Karate

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #31
    "Pasišnekėti kumščiais" manau visur yra gan yprastas dalykas, ir ne tik tuose mano rajonuose . Visdelto visur pasitaiko patinų kurie nori parodyti savo jėga prieš pateles (aš tikrai nesu iš jų jei ką), o toki patinai savo aukom pasirenka tokius iš pažiūros nekaltus bernelius kaip aš jei ne mano treneruočių stažas dažnai kentėčiau nuo tokių tipų (beje buvo laikai kaip mano stažas buvo mažas, tai ir kentėdavau ). Tos muštynės čia mano kraštuose nera didelė pramoga, nes pramogą tai primena tik iki kol pirmo smugio negauni
    Be to aš neinu į gatvę specialiai "pabendrauti", nu argi aš panašus į tokį banditą kuris eina ieškoti sau aukų Kaip jau anksčiau minėjau aš tik ginuosi, į banditizmą nesu linkes . O kai nėra kas veikti žiūriu anime

    Comment

    • oyo
      Toks žmogus
      • 2006 05 07
      • 611

      #32
      "Pasisneketi kumsciais" visais laikais buvo atstovu "is liaudies" paprotys. Folkloras, t'sakant. Uzvaziuoji viens kitam per nosi - ir vel taika
      O vargsai samurajai... jei esi ipareigotas aukstos kilmes, turi kovini ginkla, toks dalykas nepritaikomas - reikalinga svarbi priezastis. Galvos atgal neprisiusi.

      Na kuo galima zavetis karate? Kad jis tapo pasaulinio pripazinimo dalyku. Isivaizduokim. Uzsinori kokio nors Salcininku rajono bernai savo "podiskotekines" kovas sistematizuoti, sudvasinti ir pritraukti pasekeju... Jei pavyktu - kodel gi nesidziaugti? Isivaizduokim: Salcininku ryu, kobudo kata su shtakietu I(toks baslys is tvoros, kas nezino), su grandine II,...
      www.kendo-lka.lt
      www.kendo.visiems.lt
      www.armleg.com/nebulagleam/

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        #33
        Autorius Kurotani
        Tikrai sunkiai suvokiama situacija, nes kyokushin stiliuje smūgiai rankomis į galvą yra neleistini, o kojomis su pranešimais, iš kelio ir pan. kuriuos panaudojus būtų galima sulaužyti žandikaulį galimi tik full contact(suaugusių) kovose, o toks tada kaip supratau dar nebuvote, jei mama uždraudė
        Mėlynas diržas(8kyu) nėra nulis, nulis yra baltas diržas
        as ir nesakiau kad buvo smugiuota karate veiksmu kai luzo
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • niekšas
          forumo idiotas

          • 2006 08 23
          • 544

          #34
          Autorius oyo
          Na kuo galima zavetis karate? Kad jis tapo pasaulinio pripazinimo dalyku. Isivaizduokim. Uzsinori kokio nors Salcininku rajono bernai savo "podiskotekines" kovas sistematizuoti, sudvasinti ir pritraukti pasekeju... Jei pavyktu - kodel gi nesidziaugti? Isivaizduokim: Salcininku ryu, kobudo kata su shtakietu I(toks baslys is tvoros, kas nezino), su grandine II,...
          Žaviuosi karate tuo, kad tai efektyvi ir universali savigynos technika, reikalaujanti pasišventimo, atsidavimo, daugybės treneruočių. meistriškumas prieinamas ne kiekvienam, o tik tam atsidavusiems žmonėms Karate stiprina psichologiškai ir suteikia pranašumą kovoje. Tai ne šiaip mosikavimas kumščiais, tai menas smugiuoti tixliai ir efektyviai, laimėti vienu smūgiu, ir tuo pačiu apsiginti nuo priešininko smūgių, išvengti fizinės žalos. Tai menas kuris vystėsi ir tobulėjo daug amžių. Nu vopšim, nemoku dvasingai šnekėti... Karate mane žavi tuo pačiu kuo ir visi kiti kovos menai
          Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-03-20, 14:59.

