japonu kalba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ph0rest
    5cm/s

    • 2006 10 10
    • 56

    Saruka, visu pirma aplankyk(lietuviu kalba):
    http://www.kuvubanga.com/?JAPONIJA:Japon%C5%B3_kalba

    Isisavink, ismok pradzia. Paskuj veliau dar apziurek (anglu kalba):
    http://www.japanese-online.com/
    Ten rasi dar daugiau naudingos informacijos, medziagos apie gramatika, fonetika, etc.

    O dar paskuj... klausk kai jau ismoksi liksnius

    Comment

    • tamsa
      Kiriya

      • 2007 08 13
      • 192

      gal pasakytumet ka reik padaryt kad rodytu japoniskus rastus, nes man rodo kvadratelius.
      sigpic

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        Autorius tamsa
        gal pasakytumet ka reik padaryt kad rodytu japoniskus rastus, nes man rodo kvadratelius.
        Reikia turėti Windows diską ir iš jo instaliuotis
        Azijos kalbas, paprasta ne?

        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • tamsa
          Kiriya

          • 2007 08 13
          • 192

          butu paprasta jei tureciau sumauta diska. Deja jo neturiu.
          sigpic

          Comment

          • Eglaya
            Procrastinator


            • 2005 07 22
            • 561

            nebūtina turėt tą diską, aš neturiu, o man ir japoniškai, ir kiniškai, ir korėjietiškai rodo.

            kiek pamenu, tai, kai bandžiau įeit į kažkokį azijos tinklalapį, man išmetė lentelę tipo "your computer doesn't support Asian languages, would you like to download Asian languages pack now?" ar kažkas panašaus.

            pagooglink, tikrai kažką atrasi.

            Comment

            • Saruka

              ph0rest > Ačiū. ;}~
              Paskui dar būtinai pasiklausiu. ;D

              Comment

              • Egura
                Super mega ultra rašytojas


                • 2007 05 17
                • 684

                Aš vat pasidariau sau dovaną kalėdom, nusipirkau pagaliau japonų-lietuvių kalbų hieroglifų žodyną, nes jau metus į jį žvalgiausi :-) Kolkas tik paimu jį į rankas, paglostau, nusišypsau ir padedu (bent jau džiugesį jis man suteikia), bet vėliau, apmažėjus darbams (hrrrrr...) darbe, imsiuosi jo studijavimo... *egura faito*

                Comment

                • tamsa
                  Kiriya

                  • 2007 08 13
                  • 192

                  maciau sia knyga. Pats norejau tik kad 100 litu kainuoja o tevai man pinigu tokiai gnygai neduoda
                  sigpic

                  Comment

                  • Uniccorn
                    Ner Laiko

                    • 2007 07 02
                    • 84

                    Autorius Egura
                    Aš vat pasidariau sau dovaną kalėdom, nusipirkau pagaliau japonų-lietuvių kalbų hieroglifų žodyną, nes jau metus į jį žvalgiausi :-) Kolkas tik paimu jį į rankas, paglostau, nusišypsau ir padedu (bent jau džiugesį jis man suteikia), bet vėliau, apmažėjus darbams (hrrrrr...) darbe, imsiuosi jo studijavimo... *egura faito*
                    Gerai, kad mama buvo geros nuotaikos, nes buciau macius ta zodyna kaip savo ausis
                    Bet pokolkas ir man truksta laiko per prakeikta mokykla, todel spejau perskaityt tik pirmus 3 puslapius
                    Kiekvieno sirdis kazko pilna
                    Pas vienus gera,kitus bloga
                    Tik pas mane ji tuscia
                    Nieko joje nebera

                    Comment

                    • Fliuxus

                      As zinau viena gera puslapi http://japanese.about.com/ ten viska gerai paaiskina ir nesunku mokytis.

                      Comment

                      • ph0rest
                        5cm/s

                        • 2006 10 10
                        • 56

                        Autorius Egura
                        Aš vat pasidariau sau dovaną kalėdom, nusipirkau pagaliau japonų-lietuvių kalbų hieroglifų žodyną, nes jau metus į jį žvalgiausi :-) Kolkas tik paimu jį į rankas, paglostau, nusišypsau ir padedu (bent jau džiugesį jis man suteikia), bet vėliau, apmažėjus darbams (hrrrrr...) darbe, imsiuosi jo studijavimo... *egura faito*

                        As sita knyga jau ~7menesius turiu... Prisimenu ieskojau as jos kokius 2men ir radau tik "pegaso" knygyne uz 103lt ir nei biskio nesigailiu dar iki siol, nejauciu ismetes pinigu i niekur

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          Visai netycia instaliuodamas geima japonu kalba pasidariau, taip jog dabar galiu rasyti Japoniskai. Atsirado tokia lentele  kurios kairiajame visutiniame kampe paspaudus raudona taskiuka ijungiama Japonoski rasmenys. Ir tada tiesiog reikia vesti Japoniska zodi pagal tarima ir spaudziame SpaceBar tada gaunasi pilnas zodis (Pvz.: rasau "anime" ir spaudziu Spacebar ir man gaunasi アニメ) tai turetu praversti ieskan kad ir paveiksliuku Japan tinklapiuose kur nera nei zodzio angliskai. Kaip tai pasidaryti skaityti Cia taip kartu pasidarysite kad jums rodytu azijos saliu rasmenis veitoj klaustuku.
                          Gal jus apie tai ir zinote, bet tikiuosi kad kam nors pravers.

                          Comment

                          • tamagochi
                            Suši valgytojas

                            • 2005 10 19
                            • 138

                            Autorius amidau
                            Kaip tai pasidaryti skaityti Cia taip kartu pasidarysite kad jums rodytu azijos saliu rasmenis veitoj klaustuku.
                            uztenka tik pirmo ir paskutinio screeno is tos instrukcijos, kitaip vietoj lietuvisku raidziu matysit hieroglifus Dar kai instaliuojat MS Office 2007 kazkur galima pazymeti tokia varnele "install support for Japanese", tada Word'e ir kitur atsiranda tokiu idomiu dalykeliu, kaip:



                            Chia standartiniai japonishki pasisveikinimai rasant "grazius" laishkus.

                            Comment

                            • konnichi wa

                              Aciu uz nuorodas butinai susiinstaliuosiu

                              Comment

                              • diabolique
                                whatever

                                • 2004 11 28
                                • 81

                                http://www.japanese-online.com/ Kažkada bandžiau iš šito mokytis bet po to užmečiau.
                                http://www.csus.edu/indiv/s/sheaa/pr.../hiragana.html Čia jiegingas linkas. Mano rekordas buvo kažkiek virš minutės ar panašiai.
                                http://www.kanjisite.com/index.html Superturbolabailabai jėga. Mokytis Kana ir Kanji.
                                Sėkmės.
                                "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                                Comment

                                Working...