japonu kalba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • InuyashaGirl
    Mielas Ruzavas padaras ^^

    • 2008 04 18
    • 152

    nu suo ta sugihara tai tartis imanoma.....bet destytojas labai geras....ir tikrai mokinsiuos...
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

    Comment

    • Mao
      a.k.a. Lzq

      • 2006 07 25
      • 223

      japonų kalba 'zjbs' (nemandagiai išsireiškiant). Vat mokaus ir savarankiškai (lėėėtu tempu) ir tuo pačiu kursus lankau.

      vo.
      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

      Comment

      • nARKOMANe
        kid

        • 2008 09 15
        • 40

        ai ash daug visko vien ish anime ishmokau;D shiaip smagu butu rimtai uzhsiimt,madafaka kad ash kaime gyvenu,niekam laiko neuzhtenka>.> kazhkur straipsniuka skaichiau apie baxuriuka kur savarankishkai per 2m. ishmoko japanese,ir gavo ishvazhiuot i japonija~netinginiams sekasi.uzhsiimsiuXD
        Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-09-19, 19:30.

        Comment

        • Nakanamori
          Narys

          • 2008 07 05
          • 70

          man įdomūs keli dalykai,gal kas žinos.ar is romaji į katana ir hiragana galima rašyt tiesiog žiūrint į kanos ir hiraganos lenteles?ar yra kažkokios taisyklės ir pan..ir kaip katakanoj rašosi 'genki desu',ir apskritai 'g' su 'd'?

          Comment

          • Mao
            a.k.a. Lzq

            • 2006 07 25
            • 223

            Autorius Nakanamori
            man įdomūs keli dalykai,gal kas žinos.ar is romaji į katana ir hiragana galima rašyt tiesiog žiūrint į kanos ir hiraganos lenteles?ar yra kažkokios taisyklės ir pan..ir kaip katakanoj rašosi 'genki desu',ir apskritai 'g' su 'd'?
            suformuluok normaliai klausimą(us). o.O Nors, pabandysiu ir taip padėt, jei teisingai supratau

            1. of course, jei įsimini kas keičiasi į ką (ka į ga ir t.t.) parašius kabutes ar rutuliuką kampe xD
            2. ga gi gu ge go rašosi kaip ka ki ku ke ko tik su kabutėm šalia. Da ji zu de do rašosi kaip ta chi tsu te to, tik irgi su kabutėm.
            I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

            Comment

            • Nakanamori
              Narys

              • 2008 07 05
              • 70

              Autorius EdwardElric
              suformuluok normaliai klausimą(us). o.O Nors, pabandysiu ir taip padėt, jei teisingai supratau

              1. of course, jei įsimini kas keičiasi į ką (ka į ga ir t.t.) parašius kabutes ar rutuliuką kampe xD
              2. ga gi gu ge go rašosi kaip ka ki ku ke ko tik su kabutėm šalia. Da ji zu de do rašosi kaip ta chi tsu te to, tik irgi su kabutėm.
              arigato ,butent to ir klausiau

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Taip, kabute "skardina" priebalsi, o rutuliukas - "duslina". Taigi tarkim ha priklausomai nuo to ar su kabute ar su rutuliuku gali but ba arba pa.

                Comment

                • sententeki

                  Sveiki visi,

                  Ar yra cia tokiu kurie jau pakankamai gerai moka sia kalba? Ar sugebate suprasti anime ar manga be subtitru ir pan? Kiek laiko jums tai uztroko kur moketes?

                  As nusprendziau rimtai pradeti pries kelias dienas, bet kadangi Siauliuose nera jokiu kursa ir pan.. tai teko imtis visokiu audio CD, knygu ir t.t. Gal kas taip ir ismokot?..

                  -sententeki

                  Comment

                  • Intrigante

                    Autorius sententeki
                    Sveiki visi,

                    Ar yra cia tokiu kurie jau pakankamai gerai moka sia kalba? Ar sugebate suprasti anime ar manga be subtitru ir pan? Kiek laiko jums tai uztroko kur moketes?

                    As nusprendziau rimtai pradeti pries kelias dienas, bet kadangi Siauliuose nera jokiu kursa ir pan.. tai teko imtis visokiu audio CD, knygu ir t.t. Gal kas taip ir ismokot?..

                    -sententeki
                    aš per du metus žiūrėdama anime/ perėjus porą internetinių pamokų sugebėjau įsimint pagrindines/mandagumo frazes, bei suprast pavienius žodžius..nors kiek žinau, senesni otakai visai neblogai ima gaudytis o vat kantrybės taip ir neužtenka toliau mokintis nesutverta aš kalt kažką, o be kalimo kalbą nelabai išmoksi. žiauru, bet tiesa...

                    Comment

                    • InuyashaGirl
                      Mielas Ruzavas padaras ^^

                      • 2008 04 18
                      • 152

                      As per kelis metus anime ziurejimo ismaukau frazes ir pavienius zodzius irgi. .juk tai labai lenva tas frazes ismokt. . . o dabar Sugiharos namuose jp mokiniuos.. . tai jau daugiau moku .. dabar isgirstu kelis zodzius zinomus ir zinau apie ka kalba eina
                      Imagine there's no Heaven
                      It's easy if you try
                      No hell below us
                      Above us only sky
                      Imagine all the people
                      Living for today

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        Aš tapau kažkokia praktiška, pradėjau mąstyti, ko man reikės gyvenime, tai mane truputi gąsdina :dizzy:
                        Taigi pamąsčiau, kad man neapsimoka mokytis japonų kalbos, kol kas neketinu savo ateities sieti su šia šalimi. Atsižvelgiant į savo gyvenimo svajonę man labiau praverstų tobulinti savo anglų kalbą
                        Bet kelias frazes bežiūrint anime išmoksti, čia kas be ko ^^
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Stai kaip mokesi Futari:
                          www.blogas.lt/nihongo - lietuviskas gramatikos kursas nemokamai, seriously.
                          http://www.japanesepod101.com/catego...essons/page/1/ - cia Futare nemokamai gauna kone tobula audio pamokeliu kursa uz aciu.
                          Ir galiausiai, zodziu Futari ismoksta is anime.

                          Ir vis tiek Futari tegali pasigirti tik tokiu kalbos ziniu lygiu, kad gali paerzinti Izzo AZ vertimu chate, bet ziuredama SOUL EATER RAW moku suprasti kas 5 sakini ^^'

                          Comment

                          • LunaUchasi

                            labai aciu uz nuorodas,as jau mokausi japonu kalbos menesi savarankiskai ir temoku 24-25 zodzius...

                            Comment

                            • AhouKarasu
                              Ikimasho~
                              • 2008 10 30
                              • 62

                              Aš pati dbr mokausi savo sulioj (zemynos gimnazija) bet ciuju jau bus welu uzsirasyt.
                              Shiawase da...

                              Comment

                              • stella
                                Shooting Star


                                • 2008 09 15
                                • 146

                                Autorius AhouKarasu
                                Aš pati dbr mokausi savo sulioj (zemynos gimnazija) bet ciuju jau bus welu uzsirasyt.
                                Žemynoj moko japonų kalbos? Oo
                                Kažką tokio kažkada girdėjau, bet taip ir nesupratau...
                                _____


                                In the future 15 people will be famous

                                Comment

                                Working...