          Comment

          • Kurotani
            Rimtas forumo narys

            • 2007 01 01
            • 119

            #35
            Autorius Likimo_Kalvis
            as ir nesakiau kad buvo smugiuota karate veiksmu kai luzo
            Tada jūsų mama negalejo uždrausti lankyti karate, jei žandikaulį susilaužėte ne jos "dėka"..
            Jei nenukrypstant nuo temos tai jei turėjote mėlyną kurį galima išsilaikyti minimum per metus, gana keista kad neužteko laiko įgyti tam tikrą psichologinį nusistatymą ir stimulą tęsti treniruotes, juk kai tikrai nori -niekas nesutrukdys , juk žmonės ir po rimtesnių traumų tęsia darbą Nors aišku ne kiekvieno charakteriui priimtimi kovos menai

            Comment

            • ame_shoujo

              #36
              me irgi karatiste.. tiesa baltas dirzas nes dar tik apie 3 menesius uzsimieneju Karate Kyokushin. lAbai patinka

              Comment

              • Kurotani
                Rimtas forumo narys

                • 2007 01 01
                • 119

                #37
                Apmaudu kad šį savaitgalį vykusiame čempionate , tiek jauniams tiek suagusiems varžybos buvo išties sunkios, rinktinė yra patyrusi ir daug daugiau didesnių bei įspudingesnių pergalių, o šį kartą daugiausiai iškovojome bronzos medalių , džiugu kad D.Imbras vis dar užtikrintai skina pergales, gruzinas finalinėje kovoje po pirmojo Imbro vazari tiesiog pasidavė Nepaisant to buvo labai smagu bendrauti su kitų šalių atstovais laisvu laiku, "apturėjau" tikrai įdomių pažinčių

                Comment

                • maumastoks

                  #38
                  7-i metai kyokushin karate

                  Comment

                  • Kurotani
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 01 01
                    • 119

                    #39
                    Autorius maumastoks
                    7-i metai kyokushin karate
                    jau nemaza laiko tarpa lankote, o taip mazai turte pasakyti?
                    na pasakok kokiu pasiekimu turi ir etc.
                    karatekos, gelbejam gija

                    Comment

                    • Dokino
                      Naujokas
                      • 2007 08 12
                      • 16

                      #40
                      4metai karate kyokushin ir dar vis geltona juosta

                      Comment

                      • Kurotani
                        Rimtas forumo narys

                        • 2007 01 01
                        • 119

                        #41
                        Autorius Dokino
                        4metai karate kyokushin ir dar vis geltona juosta
                        tai gal koncentruojiesi ties kumite ir varzybomis, o ne technika?

                        Comment

                        • Evil_of_Darknesz
                          Suicide is painless...

                          • 2006 04 09
                          • 998

                          #42
                          Man pasakojo klasiokas, kuris stebejo jauniu karate varzybas, kad mergos turnyruose pasirode geriau negu bernai, sake viena merga isvieno smugio atjunge kita merga... Noreciau pamatyt savo akimis

                          Comment

                          • Kurotani
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 01 01
                            • 119

                            #43
                            Autorius Evil_of_Darknesz
                            Man pasakojo klasiokas, kuris stebejo jauniu karate varzybas, kad mergos turnyruose pasirode geriau negu bernai, sake viena merga isvieno smugio atjunge kita merga... Noreciau pamatyt savo akimis
                            tada nieko gero..jis turejo stebeti suaugusiu varzybas ,nes full contact (smugiai nuo kuriu atsijungiama) jauniuose dar neleidziami, jei atjungi kvepia diskvalifikacija, jei ypac pridauzi bet atsikelia tai baudos tasku gauni nors visko pasitaiko o kaip del panu kovu kokybes, tai pati galiu pasidziaugti, kad mes tikrai tobulejame ir galime parodyti vis aukstesnio lygio kovas...

                            Comment

                            • Dokino
                              Naujokas
                              • 2007 08 12
                              • 16

                              #44
                              Autorius Kurotani
                              tai gal koncentruojiesi ties kumite ir varzybomis, o ne technika?
                              ties varzybomis bet pas mus klube ziaurei griezta atranka tai nevisus prileidzia

                              Comment

                              • efkiss
                                Naujokas
                                • 2007 05 02
                                • 18

                                #45
                                turiu geltona dirza visai fun buvo palankyt karate ^^
                                klubas rytai cia vilniuje, tuskulenuose, labiausiai patiko uzduociu ivairumas ir rezultatai
                                Paskutinis pakeitimas nuo efkiss; 2007-08-31, 13:36.
                                ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

                                Comment

                                Working...