        http://www.ninjutsu.lt/

                        Comment

                        • Chibi
                          Protingai trenktas
                          • 2009 03 31
                          • 4

                          #72
                          Kažkada lankiau karate do shotokan, turiu 5 KYU

                          Comment

                          • svajone
                            Tiesiog žmogus

                            • 2008 09 21
                            • 176

                            #73
                            Lankau gana nedaug, bet pradėjau prieš 3 metus. Buvo laikas, kai negalėjau lankyti, nes turėjau problemų su koja. Shindokai (bet pavadinimą mes kažkodėl labai dažnai kaitėm, tai įtariu, kad jis keliom raidėm skiriasi nuo originaliojo...), ten tikrai būdavo smagu. Lankau savo malonumui, nes man dar kiek per sunkiai sękasi, kad į varžybas lysčiau, be to gana sunkiai pritapti dėl to, kad esu mergina ir turėčiau sportuot su merginom (na ten yra kelios retai apsireiškiančios, nors aš ir pati dabar jau 2savaites nebuvau) bet jos ten š*dą mala, tai nėra man to tobulėjimo jokio.... O vat ankščiau asimenu, kaip man patikdavo trenerio pasakojamos istorijos, kai mūsų maža grupelė po treniruotės išvargę griūdavom ant tatamio ir jis pasakodavo apie šį bei tą. Dažnai pamokydavo mus ir ten buvo daaaaaaug dorovinio auklėjimo, nes geriausias laimėjimas - išvengtas konfliktas, o žmonės, kurie kaip durniai lenda su šakėm prieš traukinį nieko gero nepasieks, o tik gulės sudaužyti kokiam griovy, nes prieš būrį žmonių nelabai ir pašokinėsi....

                            Comment

                            • 1616
                              [url=http://bigbars.ru/][

                              • 2006 11 03
                              • 79

                              #74
                              Kyokushin Mokykla klaipedoje tai http://www.shodan.lt ,treneris ten geras ,pats lankau tenais ,jei pasizhiuresite skilti jusu foto tai pamatysit mano nuotrauka su Kimono ,siaip pilno kontakto karate labai populiarus del to kad visi mano kad jei ateini i tatami tai gali kalt is visos jegos ir priesininkas nugrius ,bet taip nera , kovos sportuojancio akimi atrodo visai kitaip nei zmogaus kuris nesportuoja,ir manau daug kas nuvertina sia sporto saka ,nes mano kad vienu smugiu jis gali nuverst medi ar kashka panasiai . Maciau 1 Dan ir 2 Dan kova pasaulio cempionate ir patikekit jei jie kals tai gali netik ka nors sulauzyt isviso anapilin pasiust.Dvi siais metais merginos tapo Europos cempionemis, nenuvertinkit prasau merginu ,nes ju ziauresnes kovos yra . Dvasinis tobulejimo aspektu sutinku su Svajone ,nes to tikrai truksta ,bet priklauso nuo trenerio kaip jis mokina ar Fizo. ar Kata ar Tameshigewari,ar Koto mokina . Shotokan karate pagrinde Katos ir sumgiavimas i ora

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                #75
                                Tik nepradėkit vėl - mano geresnis, jūsų ne...

                                Comment

                                Working...